עוד מכה לחסידי "האבולוציה האקראית" נוסח דארוין

רצוף כאן קישור למחקר טרי שמפריך את "האקראיות" שבאבולוציה.

עוד נסיון להביא את הקישור מאתר "הידען"

קישור

א. ככה בחיים לא תוכל לקשר. ב. המאמר דווקא מאושש את התיאוריה של דארווין.

והנה http://www.hayadan.org.il/wp/deterministic-evolution-3101073/">הקישור הנכון ישירות למאמר. רמז - אם אתה רוצה לקשר למאמרים כנס לכתובת של האתר בלי שום תוספות. http://www.hayadan.org.il ואז תוכל להעתיק קישור כמו שצריך מכל דף ולקשר אליו. הכתובת שבידיך היא כתובת ישנה שעושה מעקף מהכתובת הישנה לחדשה ולכן לא שימושית לצורך קישור לידיעות.

א. ככה בחיים לא תוכל לקשר. ב. המאמר דווקא מאושש את התיאוריה של דארווין. קח את הקישור הנכון

גרסה נכונה של התגובה כולל הליקנים הקישור המלא לידיעה המבוקשת

אבי, תקרא שוב את הציטוט מסוף המאמר. בפירוש כתוב שהאבולוציה אינה אקראית...

ציטוט "על אף שהחוקרים ציפו למצוא שאין שיפור במנגנון יצירת הואגינה, המסקנה הייתה חד-משמעית. כמעט כל השינויים האבולוציוניים שעברו הואגינות היו בכיוון אחד בלבד. מספר חלוקות התאים שנדרש להתפתחות הואגינה, למשל, הלך ופחת ככל שהסתכלו על מינים שהתפצלו מאוחר יותר, במקום שיעלה וירד באקראיות. בנוסף הבחינו החוקרים כי מספר הטבעות מהן מורכבת הואגינה הולך ויורד במהלך האבולוציה. לסיכום, התקדמותה של האבולוציה בנמטודות לוותה בברירה של שינויים ספציפיים וכיווניים מתוך המאגר הגדול של שינויים אקראיים. מתוך כל האמור לעיל, צוות החוקרים הגיע למסקנה כי האבולוציה אינה מתנהלת באמצעות מנגנונים אקראיים. והמדקדקים יוסיפו - לפחות בכל הנוגע לואגינות של הנמטודות"

המוטציות אקראיות, איזו מוטציה שורדת - פחות אקראי

ההבדל הזה תמיד היה ברור למדענים רק שהדתיים החליטו להכליל את האקראיות על כל התהליך כדי להראות בכך את חוסר סבירותו.

מושג מוזר "פחות אקראי". .. מה זה פחות אקראי ? ?

עוד מכה לחסידי "האבולוציה האקראית" נוסח דארוין

רצוף כאן קישור למחקר טרי שמפריך את "האקראיות" שבאבולוציה.

דתות ואבולוציה

כמעט כול הדתות כוללות תמונת עולם (קוסמולוגיה). עם התפתחות המדע הסתבר שהקוסמולוגיות המסורתיות אינן מתאימות לעובדות. דתות שונות מגיבות על זה בצורות שונות ומגובנות. למשל בודהיזם מוכן לותר על הקוסמולוגיה המסורתית (לא זה הבודהיסט שמאמין בהר MERU- מתוך דברי דלאי-למה). אך הדתות המונוטאיסטיות מנסות להלחם על שלהם. פעם זה היה שרפת הקופרים, היום נסיונות בורים ובלתי-מלומדים להשמיץ את המדע. אני אומר לך שלכול מדען רציני דברים אלה נשמעים מגוכחים. כרגע אין שום חורים בתאוריית האבולוציה. טיעונים שלה נתמכים גם ע"י פאליונטולוגיה (עצמות של חיות פרה-היסטוריות), ביו-כימיה (אנליזה של חלבונים), וביולוגיה. אומנם עדיין יש נושאים לדיון, למשל לא לגמרי ברור מעמדם של מינים מסוימים, ישנן תאוריות שונות לגבי תקופת יווצרות של החיות הרב-תאיות וכו'. אבל אין עוררין לגבי הבמנה כולו.

ערב טוב. הקישור שלך לא עובד אצלי..

מושג מוזר "פחות אקראי". .. מה זה פחות אקראי ? ?


אקראיות

מי שרוצה באמת להבין כיצד מתרחשת האבולוציה, כדאי שיעמיק "קצת" יותר מלהקשיב לכל מני כסילים וכוהני דת. אני לא ארחיב את הדיבור על אבולוציה, מי שרוצה ללמוד יידע היכן למצוא חומר. אבל, ישנם מקרים בהם מתרחשות מוטציות מכוונות, והדוגמא הטובה ביותר לכך היא מערכת החיסון של בעלי חיים. מגוון הנוגדנים שמייוצרים בגוף קורים בעקבות אירועי מוטציה מכוונים רבים. למרות שהאירועים מכוונים, תוצרי המוטציות אקראיים. נועם

יש מיץ בתוך ציץ החמציץ בעציץ על השפיץ של הקפיץ בחריץ המסוכן בהור ההר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר