מה קורה? ראיה רחבה

לדעתי ערפאת מתואם עם סדאם חוסיין לפחות באשר לאיתיפאדת אל-אקצה. כל המהלכים שראינו בשבעת החודשים האחרונים הם מבוא לסרט אימים שבו ארטילריה עירקית לא קונבציונלית (כימית-ביולוגית) תשמש את המרגמות הפלשתיניות בגדה המערבית. לכן חובה על מנהיגינו לראות את התמונה הרחבה ככל האפשר ולהקדים תרופה למכה אם במהלך שלום נדיב, ואם אי אפשר במתקפה מקדימה דוגמת חיסול הכור העירקי. הפיגועים היומיומיים הם היומן וההטעיה הגדולה נוסח יום כיפור.

חסון ידידי..אני יודע שזה לא יעזור אבל אומר לך בבטחון..

את הדאגה הזאת הסר מליבך.. הארטילריה, שכנראה אינה מבצעית, יש לה טווח של 30 ק"מ..היא צריכה לנסוע במדבר 700 ק"מ...דלק אוכל טריטוריה עויינת, חיל האוויר..על מה אתה מדבר.. אפשר לקחת מבחנה עם חיידקים ולהכניס לחומוס של מי ומי.. בשביל מה לשרוף דלק ולשתף פעולה עם מטורף מובס..

have you read the news lately?

egland and america are bombing his ass too.....

חסון ידידי..אני יודע שזה לא יעזור אבל אומר לך בבטחון..

את הדאגה הזאת הסר מליבך.. הארטילריה, שכנראה אינה מבצעית, יש לה טווח של 30 ק"מ..היא צריכה לנסוע במדבר 700 ק"מ...דלק אוכל טריטוריה עויינת, חיל האוויר..על מה אתה מדבר.. אפשר לקחת מבחנה עם חיידקים ולהכניס לחומוס של מי ומי.. בשביל מה לשרוף דלק ולשתף פעולה עם מטורף מובס..

ההפתעה וההטעיה

אני חוזר על הטיעון המרכזי, איניפאדת אל-אקצה נועדה להסיח את דעתה של ישראל מהבעיה הממשית והמסוכנת לקיומנו והיא:התחמשות כימית-ביולוגית של עיראק. בכל תרגיל צבאי החל מרמת הכיתה נועד משקל מכריע להפתעה ולהטעיה בתור מרכיבים חיוניים בדרך להכרעה. לכן על הממשלה לטפל בבעיה האמיתית והקיומית ולא לבזבז את כל האנרגיה בבעיות היום-יום מול הפלשתינאים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עודד מ.
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר