ההתנחלויות עלו למדינת ישראל די והותר. הפיצויים למתנחלים המתפנים צריכים לבטא

את השקעתם האישית בבתיהם בהתנחלויות ולא יותר מכך.

לא צריך להיבהל מאיומי המתנחלים בדבר מלחמת אחים. הרי למען עם ישראל הם

התיישבו כדבריהם בשטחים. ואם עם ישראל יבקש מהם להתפנות, מדוע יילחמו בו, כאשר כל מעייניהם נתונים לטובת העם??

להחזיק את תל אביב עולה למדינה הרבה יותר כסף מגוש קטיף. אולי לפנות גם את תל אביב ולפצות את

התושבים רק על השקעתם האישית.

לא צריך להיבהל מאיומי המתנחלים בדבר מלחמת אחים. הרי למען עם ישראל הם

התיישבו כדבריהם בשטחים. ואם עם ישראל יבקש מהם להתפנות, מדוע יילחמו בו, כאשר כל מעייניהם נתונים לטובת העם??

איזה מתנחלים מאיימים? זה הכל פרובוקציה מצוצה מהאצבע.

להחזיק את תל אביב עולה למדינה הרבה יותר כסף מגוש קטיף. אולי לפנות גם את תל אביב ולפצות את

התושבים רק על השקעתם האישית.

"להחזיק" את תל-אביב עולה הרבה פחות בדם חיילים, מאשר להחזיק מיעוט פנאטי בגוש קטיף ובאזורים דומים.

איזה מתנחלים מאיימים? זה הכל פרובוקציה מצוצה מהאצבע.

אז הכל "תשקורת" והרצפה עקומה וזה-לא-אנחנו-אלא-אתם?

"להחזיק" את תל-אביב עולה הרבה פחות בדם חיילים, מאשר להחזיק מיעוט פנאטי בגוש קטיף ובאזורים דומים.

אבל זה עולה בהרבה יותר דם אזרחים. הדם שלהם לא פחות סמיך מדם חיילים. היו גם חיילים שנרצחו

בפיגועים בתל אביב. לשיטתך צריכים לסגור את תל אביב כדי שלא ימותו שם יותר אנשים. מיעוט קטן של החיילים בעזה מגינים על הישובים שם. רובם מבצעים פעולות למנוע פיגועים בתל אביב ויתר ערי ישראל. פעולות כמו השמדת מנהרות להברחת אמל"ח והשמדת מפעלים ליצור פצצות ונשק. אם מישהו פנאטי לא מגיע לו הגנה? מה עם הקיבוצים הפנאטים על גבול הצפון? הרבה מאוד חיילים נהרגו להגן עליהם, יותר מגוש קטיף. אולי גם אותם לפנות.

אז הכל "תשקורת" והרצפה עקומה וזה-לא-אנחנו-אלא-אתם?

המתנחלים נשלחן ע"י ממשלות ישראל,נבנו ע"ח המסים שלנו ,ממומנים עד היום מהמסים שלנו, לכן לממשלה הזכות לפנות להזיז לעקור

הממשלה היא שליחת הצבור היהודי, ומה שהיא עושה זה לטובת עם ישראל, כמה מיליטנטים מעוותים לא צריכים להשפיע על הממשלה,לכן יותר טוב לכל אחד לקחת הפצויים שלו ולהתנחל במקום אחר ,יפה יותר, על פי החוק,יש רק ארגון אחד ששולט בממשלה וברשויות המקומיות,ארגון הפשע המאורגן,יש לו כסף רב,אנשים מוכשרים,מיטב יועצי המס ועורכי דין מהשורה הראשונה,רק אם המתנחלים יתחברו לארגון זה הם יצליחו להשפיע על הממשלה,רק אני לא בטוח שזה אתי מבחינתם

אבל זה עולה בהרבה יותר דם אזרחים. הדם שלהם לא פחות סמיך מדם חיילים. היו גם חיילים שנרצחו

בפיגועים בתל אביב. לשיטתך צריכים לסגור את תל אביב כדי שלא ימותו שם יותר אנשים. מיעוט קטן של החיילים בעזה מגינים על הישובים שם. רובם מבצעים פעולות למנוע פיגועים בתל אביב ויתר ערי ישראל. פעולות כמו השמדת מנהרות להברחת אמל"ח והשמדת מפעלים ליצור פצצות ונשק. אם מישהו פנאטי לא מגיע לו הגנה? מה עם הקיבוצים הפנאטים על גבול הצפון? הרבה מאוד חיילים נהרגו להגן עליהם, יותר מגוש קטיף. אולי גם אותם לפנות.

לפי קו המחשבה שלך: אולי נפנה את כל המדינה ושלום-על-ישראל?

המתנחלים נשלחן ע"י ממשלות ישראל,נבנו ע"ח המסים שלנו ,ממומנים עד היום מהמסים שלנו, לכן לממשלה הזכות לפנות להזיז לעקור

הממשלה היא שליחת הצבור היהודי, ומה שהיא עושה זה לטובת עם ישראל, כמה מיליטנטים מעוותים לא צריכים להשפיע על הממשלה,לכן יותר טוב לכל אחד לקחת הפצויים שלו ולהתנחל במקום אחר ,יפה יותר, על פי החוק,יש רק ארגון אחד ששולט בממשלה וברשויות המקומיות,ארגון הפשע המאורגן,יש לו כסף רב,אנשים מוכשרים,מיטב יועצי המס ועורכי דין מהשורה הראשונה,רק אם המתנחלים יתחברו לארגון זה הם יצליחו להשפיע על הממשלה,רק אני לא בטוח שזה אתי מבחינתם

מספר דברים...

- 1) לגבי כל מה שכתבת בכותרת - אני מסכימה, למרות שזו עובדה מצערת (השליחה והמימון). 2) "הממשלה היא שליחת הצבור היהודי, ומה שהיא עושה זה לטובת עם ישראל" - שכחת בדרך עוד כמה תושבים, לא-יהודים. הממשלה היא שליחת הציבור כולו, בין אם הם יהודים, מוסלמים, נוצרים וכיו"ב. כולנו משלמים מיסים, שבחלקם עוברים להתנחלויות - ולכולנו יש את אותה הזכות שיפנו אותם לטובת כולנו. 3) למה נתפסת כ"כ על הפשע המאורגן? מה המתנחלים קשורים אליהם? למה לערב את שניהם באותה נשימה?

כדאי שתבדקי כמה מסים משלמים המוסלמים בארץ אם בכלל,הם רק דורשים ומקבלים,גם כשיש רשות אזורית משותפת לישובים יהודים

ולישובים ערביים ,הם לא משלמים אגורה, כל מה שתפקידם בעיניהם זה לעזור לפלסטינים לכבוש את הארץ , הפשע המאורגן הוא סרטן במדינה ומשאלתך אני למד שגישתך לפשע המאורגן זהה לגישת השלטון, להתעלם,לעמת זאת ,אני למד גם שאת מדגישה את זכויות הערבים בעלי תעודת זהות שלנו ,למזלנו לא כל היהודים בדעתך,וגם ממשלות ישראל משלמות להם מס שפתים ופרסומת רבה,כנראה בגלל כמות המס האפסית שהם משלמים,ואל נא תשכחי שכל חיי עבדתי וחייתי בין ערבים, אגב הם בנו את המדינה קצת לפני התאילנדים, ואמר לי חבר משפרעם ,אני מסתכל מחלוני ורואה את הקבוץ מעמד את אדמות אבותי, ערבי מוסלמי נחמד ומקצוען אמיתי בבניה, וחבר טוב, אבל אם אנחנו רוצים לחיות כאן ,הם צריכים ללכת, כי בדמוגרפיה ידם,או כלי זינם על העליונה,
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר