ישר כח,לגנץ ואשכנזי,עשו את המעשה הנכון,והוכיחו מנהיגות אמת !

גנץ ואשכנזי , אחראים,מנהיגים אמיתיים, הם לא צריכים תפקידים,בחיים, הם מסודרים,הקדישו די למדינה.

אבל כשהמדינה בקריסה, בלי ממשלה מתפקדת,בלי כנסת, בלי בתי משפט.....ועם שלל הזויים/עבריינים כשרים.....

התפוררות טוטאלית. 

נכנסו מנהיגים באחריות על,כשהמדינה ומוסדותיה מעל לכל, תחת האלונקה, הפיחו חיים, עוררו את הכנסת,ויפעלו מתוך ממשלה להציל את כולנו.

זאת במקום להצמד לאמירות עבר, כעיוורים, לצחקק וללהג שטויות.....כשהמדינה מתמוטטת !!!!

מה רציתם? כלפיד? לשבת על הגדר? לצפות בקריסת המערכות, ולומר אמרנו לכם? זה גן ילדים כאן?

כחול לבן היתה מאבדת רבים מהקולות שלה בגלל החבירה למשותפת, בל"ד.....

ככה חושב רוב העם.....לא מתוחכם במיוחד. את זה לפיד לא מבין? ואז לנתניהו היה רוב מוחץ....וההתדרדרות היתה שיבעתיים....

כעת בממשלה בה יהיו רבים מחוסן לישראל, כנסת מתפקדת, תקציבים.....יהיו רבים שיעצרו תהליכי הרס, לטעמי גם נתניהו הפנים עם מי ישב. לכן הסכים לחלוקת תיקים פריטטית !! 

לגבי גנץ- לא רק שלא כשל.....היה רמטכ"ל מצוין, ודי לצפות בסרט הפרידה , ומילותיו החמות מאוד של ראש הממשלה על תיפקודו המצוין ועוז רוחו. 

כל השאר הבל ותעמולה זולה ,הסתה,ממפלגתו של ראש הממשלה...שרק טיפשים יאמינו לה. 

ישר כוח לגנץ ואשכנזי ! הם שוב הוכיחו,ישראל מעל לכל ! מ נ ה י ג ו ת !!!

ובנוסף, לא כתבתי מילה על הקורונה, ומצב החרום הנורא בו אנו נמצאים,שמשנה כל גישה/תפיסה ומגמד עשיה פוליטית קטנונית רדופת אגו, אל מול המציאות.

ומי שלא משנה גישה במצב זה, טיפש/אידיוט/חסר אחריות/לא ראוי למנהיגות. 

מקביל למי שנוטש אניה טובעת !!!

מה רציתם? עוד בחירות בעוד מי ידע כמה זמן? בלי ממשלה? בלי כנסת? בלי תקציב? בלי אחריות? 

רציתם קריסת מדינת ישראל בשביל להתעקש על מה שאינו רלוונטי כעת????

אני לא מצליח להבין את הגישה הכו מנותקת מהמציאות שלכם? 

ושוב - מנהיגות = גנץ,אשכנזי, ונתניהו שאני מקווה שבאמת הולך על זה...ותקום ממשלה חדשה, כנסת מתפקדת וכיו"ב. 

אם נתניהו יתפס כאן בקומבינה ,על חשבון ארצנו,אנו בגיהנום. לפחות נדע שיש טובים והגונים בממשלה ובכנסת שיעצרו זאת. 

בכנסת נשאר רוב שיעצור כל חטא....חוסן לישראל אינה בכיס נתניהו, יכולה להפיל ממשלה בכל רגע נתון. ותמנע עוולות. 

אגב,איחוד השסע בעם,חשוב לא פחות מכל הנ"ל !!

מנהל הפורום
10,000+

להתלונן ללא הפסק, ולשבת על הגדר, בזוי בעיני. 

מי שהיה מוכן לנטוש ולהשאיר את המדינה מתמוטטת , עד לבחירות רביעיות....שלא יודעים מתי יתאפשרו,בגלל הקורונה, 

ובהן נתניהו יקח את כל הקופה....בגלל החבירה למשותפת, פשוט לא מבין את הציבור. 

מי שרוצה שינוי, מבין, שנתניהו כנראה לא ישאר בראש שנה וחצי....בגלל המשפט. יפרוש לפני,בהסדר טיעון. 

לגנץ תהיה הזדמנות פז, לצבור נסיון ....וההחלפה תתבצע חלק !!

שר חוץ? לא נראה ממש מתאים. מוטב בטחון פנים,כשאשכנזי שר בטחון. או להיפך. 

מנהל הפורום
10,000+

מי שמכנה את בני גנץ, בכינוי גנאי ככשלון/בוגד....שיתבייש, תועבה ממש !! הוא אחד מהיותר טובים,מלח הארץ. מנהיג!!

ומי שמאמין לתעמולת בחירות נגד גנץ.....הנה האמת !!!

https://www.youtube.com/watch?v=AsKoBewHswM

גנץ מעולה.לא פחות.

מנהל הפורום
10,000+

תקום ממשלה, רחבה אולי מהנדרש,אבל זה פסיק קטן לעומת החורבן שהיה וקיים עדיין לפיתחנו. 

כל הכבוד למי שנכנס תחת לאלונקה !! להשיב ולהפעיל מערכות שכבר דממו על סף תהום. 

איך אמר מישהו....

כשהבית בוער, לא מנגבים אבק מהרהיטים !

מנהל הפורום
10,000+

ליצמן מתעקש להשאר במישרד הבריאות, מישהו יודע/מבין למה? יש בטוח סיבה, מהי?

אשכנזי אמר שיסכים להיות שר בריאות, להזיז את העגלה המיושנת הזו.....אבל יש שם מאובן,ליצמן.....

כנראה תהיה ועדה מיוחדת שתחליט מעל ראש ליצמן,לטפל בכל שצריך. 

מנהל הפורום
10,000+

יש לי הרגשה, ויגידו שנתפסתי למה שנקרא 'תיאורית קונספירציה', יש לי הרגשה שמתחת לשולחן מתבשל משהו מאד מאד מהפכני ומפתיע, שכולם יהיו בהלם כשהו יוודע : המנדט להרכבתממשלה כעת הרי בידי ב. גנץ - אבל מה זה שלא שומעים מה מתבשל, הוא הרי שצריך ללכת לנשיא ולהגיד לו השגתי ויתורים מפליגים מביבי, גם ויתרתי לו אני בזה שהוא יהיה ראשון, הקרבתי, והנה הממשלה שלי - ולהציג לנשיא את הממשלה...

וההרגשה שלי, בעיקר בגלל השקט המוזר, ההרגשה שלי שבסוף גנץ יציג לנשיא רשימה של 61 ואולי יותר, שתומכים בו. לא באחדות, לא ברוטציה, אלא כראש ממשלה אשכרה, והכל עם האחדות היה בשביל 'להרדים' את היריבים הפוליטיים שלו, 'כחול לבן' תתאחד מחדש, הנדל והאוזר יוותרו על ההיסתיגות\התנגדות שלהם, לא יודעת, אני מרגישה שמשהו מפתיע מאד הולך לקרות.

צריך הנהגה מאוחדת,חזקה, כל השאר פחות חשוב בעת חרום !! 

כבוד לכל מי שנכנס תחת לאלונקה !!

לא לאלו שיושבים בצד....מצקצקים.....

כשהבית בוער, לא מתעקשים לנגב אבק מהרהיטים !!

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר