מי התנגד לחוק לטובת דמי אבטלה לעצמאים??? ביבי !!!

מי הבטיח במאי שידאג לדמי אבטלה וסיוע לעצמאים הקטנים?? ביבי !!

מי מבלף בלי סוף? ביבי. 

עצוב,מביש ומביך !!!!

מנהל הפורום
10,000+

מתי זה קרה? אתמול בכנסת !! שלא יבלבלו אותנו.

מנהל הפורום
10,000+

אני מאוד מקווה, שההצעה שנדחתה,זה בעיקר בגלל חוסר רצינות. לא ישבו עם הגורמים הרלוונטים,לא עם הביטוח הלאומי, סתם הצעה פופוליסטית לזכות באהדה. זו בושה איך שמשחקים בנושא כה רציני. 

התקווה היא להצעה ממשלתית רצינית ומקיפה לפתרון הבעיה הכה נוראה. ידוע שהביטוח הלאומי ומשרד הרווחה והכלכלה מאוד בעד דמי אבטלה לעצמאים. 

אני מקווה שלא יהיו מלחמות קרדיט בין פוליטיקאים.....פרץ מול שמולי מול נתניהו וכיו"ב. 

לפי פרץ, ארגוני העצמאים צחקו וסרבו כשהציעו להם תמורת 0.25% להיות מכוסים בדמי אבטלה......

אין לי מושג מי אלו הנציגים שאיש לא באמת בחר,ואחראים למחדל הנורא הזה !!

אני חוזר בי בינתיים מהאשמת נתניהו, בתקווה שהחוק אכן יעלה ויתקבל. 

מנהל הפורום
10,000+

כשראיתי את השר השאנן כץ.....זחוח ובטוח,כשהמושגים שאומר הם קלושים ולא רציניים, אף מילה על דמי אבטלה לעצמאים, רק קשקוש על חזרה לעבודה,כשממול המוני מפוטרים שלא ישובו לעבוד,כי המעסיק גילה שיסתדר בלעדיהם, גל שני של קורונה שמתפוצץ עלינו, 

ועצמאים שלא קיבלו פרוטה זה 4 חודשים וקרסו.....שעוד זמן קצר יפרצו לחנויות,לגנוב אוכל.......

טוען שיש המון מיליארדים שלא נוצלו, שרק 15% מהכסף נוצל........בלי בושה חוזר ואומר כך, ולעצמאים קטנים בעצם,יורק בפרצוף !!!

דוגמא- התיירות שמופקרת לגמרי, והכסף ברובו,שיוזרם לעובדים האומללים שמחוברים לתיירות שנעלמה, עצמאים קטנים שחייהם ממש קרסו....ולא מוזכרים ולא נספרים.חנויות מזכרות,נהגי הסעות ואוטובוסים,מורי דרך עצמאים, שלל ספקים קטנים,אמנים , ואנשים שמובילים את החויה התיירותית. התייר בא לכאן עבור חויה , ולא בגלל בית מלון זה או אחר,שכמותם יש בשלל מדינות ,יפים יותר וזולים יותר.  לא לתת לרשתות בתי מלון.....לפני האומללים הנ"ל,שיוצרים ומקדמים את החויה התיירותית. אגב יש מהם ששובתים רעב מול מ.האוצר והכנסת. ביום ג תהיה הפגנה גדולה שם.

דמי קיום ,זה הבסיס, שעצמאים לא זוכים לו. אבל מציעים מיליונים למי שרצה לחלק דיוידנדים ב 49,000,000 שח ......

בושה וחרפה !! 

מנהל הפורום
10,000+

לא משנה מי בעד מי נגד. גם עצמאים משלמים ביטוח לאומי ולכן אם הם נאלצים לסגור את העסק הם צריכים לקבל דמי אבטלה.

אני מאוד מקווה, שההצעה שנדחתה,זה בעיקר בגלל חוסר רצינות. לא ישבו עם הגורמים הרלוונטים,לא עם הביטוח הלאומי, סתם הצעה פופוליסטית לזכות באהדה. זו בושה איך שמשחקים בנושא כה רציני. 

התקווה היא להצעה ממשלתית רצינית ומקיפה לפתרון הבעיה הכה נוראה. ידוע שהביטוח הלאומי ומשרד הרווחה והכלכלה מאוד בעד דמי אבטלה לעצמאים. 

אני מקווה שלא יהיו מלחמות קרדיט בין פוליטיקאים.....פרץ מול שמולי מול נתניהו וכיו"ב. 

לפי פרץ, ארגוני העצמאים צחקו וסרבו כשהציעו להם תמורת 0.25% להיות מכוסים בדמי אבטלה......

אין לי מושג מי אלו הנציגים שאיש לא באמת בחר,ואחראים למחדל הנורא הזה !!

אני חוזר בי בינתיים מהאשמת נתניהו, בתקווה שהחוק אכן יעלה ויתקבל. 

עודד, קל לתקוף מהאופוזיציה, ולהציג עולם שהכל מתקנים ומתקינים כבמטה קסם מהיום למחר. ככה זה היה תמיד, מי שאין האחריות על כתפיו מבקר בגסות ובביריונות כאילו הוא אם היה בשלטון היה עושה יותר טוב.

די עם ההתקפות האלה, מי זה עכשיו פרץ ושמולי? שלשום אני חושבת היה סקר בחירות בערוץ 13, מה לעשות, הם חושבים שיהיו בחירות או מסיתים שיהיו בחירות, ערוץ משועמם - בכל אופן, ע"פ הסקר שעושה רושם רציני ואמין, פרץ בכלל לא עובר אחוז חסימה...

ובכלל פרץ מצחיק, הוריד את השפם ונשבע שלא ישב תחת נתניהו - ובסוף? נדחק בזחילה לממשלת נתניהו בכח, כשאף אחד לא היה צריך אותו בכלל, בשביל מה? כדי שלא ישכחו על קיומו? תראה איך חברתו למפלגה (לא זאת שפרשה) מרב מיכאלי בהפגנתיות נשארה בחוץ. 

בקשר לעצמאים : מאז ומתמיד היה ידוע שהם לוקחים סיכום גדול מאד כשהם בוחרים להיות עצמאים, אבל אני בטוחה שגם לקראתם יבואו, לא יפקירו אותם, והם יפוצו ולא ירעבו ללחם, למרות הסיכון שלקחו על עצמם במודע.

לוקחים סיכום = לוקחים סיכון

מי הבטיח במאי שידאג לדמי אבטלה וסיוע לעצמאים הקטנים?? ביבי !!

מי מבלף בלי סוף? ביבי. 

עצוב,מביש ומביך !!!!

הוא לא הבטיח לקיים.........

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר