מכתב ל"שסראלה" למיניהם

לאור הצפת הפורום לאחרונה בידי אחד המשתמשים חייב אני להבהיר כי דוד יששכרי מבצע כאן כבר כמעט שש שנים את עבודת ניהול הפורום המורכב הנ"ל, ועושה זאת באופן מקצועי ומעורר כבוד. הניסיונות לחבל בפורום יגרמו לחסימת המשתמש משימוש נוסף בכל מערכת הפורומים של וואלה! ניר רפואה

לידיעת הלא יודעים.

ניר רפואה הוא מנהל התוכן של וואלה. יום ושבוע טוב, ד ו ד .

הצעת יעול לוואלה נגד הצפות

פטנט פשוט מאד ואתם מקבלים אותו חינם. עליכם לבדוק כמה זמן עבר מההודעה האחרונה של אותו אדם באותו פורום. אם עברו פחות מ 3 דקות עליכם למחוק את ההודעה. בשיטה זו כדי להציף את הפורום ב- 20 הודעות כפי שעושה החבלן יקח לו שעה. סביר להניח שלא תהיה לו סבלנות. שיטה זו לא תפגע בשאר הקוראים משום שאדם נורמלי לא יורה הודעות במהירות גבוהה יותר. ודבר נוסף חשוב לא פחות. רצוי שתחזיקו מנהלי פורומים בוגרים שלא מעצבנים את הקוראים שלהם.

אתה לא "הקוראים".

אתה קורא אחד בעל עשרות מופעים, אתה לא מרמה אף אחד בהחלפת השמות שלך, רק את עצמך. תסתכל בראי.

מכתב ל"שסראלה" למיניהם

לאור הצפת הפורום לאחרונה בידי אחד המשתמשים חייב אני להבהיר כי דוד יששכרי מבצע כאן כבר כמעט שש שנים את עבודת ניהול הפורום המורכב הנ"ל, ועושה זאת באופן מקצועי ומעורר כבוד. הניסיונות לחבל בפורום יגרמו לחסימת המשתמש משימוש נוסף בכל מערכת הפורומים של וואלה! ניר רפואה

ילד תשמור על מוצא פיך וידך ואךל תבלבל לנו את המוח כם שסאללה אלה תתחיל עם "נאורלה" ואתה לא מפחיד כלל מחסימה בפורם

כי יכול להיות שהוא לא שווה מאמץ של אנשים כמוכם שלא יודעים לכוון את הפורם כמו שצריך וכאשר ידיעה מדעית מתפרסמת בתורת ישראל מלפני 3000 שנה נחשבת לא נאורה ואילו איזה דר חולה נפש שבלילה חלם על איזה חיידק עמיד ומכך הוכיח את תורת האבולוציה זה יותר נאור נכון אתם אנשים קטנים ואני קורא לכל חברי הםורם לנטוש אותו לאלתר ואין כך בכלל מאבק בין דתיים לחילוניים

לניר רפואה

מאחר שכבוד בית המשפט קבע כי פגיעה בפורום תחשב רק לאחר פניה לספק ומאחר ואתה מנהל כללי מטעם הספק הריני להיתלונן כי מנהל פורום המדע מר דוד יששכרי אלנקם הנקמם משמיץ אותי מעל דפי הפורום מזה כחודש ימים ועתה הוא מעז לכתוב עלי "שייגץ" ואת ההודעות שלי הוא מוחק ואת העלבה שהוא מעליב אותי הוא משאיר באתר לכן אבקשך לטפל בעיניין לאלתר באם אינך מנהל מוסמך אנא העבר את הודעתי למנהל מוסמך בכבוד רב עוזי uziliron@netvsion.net.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר