מי שהוביל הסתה שבסיומה נרצח ראש ממשלה ממשיך להסית.

בנימין נתניהו שהיה מאדריכלי ומובילי ההסתה נגד ראש הממשלה רבין ז"ל ובהצלחה בלתי מבוטלת שפרט לסחיטת הדק האקדח עשה הכל מה שהוביל למעשה הרצח,הוא יכול להמשיך לטעון  "לא ראיתי" לא שמעתי" "לא התכוונתי" ,התמונות וההקלטות מוכיחים מעל לכל ספק שהוא שקרן פתלוגי אגב עד עצם היום הזה.

זה שאולי לא מתכוונת לתוצאה זה עדין לא מנקה אותך כהוא זה ממכונת ההסתה שהובלת נגד רבין.

ראש ממשלה שביום הזיכרון לרצח שבוא הוא נושא נאום שאמור להיות אולי נקודת מפנה ועצירת ההסתה השיסוי והאשמות ולאיחוד הקרעים העמוקים בחברה הוא זה שבוחר גם ביום זה להמשיך בשלו כאילו שאין לו אחריות מכרעת להסתה שבסיומה נרצח ראש ממשלת ישראל.

ביבי מתלונן שההסתה היום נגדו ונגד משפחתו? שטויות אני יכול להרגיע אותך ביבי,גם אם תתהלך חופשי ברחוב בהפגנה נגדך איש לא יאונה לך כל רע משום שבצד שנגדך אין עבריינים שיכורים ומסוממים מה לעשות אלה נימצאים בצד שלך בכמויות מסחריות,תראה איך תוקפים כמעט מידי יום מפגינים ברחבי הארץ,יותר מכך אין לך צורך ברכב ממוגן לא לך ובוודאי לא לשרה, כך שאתם יכולים להרגיש בטוח ולהתהלך ללא אפודי מגן...אגב להסתובב בקרב המחנה שלך שם הסכנה  אפילו לך.

אולי תספק לי איזה שהוא ציטוט של נתניהו נגד איזה שהוא פלג מהעם? כולם אומרים "נתניהו מסית" "נתניהו מפלג את העם" אבל אף אחד לא יכול לצטט שום התבטאות של נתניהו נגד חלק כלשהוא מהעם עד שאין לכם ברירה אלא להביא ציטוט מלפני 20 שנתניהו אמר למישהו באוזן בשקט. 

נתניהו: "הערבים נוהרים לקלפיות, השמאל מסיע אותם לשם באוטובוסים"

אז בסדר הוא אמר הערבים נוהרים לקלפיות, אז מה? ואתה כבר עושה מזה "הסתה לרצח"

זה אמירה פוליטית מובהקת. אין בה קריאה לאלימות או פגיעה כלשהי נגד המגזר הערבי, ישירה או מרומזת. 

ומה מהווה הסתה בציטוט הזה??? 

אתם תמיד אומרים שנתניהו מפלג את העם. הערבים עד כמה שידוע לי לא חלק מהעם... 

אתם יכולים לחזור שוב ושוב על השקר הנאלח שנתניהו מסית ומפלג את העם.... זה עדיין יישאר שקר

ההסתה מסתתרת ב- linkage בין "ערבים" לבין "שמאל".

לי אין בעיה עם linkage כזה ואני יודע כי הוא שקר(*), אולם ה- CM(**) היודע את נפש בהמתו(***) מכיר כי האספסוף מתחרפן למשמע המלה ערבים ויתייג כ"בוגד" כל מי שאינו פוסל שתוף ערבים א-פריורי ומכאן צעד אחד לפני רדיפה ממש.

(*) השמאל לא הסיע איש לקלפי, פרט אולי לקשישים ומוגבלי תנועה שהיו מוכרים כתומכים.

(**) CM - ראשי תיבות Crime Minister.

(***) יודע צדיק נפש בהמתו (משלי יב י)

דבריך הם שקר ורמייה מהסוג הנחות ביותר. לטעון שהתבטאות כזו שהיא פוליטית ואולי פוגענית כלפיי ערבים (אני חושב שגם זה שקר) מהווה הסתה נגד השמאל הם שקר מוחלט.

אבל זה כל מה שמצאת? איזה שהוא לינקאג' עמום בין השמאל וערבים??

אתם חופרים כל הזמן שנתניהו מסית ומפלג את העם וחוזרים על זה שוב ושוב אבל כשמבקשים מכם להביא דוגמאות להסתה של נתניהו זה כל מה שיש לכם??? 

עם כמות ההאשמות כלפי נתניהו בהסתה צריכים להיות עשרות משפטים מסיתים לפחות. 

הסתה נגד השמאל הם שקר מוחלט. ????????????

כל מי שמתנגדד לנתניהו מכונה שמאל על ידי נתניהו ועל ידי תומכיו.

זה פילוג העם.

אני עדיין מחכה למשפט ההסתה. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר