גנץ ואשכנזי בוגדים,היום לא היו מתקבלים כצוערים לבה"ד 1

לחשוב ששני המנוולים האלה איבדו את אמינות,על דבקות במטרה שבגינה הצבענו להם,ובעיקר אמינות,מאלה אפשר לקבל דוגמה אישית? היום לא היו מעלים אותם על האוטובוס שמסיע צוערים לבה"ד 1 בגלל אמינותם הנמוכה ששואפת לאפס, בגדו בבחורים ונעצו בהם סכין חדה ושלא יתרצו "קורונה" גנץ לדעתי נבהל מהמעמד אליו הגיע ועשה ככל יכולתו לבחור מאחריות עד כדי כך שאם באמת כוונתו להיכנס לממשלה שנלחמת בקורונה מדוע לא לקח לעצמו או לחבריו באמת את המלחמה בקורונה ובהשלכותיה כמו למשל את תיק הבריאות או האוצר? אפילו בתיקים אלה מסתבר שאין לו את היכולות להתמודד.

אני מודה טעיתי ובגדול או יותר נכון הרצון העז "רק לא ביבי" הביא אותנו לבחור באמת במי שאכן הציע והרים את הדגל "רק לא ביבי" תוך שאנחנו מתעלמים מכך שגנץ ניכשל בתקפיקיד כאלוף וכרמטכ"ל ואם נוסיף לכך את כישלונו במימיד החמישי נקבל תמונה מאוד ברורה שמאוד חבל שהתעלמנו ממנה והיום אנחנו משלמים על כך ביותר.

אני עדיין חושב שלא נאמרה המילה האחרונה,ביבי ישלוף עוד שפן בימים הקרובים בדמות פרץ או ליברמן ויזרוק את גנץ לכלבים כהומלס וכך הוא ירוויח שפירק את כחול לבן,יצר שקט תעשייתי בליכוד שביעבע קשות עקב הכניסה של המצורע גנץ,ושיש לו ממשלה..ואם תרצו אני שוב מודה שאין לי טענות לביבי המנוול הוא עשה את שלו ואנחנו שתמכנו בגנץ אנחנו אלה שכשלנו ובגדול.

אם נפיק את הלקח העיקרי כולנו חייבים לתמוך ולהתאחד סביב לפיד ובוגי שגילו דבקות במשימה לאורך כל הדרך בנאמנות ובמסירות,אותם דברים שאמרתי על גנץ תקפים ואף יותר על אשכנזי שעל אמינותו יכול להעיד הגאון מכולם ברק אהוד.

מה אפשר לעשות בעניין ??? באופן מעשי ???

רק לכתוב כאן בפורום זה לא כ"כ אפקטיבי, אתה עצמך אמרת שיגיע הרגע שצריך יהיה לעשות מעשה?

מה צריך לעשות כעת, סתם לשתוק זה הרי לא יעזורemo_19.png

אני מחוץ בהפגנות רחוב בסמוך לביתה של המצורעת מיקי חימוביץ הנוולת עלאק עיתונאית לשעבר חסרת עמוד שידרה ערכים ומוסר.

איפה היית במערכת הבחירות ואחריה כשדיברנו נגד גנץ על כך שהיה רמטכ"ל כושל וכשל במימד החמישי וגם זה שהצטרף לנתניהו לא שינה זאת. הסיבה שהוא הלך עם נתניהו פשוטה מאוד: גנץ ידע שאם הוא לא יסכים הולכים מיד לבחירות רביעיות, האשמה לכך תיפול כמעט כולה על כחול לבן שלא נכנסו לאחדות ושרימו את כולם בעניין הניסיונות להקים ממשלת מיעוט עם תומכי המחבלים מהמשותפת והם היו מפסידים ונזרקים לארבע שנים לאופוזיציה 

ירדתם מהפסים??? 

גנץ ואשכנזי , אחראים,מנהיגים אמיתיים, הם לא צריכים תפקידים,בחיים הם מסודרים,הקדישו די למדינה.

אבל כשהמדינה בקריסה, בלי ממשלה מתפקדת,בלי כנסת, בלי בתי משפט.....ועם שלל הזויים/עבריינים כשרים.....

התפוררות טוטאלית. 

נכנסו מנהיגים באחריות על,כשהמדינה ומוסדותיה מעל לכל, תחת האלונקה, הפיחו חיים, עוררו את הכנסת,ויפעלו מתוך ממשלה להציל את כולנו.

זאת במקום להצמד לאמירות עבר, כעיוורים, לצחקק וללהג שטויות.....כשהמדינה מתמוטטת !!!!

מה רציתם? כלפיד? לשבת על הגדר? לצפות בקריסת המערכות, ולומר אמרנו לכם? זה גן ילדים כאן?

כחול לבן היתה מאבדת רבים מהקולות שלה בגלל החבירה למשותפת, בל"ד.....

ככה חושב רוב העם.....לא מתוחכם במיוחד. את זה לפיד לא מבין? ואז לנתניהו היה רוב מוחץ....וההתדרדרות היתה שיבעתיים....

כעת בממשלה בה יהיו רבים מחוסן לישראל, כנסת מתפקדת, תקציבים.....יהיו רבים שיעצרו תהליכי הרס, לטעמי גם נתניהו הפנים עם מי ישב. לכן הסכים לחלוקת תיקים פריטטית !! 

לגבי גנץ- לא רק שלא כשל.....היה רמטכ"ל מצוין, ודי לצפות בסרט הפרידה , ומילותיו החמות מאוד של ראש הממשלה על תיפקודו המצוין ועוז רוחו. 

כל השאר הבל ותעמולה זולה ,הסתה,ממפלגתו של ראש הממשלה...שרק טיפשים יאמינו לה. 

ישר כוח לגנץ ואשכנזי ! הם שוב הוכיחו,ישראל מעל לכל ! מ נ ה י ג ו ת !!!

ובנוסף, לא כתבתי מילה על הקורונה, ומצב החרום הנורא בו אנו נמצאים,שמשנה כל גישה/תפיסה ומגמד עשיה פוליטית קטנונית רדופת אגו, אל מול המציאות.

ומי שלא משנה גישה במצב זה, טיפש/אידיוט/חסר אחריות/לא ראוי למנהיגות. 

מקביל למי שנוטש אניה טובעת !!!

מנהל הפורום
10,000+

מה רציתם? עוד בחירות בעוד מי ידע כמה זמן? בלי ממשלה? בלי כנסת? בלי תקציב? בלי אחריות? 

רציתם קריסת מדינת ישראל בשביל להתעקש על מה שאינו רלוונטי כעת????

אני לא מצליח להבין את הגישה הכו מנותקת מהמציאות שלכם? 

ושוב - מנהיגות = גנץ,אשכנזי, ונתניהו שאני מקווה שבאמת הולך על זה...ותקום ממשלה חדשה, כנסת מתפקדת וכיו"ב. 

אם נתניהו יתפס כאן בקומבינה ,על חשבון ארצנו,אנו בגיהנום. לפחות נדע שיש טובים והגונים בממשלה ובכנסת שיעצרו זאת. 

בכנסת נשאר רוב שיעצור כל חטא....חוסן לישראל אינה בכיס נתניהו, יכולה להפיל ממשלה בכל רגע נתון. ותמנע עוולות. 

אגב,איחוד השסע בעם,חשוב לא פחות מכל הנ"ל !!

מנהל הפורום
10,000+

ראיתי לנכון לכתוב זאת בפוסט עם כותרת אחרת. כי מה שנכתב בכותרת ובכלל, לדעתי, פוגע בטובי האנשים , מוטעה, נורא!

מנהל הפורום
10,000+

עודד,בלשון המעטה נחשפת,להציל את המדינה? נו באמת,המרכת הכלכלית והבריאות הם בקריסה,ואם אתה חושה שהם נכנסו מתחת לאלונקה,מדוע למשל לא השתמשו בכישוריהם וביקשו את תיק הבריאות או האוצר? אבל מסתסר שגנץ מפחד מהצל שלו ובמהירות מנסה לשחחר אותו מהמשימה להרכיב ממשלה כבר פעם שניה,אבל אגלה לך סוד כאלוף וכרמטכ"ל במקרה הטוב ואני עם יד פתוחה ונדיבה אליו הוא היה בינוני מינוס,אני הייתי שם ואני יודע על מה אני מדבר,יחד עם זאת ואני מודה הרצון והדבקות שלנו כבוחרים לאמץ "רק לא ביבי" תוך התעלמות מוחלטת מעברו ויכולותיו של האיש ואנחנו היום משלמים על כך ובגדול,אילו פישפשנו בעברו אני מסופק אם הוא היה צריך להוביל,כבר פרטתי לגבי עברו הצבאי, אבל גם אחרי שיחרור הוא כשל כישלון ואולי גם יש לו חלק פלילי בכל הקשור למימד החמישי,אז אני מודה כשלתי כמו רבים אחרים כשהלכו שבי אחרי אדם חלול וחסר עמוד שידרה ערכי ומוסרי אומנם זה מתגלה רק היום,על אשכנזי אין הרבה מה להוסיף די אם נשאל את דעתו של ברק וגם לגביו טעינו והתעלמנו...אגב באמינות ובדבקות במטרה שאשכנזי וגנץ גילו בשבוע האחרון ספק אם היה ניתן להם לעלות לאוטובוס שמסיע צוערים לבה"ד 1..אני אומר אין ספק הם היו מודחים ונזרקים לכל עבר.

להפך. הדבר שגנץ הוכיח הוא שיש לו עמוד שידרה ערכי, הרבה יותר מלפיד ויעלון שני חברי "קוקפיט" לשעבר. לפיד ויעלון היו מוכנים לגרור את המדינה לבחירות רביעיות, חמישיות ועשיריות בזמן משבר כלכלי ובריאותי חמור הכל רק בשביל להפיל את נתניהו, משימה שכבר שלוש פעמים כשלו בה. חוסר עמוד השדרה הוא שיתוף פעולה מחפיר ומביש עם יזבק וחבריה במשותפת כדי להקים ממשלה עם מי שתומך ברצח חיילי צה"ל.

תזכורת,הדגל שנשאו כחול לבן שבגינו בחרו בהם מעל למליון איש היה רק לא ביבי נקודה כל היתר זה סיפורי זינגו לילדים מפרגרים,הצילו את המדינה? אי אפשר לתמוך מבחוץ? מי שעומד בראש המערכת העבריין המתועב והבוגד בכלל לא מעניין אותו למשל בריאות הציבור,אחרת איך אפשר להסביר שהליצן ליצמן עדיין שר הבריאת,עם יד על הלב ד"ר טיבי לא היה טוב ממנו?אבל יש לו מטרה אחת,הישרדות ולשם כך הוא יתן אפילו את שרה אשתו,אז לחשוב שיש כאן טובת המדינה זאת בדיחה מצחיקה רק טובות הגוש ועצמו.

גנץ ישלם מחיר כבד ביותר,לי ניראה שביבי לא יעמוד בלחצים האדירים בתוך הליכוד ולכן הוא במקביל לשיחות עם גנץ הוא עושה הכל לשריין את האוזר וחברו,את אורלי פרץ וחברו שמולי ומיד יודיע שהשיחות עם גנץ כשלו ולהקים ממשלה עם הזבלים האלה ויזרוק את גנץ לקרשים כהומלס וכך הוא יחסוך רוטציה יצור רוגע בליכוד ומעל הכל פירק את כחול לבן בלי להשקיע שקל אחד,ועדין גנץ ואשנזי בוגדים עלובי נפד שהיום לא היו עוברים את הסף לבהד 1 ברמת אמינותם הנמוכה ובריחה מדבקות במטרה.

ד"ר טיבי הוא תומך רוצחים וטרור מכל סוג שהוא כשהוא מופנה נגד יהודים (וגם נגד ערבים אם זה משרת את המטרות האנטישמיות שלו), ולכן הוא לא ראוי להיות בכנסת ישראל, ודאי שלא בממשלה. 

לחשוב ששני המנוולים האלה איבדו את אמינות,על דבקות במטרה שבגינה הצבענו להם,ובעיקר אמינות,מאלה אפשר לקבל דוגמה אישית? היום לא היו מעלים אותם על האוטובוס שמסיע צוערים לבה"ד 1 בגלל אמינותם הנמוכה ששואפת לאפס, בגדו בבחורים ונעצו בהם סכין חדה ושלא יתרצו "קורונה" גנץ לדעתי נבהל מהמעמד אליו הגיע ועשה ככל יכולתו לבחור מאחריות עד כדי כך שאם באמת כוונתו להיכנס לממשלה שנלחמת בקורונה מדוע לא לקח לעצמו או לחבריו באמת את המלחמה בקורונה ובהשלכותיה כמו למשל את תיק הבריאות או האוצר? אפילו בתיקים אלה מסתבר שאין לו את היכולות להתמודד.

אני מודה טעיתי ובגדול או יותר נכון הרצון העז "רק לא ביבי" הביא אותנו לבחור באמת במי שאכן הציע והרים את הדגל "רק לא ביבי" תוך שאנחנו מתעלמים מכך שגנץ ניכשל בתקפיקיד כאלוף וכרמטכ"ל ואם נוסיף לכך את כישלונו במימיד החמישי נקבל תמונה מאוד ברורה שמאוד חבל שהתעלמנו ממנה והיום אנחנו משלמים על כך ביותר.

אני עדיין חושב שלא נאמרה המילה האחרונה,ביבי ישלוף עוד שפן בימים הקרובים בדמות פרץ או ליברמן ויזרוק את גנץ לכלבים כהומלס וכך הוא ירוויח שפירק את כחול לבן,יצר שקט תעשייתי בליכוד שביעבע קשות עקב הכניסה של המצורע גנץ,ושיש לו ממשלה..ואם תרצו אני שוב מודה שאין לי טענות לביבי המנוול הוא עשה את שלו ואנחנו שתמכנו בגנץ אנחנו אלה שכשלנו ובגדול.

אם נפיק את הלקח העיקרי כולנו חייבים לתמוך ולהתאחד סביב לפיד ובוגי שגילו דבקות במשימה לאורך כל הדרך בנאמנות ובמסירות,אותם דברים שאמרתי על גנץ תקפים ואף יותר על אשכנזי שעל אמינותו יכול להעיד הגאון מכולם ברק אהוד.

יכול להיות שהכל טריק והטעיה והולכת להיות הפתעה...

תראה מה כתבתי למעלה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yaktumua
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר