יש הזדמנות לממשלה ללא החרדים, האם ילכו על זה?

חלומו הרטוב של ליבמן ממשלה ללא חרדים,לא רק ליברמן רבים רבים בציבור משוועים לכך, מייחים שזה יקרה, האם זה אפשרי ואם כאן במי זה תלוי למי זה טוב ומה זה יניב?

אז לפני הכל צריך לבין, ליצור תקדים שכזה זה לא עניין של מה בכך,זה יכול להיות סימן לבאות ואיתות לחרדים שאפשר בלעדיהם.

זה בהחלט אפשרי אם רק נאמין בכך, זה בהחלט יכול להיות בהישג יד ואתם יודעים מה זה יכול להביא את המפנה החיובי קודם לחרדים עצמם בכך שיבינו שמה שהיה כבר לא יהיה וישתכנעו שעליהם להיות שותפים הן לחובות ובוודאי לזכויות וזה יביא סוף לתחושות בשני הצדדים.

האם יסכימו מלפגות חילוניות ללכת על זה? אני מעריך שהליכוד לא ילך למהלך שכזה אחרת הם ימחקו אצל החרדים במיוחד שהם הגישו להם את השילטון בשני העשורים האחרונים על מגש של כסף.

לגבי שאר המפלגות אני מאמין שזה אפשרי כי נכון להיום הם שנים רבות לא היו בכל שותפות עם החרדים ואין כל מחויבות כלפיהם ולכן בהחלט זה אפשרי.

מהלך שכזה אסור שיגביל בכל צורה שהיא סטטוס קוו דתי שמתיר חופש פעולה מלא איש איש על פי תפיסתו ללא כל חשש ומורא.

חרדים באופוזיציה ובכלל שינויים משמעותיים בחברה החרדית (בישראל) זה דבר בלתי נמנע וזה בוודאות יהיה, אבל עכשיו זה מעט מוקדם מדי, וזה לא יקרה ב'זבנג וגמרנו' אלא בהדרגה, תוך שבמקביל יהיו שינויים פנימיים מהותיים בחברה החרדית, עוד לפני שהם יועוברו אחר כבוד לאופוזיציה תוך שיפסק ויגמר האבסורד הזה של פטור מצה"ל וקיצבאות למי שנחשבים היום כמי ש'תורתם היא אומנותם'.

נכון לעכשיו יש לדעתי רוב שמעונין להזיז את ביבי החוצה,יותר מכך,אם זה יהיה אקטואלי אני מניח שיהיו מורדים בליכוד שמאסו בביבי ולא יאפשרו שההזדמנות תחמוק להם בין הידיים ולו בכדי לזכות בנקודות להמשיך המירוץ לבוא במקומו.

גם אם לא יהיה ניתן להחים ממשלה בשלב ראשון יהיה רוב למנות יור כנסת וראשי ועדות שולטות ומובילות ואז הדרך פתוחה לחוקק חוק שנאשם עם כתבי אישום לא יכול להיות בכל תפקיד ציבורי.

כמו כן,לחוקק חוק להקמת וועדות ממלכתיות לנושא הצולולת וכלי השיט,וועדת  חקירה בנושא הקורונה ומדוע צריך היה חיסיון ל 30 שנה.

החרדים הם הקבוצה עם הריבוי הכי גדול בישראל

ואחד הגדולים בעולם.לפי עקרונות האבולוציה חלקם באוכלוסיה ייגדל כל עוד תשמר אצלם הילודה הרבה.

הדרך המוצלחת ביותר להחליש אותם היא על ידי עירעור אמונתם הדתית/רבנית וחיזוק יידע בפיזיקה, כימיה, אסטרונומיה, גיאוגרפיה, גיאולוגיה, ביולוגיה ואבולוציה.

הדרך היחידה היא לסגור את הברז שדרכו מוזרמים מילארדים מכספי משלמי המיסים והפרזיטים שמזיקים למדינה ממתינים בקצה השני לקבל את הכסף,את האבסורד הזה חייבים להפסיק אם כולם יצאו להצביע,זה אפשרי ואסור לנו לתת להזדמנות לחמוק.

מצידי שיהיו מיוצגים כאזרחים בכל המנגנונים. אבל ללא שום אפשרות סחיטה וניצול ללא תרומה שוה לכלל האזרחים.

מה שמאוד מדאיג ,זו העובדה שיותר מ 30% ודווקא באזורים חילוניים ליברלים,לא מנצלים את זכותם העיקרית בדמוקרטיה....

האפשרות לבחור.

כפר שמריהו רק 58%? הרצליה דומה.....זוועה !!

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר