אני "זורם" איתך.

איך התחילו חייהם של אותם יצורים תבוניים שבראו את החיים על כדור הארץ?

אלוהים ברא אותם

יואב, ראיתה את הקישור כאן עם תמונות של אדם עם 6 אצבעות ?

איך אתה מסביר את זה ? מצורף שוהב הקישור. אגב, ניתן לקבל תמונות מוגדלות תוך לחיצה על התמונות. "המדענים" וענים כי זו "מחלה". דעתי היא כי זו "מחלה" של המדע, לדחוק כל מה שאינו יכול להסביר...

זה מדהים

אתה יודע שגם בתורת הזוהר מוזכרים המלאכים כאנשים עם שש אצבעות, נראה לך שיש קשר? משהו כמו הגנים של המלאכים? אמת יש רק אחת, שקרים אינסוף

שני ראשים שש אצבעות וכולי תופעות רגילות

המערכת התורשתית רוצה ליצר ולד זהה להוריו. מי שאחראי על מוטציות שיוצרות גיוון הוא בין השאר קרינה רדיו אקטיבית כפי שראינו וחומרים כימיים. רב הולדות עם מוטציה אינם שורדים. אבל אם המוטציה כן מחזיקה מעמד כלומר הולד שורד וגם ניפגש עם מישהו בעל מוטציה זהה מה שמאפשר לו להוריש הלאה את התכונה אז המוטציה תשרוד. כבר מזמן הוכח בזבובי פרות כי שינוי גן אחד יוצר שינוי צורה כה גדול שניתן לחשוב שמדובר בזן אחר. דרך אגב יש מוטציות שעוברות בתורשה ואנו כלל לא שמים לב אליהם למשל בצילום פנורמי של השניים שלי גילו בגיל 30 שיש לי 36 שיניים ולא 32 כתוצאה מכך שצמחו לי בגחל 22 4 שיני בינה ולאחר מכן נוספו עוד 4 שיני בינה הצצתי בספר ביאולוגיה בעברית משנות ה-50 של מרגולין או מרגוליס שמציין במפרוש כי בני אדם שמוצאם מצפון אירופה יש להם 38 שיניים ואלה שמוצאם אסיתי הם בעלי 32 שיניים. בגוף האדם נימצאו די הרבה שינויים גנטיים ולא אפרט כאן. שש אצבעות זה דבר בולט אבל זה עדיין לא מוטציה שעוברת בתורשה כמו מקרה השניים.

"תופעות רגילות"

"מדענים" כמוך הם בדיחה משעשעת עבורי, אנשים עם שתי ראשים הם דברים רגילים עבורך אני מבין (אני הייתי מוריד מינונים) כך שברור לחלוטין למה לאנשים עם הגיון "בריא" כשלך נראה שזה מאוד הגיוני שחומר דומם (סלע לדוגמא) יהפוך בצורה אקראית לאחר מליארדי שנים לאדם חושב...נו, טוב, לא כולם חושבים אמץ את האמת מאהבה והיא תאיר באור יקרות

אלוהים ברא אותם

אלוהים? כלומר צומבעך הגדול מהשרשורים הקודמים???

אופס סליחה.. טומבאך.. חח, קפוץ, קפצץ, רדוף אחרי זנבך ליצן קטן הגיע הזמן להפסיק את $יוני השכל הגיע הזמן לדחוף בכח את התרופות למי שלא מוכן לקבלן.

תראה לכופרים האלה מה זה

אוי.. פשפש קטן נידף על עלה ברוח- ככה הצעצוע שלי מתנהג?

מקווה שאף אחד לא ימעך אותך אחרת הסירחון יהיה גדול יותר מאשר עכשיו. צעצוע מוזר- אני אחזיר אותך למפעל לתיקון! אמא!!! אני רוצה צעצוע חדש! נמאס כבר מזה! הגיע הזמן להפסיק את $יוני השכל, הגיע הזמן לקחת את התרופות!

שום דבר לא מתוכנן אצלכם מה?

די כבר לשקר הכאילו מדעי הזה...

אז תאומים סיאמים זה איש אחד עם שני ראשים

התאומים הסיאמיים חיו חיים מלאים עד גיל מבוגר לתקופתם גם נישאו והולידו ילדים. לכן ניתן להסתכל עליהם א] כשני אנשים אומללים שמחוברים בניהם או ב] אדם אחד בעל שני ראשים 4 ידיים וכולי וזה הרבה יותר משש אצבעות. אז מה ההתלהבות משש אצבעות. תופעת שש האצבעות ברגליים קימת במשפחה מסוימת כבר כמה דורות רק שבגלל הנעליים , החיים במחיצתם אינם יודעים. אלפי ילדים נולדים עם זנב, שריד לקופיפיותנו. למעשה כל שני אנשים הם שונים גנטית ולכן הקושי בהשתלת אברים. תהליך אבולציוני דרוניסטי הוא מהיר ביותר. שם לב כמה מוצרי חקלאות מהונדסים גנטית אתה אוכל בין תפילה לתפילה.

איתן, יואב, האם תבנית מתוכננת בצוה מופלאה כזו יכולה להווצר ע"י מוטציה ?

זה רק מקרה אחד מתוך אלפי מקרים ש "המדע" אינו יכול להסביר. מה עם בניית הפרמידות במצרים ? מה עם התרבות המצרית בכלל ? מה עם הפסלים בגודל מדהים באיי הפסחא ? מה עם הידע המדהים שהיה לתרבות המאיה ? אילו רק דוגמאות מספר שלמדע אין תשובה עליהם, ואני טוען כי מקורם בתבונה מחוץ לכדור הארץ. האם ההשערה הזו אינה מדעית לפחות באותה מידה של השערת "האבולוציה האקראית" נוסח דארוין, שלא הצליחו להוכיח אותה במשך קרוב למאתיים שנות מאמץ עילאי. לידיעתכם, מספר התומכים בה ברחבי העולם נמצא בירידה מתמדת...

תרבות היא ביחס לתקופתה והישג מדעי ביחס לתקופתו

הסינים בונים סכר. כמות הבטון בסכר עולה על כמות הבטון הדרושה לבנות בתים לכל תושבי מיצריים היום כולל הפירמדות כולם יחד. מסקנה הישג הנדסי הוא טוב לתקופה. שני שופלדוזרים די 9 בונים פירמידה תוך שבוע. המצרים לא בנו מחשב שמכיל 150 כפול עשר בתשיעית הרדיסק ועוד עשר בתשיעית זכרון ועוד כמה חלקים לא המצרים ולא היונים הצליחו להכניס 2500 טרנזיסטורים בעובי שערה. כך שהמושג פלאי תבל נועד לאינפנטילים. המדענים יודעים בדיוק מהו הישג ראוי והישג לא ראוי להזכירך ההישג המדעי בתקופת יוון היא פיענוח מבנה היקום. על ידי אריסטו שקבע כי היקום מורכב מאויר אדמה רוח ואש. והוא זכה על זה בפרס המקביל לפרס הנובל של היום. וקופרניקוס היה צריך להלחם על נפשו כי פגע בגאון אריסטו.

דרך אגב, סתם לסבר את האוזן

הידע המדהים שהיה לבני המאיה, לא כלל את הגלגל ולא כתב. כנראה שהחוצנים שלימדו אותם, שכחו את מערכי השיעור הללו בחללית. קורה, מה לעשות.

לבהי המאיה היה ידע אסטרונומי מדהים, שלא סביר לפתחו בכוחות עצמם.

נכון שהם לא השתמשו בגלגלים, ועובדה זו מגבירה עוד יותר את ההשתרות מהיכולת האסטרונומית שלהם. ידע כזה, לא היה אפשרי ללא הקניתו דרך גורמים מחוץ לכדור הארץ. אגב, אין להוציא מכלל אפשרות שידע זה הועבר אליהם לא באמצעות מגע ישיר, אלא באמצעי תשקורת אחרים. תמיכה באפשרות לאמצעי תקשורת אחרים, אפשר להביא את הכתב הלטיני, הכתב העברי והכתב הערבי אשר בהם יש כתיבה של אותיות אשר נועדה לתקן שיבוש במשפטים...

יש שתי סיבות מצוינות למה וואלס פחות בחשיבות

ראשית, והוא אפילו מודה בכך, דרווין היה הראשון הגה את התיאוריה. שנית, וואלאס לא רצה מסיבות דתיות להכליל את האבולוציה לבני אדם כי זה נראה לא הגיוני.

ההיסטוריה שופטת ולא הם

זה לא משנה אם שניהם החליטו או לצורך העניין כל אדם אחר. לא זילזלתי בחשיבותו של וולאס, הוא אכן גילה את האבולוציה בצורה עצמאית אבל זה נעשה אחרי דרווין. יש סיבות טובות למה התפקיד ההיסטורי שלו משני יחסית.

מסקנה מטומטמת

ב150 השנה שמאז התרחש הגילוי אלפי מדענים החליטו בצורה עצמאית שרווין הוא המשמעותי. אין לזה קשה למעמד זה או אחר. יש דוגמאות למכביר של אנשים חסרי מעמד אקדמי שעשו מהפיכות במדע (איינשטיין לדוגמא). אם כם המדענים מייחסים את הגילוי לדרווין סימן שהם חשבו שלו מגיע רוב הקרדיט.

אתה מפגין בורות מדעית

אין שום קשר ולו הקלוש ביותר בין האבולוציה כמדע לבין אבלוציה חברתית, היסטוריות או אלוהים יודע מה.

הצהרה מרחיקת לכת

אפילו דוקינס, מדבר בגאווה על תהליכי אבולוציה בושאים תרבותיים - תורת ה"ממים" שלו להבנת אבולוציה של רעיונות היא דוגמא לכך.

ממים הם לא מדע

הם בסך הכל מטאפורה שאפילו דוקינס מעיד שנלקחה ברצינות יתר. אנשים לוקחים מושגים מדעיים ועושים איתם מה שהם רוצים מחוץ למדע.

לא מדע ? אז מה זה ?

במה תאוריית הממים שונה מהותית מתאוריית הגן האנוכי ?
עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע
בחר
בחר