"רמת הפוליטיקאים בארץ מהווה איום אסטרטגי על מדינת ישראל" עפ"י אמנון אברמוביץ

מה אומרים החברים הנכבדים מהפורום? ידידי מהשמאל, ויריבי מימין? שנפתח דיון תרבותי בנושא? משפט זה שאמר אתמול אמנון אברמוביץ ביומן שישי בערוץ 1 נחרת בליבי ואני נוטה להסכים. ראו את חבורת המתלהמים מימין, הביטו בעדר האימפוטנטים משמאל, והחליטו: היש ביניהם דמויות המגיעות לקרסולי רביו ז"ל, או ( מי היה מאמין שאומר זאת:) בגין ז"ל? האם אנשי ימין תבוניים, ואני מאמין שיש קומץ כזה אינם נבוכים ובושים עד אימה כאשר שומעים את ההתנסחויות העלובות של דני נווה, אביגדור ליברמן, בני איילון ודומיהם? אני למשל, כשאני שומע את יו"ר מפלגת העבודה, פואד ה"אינטלקטואל"מתחלחל קשות. גם קישקושיהם של אפרים סנה או מתן וילנאי אינם מביאים כבוד רב לאומריהם. ורשימת הכלומניקים, משני המחנות ארוכה עד כאב... אז מה דעתכם בשבת בבוקר, האם אכן הפוליטקאים מהווים איום אסטרטגי על המדינה בעקבות רמתם הירודה? אשמח לנהל דיון ענייני בנושא עם אנשים שלא יגיבו מייד בלך תזדיין, וערבי מלוכלך ושאר פנינים נוצצות בסגנון.

למה, כפוליטיקאים הם מתפרנסים לא רע..

כתיבתך לוקה ב"אובייקטיביות" מדהימה. מה דעתך על רענן כהן שגורס כי המפלגה היא המנצחת? משפט חכם הא?

למה, כפוליטיקאים הם מתפרנסים לא רע..

פוליטיקה זה זנות....אבל לעומת זאת נבחר ציבור היה פעם מושא הערצה לכל "יידשע מאמא".... הולך ופוחת הדור

פני העם כפני מנהיגיו. אגב, למה להתחלחל מדבריו של אמנון אברמוביץ שמדי פעם קולע בול למטרה

כתיבתך לוקה ב"אובייקטיביות" מדהימה. מה דעתך על רענן כהן שגורס כי המפלגה היא המנצחת? משפט חכם הא?

מפלגה חכמה ? אולי. פוליטיקאים דלי רמה? כן, בטח!! (ומשני הצדדים)

מה אומרים החברים הנכבדים מהפורום? ידידי מהשמאל, ויריבי מימין? שנפתח דיון תרבותי בנושא? משפט זה שאמר אתמול אמנון אברמוביץ ביומן שישי בערוץ 1 נחרת בליבי ואני נוטה להסכים. ראו את חבורת המתלהמים מימין, הביטו בעדר האימפוטנטים משמאל, והחליטו: היש ביניהם דמויות המגיעות לקרסולי רביו ז"ל, או ( מי היה מאמין שאומר זאת:) בגין ז"ל? האם אנשי ימין תבוניים, ואני מאמין שיש קומץ כזה אינם נבוכים ובושים עד אימה כאשר שומעים את ההתנסחויות העלובות של דני נווה, אביגדור ליברמן, בני איילון ודומיהם? אני למשל, כשאני שומע את יו"ר מפלגת העבודה, פואד ה"אינטלקטואל"מתחלחל קשות. גם קישקושיהם של אפרים סנה או מתן וילנאי אינם מביאים כבוד רב לאומריהם. ורשימת הכלומניקים, משני המחנות ארוכה עד כאב... אז מה דעתכם בשבת בבוקר, האם אכן הפוליטקאים מהווים איום אסטרטגי על המדינה בעקבות רמתם הירודה? אשמח לנהל דיון ענייני בנושא עם אנשים שלא יגיבו מייד בלך תזדיין, וערבי מלוכלך ושאר פנינים נוצצות בסגנון.

האם יש לך גורו חדש "אבנר אברמוביץ?....לדתיים יש רבי...לחלאתונים כמוך, יש איזה גורו שהם מנשקים את רגליו....

מפלגה חכמה ? אולי. פוליטיקאים דלי רמה? כן, בטח!! (ומשני הצדדים)

משהו השתבש במשוואה שלך !!!! הכיצד מפלגה חכמה אם הפוליטיקאים דלי רמה??? (והפעם אין משני הצדדים כי ציינת מפלגה חכמה אחת)

הפולטיקאים....

אני חייב להסכים..לדעתי רוב הפולטקאים פשוט אנשים קטנים.. דבר ראשון הרבה מהם פשוט אנשים שלא הייתי רוצה להזמין הביתה ,יהירים , בוטים , מתנשאים ..והכי בולט כוח שכנוע דל ויכולת דיבור גרועה מי כן לטעמי? אני ימני אבל אני יתחיל עם השמאלנים ..אהוד ברק לדעתי אדם טוב באופן אישי , יכולת התבטאות טובה יחסית לישראלי , ואדם שלא מתעתע כאשר צריך להיות ישיר ..זה ממה שאני רואה ממנו לאחרונה , בימין אני בעיקר רואה רק את ביבי כאדם עם חזון , יכולת התבטאות מהטובים שאני שמעתי ואני כולל דוברים משכנעים עד אמריקה ביחס לישראלים הוא בכלל בסטנדרטים אחרים . הוא אחד שנותן פרספקטיבה חדשה,אני אוהב את ההגיון שלו ! טוב זהו בנתיים

האם אנו דמוקרטיה?

ידידי.אינני זקוק לאמנון אברמוביץ על מנת לדעת שרמת הפוליטיקאים בארצנו שואפת לאפס. כל מי שעיניו בראשו רואה זאת ואינו נזקק לאמץ את עיניו יתר על המידה. לצערי אין היום למדינה מנהיגות ראויה ואיני נכנס כרגע אם מימין או משמאל.העובדה היא שפוליטיקאים סוג ז מוליכים כרגע את המדינה לאבדון. שים לב.במדינות בעלות משטר טוטליטרי הצבא קיים אך ורק כדי להגן על המשטר.ועל ראשיו. ואצלינו?הכסף החליף את הצבא.אך השיטה היא אותה שיטה הכסף מגן על השילטון. האם אנו דמוקרטיה?לא בטוח!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר