והנה הם שוב,החרדים...מסכני חיים,פרימיטיבים,פורצי חוק והגיון!

https://news.walla.co.il/item/3349289

שמעתם פעם את הדתיים שכותבים/מגיבים כאן מבקרים ולו פעם את החרדים אחיהם? לא ולא.

למה? כי הם מפרים כל מצווה בלי הבנה......צבועים....ומפרשי תנ"ך כפי שכתב הרמב"ם...

מדברי הרמב"ם על שכמותכם -

" אגדה לא הגיונית

לפעמים האגדה כתובה בדרך של סיפור דמיוני ולא מציאותי. רמב"ם מחלק את לומדי האגדה לשלוש קבוצות לפי יחסם לאגדות אלה:

1. הקבוצה הראשונה לומדת את האגדה כפשוטה, ומקבלת את הבלתי הגיוני שבאגדה כדבר מציאותי וקיים. מבחינתם אין פירוש נסתר לאגדה. ובלשון הרמב"ם: "הנמנעות כולן הן אצלם מחויבות המציאות".

הרמב"ם מכנה קבוצה זו: "עניית הדעת, ויש להצטער עליהם לסכלותם". ממשיך הרמב"ם ביחסו אליהם ואומר כי אומנם לדעתם הם מכבדים את חז"ל. אבל למעשה הם "משפילים אותם בתכלית השפלות". יתר על כן "הם מאבדים את הדרת התורה ומאפילים זהרה ומשימים תורה ד' בהיפך המכוון בה...".

הבנתם?? את זאת אתם מקיימים !!!!

בושה. 

לטעמי אסור בתכלית האיסור,להציף את בתי החולים במפרי חוק,על חשבון שומרי החוק !! לסגור את שכונות הללו החרדים קיצוניים, 

שידביקו שיעשו מה שרוצים,לגורלם. לא במחוזותנו. זה פשוט לא  יאמן !!

ולמשטרה......אל תשלחו את השוטרים להדבק מהחוטאים האלו.....שלא יתקרבו, רק שיקפידו על מחסןמים וסגר סביב שכונותיהם. 

שימרו נפשותיכם. 

מנהל הפורום
10,000+

וסיפור אישי, פגשתי בסופר,אדם חרדי,שאני מכיר, הנ"ל הגיע מיישוב בהסגר ,בו רבים חולי קורונה, שאלתי אותו מה עושה כאן? למה יצא מהיישוב? פורע חוק??? והוא מתמם, באתי לעשות קניות !! 

הודעתי לו שאני קורא למשטרה.....ברח מהר מהר....אני מקווה שלא חזר לצפצף ואולי להדביק אחרים, מה שבעיני = רצח !!!!

כשידע שיתכן והוא חולה,יצא מהסגר, וציפצף על אחרים !

מנהל הפורום
10,000+

בדרך כלל בסגרים מאפשרים יציאה לקניות... כך יהיה גם אם יוכרז סגר כללי בארץ. 

אכן,אבל לא למי שבבידוד באזור נגוע קורונה,שמאוד סביר שגם הוא חולה !!

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר