להגיד היום אני בעד נתניהו זה מביך דוחה וזה שותף לארגון פשע

מי שחשב שאנחנו בשפל של כל הזמנים מבחינת ההתנהלות השילטונית היום נוכחנו לאירוע יוצא דופן שלא זכור אפילו אצל סדאם חוסין,מועמר קדאפי,פוטין,צאוצסקו,ואפילו לא הרודנים שהכרנו בחמישים שנה האחרונות.

משנוכח לדעת שהכנסת אישרה ברוב קולות הקמת וועדת חקירה בנושא הצוללות מה שבודאות היה מביא לכליאתו של נתניהו לשנים רבות בכלא וסביר להניח בצינוק על בגידה במדינה,הרודן עזב את הישיבה שעסקה בקורונה בבהילות ושוחח בצעקות רמות על יו"ר הכנסת תוך שהוא דורש ממנו לבטל לאלתר את ההצבעה כשכל חברי הכנסת והשרים של הליכוד יצאו בבהילות למליאה לקראת ההצבעה החוזרת כמצוות הרודן.

מזה תקופה שענן הדיקטטורה כבר הגיע לכאן וכל הצעדים האחרונים של הרודן אינם מותירות כל ספק שאנחנו בדרך הבטוחה לכך.

מי שחפץ חיים במדינה יהודית ודמוקרטית חייב גם על אלונקה להגיע להפגנות ואני בכלל קורא לעלות לא מדרגה אחת אלה 10 והמבין יבין...מספיק לבוא לשחרר קיטור ולהמתין למפגש הבא זה משרת את נתניהו עד שלא נזעזע את המדינה במעשים שום דבר לא יקרה והרודן ימשיך לחוש בטוח בכסאו.

צר לי על בוחרי הליכוד זה פשוט דוחה מגעיל ומביך להגיד אני תומך בנתניהו,בתי ערכי ומוסרי לתמוך בעבריין ובוגד לכאורה.לא הוגן כלפי דור העתיד של המדינה מה נותיר אחרינו איך יזכרו אותו אם בכלל זה מה שנותיר להם.

איך הדאגה שלך לדמוקרטיה מתיישבת עם כך שאתה בעצם מתעלם מרצון העם ומהבחירות שהיו לפני 7 חודשים בלבד? 

yaktumua או שאתה רדום או שאתה מנותק או שניהם גם יחד ואני רך איתך, בחרנו בכחול לבן שהצהירו השקם וערב שלא ילכו בכל תנאי,הבטיחו שיקימו וועדת חקירה בנושא הצוללות ומה קרה בפועל? שוד הקולות הגדול המכוער והבוגדני של כחול לבן והכשרת השרץ הבוגדני נתניהו,ואתה מדבר על לכבד? את מי בדיוק לכבד?3 מערכות בחירות הרודן נתניהו לא הצליח להרכיב ממשלה עד שהמנוול בן תשפוכת השטן גנץ ושותפו האדיוט אשכנזי העניקו לו קולות שדודים.

מעניין שמשום מה אתה שוכח את ההבטחה של כחול לבן כולה לא ללכת לממשלה עם הרשימה המשותפת ואיך שתי דקות אחרי סגירת הקלפיות פנו למשא ומתן עם היבא יזבק. 

אגב, כמעט כל הקולות שמאבד גנץ בסקרים הולכים לבנט, איש ימין מובהק... 

רצון העם והבחירות שהיו לפני 7 חודשים בלבד

במשך הרבה אלפי שנים ראו כל בני האדם שהשמש והירח עולים באופק האחד ויורדים באופק הנגדי.

חכמת ההמונים הייתה שהשמש והירח נעים סביחב הארץ.

יש כאלה שחושבים כך גם היום. אולי גם אתה ???????

הרוב בכנסת  שהצביע בעד הממשלה המחורבנת הנוכחית

ומחצית ציבור הבוחרים שתומך בנתניהו הנבל, הבוגד, הפושע

טועים כמו בעניין השמש והירח.

השמש והירח? רוב מצביעי כחול לבן מצביעים מתוך אג'נדה אחת: "רק לא ביבי" לא משנה מה ולא משנה מי היה עומד מולו אפשר להצביע לו נגד נתניהו וכל האמצעים כשרים כולל ממשלה עם תומכי טרור. 

אני לא יודע אם היית פעם בבית חולים אבל גם אם לא היית, צפוי שתהייה. או בני משפחה שלך.

בבתי החולים שליש מהרופאים הם ערבים. חצי מהאחיות הן ערביות.

אבל אין רופאים חרדים.

נתניהו הכלב שאתה תומך בו שיתף פעולה עם הסיעה הערבית כשזה היה נחוץ לו. אז תפסיק לזזז את המוח.

נתניהו הבוגד שאתה תומך בו מאפשר לקאטר לממןאת החמאס בעזה.

נתניהו הבוגד סייע למצרים לרכוש צוללות מגרמניה.

נתניהו הבוגד הסכים ותמך ביוזמה של טראמפ לחמש במטוסים מהדרגה העליונה את מדינות המפרץ.

נתניהו הבוגד סייע לאלוביץ לגבות מחיר מופקע מכל אזרח המשתמש בטלפון או המחשב.

נתניהו המושחת עזר לחברות הגז להפקיע את מחירי הגז בישראל.

נתניהו האידיוט מאפשר לרמי לוי ודומים לו למכור מה שהוא לא מרשה לסוחרים קטנים.

בשוק רמלה אמרו תומכי נתניהו שימשיכו לתמוך בכלב נתניהו למרות שהם מתרוששים.

"כלב", "בוגד", "מושחת" , "אידיוט" ואחר כך תגיד שהימין אלים והימין בריון והימין משתמש בביטויים לא נאותים. 

רופאים ערבים? מה הקשר? אמרתי משהו על הרופאים? בניגוד לאנשים מהמחנה שלך, הימין כמחנה לא יוצא נגד קבוצות אלא רק נגד פוליטיקאים או אנשי תקשורת. לעומת זאת מחנה השמאל קורא לחרדים "טפילים" ו"מפיצי מחלות", ולבוחרי הליכוד "בבונים" ו"שותפים לארגון פשע".

שיתף פעולה עם המשותפת? זה שקר. לא היה שום משא ומתן בנושא פיזור הכנסת בין הליכוד למשותפת. מי שקיים משא ומתן עם המשותפת בדיוק שתי דקות לאחר סגירת הקלפיות ובניגוד לכל ההבטחות שהבטיחו לציבור זה אנשי כחול לבן. 

צוללות? התיק מבחינת נתניהו נסגר ללא פתיחת חקירה. איפה חשיבות שלטון החוק פתאום? לאן נעלם האמון בגורמי האכיפה?

לגבי ה"התרוששות", זה לא יעזור. בניגוד למה שאתה חושב, בוחרי הימין לא מטומטמים. המצב הכלכלי של השכבות החלשות במדינת ישראל משתפר בקצב מהיר, והפערים החברתיים בין העשירים לעניים קטנים כמו שיעור העוני בעיקר כתוצאה מיציאה מוגברת של כל השכבות בישראל (כן, גם חרדים) לשוק העבודה ועליית השכר הממוצע והשכר החציוני. אבל בשמאל ימשיכו לספר על הפערים החברתיים, והעוני המחפיר והמצב הכלכלי הנורא בישראל כי הוא בשלב שלעובדות אין כל חשיבות. 

לא אשים מכשול בפני עיוור, שזועק רק יזבק יזבק יזבק.....

לא מגיב לעניין,אותן סיסמאות הסתה חוזרת בלי הרף.....

אינספור שקרים יוצאים מבלפור, זעקות עיתונאים,עדי מדינה,הכל בטל בשישים עבור שכמותך. מה שכתב ננסי על ההצבעה אכן מזעזע. 

ואכן ההתנהגות והערכים של סביבת נתניהו, ככנופיה ! ונתניהו עצמו? לא יודע,לא שומע, למרות משפחתו שמעורבת בעיסקאות הזויות.

מנהל תקין? מונח נשכח . עצוב לקרוא מאיש צעיר שלא הכיר אחרת.....״תובנות״ כל כך מוטעות !!

אני רק אזכיר שלפני 20-30 שנים, לשמע שקרים כאלו כשל נתניהו, היתה רעידת אדמה. אפילו נתניהו של אז, יצא נגד מעשים כמעשיו היום !!

ומעבר לגיליונות האישום, רק בעבור הפגיעה בצהל למען שמירה על ישבנו, בעיני כבגידה בערך המקודש בישראל !!

לא אשכח את ההסתה כנגד הרמטכלים, מהטובים שבנינו, ׳שמאל חלש׳ הסית כנגד האמיצים בהגנת המדינה. 

הרי עבורו שמאל חלש משול לבוגדים.....

מפכל מעולה שנשלח הביתה כי לא שיתף פעולה, ועד היון אין מפכל,כי לא מצאו משתפ. 

שהרי המפכל, הינו היחיד במערכת הבטחון שאינו כפוף לממשלה,כי אם לחוק בלבד.

והם מפחדים !!!

רק בעבור ההסתה, מבחינתי איבד זכות כלשהי להנהיג !

מנהל הפורום
10,000+

לא אשים מכשול בפני עיוור, שזועק רק יזבק יזבק יזבק.....

לא מגיב לעניין,אותן סיסמאות הסתה חוזרת בלי הרף.....

אינספור שקרים יוצאים מבלפור, זעקות עיתונאים,עדי מדינה,הכל בטל בשישים עבור שכמותך. מה שכתב ננסי על ההצבעה אכן מזעזע. 

ואכן ההתנהגות והערכים של סביבת נתניהו, ככנופיה ! ונתניהו עצמו? לא יודע,לא שומע, למרות משפחתו שמעורבת בעיסקאות הזויות.

מנהל תקין? מונח נשכח . עצוב לקרוא מאיש צעיר שלא הכיר אחרת.....״תובנות״ כל כך מוטעות !!

אני רק אזכיר שלפני 20-30 שנים, לשמע שקרים כאלו כשל נתניהו, היתה רעידת אדמה. אפילו נתניהו של אז, יצא נגד מעשים כמעשיו היום !!

ומעבר לגיליונות האישום, רק בעבור הפגיעה בצהל למען שמירה על ישבנו, בעיני כבגידה בערך המקודש בישראל !!

לא אשכח את ההסתה כנגד הרמטכלים, מהטובים שבנינו, ׳שמאל חלש׳ הסית כנגד האמיצים בהגנת המדינה. 

הרי עבורו שמאל חלש משול לבוגדים.....

מפכל מעולה שנשלח הביתה כי לא שיתף פעולה, ועד היון אין מפכל,כי לא מצאו משתפ. 

שהרי המפכל, הינו היחיד במערכת הבטחון שאינו כפוף לממשלה,כי אם לחוק בלבד.

והם מפחדים !!!

רק בעבור ההסתה, מבחינתי איבד זכות כלשהי להנהיג !

המפכל לא נשלח הביתה הקדנציה שלו הסתיימה אחרי 3 שנים.... 

מעניין מאוד אני לא זוכר שהכתרת כמסיתים את מי שכינו בוגד את נתניהו

יזבק זה מאוד לעניין כי היתה פה ביקורת על כחול לבן שהם הפרו את הבטחתם לא לשבת את נתניהו אני פשוט תוהה איפה היה ננסי כשכחול לבן הבטיחו לא לשבת בממשלה שתיתמך על ידי המשותפת. 

נתניהו היחידי שלא היו לו מלחמות בממשלתו. תביא ראש ממשלה יותר טוב שלא יביא עלינו מלחמות.

נתניהו היחידי שלא היו לו מלחמות בממשלתו. תביא ראש ממשלה יותר טוב שלא יביא עלינו מלחמות.

לפחות תכתוב ברור,אם התכוונת למחלמות עם אויבים אז מבצע הוא מלחמה לכל דבר ועניין ודי אם אזכיר לך שהמלחמה הארוכה ביותר 51 יום התרחשה בקדנציה של הרודן והיום עוד מבצעים,היו הרוגים פצועים אזרחים וחיילים,אגב המתים מקורונה ואוזלת ידיה של הממשלה בכל הקשור לאלימות בדגש במגזר הערבי עולים על מספר ההרוגים בפיגועים בתקופת הפיגועים הגדולים...ראש ממשלה יותר טוב? תלוי את מי שואלים,בתי קברות מלאים בכאלה שחשבו שאין להם תחליף.

בתקופת נתניהו היו הרבה פחות אירועי טרור והרבה פחות חיילים הרוגים מכל תקופה לפניה... 

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר