התנהלות של ארגון ארגון פשע עם ותק ויסיון.

מה שפורסם בתוכנית "עובדה" אינו מותיר כל ספק ולו הקטן ביותר, בנימין נתניהו מתנהל כראש ארגון פשע מדופלם עם ותק וניסיון עשיר ומזכיר את צ'אושסקו.

"התואר" שרכש לא הוענק לו בעקבות הפרסום העובדה אלה הרבה לפני "בזכות ההתנהלות שלו כעומד בראש הארגון וכולם סרים למרותו לא נעשה ונשמע אלה "נשמע ונעשה".

אני מתפלא למה הוא עדיין לא בצינוק כשצמוד לתאו עו"ד הדין, אני שואל את עצמי מדוע באותו לילה לא צילצל הטלפון בביתו של העורך דין קודם כל ולפני הכל לעצור אותו שלא יספיקו לתאם עמדות,ומיד אחריו העו"ד חדד ולמחרת בבוקר נתניהו עצמו ראש ארגון הפשע.

האם לא די רק באלה לעצור את הצורר הזה ?

האם ניתן לאפשר לו לעשות ככל העולה על רוחו ? 

איך אפשר בכלל לחשוב שהעבריין המתועב הזה ראוי לתמוך בו?

מה שפורסם בתוכנית "עובדה" אינו מותיר כל ספק ולו הקטן ביותר, בנימין נתניהו מתנהל כראש ארגון פשע מדופלם עם ותק וניסיון עשיר ומזכיר את צ'אלססקו.

"התואר" שרכש לא הוענק לו בעקבות הפרסום העובדה אלה הרבה לפני "בזכות ההתנהלות שלו כעומד בראש הארגון וכולם סרים למרותו לא נעשה ונשמע אלה "נשמע ונעשה".

אני מתפלא למה הוא עדיין לא בצינוק כשצמוד לתאו עו"ד הדין, אני שואל את כצמי מדוע באותו לילי לא צילצל הטלפון בביתו של העורך דין קודם כל ולפני הכל לעצור אותו שלא יספיקו לתאם עמדות,ומיד אחריו העו"ד חדד ולמחרת בבוקר נתניהו עצמו ראש ארגון הפשע.

האם לא די רק באלה לעצור את הצורר הזה ?

האם ניתן לאפשר לו לעשות ככל העולה על רוחו ? 

איך אפשר בכלל לחשוב שהעבריין המתועב הזה ראוי לתמוך בו?

מי זה "צ'אלססקו" ?emo_17.png

מנהל הפורום
10,000+

אם יש לך הוכחות נגד נתניהו תגיש תלונה למשטרת ישראל.

bronxboy69 אתה טיפש או עושה את עצמך? בקבוק ריק יותר מלא ממך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר