רק לא שינוי !!

מפלגת שינוי,היא המפלגה המגוחכת ביותר שקמה במדינת ישראל. היא אפילו מסוכנת של מטרתה הוא לחתוך בבשר החי של הבעיה הדתית,הם אינם מחפשים לפשר ולגשר. הם שמים את יהבם את פגיעה וכפיה הפוכה של דעותיהם על החרדים. כמו כן בתקופה זו שכל המדינה רוגשת וגועשת ואין יום ללא פיגוע,אני חושב שזו חובה אזרחית של כל אחד ואחד מאיתנו לבחור במפלגה שנותנת אופק מדיני-ביטחוני. למה הדבר דומה ? שני חברים שגרים באותו הבית,פתאום מגיעים גנבים,שני החברים מובן שישמרו על השקט וימתינו לרגע הנכון להגן על עצמם.אלא שאחד מהם פתאום נזעק על כך שחברו שתה לו מהשוקו באותו יום בבוקר. הוא צועק וצועק,עד שבאים הגנבים קושרים את שניהם מכים אותם עד זוב דם ולוקחים את שללם. כך המצב אתם בשינוי מנסים לטפל כרגע בבעיה שולית,וגם אם יש לגיטימציה לדברכם זה לא הזמן לעורר על זה פולמוס. במקום לנהוג באחריות ולהבין שזה לא הזמן,אתם מנסים לצאת בהצהרות מפוצצת בכדי להגביר את מס' המנדטים. בכנסת האחרונה לא עשיתם את עבודתכם נאמנה.הצהרתם שאתם מפלגה חברתית ולא עשיתם בכלום למען החברה. בכל אופן לכל מי שרוצה חושב להצביע שינוי,אני מקווה שאתה שם את הראש על הכרית תחשוב שאולי אתה תהיה זה שיגרום לכך שהאנשים הטובים לבטחון שלך ושל ילדך לא יושבים בכנסת,בגלל יצר הווכחנות של מר. לפיד אבל אין פלא הבחור אוהב תקשורת ויודע להשתמש בה,למרות הזילות של דבריו. דבריו בד"כ סתומים ולקונים אבל הוא מדבר בסמכותיות,ואיך אפשר לא להאמין לו. אז מר. לפיד מספיק לא כולם מטומטמים.

למרות שאני נגד שינוי,יש להם זכות וחובת קיום,הם נגד כפיה דתית!!!

שינוי מחוץ לחוק - מפלגה גזענית

למרות שאני נגד שינוי,יש להם זכות וחובת קיום,הם נגד כפיה דתית!!!

מהי כפיה דתית=שימוש בדמוקרטיה

הכפיה הדתית היא רק שימוש נון בדמוקרטיה,גם אם זה לא מוצא חן בעיניך ובעיני.

גם בדמוקרטיה,וגם בכוח האברכים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר