ביקרתי, הייתי וקראתי קצת.......

אבל למה למה - אני "כמעט" ולא מבינה כלום?

אם את באמת מתעניינת, מזכירים פה הרבה ספרים של מדע פופולרי שאת יכולה לקרוא.

בשביל לדון בנושא צריך קודם לקרוא עליו קצת...

שאלה: בת כמה את?

כדי להבין על מה אנשים אחרים המעוניינים במדע מדברים, צריך להיות לך קצת ידע מוקדם בתחום המסוים. אני אישית לא מבין כמעט כלום כאשר מדברים כאן על ניוטרינים, ויש אחרים שלא מבינים כמעט כלום בגנטיקה. אם את תלמידת תיכון, הייתי מציע לך להשלים את ההשכלה המדעית העלובה למדי שהתיכון מציע לך באמצעות קריאת ספרי מדע פופולארי. בדברי על עליבות ההשכלה המדעית שהתיכון מציע איני מתכוון להעליב אף אחד (מלבד מחברי תוכניות הלימודים), גם אני הבנתי רק אחרי שהגעתי לאוניברסיטה שהחומר שלמדתי בתיכון מיושן בערך בשלושים שנה.

כי יש המון לדעת בכדי לדעת משהו. גם אני לא מבינה כמעט כלום. אז מה ?

ברוכה הבאה לפורום, שאלי ונישתדל לענות.

הסיסמא שלנו כאן: כולנו באנו ללמוד וללמד, לתרום ולקבל, להעשיר ולהתעשר, ראי מכתב פתיחה. שלך, ד ו ד .

כי יש המון לדעת בכדי לדעת משהו. גם אני לא מבינה כמעט כלום. אז מה ?

ואת עוד חושבת שנאמין לך, צפיח'ס !

כדי להבין על מה אנשים אחרים המעוניינים במדע מדברים, צריך להיות לך קצת ידע מוקדם בתחום המסוים. אני אישית לא מבין כמעט כלום כאשר מדברים כאן על ניוטרינים, ויש אחרים שלא מבינים כמעט כלום בגנטיקה. אם את תלמידת תיכון, הייתי מציע לך להשלים את ההשכלה המדעית העלובה למדי שהתיכון מציע לך באמצעות קריאת ספרי מדע פופולארי. בדברי על עליבות ההשכלה המדעית שהתיכון מציע איני מתכוון להעליב אף אחד (מלבד מחברי תוכניות הלימודים), גם אני הבנתי רק אחרי שהגעתי לאוניברסיטה שהחומר שלמדתי בתיכון מיושן בערך בשלושים שנה.

באמת שאלה ממש קלאסית במרבית הפורומים .... ואני שואל ...

ולמען הקוראים הצעירים אוסיף: בת כמה הבת שלך.... סתאאאם. אנו עוסקים כאן במשימה הבלתי אפשרית של פופולריזציה של מדע, אל תתביישי לשאול בשום תחום שהוא, לפחות לא של מדעי הטבע.... מאקסימום - לא תקבלי תשובה. ד ו ד .

בן כמה הנכד שלך? (עומר נכון?)

ד"א מה עם פוזיטרון? אתה בא לתצפית? אמיר

החתן שלי היה מת שיהייה לי נכד, אבל ....

יש לי רק נכדות: 1. עמר בת 3.5 2. עילית 2 . והיתר יחכו.... תודה עבור ההתענינות, אגב הן גולשות כבר עם קומפי...

באמת שאלה ממש קלאסית במרבית הפורומים .... ואני שואל ...

ולמען הקוראים הצעירים אוסיף: בת כמה הבת שלך.... סתאאאם. אנו עוסקים כאן במשימה הבלתי אפשרית של פופולריזציה של מדע, אל תתביישי לשאול בשום תחום שהוא, לפחות לא של מדעי הטבע.... מאקסימום - לא תקבלי תשובה. ד ו ד .

איזה מהן......

יש לי שתיים...

לא שואלים אישה לגילה........

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר