ככל שהסהרוריות של שרון ומופז גוברת

וככל שההגיון במעשיהם הולך ונראה ברור פחות ופחות,הולכת וגוברת ההרגשה שמעשי צה"ל מקבלים מימד של טקסי פולחן חסרי כל רציונל. הכניסה הראותנית של כוחות גדולים שאינם נתקלים בהתנגדות,תאורים אפופי גבורה של הכוחות הפועלים(כולל ריאון הכרחי עם החילת הלוחמת התורנית ,וואו איזה שמחה!),כאילו הם לא נכנסים לסלון של משפחה חסרת הגנה אלה חצו את תעלת סואץ,סיפורי המעשיות על הנרצח התורן "שבדיוק היה בדרכו לבצע פיגוע",תערוכות הנשק התקופתיות שמזכירות את מצעדי יום העצמאות והכל הכל בלי להסביר בשביל מה? לשם מה? אבל ככה זה בטקסי פולחן.

חביבי אתה צבוע -משלם מיסים ותומך בפשעים ובמעשי הזוועה - תהגר לבלגיה או שב בשקט

ממליץ לך להתגורר כמה שנים מחוץ לישראל ואז לדבר על "טקסי פולחן"

Keep smiling יוסי

חביבי אתה צבוע -משלם מיסים ותומך בפשעים ובמעשי הזוועה - תהגר לבלגיה או שב בשקט

אתה טועה.אני לא משלם מיסים.

ממליץ לך להתגורר כמה שנים מחוץ לישראל ואז לדבר על "טקסי פולחן"

Keep smiling יוסי

טוב לי בשינקין,למה לעזוב?

ככל שהסהרוריות של שרון ומופז גוברת

וככל שההגיון במעשיהם הולך ונראה ברור פחות ופחות,הולכת וגוברת ההרגשה שמעשי צה"ל מקבלים מימד של טקסי פולחן חסרי כל רציונל. הכניסה הראותנית של כוחות גדולים שאינם נתקלים בהתנגדות,תאורים אפופי גבורה של הכוחות הפועלים(כולל ריאון הכרחי עם החילת הלוחמת התורנית ,וואו איזה שמחה!),כאילו הם לא נכנסים לסלון של משפחה חסרת הגנה אלה חצו את תעלת סואץ,סיפורי המעשיות על הנרצח התורן "שבדיוק היה בדרכו לבצע פיגוע",תערוכות הנשק התקופתיות שמזכירות את מצעדי יום העצמאות והכל הכל בלי להסביר בשביל מה? לשם מה? אבל ככה זה בטקסי פולחן.

לאחר ריקודי ה"מה יפית " של אבנרי ביילין ובורג לרגליו של הפריץ עראפאת מה נוסיף ומה נדבר...

אתה טועה.אני לא משלם מיסים.

ומה אתה עשית בשביל מדינה ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר