נשיא המדינה צועק צעקה גדולה ומוחה עקב ההסתה והשקר נגד החרדים

בעזרת ה' יתברך       "לא תשנא את אחיך בלבבך הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא"

יום ראשון, י"א ניסן ה'תש"פ

שלום וברכה אחים יקרים ואהובים

נשיא המדינה ראובן ריבלין נ"י תוקף ומגנה בחריפות את ההסתה והשקר כנגד אחינו היהודים החרדים

נשיא המדינה צועק צעקה גדולה ומוחה כנגד ההסתה והשקר נגד הציבור היהודי חרדי

הנשיא מוחה: "אסור להאשים ציבור שלם בגלל מעשים של יחידים"

יישר כוח לנשיא שגילה עוז ותושייה רבה כנגד קולות רעים מכוערים ומלאים בשקר והסתה הגובל בפלילים.

מקווה שכולם יפנימו את המסר החשוב הנ"ל 

אשמח לעזור ולענות על שאלות ותגובות רלוונטיות וללא הסתה שקר וכדו'!

ברכה שפע והצלחה

נשיא המדינה ראובן ריבלין נ"י תוקף ומגנה בחריפות את ההסתה והשקר כנגד אחינו היהודים החרדים

"אני רוצה לצעוק צעקה גדולה כנגד הקולות שאני שומע נגד הציבור החרדי. אסור להאשים ציבור זה או אחר

בהאשמות שווא על הפצת מחלות ובוודאי שאין לפגוע בציבור שלם בגלל מעשים רעים של יחידים המתרחשים בכל חברה"

באדיבות רדיו "קול חי"

ההסתה והשקר נגד אחינו היהודים החרדים(מסר קצר וברור:קצת פחות מ-7 דקות)

https://www.youtube.com/watch?v=Si4l7Zp-qys 

לידיעתך ולתשומת ליבך:

בית המקדש השני נחרב בגלל שנאת חינם!!!

מי תורם יותר - חרדי או חילוני | קצרים | 

https://www.youtube.com/watch?v=tRBERyZ6UT8&t=138s

תודה רבה

*

יְהִי שֵׁם ה' מְבֹרָךְ, מֵעַתָּה וְעַד־עוֹלָם        דְּרָכֶיהָ דַרְכֵי נֹעַם וְכָל נְתִיבוֹתֶיהָ שָׁלוֹם

סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורדפהו                  "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ"

ה' אוהב אותך 

בעזרת ה' יתברך       "לא תשנא את אחיך בלבבך הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא"

יום ראשון, י"א ניסן ה'תש"פ 

שלום וברכה אחים יקרים ואהובים

נשיא המדינה צועק צעקה גדולה ומוחה כנגד ההסתה והשקר נגד הציבור היהודי חרדי

עודד,מנהל הפורום אשמח להתייחסותך הכנה וללא לשון הרע או הסתה וכדו'

בנוגע למצב כיום בארץ ובעולם!  שים לב המראיין שהוא אינו דתי או חרדי כרגע פנה ביוזמתו

https://www.youtube.com/watch?v=fGTBXR50L8s

תודה רבה

יְהִי שֵׁם ה' מְבֹרָךְ, מֵעַתָּה וְעַד־עוֹלָם        דְּרָכֶיהָ דַרְכֵי נֹעַם וְכָל נְתִיבוֹתֶיהָ שָׁלוֹם

סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורדפהו                  "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ"

ה' אוהב אותך 

לפני הכל החרדים אינם אחים שלי. מי שקורא לי ולצהל שמד....כמו גם למדינת ישראל,שמד....אינו אחי !! 

וכאלו לפני זמן לא רב, התקבצו 300,000 בהפגנה אחת בירושלים. זה אינו מיעוט בטל בשישים. 

להתלונן ולהאשים אחרים תמיד ידעתם יפה מאוד, רק אתכם אסור להאשים?

אלו עובדות. אתם מרכזי ההפצה של הקורונה. 

השכונות הגזעניות,מדירות, שלכם !!

בוא, תראה לי שכונה חרדית אחת, בה ישכירו,ימכרו, דירה לזוג עם בגדים ציבעוניים,עגיל באוזן.....זה לא יקרה !! 

זוג/משפחה שאינם חרדים......לא יקרה !

אז הנה, אני מאשים קבל עם ועדה, את החרדים,באפליה מזעזעת ! 

אצלנו בשכונה,אין מי שיעלה על דעתו , להדיר דתיים מהשכונה. ויש כמה. 

אתם מצויינים בתלונות כנגד כל העולם, הביטו פנימה,כיצד אתם נוהגים....ואז נדבר. 

סוקלים חיילי צהל בשכונות שלכם....בושה וחרפה. 

הנשיא ריבלין ,דמות ציבורית,איש נעים הליכות ופלורליסטי....אבל גם הוא יודע,שבניתם פער שלא יאמן....

קשה לסגור אותו. אגב,עובדים איתי גם חרדים בודדים, שגם הם טוענים שהינם מיעוט מבוטל ,בין החרדים. 

ומייחלים ליום בו תהיה שכנות טובה,וקירבה בין כולנו, אבל במציאות,רק מתרחקים.

אולי משבר הקורונה יקרב ולו קצת בין הצדדים. 

ואם על שינאת חינם מדברים.....ראה מה כתבתי בתחילה....השינאה והפרוד, הם רק ובעיקר על החרדים. 

אין ערים/ישובים לחילונים בלבד.....ולא יהיו.....

אבל לחרדים בלבד? בלי סוף !!!

ושיא החוצפה....דרישה לא להכניס חיילים....לערי החרדים....איומים על נתניהו....

החיילים האלו הם ילדינו,שבאים לעזור, ממה מפחדים? שיראו שהחיילים נחמדים, ולא "מפלצות" או נאצים כפי שאתם זועקים ברחובות. 

ואז משום מה מחאה...לא באמת שמענו !! 

איפה אתה היית ?? היכן הזעקה שלך? איך היית מגיב לו קיללו כך את ילדיך? 

שתקת !!!! לך מותר. 

תתביישו לכם. ולא זה לא נסלח. יש לכם דרך ארוכה לחזור בתשובה, לתקן את העוולות שבניתם במו ידיכם. 

דרך ארוכה להקרא יהודים, ולשוב לערכי הבסיס של היהדות. ממש כמרבית גיבורי התנ"ך.....לוחמים,רועים,חקלאים,עובדי אדמה שמגינים עליה, מייצרים מזונם .....כל מה שהציונות מייצגת ! כל מה שרובכם חומקים ממנו. 

אתם מברכים על שיבעת המינים......

אז עם כל הכבוד, תיקון עולם.....לפני שאתה מאשים ומתקן את כולם,העולם, שים לבך פנימה.....

שים לב מה אתה מפרסם כאן !! שים לב לעולם של תבונה בינה ודעת ממנו אתה מתעלם.....

עולם של פלאים, שהיהודים,אנחנו,רק חלק זעיר ונרדף בו. 

כשתבצע זאת, יהיה לנו הרבה על מה לשוחח. 

ובנוסף, 

עוד דברי חוכמה של הרב הלברטל

אני מצטט:

דב הלברטל, חרדי, מרצה למשפט עברי,בעברו ראש לשכת הרב הראשי לישראל:  "כאדם דתי חרדי אני עומד לכתוב דברים חריפים, אבל איני יכול שלא לכותבם, מתוך תחושה שהגיע הזמן לשינוי רדיקלי. לצערי, איאלץ להתמקד בחסרונות ובכישלונות ולא לעסוק ביתרונות ובהישגים. כשם שהכיבוש משחית - כפי שמודים גם אלו הרואים צורך בכיבוש - כך הפוליטיקה משחיתה את הדת. החיבור בין הפוליטיקה לדת הוא מעגל חוזר של פגיעה מוסרית ושנאת אחים. הממסד הדתי משחית את מרקם המדינה והמדינה משחיתה את רקמת הדת, וחוזר חלילה. הפתרון היחיד הבא בחשבון, לטובת הדת ולטובת המדינה, הוא לאמץ את הסעיף הראשון בחוקה האמריקאית, הקובע הפרדת דת ומדינה.

איני סבור שיש אדם שחייב לממן את אמונתי. אין זה מוסרי שהציבור החילוני יממן את האברכים, או את הילודה הברוכה בקרב החרדים. אין דבר מקומם יותר מתופעה של קבלת סכום נדיב מידה של החברה החילונית, ויריקה בפניה. הציבור החרדי מתקומם נגד ערכי הציבור החילוני - הציונות, היצירה, הגיוס לצבא, השוויון בין המינים ועוד. עם זאת, אין לו היסוסים כלשהם בבואו לדרוש ולקבל מימון - שיעודד התגרות נוספת. הבה נהיה כנים. אין שום הצדקה שציבור חילוני יממן את הבזים לערכיו.

הפתרון שאני מציע הוא לטובת הדת יותר מאשר לטובת המדינה. איני רוצה להשתייך לחברה כופה. איני רוצה להשתייך לחברה שיש בה המסיתים לגזענות, ואיני רוצה להשתייך לחברה דתית כפוית טובה.. כיווני מחשבה מעוותים אינם חלק מההלכה היהודית ומקורם בפרשנות מעוותת, הנובעת בעיקרה מהחיבור המאוס שבין הפוליטיקה, הממסד והדת. הקהילה היהודית בארצות הברית לא תעז לחסום רחובות ולפגוע בשוטרים בגלל פתיחת קניון בשבת. שם בוודאי לא ייצאו בעצומת רבנים הקוראת שלא למכור ולא להשכיר בתים לנוכרים.

הגיע הזמן לומר די: די למפלגות הדתיות; די לתופעה המבישה של התעסקות בתקציבים לצרכים עצמיים ובהתעלמות מהמדינה ומהעולם; די להשחתה המוסרית והאסתטית של הדת, די לכפיית חוקים על ציבור שאינו מאמין בהם.

בפרפראזה על נאומו של מרטין לותר קינג, אומר שיש לי חלום: יש לי חלום לניתוק הפוליטיקה מהדת; יש לי חלום שילד חילוני ילמד את מקורות היהדות מתוך אהבה, ולא מחשש מוצדק לתוצאות המשתקפות בחלון הראווה של הממסד הדתי; יש לי חלום להשתייך לחברה דתית חרדית מתונה ורחבת אופקים, שסיסמתה "חיה ותן לחיות".

לעתים נדמה, שתודעתה של החברה הדתית החרדית מתעצבת מתוך תחושה של נרדפות. נראה כי תחושה זאת מעניקה לה את הגדרתה ואת זכות קיומה, כאילו בראש סדר היום של הנשיא ברק אובמה או של בית המשפט העליון עומדת השאלה כיצד למגר את היהדות הדתית. מה הפלא שעם תודעה חברתית זאת פורחות אנטישמיות ושנאת יהודים?? מה היינו אנחנו חושבים על כת דתית מתנשאת, מרוכזת בעצמה, שרואה בעצמה אור לאחרים אך זורעת מחלוקת ובידול?

כן,יש עדיין רבנים שפויים. 

מנהל הפורום
10,000+

בעזרת ה' יתברך       "לא תשנא את אחיך בלבבך הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא"

יום שני, י"ב ניסן ה'תש"פ,

שלום וברכה אחים יקרים ואהובים (וגם למי שטוען כביכול שאינו אח! כל ישראל אחים)

אם תרצה תוכל לראות ולהיווכח בעצמך וראה שלאורך כל ההסטוריה של עם ישראל והעולם

כשהיו צוררים רשעים שעשו ופגעו ביהודים בפוגרומים שואה וכו'

לא עזר ליהודי אפילו מתבולל להינצל מרשעים אלו!

כמו כן תוכל גם בעצמך כשהדבר יתאפשר לבקר בחו"ל או אפילו במקומות מסויימים בארץ

וברגע שיגלו או שתזדהה כיהודי אתה עלול להירצח או לפחות להיפגע... גם אם תציג להם את דעותייך...

זה לא יעזור כלל! אולי רק יחמיר את מצב!

"אֲ‍נִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה"

חשוב לציין שהדתיים והחרדים תרמו ותורמים רבות למדינה וגם בשרותי הבטחון ובצה"ל 

אך חובה שהדבר יהיה מתוך הקפדה מלאה על קיום התורה והמצוות,שמירת עיניים,קדושה,

מידות טובות,אהבת חינם וכו'

ברכה והצלחה

--------ראה עודד -----------תוצאות ההסתה: קצין חרדי בצה"ל הותקף 

קצין מילואים חרדי מספר על מה שעובר עליו בגלל ההסתה נגד החרדים

https://www.youtube.com/watch?v=zCGpSbxHLnA

נצח יהודה הנחל החרדי מיהו לוחם חרדי

https://www.youtube.com/watch?v=0BfrA3yMBOw

ה' אוהב אותך 

זו אינה תשובה, סתם התחמקות.לא מכובד כלל. 

אתה רק מצדיק את שכתב הלברטל. נראה שלא טרחת לקרוא,ואני מתאמץ לשוא להכניס קצת הגיון ודיון. 

וזו אולי מהות הבעיה. התעלמות טוטאלית שלך ודומיך,מהמציאות,מדעות אחרים....

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר