לבחור בנתניהו בעיני שווה ערך לאדם דתי שאוכל חזיר בבית כנסת.

התורה והאמונה הנגזרת ממנה היא דבר יפה למי שלמד ומכיר מקרוב גם אם הימים הוא כבר מאמין,ואם אני אומר לא מאמין לא אדבר בשם אחרים אני אדבר בשמי ורק בשמי, לא יתכן שמי שמאמין בתורה ובצווים שלה יכול להחור במה כן לאמין,או לוקח את התורה וציוואה כהמלצה או תלוי במי מדובר,התורה ניתנה כמקשה אחת ואל לנו לבחור מה אני כן עושה ומקיים ומה לא,מה אני בוחר ומתאים לי ומה לא,אני יכול לטעות שלא במתכוון זה בסדר אבל לבוא ולבחור באדם מושחת ובוגד ואוכל שרצים מה שמנוגד לציווי בתורה כאילו זה נתון ליקולי, ביבי אימץ אץ האירה "אחטא ואשוב אחטא ואשוב" וזה הפך לבדיחה עצובה אצלו תוך שהוא לוקח את חלק מהציבור כמטומטמים.

בחירה בנתניהו בעיני שוות ערך לאכילת חזיר בבית כנסת או ברחבת הכותל נקודה זה מבזה את התורה והופך אותה לבדיחה עצובה בלתי ניתפס איך אפשר לבחור במי שפועל נגד הציווי בתורה בלתי מתקבל על הדעת,עכשיו אתם מבינים המאמינים שבכם למה הפכתם את התורה עם הזמן לדבר דוחה וחבל.

התורה והאמונה הנגזרת ממנה היא דבר יפה למי שלמד ומכיר מקרוב גם אם הימים הוא כבר מאמין,ואם אני אומר לא מאמין לא אדבר בשם אחרים אני אדבר בשמי ורק בשמי, לא יתכן שמי שמאמין בתורה ובצווים שלה יכול להחור במה כן לאמין,או לוקח את התורה וציוואה כהמלצה או תלוי במי מדובר,התורה ניתנה כמקשה אחת ואל לנו לבחור מה אני כן עושה ומקיים ומה לא,מה אני בוחר ומתאים לי ומה לא,אני יכול לטעות שלא במתכוון זה בסדר אבל לבוא ולבחור באדם מושחת ובוגד ואוכל שרצים מה שמנוגד לציווי בתורה כאילו זה נתון ליקולי, ביבי אימץ אץ האירה "אחטא ואשוב אחטא ואשוב" וזה הפך לבדיחה עצובה אצלו תוך שהוא לוקח את חלק מהציבור כמטומטמים.

בחירה בנתניהו בעיני שוות ערך לאכילת חזיר בבית כנסת או ברחבת הכותל נקודה זה מבזה את התורה והופך אותה לבדיחה עצובה בלתי ניתפס איך אפשר לבחור במי שפועל נגד הציווי בתורה בלתי מתקבל על הדעת,עכשיו אתם מבינים המאמינים שבכם למה הפכתם את התורה עם הזמן לדבר דוחה וחבל.

טוב, צריך להגיב לך, שהרי לא יפה ולא יתכן בכלל שהודעה כ"כ חכמה תשאר עם 0 תגובות...

אז ככה :

שכחת להוסיף "ביום כיפור...", יפה יותר היה, בוא נגיד יותר, מצחיק יותר היה, אם היית כותב : 

"בחירה בנתניהו בעיני שוות ערך לאכילת חזיר בבית כנסת או ברחבת הכותל ביום כיפור..." - שהרי יום כיפור כידוע הוא יום צום האסור באכילה ובשתיה ובעוד רשימה של דברים...

ועכשיו, אם אתה עוד כאן, אולי תרשום לפניך שני דברים, דבר ראשון : כמו שבחרתי בעבר, וכתבתי זאת בפורומים, אבחר גם הפעם בפתק 'הליכוד בראשות בנימין נתניהו', ודבר שני : הזכרת וכתבת על התורה, ובכן - הסיפור שהתורה ניתנה למי שניתנה ע"י אלוהים (בהנחה, לצורך הדיבור, שיש דבר כזה) בהר סיני ובלה בלה בלה זה השקר או סיפור הבדים הגדול ביותר בהיסטוריה האנושית. לא שאסור בתכלית האיסור ובכל תנאי ובשום מצב לשקר אף פעם, אבל שיהיה ברור, לגבי התורה, זה המצב. ושיהיה לך ולכולם שבת המלכה שלום ומנוחהemo_08.png 

כנראה שלא הבנת,התאור שלי שדדקא ביום כיפור לאכול שידוע שהוא יום צום בא להעצים את גודל החומרה שבדבר לא רק לאכול ביום כיפור גם בבית כנסת...האמת לא כל כך הבנתי את המשך תגובתך כמו זאת שאחריך.

כנראה שלא הבנת,התאור שלי שדדקא ביום כיפור לאכול שידוע שהוא יום צום בא להעצים את גודל החומרה שבדבר לא רק לאכול ביום כיפור גם בבית כנסת...האמת לא כל כך הבנתי את המשך תגובתך כמו זאת שאחריך.

מה יש להבין, נכתבו דברים די פשוטים ודי מובנים. אולי שלא נוטים להסכים איתם, ואולי לכן הם נראים כ'לא מובנים', אבל הם די פשוטים להבנה...

אמרתי מה בחרתי בעבר בבחירות, שזה גם מה שאבחר בבחירות הקרובות, ואמרתי משהו על התורה, או בעצם על מתן תורה. והתגובה שאחרי גם היא ברורה ומובנת, היא ברכת 'שכוייח' ואיחולים לזכיה במצוות לבשורות טובות לישועות ולנחמות.

שבוע טוב, ד"ש מהחוצנים.

לא משנה במי תבחר,אבל אם הקול שלך ימליך את הצורר נתניהו אז מה שכתבתי מופה גם אליך.

nnnc10, אפשר להרגע, מתוך הכרות-מה עם ariela24a, אני יכול להבטיחך כי דבריה "אבחר גם הפעם בפתק 'הליכוד בראשות בנימין נתניהו'" נועדו לשלהבך ותו לא...emo_05.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר