לפי הדיווחים מספר המפגינים נגד רהמ"שׁ ביבי עולה אקספוננצילית

לפי הדיווחים מספר המפגינים נגד רהמ"שׁ ביבי עולה אקספוננציאלית, ואכן יותר ויותר עושה רושם הולך וגובר (מתחזק), רושם ברור שכבר נפל הפור.

זה לא רק מספר המפגינים, זה גם הנחישות שלהם, והבסיס הרעיוני (פילוסופי) המתחזק של מחאתם ובהקשר לכך התעוררות גלי תמיכה במפגינים והצטרפות בפועל של שוחרי ומגיני הדמוקרטיה בכל רחבי המדינה.

שבוע טוב.

שלום רב

מתוך הנחה שאת דוגלת מן הסתם בדמוקרטיה כשיטת שלטון מועדפת בכלל ובישראל בפרט

אשאל אותך ברשותך 2 שאלות

1. האם לדעתך ביבי (עדיין) מכהן כראש ממשלת ישראל בניגוד לחוקי הדמוקרטיה הקיימים  בישראל?

2. האם לדעתך , בנסיבות הדמוגרפיות/עדתיות/תרבותיות וכו  - ניתן להחליף את הליכוד בראשות ביבי בבחירות דמוקרטיות הכפופות לשיטת השלטון החוקית הקיימת במדינה?

תודה על התשומי

שבוע טוב

שלום רב

מתוך הנחה שאת דוגלת מן הסתם בדמוקרטיה כשיטת שלטון מועדפת בכלל ובישראל בפרט

אשאל אותך ברשותך 2 שאלות

1. האם לדעתך ביבי (עדיין) מכהן כראש ממשלת ישראל בניגוד לחוקי הדמוקרטיה הקיימים  בישראל?

2. האם לדעתך , בנסיבות הדמוגרפיות/עדתיות/תרבותיות וכו  - ניתן להחליף את הליכוד בראשות ביבי בבחירות דמוקרטיות הכפופות לשיטת השלטון החוקית הקיימת במדינה?

תודה על התשומי

שבוע טוב

1. לגבי שאלתך הראשונה : ביבי מכהן כעת לא בניגוד לחוקי הדמוקרטיה הקיימים בישראל. אבל כפי שמשתקף מההפגנות ובעוד אופנים, לא מעט רואים במצב התחוקתי הנוכחי שראש ממשלה בישראל יכול להמשיך בכהונתו עד שהוא נקבע כאשם בפסק דין חלוט\סופי - רואים בזה מצב לא תקין.

2. לגבי שאלתך השניה, אני לא יודעת, ואולי נסה לשאול אותה בניסוח אחר...

ולמה שיטת בחירות דמוקרטיות צריכה להיות תלויה (ומותאמת?) בדמוגרפיה בעדתיות ובתרבותיות ?

-----------------------------------------------

ומכיוון שאתה נראה לי איש עם שכל טוב, גם אני ברשותך אשאל אותך שאלה :

תכתוב בבקשה בגוגל "Off-World Vehicles Not Made On This Earth" - ותגיד מה אתה חושב על מה שעולה...

הנה גם קישור למה שהעליתי בנושא הזה בפורום 'היסטוריה', מכיוון שבעבר כתבתי שם משהו על חוצנים (חייזרים). אבל הפורום ההוא מורכב היום לצערי משני קוקואים ומנהל ישנוני שמנסה לנהל אותם אז אין כ"כ עם מי לדבר שם:

https://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=3285&t=14776976&p=15327630#p15327630

תודה ושבוע טוב.

לאריאלה שוב שלום

אני מעדיף ברשותך להתמקד  ראשית בתשובותיך לשאלותי

1.בהנחה שאני מסכים עם דעתך שביבי בנסיבות הקיימות רק מעורר זעם וכעס רב מצד שכבות לא מעטות בציבור על כך שהוא ממשיך להאחז בקרנות מזבח השלטון שרק הולך ומסתאב יותר ויותר בהעדר חלופה נראית לעין (בסוגיה זו נוכל להרחיב בעת אחרת)

2. בהנחה שאת יודעת ששיטת הבחירות הנהוגה בישראל מאז הקמתה (שיטת הבחירה היחסית ארצית) איננה היחידה הנהוגה במדינות המתקדמות בעולם הדוגלות בדמוקרטיה

אוכל ברשותך להרחיב ולהסביר בהמשך מדוע לדעתי הכשל הגדול של מערכת השלטון  שלנו בעת הזו אינו בעטיו האישית של ביבי

אלא בשל השיטה עצמה שאותה יש לשנות ללא שום קשר למי שעומד בראשה כעת או יעמוד בעתיד

תנו רבותינו -לאו עכברא גנב אלא חורא גנב

להשתמע בהזדמנות אחרת :)

הבריאות יותר חשוב מהפגנות. יש לעצור את המפגינים ולשים אותם בכלא צבאי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: avner2632
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר