שטויות הן דבריך.

אנא ממך, הראה נא שעקרונות האבולוציה אינן יכולים לגרום להיווצרות של איבר כגון אצבע. תוכל להתחיל במניית עקרונות האבולוציה. אני מוכן להתערב שלא תוכל לעשות זאת. אתה חושב שצעקות הם תחליף להסבר?

תראו תראו, מי שנשאר להגן על התיאוריה של דארויון. אני טוען שזה בלוף גדול.

מי שטוען שזה לא בלוף, שינסה את כוחו להוכיח זאת !!!

...

אז אתה טוען. ביג דיל. לפני שבכלל מישהו ינסה להוכיח משהו, אתה צריך להוכיח שאתה מבין על מה אתה מדבר. למשל, מה העקרונות שעליהם מושתת האבולוציה. בלי זה, לנסות להוכיח לך משהו זה כמו לדבר אל הקיר. אז תראה לי שדיון איתך שונה מדיבור אל הקיר, ותפרט בבקשה את העקרונות של תיאוריית האבולוציה.

ארנב, חובת ההכחה היא עליך. על זה אין כל ויכוח. אני טוען כי התיאוריה היא בלוף.

חזי,

תבין משהו - אין עלי שום חובה. אתה יכול לטעון עד קץ הימים מה שאתה רוצה, וזה לא ממש יפריע לי. אני נמצא פה בגלל עניין. יש נושאים ואנשים שמעניין לדון איתם, ויש כאלה שלא. כדי שאדון איתך, אתה צריך לשכנע אותי שמעניין לדון איתך, ועד עכשיו לא ממש הצלחת בכך. תאר לעצמך מישהו שטוען "תורת היחסות היא בלוף". היית מנסה להוכיח לו שהיא לא בלי להשתכנע שיש סיכוי שהוא יבין על מה אתה מדבר?

כולנו מחכים

אהרוני בוא תפרט את עקרונות האבולוציה שנוודא שאתה באמת מבין נגד מה אתה יוצא ומה אתה רותה להפריך. הרי בלוגיקה אתה מאמין. אתה אומר שיש הגיון. אז בוא תסביר לנו מה בדיוק העקרונות שאתה רוצה להפריך. ואז נראה אם אתה מבין משהו או שאתה סתם חמור קופץ בראש.

אין שום הבדל

הגן האנוכי, הוא הסבר אחד בין כמה הסברים שונים, (ואיני מדבר על מכחישי אבולוציה, אלא על חילוקי דעות בין מדענים כגון דוקינס וגולד) וגם תאוריית הממים היא הסבר יחיד בין כמה הסברים שונים. בשני המקרים מדובר על תאוריה שמנסה להסביר איך הדברים מתרחשים. אין הבדל. ודאי שלא מהותי.

הדיעות של דוקינס הן הזרם המרכזי של האבולוציה

גולד לא נחשב למייצג האבולוציה בקרב ביולוגים. יש לו פופולאריות גדולה בגלל הספרים שלו אבל הוא לא חידש הרבה. נזהרו מלתקוף אותו בגלל שהוא כביכול בצד "שלנו". ממליץ לך לקרוא את הביקורת לספר האחרון שלו פה כדי להבין את הטעויות של גולד בהקשר הזה.

אני מבין מדבריך ש"מדע" הוא אך ורק הזרם המרכזי

ולכן תאוריית הממים של דוקינס אינה "מדע", האם גם התאוריה של גולד (שלדבריך אינה זרם מרכזי) אינה נחשבת למדע?

הממים הם לא מדע, חד משמעית

האם אתה יכול לתת ניבויים על סמך הממים? יש מודלים מתמטיים שמבוססים עליהם? ניסויים שבוחנים אותם? לגבי גולד, הוא אכן מדען, אף אחד לא חולק על זה. אבל כמו בכל תחום מדעי יש חילוקי דיעות ויש מה שמקובל על רוב העוסקים בדיסיפלינה. מבחינה מעשית לא יתכן שגם הוא וגם דוקינס צודקים בויכוח שלהם, ורוב מוחלט של הביולוגים החשובים של המאה ה20 כמו ויליאמס, המילטון, וילסון, טריברס, אלכסנדר, מיינארד סמית וכו' תומכים בגישה של דוקינס. ועד עכשיו לא ראיתי שום התייחסות עניינית למה שהועלה בביקורת על גולד.

חזי,

תבין משהו - אין עלי שום חובה. אתה יכול לטעון עד קץ הימים מה שאתה רוצה, וזה לא ממש יפריע לי. אני נמצא פה בגלל עניין. יש נושאים ואנשים שמעניין לדון איתם, ויש כאלה שלא. כדי שאדון איתך, אתה צריך לשכנע אותי שמעניין לדון איתך, ועד עכשיו לא ממש הצלחת בכך. תאר לעצמך מישהו שטוען "תורת היחסות היא בלוף". היית מנסה להוכיח לו שהיא לא בלי להשתכנע שיש סיכוי שהוא יבין על מה אתה מדבר?

איפה כל חסידי דארוין ? כולם נעלמו ? צילומי הרנטגן הם ההוכחה שלי שהתיאוריה בלוף.

לפי התיאוריה, התפתחות 6 אצבעות היו אמורות להיות התפתחויות של צירוף מוטציות אקראיות. "אקראיות" היא מילת המפתח לכל התיאוריה של דארוין. איך התפתחו ? מתי התפתחו ? איפה התפתחו ? חשוב להדגיש כי הזמן המוקצב להתפתחות זו אמור להיות לכל היותר מאות אלפי שנים ולא מאות מליוני שנים, כפי שהתיאוריה טוענת לשאר סוגי החיים !!!!

אתה תוהה לאן נעלמו חסידי דארוין?

אז ככה: לא רק חסידי דארוין אלא כל מי שמאמין במדע עזב את הפורום הנוראי הזה. יש לנו מקום חדש ומעניין בו לא אנו לא צריכים להתווכח עם בורים כמוך. לך לקרוא קצת לפני שאתה כותב דברי הבל אגב, איך אתה מסביר את עמידות החיידקים לאנטיביוטיקות? אני לא מצפה לתשובה, בחוסר הערכה נועם

יש מיץ בתוך ציץ החמציץ בעציץ על השפיץ של הקפיץ בחריץ המסוכן בהור ההר

---

בדיוק כמו שחשבתי. אתה אפילו לא מבין את התיאוריה שאתה מנסה להתקיף. פשוט לא מעניין להתווכח איתך. פתח ספר ותלמד. או לך קח קורס באוניברסיטה הפתוחה.

אז ככה: לא רק חסידי דארוין אלא כל מי שמאמין במדע עזב את הפורום הנוראי הזה. יש לנו מקום חדש ומעניין בו לא אנו לא צריכים להתווכח עם בורים כמוך. לך לקרוא קצת לפני שאתה כותב דברי הבל אגב, איך אתה מסביר את עמידות החיידקים לאנטיביוטיקות? אני לא מצפה לתשובה, בחוסר הערכה נועם

תרשה לי לתקן אותך

לא כל מי שמאמין במדע עזב את הפורום, אלא רק כל מי שמאמין שרק ד"ר יששכרי יכול וראוי לנהל פורום מדע.

בהצלחה... אם הבנתי נכון

נועםת אתה רק מבזה את עצמך עם השמצות. העובדה היא שאף אחד לא מסוגל להסביר את

הווצרות 6 אצבעות, לפי המודל הדארויניסטי. אם עקבתה כאן לפני מספר חודשים, הרי שדוד יששכרי היה ממש מבועת מהתמונות שהצגתי כאן, ועשה מלחמת חורמה להסיר מהם כל שריד. הוא הבין מייד כי זה מתכון להתמוטטות התיאוריה של דארוין. יחי "המדע" המפוברק...
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר