עזרו להרוס את התוכנית של ורדה ב103FM

בס"ד רבותי אנא הצטרפו למשימה: הפלת התוכנית של ורדה רזיאל ז'קונט בערוץ 103 אף אם!!! התוכנית המדוברת למי שלא יודע היא תוכית דבילית של אחת שמחזיקה מעצמה פסיכולוגית שיכולה לתת עצות לאנשים, התוכנית מלבד היותה דבילית וחסרת כל תוכן אמיתי גורמת נזק עצום ע"י חלוקת עצות נוראיות (אם את אשה נשואה שנמאס לך מבעלך זה יהיה לגיטימי להתחילח עם גבר נשוי ובעל ילדים בלי שאפילו יהיה לכם קשר קודם מכיוון שלגבר רווק יהיה לך פחות מה להציע, לגיטימי לעשן גראס לי למשל יש חברה שחיה על גראס כבר 3 שנים. ועוד שלל עצות מטומטמות לחלוטין) כל מה שאליכם לעשות זה לטלפן בין 16:00 ל18:00 לטלפון 5718103-03 ולדבר שטויות (יש ליבעיה בבית - בעיה אקוסטית, אני רוצה להציע למכירה מרצדס מודל 99 או כל רעיון אחר, אנא פרסמו את ההודעה הזו ככל שתוכלו( אפשר גם להציף את הפורום באתר www.103.fm ולשלוח לה פקסים נ.ב. אני יודע שיש כאלה שמתנגדים למה שאני עושה אבל מה לעשות שאני חושב שזה מאוד לגיטימי.

התוכנית מצוינת השדרנית לפעמים מטורללת

יותר פשוט שלא תאזיני תעברי מ- 103 fm ל-104.75fm יש לך את הערוצים שלך למה לסתום פיות מאחר שאני מאזין בעל כורחי לתוכנית (משהיא במשרד מכורה לתוכניית) שמעתי שהיא ממליצה לפעמים גם הצעות הפוכות למה שרשמת כמו המלצה לבחורה להנשא (לא רק להתגרש) דיברה בזכות ההורות (לבחורה שמסרבת להביא ילדים לעולם) הבקשה שלך דומה לדרישת השמאל לסגור את ערוץ 7 ונסיונות לשכנע גורמים בחו"ל לא לתת רשיון לתחנה בזמן שאיש מהם לא התלונן על ערוץ איבי נתן הפיראטי דרך אגב את יכולה להיכנס לפורום של התוכנית שלה ולהביע את דעתך היא עונה בדרך כלל למתנגדה

מהטלוויזה זרקו אותה =יתכין שגם מהרדיו יעשו דבר דומה

למה שלא תהיה קצת אקטיבי ותצטרף אליי?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר