דן תיכון יו"ר הכנסת לשעבר אומר:

מי שהיה חבר כנסת מטעם הליכוד וכיהן כיו"ר הכנסת התראיין אתמול ואמר:

ההתנהלות של המפלגה השלטונית קרי הליכוד מובילה לסוף הדמוקרטיה.

ביטול ההצבעה בנושא הצוללות הוא כינא זאת "תרגיל מסריח" ואף טען שהוא בקיא 

בנוהלים והביטול אל תקין לחלוטין.

הוא אף אמר שכבר לפני 20 שנה התריע על ההתנהלות של נתניהו והוא 

פרש משום שנתניהו דרש ממנו לעשות דבר מה שהוא לא היה מוכן לעשות

וסירב להגיד מה.

הוא תקף את דרך קבלת ההחלטות ואת יו"ר הכנסת כיום.

הוסיף ואמר אנחנו כבר באמצע הדרך לדיקטטורה וחייבים לעצור זאת.

ציין שעדיין חבר ליכוד וממתין שיהיה שינוי ושהליכוד יתנער ומהר מהדרך שנתניהו מוביל

אותו כי זאת דרך נלוזה שהורסת את המדינה.

יש די דרישות לחקירה של נתניהו. תמתין למערכת של המדינה לטפל בהם.

תפירת התיקים עובדת שעות נוספות.

אין שום אישום לביבי הכל מפוברק.

עיוור. חירש.....לא ראוי לתגובה. 

הרי לא ראיתי ממך ולו פעם אחת, תמיכה בדבר כלשהו.....פרט למשהו דתי.

רק הבלים כמו ליכוד=שמאל קיצוני וכיוב.

שבת שלום ורק בריאות אני מאחל לך.

מנהל הפורום
10,000+

עיוור. חירש.....לא ראוי לתגובה. 

הרי לא ראיתי ממך ולו פעם אחת, תמיכה בדבר כלשהו.....פרט למשהו דתי.

רק הבלים כמו ליכוד=שמאל קיצוני וכיוב.

שבת שלום ורק בריאות אני מאחל לך.

תפירת תיקים? מי שבגד בעמו ובלוחמי עמו,לזה קוראים תפירת תיקים?ואגב על כך עדיין לא נחקר,אם יחקר על הצוללות הוא ישב בצינוק עד יומו האחרון.

מעניין לשמוע את המילה בוגד על נתניהו ממי שגורל השיח הציבורי והפילוג בעם נראים חשובים לו כל כך........ 

אני מילה אחרת אפילו לא קרובה מלבד המילה בוגד,נתנהיו עקף בפול גז את גדולי הבוגדים שהיו למדינת ישראל ולא רואה אותם ממטר,הבגידה שלו מתסכלת יותר היות שמדובר בראש ממשלה ולא אדם מהשורה כמו שגב,או וענונו,הבגידה של השנים היא בגידה אבל בסדר גודל הרבה יותר קטן מהבגידה של נתניהו,במדינה מתוקנת הוא היה חייב להיות בצינוק עד המשפט בלי לראות אור יום.

לא התייחסת לדברים. אתה מאשים את הימין בפלגנות מצד אחד ומצד שני מכנה ראש ממשלה שנבחר על ידי מיליונים כבוגד. 

לא התייחסת לדברים. אתה מאשים את הימין בפלגנות מצד אחד ומצד שני מכנה ראש ממשלה שנבחר על ידי מיליונים כבוגד. 

קודם כל הוא לא נבחר ע"י מליונים אתה משקר (כרגיל) הרוב לא בחרו בו כך שלהגיד מליונים זה שקר גס.

תמליץ לי באיזה כינוי להשתמש שיביא לידי ביטוי את מעשיו,חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי אפילו משהוא שמתקרב לכך מלבד בגידה.

קודם כל הוא לא נבחר ע"י מליונים אתה משקר (כרגיל) הרוב לא בחרו בו כך שלהגיד מליונים זה שקר גס.

תמליץ לי באיזה כינוי להשתמש שיביא לידי ביטוי את מעשיו,חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי אפילו משהוא שמתקרב לכך מלבד בגידה.

אני משקר? תבדוק את תוצאות הבחירות 1,352,449 מצביעים הצביעו ישירות לנתניהו ועוד 867979 שהצביעו לו באופן עקיף משום שהצביעו למפלגות שהתחייבו להמליץ עליו לראשות ממשלה ולהיכנס לממשלה בראשותו. יחד זה 2,220,428 מצביעים. 

אני משקר? תבדוק את תוצאות הבחירות 1,352,449 מצביעים הצביעו ישירות לנתניהו ועוד 867979 שהצביעו לו באופן עקיף משום שהצביעו למפלגות שהתחייבו להמליץ עליו לראשות ממשלה ולהיכנס לממשלה בראשותו. יחד זה 2,220,428 מצביעים. 

עדין זה לא מליונים, ונניח שכן,חרדים ששורפים את גדל המדינה משתמטים,חיים על חשבוני ותביאים ילדים כמו חתול בלי פיקוח בלי אצעים מכים חיילי צה"ל ומכנים אותם נאצים אם על אלה אתה מסתמך אז בושה אני מעדים את הערבים שהם אזרחים ליגיטימיים לכל דבר ועניין החרדים אלה שהגדרתי פסולים לכל שיג ושיח,ועדיין בנימין נתניהו בוגד בעם ובצבאה.

אין, אין אף מילה אחרת, גם אני חיפשתי במילוןemo_18.png

מעניין לשמוע את המילה בוגד על נתניהו ממי שגורל השיח הציבורי והפילוג בעם נראים חשובים לו כל כך........ 

yaktumua, כבר אמרתי לך את זה פעם, ואגיד עכשיו פעם שניה - אתה הדמות השפויה היחידה בפורום הזה ובפורום השכן...

אז שמור על עצמך, חבל לסכן ולפגוע בבריאות הנפשית ובבריאות בכלל, קח בקלות, אין דבר יותר חשוב מבריאות.

שבוע טוב.

yaktumua, כבר אמרתי לך את זה פעם, ואגיד עכשיו פעם שניה - אתה הדמות השפויה היחידה בפורום הזה ובפורום השכן...

אז שמור על עצמך, חבל לסכן ולפגוע בבריאות הנפשית ובבריאות בכלל, קח בקלות, אין דבר יותר חשוב מבריאות.

שבוע טוב.

המדינה חשובה הרבה יותר ממני .

שבוע טוב.

אין לך מה לדאוג.... אני לא לוקח ללב.... בכל מקרה, שיהיה שבוע טוב.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אורח
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר