ניסו גואטה, סגן ניצב, קצין מעולה ומוערך,צדק בהתנהלותו.

סרטון מציג את שקרה, באמת.

הקצין הותקף בידי שני אלימים, שעברו כל גבול. 

טוב שנהג כך, חבל שבתקשורת הציגו הבל ושקר. בושה שמכפישים כך את הטובים באנשים. 

הערוצים ממש מתדרדרים,זילות וזילזול בנו הצופים. שיטחיות.....

הנה כאן צילום מדויק יותר!!!

https://youtu.be/T0ZNTDG6c1E

מנהל הפורום
10,000+

מה יש למשוגעים האלה לעשות בהפגנה חוץ מאלימות נגד השוטרים. לדעתי יש לשים את המפגינים בכלא צבאי לתקופה ממושכת בנסיון לפגוע בבטחון המדינה. 

מה יש למשוגעים האלה לעשות בהפגנה חוץ מאלימות נגד השוטרים. לדעתי יש לשים את המפגינים בכלא צבאי לתקופה ממושכת בנסיון לפגוע בבטחון המדינה. 

הרוב המוחלט של המפגינים צודק ואיכפתי ! קומץ מטורפים מקלקל לכולם.

ביום שיחשבו כמוך, יהיה סוף מדינת ישראל. 

מנהל הפורום
10,000+

סרטון מציג את שקרה, באמת.

הקצין הותקף בידי שני אלימים, שעברו כל גבול. 

טוב שנהג כך, חבל שבתקשורת הציגו הבל ושקר. בושה שמכפישים כך את הטובים באנשים. 

הערוצים ממש מתדרדרים,זילות וזילזול בנו הצופים. שיטחיות.....

הנה כאן צילום מדויק יותר!!!

https://youtu.be/T0ZNTDG6c1E

טוב שהבאת, טוב להביא חשיפות אמת לעובדות שעוותו. 

על דב גילהר אני לא מופתעת כלל, זה ידוע לגביו זה מכבר, מזמן.

עודד,אתה באמת מאמין למה שאתה אומר? נראה לי שלקחת את הכדור הלא נכון... זה תפקידו של קצין משטרה להשיב מכות בהנחה שכל מה שאתה מציג כשקר אחד גדול נכון? יש לו את הפריבלגיה לעצור לעכב על מה אתה מדבר? הוא עבריין מתועב ולצערי העבריין חוזר לזירה היום...להגיד שהוא צודק בתגובתו זה פשע הרסני ומבחיל, איזו דוגמה הוא נותן לשוטרים הרטווילרים הזוטרים שכל 5 בחד אין להם פרופיל של סרגל? שהכל מותר להרביץ?תתבייש לך אתה פשוט אדיוט ציפיתי לפחות ממך כמנהל לתגובה מאוזנת יותר אבל אתה פרחח ועלוב נפש כמו הרוטווילרים בכול.

מי האדיוט שמינה אותך לנהל..? 

בתגובתך הצלחת להוציא אותי משיווי משקלי..תתבייש לך.

עודד,אתה באמת מאמין למה שאתה אומר? נראה לי שלקחת את הכדור הלא נכון... זה תפקידו של קצין משטרה להשיב מכות בהנחה שכל מה שאתה מציג כשקר אחד גדול נכון? יש לו את הפריבלגיה לעצור לעכב על מה אתה מדבר? הוא עבריין מתועב ולצערי העבריין חוזר לזירה היום...להגיד שהוא צודק בתגובתו זה פשע הרסני ומבחיל, איזו דוגמה הוא נותן לשוטרים הרטווילרים הזוטרים שכל 5 בחד אין להם פרופיל של סרגל? שהכל מותר להרביץ?תתבייש לך אתה פשוט אדיוט ציפיתי לפחות ממך כמנהל לתגובה מאוזנת יותר אבל אתה פרחח ועלוב נפש כמו הרוטווילרים בכול.

מי האדיוט שמינה אותך לנהל..? 

בתגובתך הצלחת להוציא אותי משיווי משקלי..תתבייש לך.

אם כדבריך יצאת משיווי משקל - אז תתנצל על הגידופים והשפה המלוכלכת שלך !

עודד כמנהל פורום בניגוד למה שאתה משמיץ נהג באופן מאוזן ואפילו אצילי, ואני לא מגזימה. לאיזה צד נוטה עודד זה ברור ואנחנו יודעים, אבל מה שיפה והגון ואצילי ברקע של התלהטות הויכוח והקיטוב הפוליטי זה כשהוא ראה עובדות, עובדות מצולמות בקשר למה שקרה שם בהפגנה, הוא לא היסס, ובאיזון למופת, קישר וחשף בפורום שלו את העובדות...

כל הפגנה רוצה להצליח, להשפיע, יש למפגינים מארגנים, והם יושבים ודנים ומתכננים בקור רוח איך 'להצליח'. ובתוך זה תכננו וביצעו בקור רוח פרובוקציה למשטרה, שיהיה את מי להאשים ברשעות - ושהם המפגינים יצאו צדיקים, ולכן צודקים בכל. ואת זה רואים בבירור בצילומים.

אם עודד היה נתקל בצילומים ושומר את זה לעצמו, הוא היה פוגע בזה בצורך של להיות מאוזן - מכיוון ששיתף בעובדות בהן נתקל או נפגש, ושיתף בהן אחרים, אותנו, גם כשזה מנוגד ל'ג'נדה ולדעות הפרטיות שלח - הוא ראוי לכל שבח ועשה מעשה אצילי...

ואתה nnnc1 חייב להתנצל על סגנון הכתיבה שלך וההתבטאויות החמורות שלך.

אני מתנצל בדיעבד הייתי צריך לנהוג בכבוד במנהל ובכלל בכל מגיב.

אריאלה.

כתבת בלשון המעטה דברים לא מדויקים,אני נמצא בהפגנות כמו אלפים רבים אחרים,אין כל ארגון או התארגנות או תכנון שקר,כולם באים באופן ספונטני מכל חלקי הארץ ומכל הקשת הפוליטית צעירים רבים טובים ומוכשרים מלח הארץ,שאם יופעל חלילה בזמן ההפגנה צוו 8 בלפור יתרוקן ומי שישאר אלה רק המבוגרים והביבסטים.

לעצם העניין בהנחה שמה שכתב עודד נכון ואני לא מסכים בכלל,גם אם הצעירים הרביצו יש לקצין את הפריבילגיה לעצור אותם ולשלוח אותם לחקירות ומעצר,ואגב מי שכן נעצר אומנם לא קשור לעניין שוחרר והשופטת אף נזפה במשטרה על אופן הטיפול.

אז לבוא לנקות קצין עבריין ומסוכן זה ניתוק מוחלט מהמצב האמיתי,לעצרי העבריין שוב חוזר היום לזירת האירוע/פשע כשחקירתו במח"ש טרם הושלמה,אגב איך הפקודים שלו יגובו היום במקרים דומים? התשובה ברורה מכיוון שחזרתו של הקצין מאותת שזה תקין.

לסיום שוב אני מתנצל על חלק מהמילים הבוטות שנכתבו "בעידנא דריתחא".

אריאלה.

כתבת בלשון המעטה דברים לא מדויקים,אני נמצא בהפגנות כמו אלפים רבים אחרים,אין כל ארגון או התארגנות או תכנון שקר,כולם באים באופן ספונטני מכל חלקי הארץ ומכל הקשת הפוליטית צעירים רבים טובים ומוכשרים מלח הארץ,שאם יופעל חלילה בזמן ההפגנה צוו 8 בלפור יתרוקן ומי שישאר אלה רק המבוגרים והביבסטים.

לעצם העניין בהנחה שמה שכתב עודד נכון ואני לא מסכים בכלל,גם אם הצעירים הרביצו יש לקצין את הפריבילגיה לעצור אותם ולשלוח אותם לחקירות ומעצר,ואגב מי שכן נעצר אומנם לא קשור לעניין שוחרר והשופטת אף נזפה במשטרה על אופן הטיפול.

אז לבוא לנקות קצין עבריין ומסוכן זה ניתוק מוחלט מהמצב האמיתי,לעצרי העבריין שוב חוזר היום לזירת האירוע/פשע כשחקירתו במח"ש טרם הושלמה,אגב איך הפקודים שלו יגובו היום במקרים דומים? התשובה ברורה מכיוון שחזרתו של הקצין מאותת שזה תקין.

זה שלא רואים ולא מרגישים לא אלפי המפגינים ולא אתה אישית בארגון ובהכוונה - זה לא אומר שאין ארגון והכוונה, זה יורד בצורת פירמידה, ולא עם כל משתתתף המארגנים מדברים אישית, אין בזה צורך. בישיבות מדברים ומחליטים מי משתמש במגפונים, מי מדבר במגפונים ומה, איפה לארגן צעדות, לבטח כל זה מתוכנן בישיבות של המארגנים וכך זה מתנהל, שיעשה רושם לגמרי ספונטני, בסדר.

תראה, למפגינים יש המון המון המון מוטיבציה, תראה איך אתה בעצמך מתייחס לעניין בלהט, שזה יצליח, ש'זה' מה שיוציא את ביבי מבלפור. אתם ואתה משקיעים בהפגנות הרבה אנרגיה וזמן והכל, וכל דבר שמאד רוצים שיצליח קשור בתכנון, בכיוון של לנצל את כל האופציות, ומה טוב יותר מ'לסבך' את המשטרה עד כדי שזהבה גלאון (ראיתי ושמעתי בעצמי בטלויזיה) אמרה שהמשטרה הפכה למשטרה פרטית של ביבי, כשבג"ץ קבע והסמיך את המשטרה לקבוע שעת סיום להפגנה וגבול לעוצמת שיבוש החיים, למשל בחסימת נסיעת הרכבת הקלה בירושלים למשך שעות.

בכל הפגנה יש 'פעילים', ויש 'מארגנים', ויש מקורות מימון, והשתמשו במושגים האלה גם בתקשורת, אפילו את המונח 'ראשי ההפגנות' שמעתי בתקשורת, בתקשורת הרגילה, לא הימנית - ולא סביר בכלל שהכל לגמרי ספונטני כמו שאתה חושב, אם כך היה, היה בלגן נוראי וחוסר הצלחה מוחלט להפגנות, לא שגם ככה עם תכנון אני אישית חושבת שתהיה להן איזו הצלחה בכיוון שהמארגנים רוצים. 

ולמה בעצם אתה שוב משמיץ את הקצין ? ראית בצילום המואט שני מעשים פרובוקוטיביים שלדעתי תוכננו, מישהו מקרב את הפנים שלו קרוב מאד לפנים של גואטה, ולא שומעים מה הוא אומר, אבל תשתמש באינטלגנציה שלך ותבין שאמר לו דברים שאמור היה ובכוונת היה להעליב אותו לאיים עליו ולהוציא אותו מהכלים, ומישהו אחר הושיט את ידו והסיר את מסכת הקורונה מפניו של גואטה, היד לא נשלחה לשם במקרה אחזה במסכה והתחילה להסירה.

ואתה כותב על פריבילגיה שהיתה\יש לגואטה לעצור מישהו ולשלוח\להזמין אותו לחקירה - נו באמת, הדברים של בהפגנות מתנהלים ממש ממש כמו בבית מרקחת, הכל ברוגע ובנימוס - נו, בו תהיה ער לזה שכל ניסיון לסלק מישהו ממרכז ההפנה כי כבר מאוחר מאד וההפגנה בעיכוב ניכר הוכרזה כבר כלא חוקית ושבמציאות כל ניסיון מעצר למתפרעים ממש יתקל אוטומטית ב'הנגדות למעצר', ובמקרים כאלה המשטרה, כל משטרה, אף משטרה, לא יכולה לוותר.

אתה 'קובע' שהקצין עבריין, וזה לא תופס וזה לא נכון בכלל, עובדה, אתה לא מוכן לעכל מה שרואים בצילומים, למרות שהם ברורים וחד משמעיים. 

שבת שלום.

נו, ברצינות, הרי מדובר בערוץ Youtube ששמו "חדשות הימין" ("Right News").

כל ישראלי יודע כי שוטרים הינם בעלי "פתיל קצר" להפליא, וכל עימות, אפילו מילולי בלבד, עם שוטר מסתיים באשום "תקיפת שוטר" ולמצער "הכשלת שוטר במלוי תפקידו" וכשמופיעים לפני שופט - לעולם ה"תוקף" חבול ולעתים קרובות מתקשה לעמוד על רגליו בעוד ה"מותקף" במצב מצויין ואינו נושא שום סמני "תקיפה".

השופט - לעולם יקבל את גרסת ה"מותקף" זולת אם שיחק המזל ל"תוקף" ומישהו צלם את הארוע מתחילתו.

למר גואטה רקורד מתועד של אלימות וחסר-כבוד לאזרח.

עקרונית, כל שוטר יכול היה, לגמרי ב- twitch קל של מקריות, להתגלגל להיות "חייל" של משפחת פשע.

שוטרים ופושעים אלימים קורצו מאותו חומר...

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

אני מכיר עשרות רבות שניפגשנו רק בהפגנות וניפרדים בסוף ההפגנה "בלהתראות שבוע הבא" הם באים באוטוסוסים שהם ממנמנים אני למשל מביא מגפון ומכין לכל הפגנה שלט אחר  בדיוק כמו היום,על חשבוני,מכין רשימת שירים אני הולך להפיץ ולשיר עם כולם וכך למשל של היום הוא כבר  מוכן עם 75 עותקים..אני מדברים ביננו לא פגשתי 1 שהוא תחת ארגון כל שהוא אין דבר כזה..בטח לא הצעירים שהם הרוב שהם מגיעים,מלבד קריאות להגיע,אגב מה שהמריץ את הצעירים אלה בעיקר האמירות של שרים ובנו של הרודן המתועב והוא בעצמו,כל אמירה כזאת מוסיפה עוד אלפים ואני בטוח שהיום ישבר שיא חדש אגב לא רק כאן אלה בכל רחבי הארץ בגשרים וצמתים,וגם מעבר לים.

אגב קל יותר לארגן כשכולם משתייכים או תומכים באיש או במפלגה מסוימת,כאן אנחנו רואים מכל גווני הקשת הפוליטית.

כל ישראלי יודע כי שוטרים הינם בעלי "פתיל קצר" להפליא, וכל עימות, אפילו מילולי בלבד, עם שוטר מסתיים באשום "תקיפת שוטר" ולמצער "הכשלת שוטר במלוי תפקידו" וכשמופיעים לפני שופט - לעולם ה"תוקף" חבול ולעתים קרובות מתקשה לעמוד על רגליו בעוד ה"מותקף" במצב מצויין ואינו נושא שום סמני "תקיפה".

השופט - לעולם יקבל את גרסת ה"מותקף" זולת אם שיחק המזל ל"תוקף" ומישהו צלם את הארוע מתחילתו.

עקרונית, כל שוטר יכול היה, לגמרי ב- twitch קל של מקריות, להתגלגל להיות "חייל" של משפחת פשע.

בושה לקרוא הבלים כאלו!  צביעות. הייתי רוצה לראותך מותקף,זועק,כששוטר מוריד ממך את התוקף,בכוח !!! 

לא בליטופים. היית כותב אחרת. גיבור גדול כשאחרים עושים עבורך את העבודה הקשה ולא פשוטה. 

אתה עושה עצמך כשמתעלם מאלימים,פרובוקטורים,שתמיד יהיו בהפגנות גדולות......ופוגע במי שמגן על המפגינים מול אלימים! 

כמה וכמה שוטרים נפגעו ונפצעו ,כשהותקפו על ידי מי??? צלעות ורגליים שבורות,חבלות וקללות נוראות.....

ואת מי אתה מאשים?? בושה.

אתה? בטח בורח מכל ארוע אלים, מייחל למשטרה שתפעל.....ואז משמיץ! גיבור של מילים.

אז הנה, גם אני כועס, מכיר שוטרים מצויינים,אקדמאים מוכשרים, שאף מזדהים כרובינו עם מפגינים !!!

אבל מחוייבים לתפקידם לשמור על הסדר הציבורי,לטובת כולנו, ורק שבחים מגיעים לרובם המוחלט.

ולא הקבלה לעבריינים, פופוליסטית , מסיתה וחסרת אחריות. 

מנהל הפורום
10,000+

אריאלה.

התנצלות מתקבלת.כולנו מאוד מתוסכלים, חרדים ממה שקורה, ורותחים!!

יחד עם זאת, שוטרים הם אחים וחברים....ושפה/התנהגות אלימה לעיתים תתקל באלימות מתבקשת. 

כשעבריין מתנגד באלימות למעצר,תוקף שוטר ו/או סגן ניצב, עוצרים אותו בכוח. בצדק,לפי דין.

גואטה לא רק שלא תקף אותו, הוא דחף אותו לקרקע כשניסה לברוח אחרי התקיפה, ואזק אותו, כנדרש.

סגן ניצב מעורב, שלא מפחד להתערב יחד עם שוטריו. ירד אל המפגינים שחש אחד מהם, והותקף !!!

כמוך ננסי, גם אני הייתי נוכח בהפגנות, וראיתי פרובוקטורים אלימים שהורסים לאלפים אחרים את המהות שלמענה באו. רובם אכן נהדרים !!! כמו גם הרוב המוחלט של השוטרים. יש שמשבחים את השוטרים, מחלקים פרחים, ויש אלימים שחובה להרחיקם.

מנהל הפורום
10,000+

בושה לקרוא הבלים כאלו!  צביעות. הייתי רוצה לראותך מותקף,זועק,כששוטר מוריד ממך את התוקף,בכוח !!! 

לא בליטופים. היית כותב אחרת. גיבור גדול כשאחרים עושים עבורך את העבודה הקשה ולא פשוטה. 

אתה עושה עצמך כשמתעלם מאלימים,פרובוקטורים,שתמיד יהיו בהפגנות גדולות......ופוגע במי שמגן על המפגינים מול אלימים! 

כמה וכמה שוטרים נפגעו ונפצעו ,כשהותקפו על ידי מי??? צלעות ורגליים שבורות,חבלות וקללות נוראות.....

ואת מי אתה מאשים?? בושה.

אתה? בטח בורח מכל ארוע אלים, מייחל למשטרה שתפעל.....ואז משמיץ! גיבור של מילים.

אז הנה, גם אני כועס, מכיר שוטרים מצויינים,אקדמאים מוכשרים, שאף מזדהים כרובינו עם מפגינים !!!

אבל מחוייבים לתפקידם לשמור על הסדר הציבורי,לטובת כולנו, ורק שבחים מגיעים לרובם המוחלט.

ולא הקבלה לעבריינים, פופוליסטית , מסיתה וחסרת אחריות. 

לא ברור לי פשר משפטך "הייתי רוצה לראותך מותקף,זועק,כששוטר מוריד ממך את התוקף,בכוח !!!".

למה כוונתך?

הרי ה"מותקף" לכאורה היה גואטה, בעוד ה"תוקף" היה מפגין נגד ה- Crime Minister שלנו.

הרי מי שסביר כי יבוא חמוש להפגנה כזו, באגרופן, דוקרן, סכין, אקדח או רמון-יד הוא מפגין ימין, לא מפגין שמאל.

מפניגי ימין מגיעים לעמות מוכנים להרוג, בעוד מפגיני שמאל מגיעים "חמושים" בכרזות בלבד ונוטים אך להתווכח עם הצד שמנגד.

בארוע משנת 2018 נראה גואטה דוחף פעמיים באלימות מפגין מבוגר החולף על פניו בלא "אינטראקציה" כלשהי, בתקווה שימעד.

אני חוזר וטוען כי רק יד המקרה גורמת לשוטרים להיות שוטרים. הם יכלו בתפנית קלה של "גורל" להיות "חיילים" של משפחות פשע... 

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

צר לי, המפגין שלטענתך ״שלנו״.....אינו שלי...זה אדם אלים שמנוגד למה שכתבת. אלו בדיוק האנשים שמקלקלים לכולנו,פרובוקטורים אלימים. 

ואגב, הסרטון משער שכם שהצגת,רק מעיד על גואטה עד כמה הוא מצטיין,ללא חשש ומורא ! 

יש התקוטטות,יש התלהמות, ואפשר להפסיקה בשלל צורות, הכי מהיר זה לשלוח את אחד הצדדים המתלהמים לעמל יומו/דרכו בלי לעשות ענין. פשוט להתערב, וכן,לדחוף את האיש המתלהם.....לפני קטטה מיותרת. זה ההיפך מאלימות,זה מצוין ואמיץ.

הדרך הכי מוצלחת לסיים התלהמות מיותרת. ואת זה אתה מציג כאלימות?? 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: avner2632
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר