ירון זליכה יכול להיות קלף מנצח אם יפרוש.

ירון זליכה יכול להיות קלף מנצח.
אדם מאוד מוכשר מקצועי ומשכנע, אם יצליח ליישם את התוכניות הכלכליות שהוא מתכן גם אם רק בחלקם בכל הקשור לקרטלים ולטייקונים מצבו של כל אזרח וזוג צעיר ישתפר אנחנו האזרחים נרגיש זאת בכיס ושזה חשוב בימים אלה שבהם הכיס אצל רבים ריק וחיים מיד לפה.
ע"פ הסקרים ירון לא עובר את אחוז החסימה, אומנם הוא לא רחוק ממנו אבל אני חושב שאסור לאפשר ששלושה מנדטים ילכו לפח ולכן אני דורש מלפיד ולקום ולעשות מעשה שיקדם אותו בשני צעדים אל המטרה והיא להיות ראש ממשלה, זה בהישג יד אם רק יניח לאגו ויזיז אותו הצידה, לפיד חייב עוד היום לזמן את זליכה ולהתחייב בפניו בפומבי שאם ירכיב את הממשלה הבאה הוא ימנה אותו לשר האוצר וזה יודיע על פרישה תוך שהוא מבקש מתומכיו להעביר
את תמיכתם ליש עתיד אני מעריך שאם לפיד יעשה מהלך שכזה בנוסף ל- 3 מנדטים הבטוחים שיש כרגע לירון יש עוד לפחות 2 שמאוד רוצים לראות אותו אך מכיוון שהוא מתחת לאחוז החסימה שזה אומר 4 מנדטים.
ולכן מהלך כזה יכול להניב 5 מנדטים נוספים ובטוחים ללפיד.
אני מעריך ובצער אני אומר זאת שיתכן מאוד שנתניהו בחושיו הפוליטיים עלול להקדים את לפיד ולטרוף את הקלפים ואם זה יקרה הבחירות מיותרות כי אז ביבי יגרוף לפחות 62 מנדטים.
אז לפיד את תפספס הזדמנות פז, אחרת בעוד חודש וחצי תשב עם עצמך בתסכול ותשאל היכן טעית, טעות אחת כבר מאחוריך כשלא היה חיבור טכני עם גנץ ורק מעיניני אגו.
תזכור לא נסלח לך אם שוב תטעה. לא בכל יום יש לזדמנות לשנות אז אנא ממך אל תפספס זאת זה מחוייב המציות וכל שעה שאתה מפספס אתה עלול להצטער עליה וזה עלול להיות מאוחר, ראה הוזהרת.
אני מבקש מתומכי לפיד להציף אותו בדרישה שצריכה להיות מנצחת ושאסור לו להתעלם ממנה.

התכנית שלך יכולה להיות טובה והגיונית (למתנגדי ביבי, אבל אני אתייחס ואגיב באופן אוביקטיבי), אבל בצדק הזכרת את ה'אגו' של לפיד, בגלל ה'אגו' הזה לפיד לא יסכים להצעתך. הוא מסתכל על "יש עתיד" כעל ה'בייבי' שלו, מפלגה שהוא ייסד והקים, כאילו מפלגה פרטית שלו, והוא בשום אופן לא רוצה שיתערבו לו בניהולה.

הציבור הרחב כולל אני לא מכיר מספיק את ירון זליכה ורעיונותיו ותוכניותיו, אז לכן אולי הוא לא גורף מספיק תומכים. מה זה העניין עם ה'טייקונים?

לאסור על אנשים להתעשר? גם אם הם מתעשרים במסגרת החוק?

בכל מקרה, במי אני אבחר כבר כתבתי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ohevtora1
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר