הלילה הזה, הלילה הזה - הכל ישתנה - סוף סוף

מדינת ישראל - וממשלתה עומדת לשנות סוף סוף את כיוון מדיניותה ולסיים את נסיונותה להדבר עם הפלסטינאים. סוף לשלטון הטרור ולאוול שגורמים מנהיגי אש"ף ובראשם עראפת - ולתת אפשרות לעם הפלסטיני לחיות ולהתקדם - סוף סוף. פני הדברים עומדים משתנים: עראפת החליט להתאבד הלילה - (קראי www.debka.com ) שלח מתאבדים רבים... שעדיין בדרך .....ולכן: 1. הרשות מתפוררת בעוד אני מקליד שורות אלה - צה"ל מתכונן לבצע את משימתו והפעם ההוראות ברורות. (לא אפרט כאן) 2. ארה"ב מתכננת יחד עם ישראל לפתור את הבעיה הפלסטינית והכורדית יחד עם בעייתם עם סדאם חוסיין - לחלק את עיראק - לדעתי פתרון מצויין 3. עראפת ועוזריו - הגיעו לסוף דרכם (גם הם מבינים זאת) 4. מנהיגי ערב - מצריים, ירדן מודאגים מהמצב לא פחות מאיתנו - עליית כוחו של ערפאת גם במדינותיהם - ולכן הם היו רוצים לראות את הבעיה נפתרת - מהר. 5. ארה"ב הבינה שערפאת = בן לאדן - יש לגמור את הסיפור עם שניהם. 6. הפלסטינאים הם, הם, המסכנים בכל הסיפור - גם משלמים את המחיר - וגם מפסידים הכל (אגב, את יודעת כמה מילארדים (עפ"י דוחות מודיעין) עראפת גזל מכספים שקיבל עבור עמו לכיסו - מילארדים רבים!!!!) לצערי אין עם מי לדבר (רשות)וגם עבר זמן הדיבורים ולכן אנו נאלץ לפעול בחלק (קטן) מהאמצעים העומדים לרשותנו (ואגב, עומדים אמצעים רבים מאוד!!) - לא כאן המקום לפרטם - חלקם הגדול עדיין לא היה בשימוש. וכנראה לא יהיה בנתיים. אני מאחל הצלחה לכוחות הבטחון, לכוחות המיוחדים ולצה"ל במשימתם - ישר כוח. אני בטוח שהם יבצעו את משימתם וישלימו את המשימה ללא כל בעיה. א.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה