השקר וההטעייה של אבישי בן חיים בשם ראש ארגון הפשע.

ישראל הראשונה, ישראל השניה, מה מסתתר מאחורי שטיפת המוח?
עושה דברו של נתניהו ד"ר (?) אבישי בן חיים בצר לו החליט שיש "ישראל הראשונה" ו"ישראל השני" אבל הוא לא מעז לומר את האמת בנושא, הוא מתרץ ומסתובב סחור סחור מבלי לגעת הנקודה האמיתית לפער בין הראשונה והשניה ,הוא למשל יאשים את האליתות, את הממסד ואת כל העולם ואשתו רק שהוא שוכח שמי ששולט בישראל למעלה ממחצית שנות קיומה של המדינה ועד עצם היום הזה אלה חברי ארגון פשע (בעיקר בשנים האחרונות כשראש הארגון ממנו החל לצוף כל החרא )
למעלה משני עשריים ועד עצם היום הזה היו להם כל האפשרויות והמשאבים להביא לצמצום הפערים תוך השקעה בחינוך ובפיתוח ומתן עדיפיות לפריפרייה ולו בכדי לצמצם את הפער ואולי סוף סוף לעקוף את ישראל הראשונה.
אבל לראש הארגון לא יעשה זאת כי מעשה שכזה עובד בניגוד לתפיסה שלו שאומרת, ככל שהם נחותים יותר לא מפותחים ולא מתקדמים כך אני מבטיח אותם לי ולימין קטנים ונשלטים ובטוחים כי אם חלילה הפוך הם יפקחו עיניים ויבינו שזה לא מקומם ויחפשו את החופש, את הקידמה ואת הרצון לשאוף לפרוץ ולהתפתח ואת זה לא ישיגו עם ביבי והימין.
בן חיים לא מסוגל לומר את האמת, והאמת היא אחת, כך רוצה אותם נתניהו בפרט והימין המתנחל בכלל נכשלים ומזדנבים מאחור כך הוא מבטיח אותם כבייס בטוח.
ישראל הראשונה רצה קדימה מפתחת, בונה, משגשגת וישראל השניה אי שם מאחור מזדנבת לה תוך כדי ששלטון הימין בראשות נתניהו זורקים להם מידי פעם עצם או מילה טובה לאגו וכך הנחותים ממשכים להיות מחוברים לכלום ושום דבר.
מה שבעצם אומר בן חיים או יותר נכון מתכוון אבל לא אומר "אתם ישראל הראשונה עצרו, תלחצו על דוושת הבלם חזק ואפשרו למזדנבים להגיע אליכם או יותר נכון אתם שם בישראל מהעצירה תדרדרו אלינו כמה זמן זה יקח 20-30 שנה לא משנה תעצרו, ואם חלילה זה יקרה נתעורר בעוד 20-30 שנה כשאנחנו בפיגור של 20-30 שנה אחרי העולם שממשיך לרוץ קדימה.
את כל זה אבישי עוטף בתירוצים שכל מטרתם לרצות את הימין בראשות המשפחה בבלפור,זה חמור מאוד זאת הטעיה מכוונת שכל מטרת לשמר את הבייס שהוא וחבריו רוצים אותו ככה כדי להבטיח את המשך שליטת הימין בראשות המשפחה הדוחה ביותר בישראל משפחת נתניהו.
הוא חלילה לא יבוא בטענות למה נתניהו והימין לא משקיעים כי לגסור את הפער אחרת הוא יודח ומיד יחשב כשמאלן ובוגד ולכן הוא מעדיף את חיבוק הדב מראש ארגון הפשע והימין.
חברים שתפו זה מאוד חשוב

האיש התחפף לגמרי. משקר בראש חוצות.....

אכלו לי שתו לי.....

כשבירוחם קיבלו דירות, 

ברביבים על גבול מצרים אף אחד לא חיכה למתיישבים,רק חול ופדאיון, שממה,והם חשו שבונים ומיישבים,לא רק שלא התלוננו, היו גאים !!! כך בכל הקיבוצים ורוב המושבים, על הגבולות. 

אנשים כבן חיים בונים קריירה על רגשי נחיתות ושינאה. הללו אסון לישראל. 

הוא מוביל תועבה, והשיטה? תסתור אותו,לא תסכים? יענה מיד,הנה הם מישראל הראשונה מנסים לסתום ״לנו״ את הפה !! קופי להסתה מצד אנשי נתניהו. 

מנהל הפורום
10,000+

אגב, אין פער מזמן, שוויון לכולם,כולנו תערובת מרעננת, אולי קיים פער עדיין באוכלוסיה האתיופית,דור ההורים

הצעירים שרוצים, כבר משתלבים בכל מקצוע אפשרי.

ובכללי,תמיד יהיו פערים, על רקע כשרון,מאמץ וכיוב,לא על שום רקע אחר, אפילו הלהטבים ששנים היו מוקצים

כבר מיוצגים על ידי שני שרים,ראשי סיעות,ובכירים רבים,בצבא ובכלל.

מנהל הפורום
10,000+

איך אמר סולן להקת תיסלם, דני בסן - 

גדלתי באותו בלוק בקריית גת עם רגב, הייתה לי ילדות מצויינת, לכולנו. איך רגב מתארת מציאות אומללה אין לו מושג. כנראה שקרים שמשרתים, ואולי זה מבית אבא......שנתפס עם אלפי בקבוקי אלכוהול מזוייף במחסן שלו, 

האיש סוחר באלכוהול כבר 30 שנה ויותר.....מנוסה ומכיר, שאף אחד לא ישקר ויאמר שנפל בפח !!!

מנהל הפורום
10,000+
ישראל הראשונה, ישראל השניה, מה מסתתר מאחורי שטיפת המוח?
עושה דברו של נתניהו ד"ר (?) אבישי בן חיים בצר לו החליט שיש "ישראל הראשונה" ו"ישראל השני" אבל הוא לא מעז לומר את האמת בנושא, הוא מתרץ ומסתובב סחור סחור מבלי לגעת הנקודה האמיתית לפער בין הראשונה והשניה ,הוא למשל יאשים את האליתות, את הממסד ואת כל העולם ואשתו רק שהוא שוכח שמי ששולט בישראל למעלה ממחצית שנות קיומה של המדינה ועד עצם היום הזה אלה חברי ארגון פשע (בעיקר בשנים האחרונות כשראש הארגון ממנו החל לצוף כל החרא )
למעלה משני עשריים ועד עצם היום הזה היו להם כל האפשרויות והמשאבים להביא לצמצום הפערים תוך השקעה בחינוך ובפיתוח ומתן עדיפיות לפריפרייה ולו בכדי לצמצם את הפער ואולי סוף סוף לעקוף את ישראל הראשונה.
אבל לראש הארגון לא יעשה זאת כי מעשה שכזה עובד בניגוד לתפיסה שלו שאומרת, ככל שהם נחותים יותר לא מפותחים ולא מתקדמים כך אני מבטיח אותם לי ולימין קטנים ונשלטים ובטוחים כי אם חלילה הפוך הם יפקחו עיניים ויבינו שזה לא מקומם ויחפשו את החופש, את הקידמה ואת הרצון לשאוף לפרוץ ולהתפתח ואת זה לא ישיגו עם ביבי והימין.
בן חיים לא מסוגל לומר את האמת, והאמת היא אחת, כך רוצה אותם נתניהו בפרט והימין המתנחל בכלל נכשלים ומזדנבים מאחור כך הוא מבטיח אותם כבייס בטוח.
ישראל הראשונה רצה קדימה מפתחת, בונה, משגשגת וישראל השניה אי שם מאחור מזדנבת לה תוך כדי ששלטון הימין בראשות נתניהו זורקים להם מידי פעם עצם או מילה טובה לאגו וכך הנחותים ממשכים להיות מחוברים לכלום ושום דבר.
מה שבעצם אומר בן חיים או יותר נכון מתכוון אבל לא אומר "אתם ישראל הראשונה עצרו, תלחצו על דוושת הבלם חזק ואפשרו למזדנבים להגיע אליכם או יותר נכון אתם שם בישראל מהעצירה תדרדרו אלינו כמה זמן זה יקח 20-30 שנה לא משנה תעצרו, ואם חלילה זה יקרה נתעורר בעוד 20-30 שנה כשאנחנו בפיגור של 20-30 שנה אחרי העולם שממשיך לרוץ קדימה.
את כל זה אבישי עוטף בתירוצים שכל מטרתם לרצות את הימין בראשות המשפחה בבלפור,זה חמור מאוד זאת הטעיה מכוונת שכל מטרת לשמר את הבייס שהוא וחבריו רוצים אותו ככה כדי להבטיח את המשך שליטת הימין בראשות המשפחה הדוחה ביותר בישראל משפחת נתניהו.
הוא חלילה לא יבוא בטענות למה נתניהו והימין לא משקיעים כי לגסור את הפער אחרת הוא יודח ומיד יחשב כשמאלן ובוגד ולכן הוא מעדיף את חיבוק הדב מראש ארגון הפשע והימין.
חברים שתפו זה מאוד חשוב

אני ל ארוצה לרפות\להרפות ידי אף אחד - אבל במשך עשרות שנים מנסים להבין את התופעה הזו שבני עדות המזרח לא סוגרים פערים, שחשבו שרק הזמן או בעיקר הזמן צריך לסגור והיר אמור כבר מזמן לסגור אותם...

היו על זה מחקרים תוכניות בטלויזיה וסדרות ממש של אמנון לוי - מדובר במשהו שנראה כחבית ללא תחתית, כמה שלא תשקיע בהם, אין תוצאות...

סליחה, אני לא רוצה לפגוע חלילה באף אחד, אבל זה המצב וצריך להגיד את האמת...

אחד היחידים שהיה לו אומץ להגיד את זה היה דניאל בן סימון, ח"כ לשעבר סופר ואישיות ציבורית - הוא כתב בספר ואמר בראיונות שהפתרון האישי שלו לסגירת פער היה "להשתכנז", הוא אמר בפירוש שאם לא היה "משתכנז" הוא היה נשאר בזבל - צריך אומץ להגיד דבר כזה, אבל אם זו אמת וזה המצב וזו ההמלצה שלו - אז צריך לקחת את זה ברצינות, וליישם.

מצטער אבל הימין עלה לשלטון בעיקר כשהניפו את דגל הקיפוע והשד העדתי,ונכון להיום הם למעלה ממחצית הזמן שהמדינה קיימת שולטים בה עם משאבים ומה לא,אז למה הם לא השקיעו כדי לתקן ? ואני אומר יש אך ורק סיבה אחת שממנה כולם בורחים כמו מאש,הימין מבין שאם חלילה זה יקרה הם יעלמו כלא היו ומזה חושש נתניהו,במצב זה הוא מבטיח אותם במחנה שלו בימין כנועים ושפוטים שלו כשהוא המלך...אם חלילה יפקחו עיניים הלך על הימין פשוט הם יברחו כי יבינו שיש חיים בלי הימין טובים יותר ובןןדאי בלי נתניהו העבריין.

לבוא פעם בשנה במימונה לחייך חיוך מאולץ ובכך לקנות אותם לעוד שנה ולהבטיח אותם לו.

לצערי המזרחיים שוב ושוב מתנהגים כמו עיוורים ושפוטים של נתניהו.

לא להכליל. הרוב הגדול של ״המיזרחיים״ כבר מזמן בכל המוסדות,בתפקידים מצויינים,באקדמיה,בצבא,ובעסקים. לטעמי הם כבר רוב בעולם העיסקי/בנקאי/ביטוחי. 

ממש לא נכשלים ולא אומללים. יש מי שבכח מנסה להציגם כך,שקר וכזב !!!! בושה.

ביבי ריכז סביבו חבורה אומללה, במטרה להונות. במטרה להפריד ולמשול,במטרה לחמוק מדין. 

זה לא יצליח לו. 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר