מצב חרום!! בטחון פנים ! לפני כל דבר !

הגענו לתהום,יורים על ניצב במשטרה, מחר אלו יהיו שופטים,אנשי חוק, והשלטון יעבור לכנופיות !!

כנופיות שכבר שולטות בדרום ובצפון, ואין תשובה מטעם המדינה.

אנחנו ממש לקראת מדינת עולם שלישי בו כוחות החוק זזים הצידה מפחד ואיומים,ומפקירים אותנו לכנופיות עבריינים.

שנים של הזנחה פושעת נותנים אותותיהם.

אם לא נתגייס מהר מאוד, כל כוחות הבטחון, בהובלת שב׳כ ומשטרה, צבא אם צריך סיוע, יחידות מיוחדות, עוצר במקומות שמתבקש !!!

אם לא נכריז מצב חרום, אנו עלולים לאחר את הרכבת. זה האיום הגדול ביותר על ישראל !!

ללכוד כמה מחבלים יודעים.....מחט בערימת שחת....

אז קדימה ,ללכוד עבריינים,רוצחים,גובי דמי חסות ושורפי נכסים, משתמשי נשק לא חוקי.....

אחרת נאבד את המדינה,את המשילות שחייבת הנשמה מיידית, ונהפוך עולם שלישי כמו שקרה במדינות רבות.

לא ברור למה מקשיבים לחברי כנסת ערבים שמונעים פעילות שבכ במגזר ובכלל.

הם המיתו אסון על האוכלוסיה שבחרה בהם, ואחראים לכאוס במגזר.

שבכ חייב להפנים שהמצב הוא סכנה קיומית , ולשם כך הוא קיים.

מנהל הפורום
10,000+

ערב טוב, אני חדש כאן

קראתי מה שכתבת, לחלק גדול מדבריך אני מסכים

חברי הכנסת הערביים זכאים לדעותיהם, הם חלק אינטגרלי מן המדינה

והימנעות מהקשבה לדעותיהם יש בה יותר נזק מתועלת. אפשר להקשיב אין הכרח לבצע

הם לא המיטו שום אסון על אוכלוסיית בוחריהם

אחרת בוחריהם לא היו בוחרים בה

ויש כאלה שאינם בוחרים בהם

וזה בסדר גמור

אבוי לנו אם שב"כ יתערב בפעילות הפוליטית של חברי הכנסת

בין אם הם ערביים ובין אם לאו

כאן לא מזרח גרמניה

אל תדאג עודד, נ. בנט ראש הממשלה יסדר ויתקן הכל, כי הוא פועל בצורה 'הוליסטית' (???) ומחליט החלטות קשות ועומד מאחריהן, גם אם זה לא פופולרי, כך הסביר האיש בראיון מצחיק ששודר הערב בתחילת מהדורת החדשות של טלוויזית ערוץ "כאן".

ראיון חזק מאד, התנסחויות מרשימות וחכמות, איזה הבדל עצום לאופן הירוד והעלוב בו היה מתראיין קודמו. בלשון שגיא נאור כמובן.

טוב, אני מתחילה לספור מתי המוקיון הזה יקרוס לתוך עצמו. ונמתין למוקיון הבא, שיחליף אותו בתפקיד. 

סגי נהור

קודמו דיבר לא "באופן ירוד", כדבריך

אלא בלשון נכלולית שקשה לברור ממנה את האמת מערימות הכזב

ערב טוב, אני חדש כאן

קראתי מה שכתבת, לחלק גדול מדבריך אני מסכים

חברי הכנסת הערביים זכאים לדעותיהם, הם חלק אינטגרלי מן המדינה

והימנעות מהקשבה לדעותיהם יש בה יותר נזק מתועלת. אפשר להקשיב אין הכרח לבצע

הם לא המיטו שום אסון על אוכלוסיית בוחריהם

אחרת בוחריהם לא היו בוחרים בה

ויש כאלה שאינם בוחרים בהם

וזה בסדר גמור

אבוי לנו אם שב"כ יתערב בפעילות הפוליטית של חברי הכנסת

בין אם הם ערביים ובין אם לאו

כאן לא מזרח גרמניה

שב'כ חייב להתערב, כפי שכתבתי,אנו במצב חרום. 

מסיתים בסגנון חברת כנסת לשעבר מהמשותפת, מטיילים בגנים לאומיים עם דיגלי פלשתין, וזו בפרוש התרסה בוטה כנגד המדינה שלנו ושלהם....

אסור לתת לזה להמשיך. תקיפה של עיתונאי ערבי,אלימה,היא רק אחד מהמון סימני אזהרה לסכנה הגדולה. 

לגבי האסון וריבוי האלימות,הפשיעה,הכנופיות בכפרים וישובים במגזר,יריות בכל יום ולילה,הרג חפים מפשע ופחד ואימה.....אלו רק בגלל ההסתה של רבים מחברי הכנסת הערבים, שמנעו הקמת תחנות משטרה,התנגדו לכל משילות ישראלית,והביאו להפקרת אזרחי ישראל הערבים לכנופיות.

מה שמזכיר לי את חמאס....הקטלני שלכאורה נבחר בעזה,והביא לאסון עזה. הרי יכלו שם לשגשג לו בחרו בדרך אחרת,סינגפור אמרנו? 

עוד יבוא יום,ויתלו הפוך את מנהיגי חמאס בעזה, בגלל האסון שגרמו. 

ישר כח לרע'מ....שבחרו בדרך רציונלית חיובית ואמיצה.  

מנהל הפורום
10,000+

אל תדאג עודד, נ. בנט ראש הממשלה יסדר ויתקן הכל, כי הוא פועל בצורה 'הוליסטית' (???) ומחליט החלטות קשות ועומד מאחריהן, גם אם זה לא פופולרי, כך הסביר האיש בראיון מצחיק ששודר הערב בתחילת מהדורת החדשות של טלוויזית ערוץ "כאן".

ראיון חזק מאד, התנסחויות מרשימות וחכמות, איזה הבדל עצום לאופן הירוד והעלוב בו היה מתראיין קודמו. בלשון שגיא נאור כמובן.

טוב, אני מתחילה לספור מתי המוקיון הזה יקרוס לתוך עצמו. ונמתין למוקיון הבא, שיחליף אותו בתפקיד. 

הממשלה החדשה, היא ממשלת אנשים אחראים, שחברו יחד, לתקן את הפשע שנעשה כנגד ישראל. הפקרות מסוכנת, בלי מפכל,בלי נציב שבס,סיכול מערכות משפט,הסתה,בלי תקציב שנים....חזיון הרס ותעתועים שהביאנו לסף תהום....

עם אוטו חדש בפקק. 

בלי משילות,הפקרת הדרום והצפון לכנופיות....

ועוד.

מגיע רק כבוד ויקר לאלו שהתאחדו להציל את ארצנו. 

למרות שוני ואידאולוגיות. הכל כדי להשיבנו לנורמליות. 

וראי זה פלא.....זה מצליח,לאט לאט....תהליך לא פשוט של שיקום.עבודה וחריצות.

הצלחתם הצלחתנו כולנו. 

מנהל הפורום
10,000+

הממשלה החדשה, היא ממשלת אנשים אחראים, שחברו יחד, לתקן את הפשע שנעשה כנגד ישראל. הפקרות מסוכנת, בלי מפכל,בלי נציב שבס,סיכול מערכות משפט,הסתה,בלי תקציב שנים....חזיון הרס ותעתועים שהביאנו לסף תהום....

עם אוטו חדש בפקק. 

בלי משילות,הפקרת הדרום והצפון לכנופיות....

ועוד.

מגיע רק כבוד ויקר לאלו שהתאחדו להציל את ארצנו. 

למרות שוני ואידאולוגיות. הכל כדי להשיבנו לנורמליות. 

וראי זה פלא.....זה מצליח,לאט לאט....תהליך לא פשוט של שיקום.עבודה וחריצות.

הצלחתם הצלחתנו כולנו. 

עודד, כמוך אני מקבלת ותומכת ומתייחלת להצלחת הממשלה הזו, הנוכחית. אף פעם לא הייתי מחוברת בתחום הפוליטי להעדפות ודחיות הקשורות בהערצה או בשנאה - אבל למרבה הצער, זה לא יצליח, אין לממשלה הזו שום סיכוי להצליח, וסכנות ההתפרקות אורבות וממתינות לה מכל עבר, לא רק מכיוון אחד מסויים...

ואין טעם שאתחיל לפרט, כי אתה לא ילד, ואם אתה לא רוצה לקבל או להשלים עם התחזית הזו שלי, אתה לא תקשיב לא תתחבר ולא תקבל את הטוב והאוביקטיבי שבהסברים...

אני לא הייתי צריכה, ממש לא, אבל בערוצי 'סלקום TV' שיש לי כל הערוצים מוקלטים למשך שבוע 24 שעות רצוף. אז ראיתי וצפיתי בראש הממשלה מתראיין ב3 הערוצים 11, 12, ו 13. לא בדקתי אם התראיין גם ב 20. לא זה מה שקובע ולא זה מה שיפרק את הממשלה, מה שיפרק אותה זו העמדה הפוליטית של מפלגתו של בנט, שלילה מוצהרת ומודגשת נגד 2 מדינות והליכה לסיפוח כל מה שעדיין לא סופח. ומה שראיתי בראיונות, זה כמה שצורת ההתראינות של ראש הממשלה בנט עלובה, אבל כאמור, זה רק מלח על הפצעים. בנט הוא בדיחה מהלכת, ולפיד אם בכלל יגיע תורו לא טוב ממנו.

תהיה מציאותי, פקח עיניים.

גמר חתימה טובה, שנה טובה.

את מחמיצה את העיקר, זה לא אדם זה או אחר.....זה היחד להציל את ישראל. 

וזה מצליח, והצליח בעצם העובדה שקמה ממשלה,שכבר משנה ומבינה היטב שזה ממש על סף להיות או לחדול. 

כן, עד כדי כך.

כולם מוותרים על תפיסות כדי להגיע לסטטוס קוו יעיל לתיקון גדול.

כל השאר במצבנו כיום,זוטות והבלים.

כמו העקרון הנדוש עד גיחוך......פינוי חאן אל אחמר,יישוב עם כמה עשרות/מאות אומללים באוהלים ופחונים....

זאת כאשר הדרום והצפון בוערים כמו עוד שלל גזרות.

טמטום שהתקשורת מפמפמת ומנסה לאתגר באופן הזוי.

מנהל הפורום
10,000+

לפי התכנית שהציגו בר לב והמפכ׳ל........במקום לקדם את המשטרה,לקחו מהשוטרים את הבטחון הפנסיוני, ומציעים בשנים הבאות פיטורים נרחבים מול קליטה של 3000 שוטרים,שאני בספק אם יתגייסו בלי עתיד מובטח,למי שתורמים ועובדים תוך סיכון ובלי סוף....

נראה שמשהו רע מתרחש, החלשת המשטרה. במקום להיפך לחלוטין, האטת קידום קצינים,פחות תקנים, ובעצם מחסומים לעתיד,שכל בר דעת ישאל עצמו אם בכזה ארגון ירצה להקריב שנותיו היפות ביותר, ולמצוא עצמו מפוטר אחרי 15 שנה, כדי לחסוך פנסיות, 

האם זו מזימת/תכנית האוצר?? 

זה מחייב הסברים מיידית לפני פרישה המונית מהארגון.

כן לגרום לפרישת הלא מתאימים, אבל זה חייב לקרות אחרי גג 7-8 שנים !! ובשום אופן לא אחרי 15 שנות שרות שאינו פשוט כלל !!

מנהל הפורום
10,000+
מנהל הפורום
10,000+

אלה התוצאות של הקטסטרופה שהוריש הליכוד השמאלני.

אם מפקירים חיילים

אם קושרים ידיהם של חיילים ושוטרים

למה שלא תהיה אנרכיה.

הידעת כי שוטרים קבלו פקודה לא להתערב היכן שיש אלימות.

הם צריכים לחכות שהאירוע יסתיים ואז יבוא לרשום תלונה.

ראינו זאת בלוד.. עוד יותר גרוע אספו את הנשק מהיהודים

אבל לערבים האתרוגים לא מתקרבים.

צריכים להעמיד לדין את הפושע שכתב את הקוד הלא אתי לחיילי צהל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר