רבותיי וגם גבירותי ...

שלום לכם, אני מעוניין להזמינכם לבקר ולכתוב בפורמט החדש של הפורום הקלאסי החדש ... כדי להסיר צל של ספק : הפורום רק מכונה הפורום של מאהלר אבל זהו פורום קלאסי שבו דנים וחברים חובבי קלאסי מכל הסוגים הגוונים והמלחינים !! גירסה חדשה זו של הפורום נמצאת בימים אלו בהרצה ותושק רשמית בקרוב .... הייתי שמח לקבל ממכם ביקורת חיובית שלילית והכי חשוב: בונה .... כל זאת על מנת לתת לחובבי ומקצועני המוסיקה הקלאסית בישראל עוד אפשרות ובית לבטא את עצמם, להרחיב ידע ולגלות עולמות חדשים ... הכתובת היא : http://start.at/mahler

גוסטב .מה קרה ?לא ראית התייחסות?מייק מיוזיק נוט וור!!!!! אין זמן למוסיקה גוסטב.

צריך להחזיק תמדינה בידיים עכשיו.גוסטב ,בוא תנגן לנו משהו עכשיו אולי תפנה גם לפלסטינים שביננו .אויש סליחה הם לא שמעו על מהאלר ,ועל כל חבריו.אולי תנסה אתה לתרבת אותם.עסינו עסק גוסטב. אגב סתם שאלה ,השם שלך הוא מרצון או ככה נולדת .כדי להרגיז כמה ניצולי שואה ?

את מעט מתבלבלת ....

השם וואגנר מכעיס את הניצולים היקרים ... מאהלר בכלל היה יהודי ואחר לחצים נפשיים לא ברורוים התנצר ... אבל את המוסיקה שלו אי אפשר לשנוא ... היא גורמת רק לאהבה ולחיבה ... המוסיקה היא אוניברסאלית ואף אחד לא יוכל לגזול אותה או לפגוע ברייטינג המקובע שלה ... גוסטב . (רק עכשיו קראתי את ההודעה..)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר