החלטות משרד הבריאות לעניין הקורונה הזויות!(מורד חי פילון)

מדוע נציגת משרד הבריאות מתנגדת שבני 70 יצאו מהבית להתאוור?
זו דעתה בשיחה ברשת ב' עם רוני דניאל!
העיתונאי רוני דניאל השיב: " גם הצעירים מדביקים".
כתגובה הנציגה טענה משהו הזוי להלן: "לזקנים יש פנסייה". -מה קשור קורונה לפנסייה של זקנים?
לי לדוגמא אין פנסיה, אני חייב קצת ללכת בכדי לשמור על בריאותי, מלבד זאת אני חיב לצאת עם בוני כלבתי היפיפיה, שתעשה קקי ופיפי.
הקורונה מוציאה את אנשי משרד הבריאות להחלטות הזויות שלא לעניין...

החלטה נכונה. לא הבנת וכבר יוצא למלחמה.....

כוונתה כנראה, שצעירים חייבים בחלקם לצאת,לעבוד.....מחוסר ברירה....

זקנים חשופים יותר לסכנת הקורונה,בפרט אלו עם מחלות רקע. 

מותר לצאת עם הכלב !! בהגדרה. ותודה לכלבים שמוציאים אותנו לטיול. 

אגב, אני מקווה שמה שאני כותב יאושר.....

אבל בני 67 שמקבלים קיצבת זיקנה,ועדיין עובדים,שהוצאו לחלת או פוטרו..... יקבלו לפחות בחודשיים הקרובים, 

מ 1000-4000 שח קיצבה נוספת, לפי הכנסתם מצבם....מה שיביא אותם להכנסה של 6000 שח שמספיקה לקיום. 

בהצלחה.

מנהל הפורום
10,000+

ראשית אני כמוך שמח על הקמת הממשלה שתתבצע בשבוע הבא.

לפיד ויעלון חסמו את בני גנץ.משנאה עד כה. אלא שהשנאה שלהם לביבי עלתה למשלם המיסים כמה מילארדי שח.

דבר שלא הבנתי משיחת נציגת הבריאות, מה שייך למנוע מזקנים לצאת מביתם בגלל שיש להם פנסייה? הדבר נראה כאילו היא אומרת, שירקבו בביתם ללא תנועה. כאשר ידוע שאדם מבוגר ובעיקר זקן שלא יוצא מביתו לתנועה, גם ימי חייו יהיו מוגבלים בזמן...

אכן,אבל כיום יש אוייב מסוכן פי כמהב למבוגרים, קורונה, מגפה מדבקת מאוד. כדאי להתבודד לכמה שבועות,לעשות התעמלות בבית ולשמור על הבריאות. 

לגבי ביבי, מיליארדי השקלים הלכו לטמיון בעיקר בגללו, שלא קיים את שאמר בעבר, "אסור שיהיה ראש ממשלה בחקירות".....

כך אמר על אולמרט, ואחת כמה וכמה עם גיליונות אישום. 

אבל הגענו לתהום נוראה.....מגפה וחורבן הכלכלה זמנית. וברעידת אדמה כזו,חובה להלחם יחד ! לעזוב הכל, לא לשבת על הגדר....

וכך נעשה ,אני מקווה. נמתין עד החתימה הסופית. 

מנהל הפורום
10,000+

...

בני גנץ זחל תחת "אש המקלעים שהמטירו עליו יעלון ולפיד", התרומם על רגליו וכבש את היעד לראשות הממשלה, אומץ שלא היה ליאיר לפיד...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר