אני רוצה שמישהו יוכיח לי

אני מדבר בשיא הרצינות...אם אני יתברר כטועה אני יתנצל.. אני פשוט רוצה שמישהו יוכיח לי שהעם הפלשתינאי קיים! ממתי? מאיפה? תחת איזה שלטון? משהו? בתודה מראש כפי שהמשוגים מכנים אותי: משוגע

ידוע שבזמן שלטון הטורקים הגיעו לכאן אלפים מסוריה ומלבנון, אלה סתם פולשים,ולכן צריך לגרש את כל הצאצאים,את כל הערבים

עם ישראל... עם לבדד ישכון, בגויים לא יתחשב!!! זה הבסיס התורני שלך? תחפש משהו יותר מייצג.

למה סתם להכליל..

רק לפי ההודעה הזאת אתה מסיק מסקנות לגבי... מוזר זה לא ממש... לידיעתך אני בעד הקמת מדינה פלשתינאית(יש לי את הסיבה שלי, שאני בטוח שעוד שותפים לה) אבל עדיין אני חושב שהם מעולם לא היו עם.. אם תענה על ההודאה ולא תכתוב סתם הודעות מקניטות וציניוצ שנועדו לעקוץ אני אודה לך, אבל אם אין לך תשובה לשאלתי אני רק מתחזק בדעתי..

אף אחד לא יוכיח לך דבר. לשיטתך צריך גם לגרש את האנגלים לנורבגיה ואת הגרמנים ל...

מונגוליה מולדת ההונים. כמה אחורה תלך בשביל להצדיק מורשת אבות מתקופת התנ"ך? נכון !!! היינו כאן קודם. אבל זה טיעון מהגנון. עם נאור הוא עם שחי במציאות ולא תלוש ממנה. זה שאפשר לטרנספר גם 10 מיליון איש זו עובדה. עושים את זה בסין כל שנה כמעט כשהיאנג-צה גולש ועובר על גדותיו. אבל... מה הטעם בזריעת שנאה והתעלמות מצרכיו של ציבור כלשהוא, לא רק אנשי גוש-אמונים שכבודם במקומו מונח. גם הערבים "השנואים" כל-כך אינם הומוגנים. רק שתהיה לנו אפשרות אמיתית להעמיד בפניהם את האלטרנטיבה. ואני לא מדבר על עראפת המחבל-הרוצח. הוא היה ונשאר מחבל. משנת 1964 בהקימו את הפת"ח. אין סיבה אפילו לצפות לשינוי מצידו. ברגע שיפנה את הזירה, תבוא, אולי, הזדמנות נוספת לחסל את הסכסוך וכדאי שכולם יבינו שהבעיה האמיתית במזרח-התיכון היא מים. כן מים, מים חיים שבאמצעותם ניתן להתקיים. פתרון בעית המים (הכח בידינו האמינו לפרופ' ארנון סופר הידוע בימניותו) יביא לסיכוי מחודש עבור כולם. מי שמבקש הוכחות או ראיות סתמיות לאידאה יבשה - שירטיב אותה קצת.

לדעתי גם

האמריקאים עשו ש*** לאינדיאנים רובם עדיין בגט**** והמקום כבוש. העניין נעוץ בעצם סיפוחם של כל מדינות אלה למדינות "האם" שלהן. ראשי ממשלותינו יכולים לספח את אדמת הרשות אבל אז כולם שם יהיו בעלי אזרחות ישראלית יכולו להצביע, ואז אנחנו יודעים מה יקרה....(לים:) אני בעד דו קיום יש לי חברים בשטחים שלצערי לא ראיתי מזמן.. אתה מדבר שטויות על המורשת התורנית "שלי" כפי שאמרתי אני בעד מדינה פלשתינאית..(זה סותר לחלוטין את המורשת המדוברת על ידיך) אין לי בעיה עם ערבים.. אין לי בעיה לתת להם מדינה, אבל שלא יגידו שזה בשביל העם שלהם.. אם זה מה שצריך כדי לחיות בשלום אני יתן להם מדינה, אני לא מאמין שהם יהיו בשקט אח"כ אני כן מאמין שתוך כמה שנים הם יקומו עוד פעם עלינו.. אבל אני מוכן לנסות.. אני עדיין חושב שהם לא עם, אני עדיין חושב שלא יהיה שלום אבל אני מוכן לנסות.. עדיין לא הוחיכו לי פה כלום... מזה "אף אחד לא יוכיח לך פה" אני לא מנסה להביע פה את נקודתי למה אין לתת להם מדינה..כי אני בעד לתת להם... אני רק רוצה לדעת למה כל העולם מאמין להם? קפיש?

אני רוצה שמישהו יוכיח לי

אני מדבר בשיא הרצינות...אם אני יתברר כטועה אני יתנצל.. אני פשוט רוצה שמישהו יוכיח לי שהעם הפלשתינאי קיים! ממתי? מאיפה? תחת איזה שלטון? משהו? בתודה מראש כפי שהמשוגים מכנים אותי: משוגע

"פתאום קם אדם בבוקר הוא מחליט שהוא עם הוא מתחיל ללכת"

בדרך כלל מספיק שעם יגדיר את עצמו.

שלא יגדיר את עצמו

על שטחים שלא שייכים לו. אתה צודק בדבר אחד אני יכול לקנות חלקה להכריז עליה כעל מדינת "משה חיים זרובבל" והיא תהיה שלי.. כי האדמה שלי.. אבל האדמה לא הייתה שייכת להם. אני חוזר על דבריי אני בעד מדינה לצד ישראל, ושיגורו שם המתקראים "פלשתינאים", אני עדיין חושב שאם הם עם אז שיהיו על אדמה ששייכת להם.. אדמה זו לא שייכת להם..אבל אם הם כל כך רוצים..אני יתן להם אדמה במתנה... אבל שלפחות יודו(זאת לא דרישה אני רק רוצה שהעולם יכיר בכך) שהאדמה הזאת שתיהיה שלהם תהיה גזולה...

אני רוצה שמישהו יוכיח לי

אני רוצה לסגור את הנושא

אני הולך עכשיו(לאן?,זה סוד) ולא יהיה פה בזמן הקרוב לראות תגובות. אני מודה לאלה שענו לי, אני מודה לאלה שהגיבו ולא ענו(או שלא..) לסיכום: בואו כולם נחזור לאפריקה ונתחיל את נדידת האדם מההתחלה, סבבה?

אין דבר כזה עם פלסטינאי-------ירדן זה פלסטין

אותה שאלה אפשר לשאול על העם היהודי

צוכיח שהוא קיים... עם לא מוכיחים! כל עוד מדברים על הפלסטינים כעם, מתייחסים אליהם כעם, אזי מקבלים אותם כעם, ולכן הם עם...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר