יש לכחול לבן הזדמנות להקים ממשלת איחוד.!(מורד חי פילון)

יו" הכנסת יולי אדלשטיין ככל יו"ר אחר, חייב להיות מינוי בהסכמת ראש הממשלה.
במקרה רוטציה, גנץ אמור לקבוע יו"ר על דעתו ברגע שיקבל לידיו את הגה השלטון.
הרצון של כחול לבן להדיח עכשיו את יו"רהכנסת שאמור לתפקד עם נתנינו, משמע שכוונתם אינה אחדות, אלא להשתלט על הכנסת ברב זמני של בל"ד ואחמד טיבי. התוצאה תהיה פזור הכנסת ובחירות מס ' 4.
אורלי לוי, יועז הנדל, וצבי האוזר, לובשים את המכנסיים של כחול לבן וכך יאפשרו את הדחת יולי אדלשטיין, ובשעה אחרת, לובשים את המכנסיים של הליכוד, ומתנגדים לממשלה עם בל"ד ואחמד טיבי. בסופו של יום שלושתם ישארו בלי מכנסיים ומחוץ לכנסת בבחירות מס' 4.

כוונתם מוצדקת,להפעיל את ועדות הכנסת שיפקחו על "ממשלה" או נאמר אחרת....השליט היחיד, ביבי. 

אחר כך? אני משוכנע שיחברו לממשלת אחדות/חרום. וזה לטובת כולנו. 

לא יתכן שאין ועדות,אין פיקוח, ואדם אחד עושה ככל שיעלה על דעתו ,מסוכן מאוד. 

הבנת מוטי??

חדל הסתה. מעולם לא עלתה האפשרות לממשלה עם בל"ד. חדל להסית נגד גיבורי ישראל,ראשי מערכת הבטחון,האזרחים מהמסורים ביותר להגנת ישראל !

מנהל הפורום
10,000+

הסתה? יש דרך אחרת לשיטת חצי מכחול לבן להקים ממשלה ללא נתניהו? מבחינה חוקית הוא יכול להישאר ראש הליכוד והמפלגה בחרה בו ברוב עצום. לפיד ויעלון לא מוכנים בשום צורה לממשלה עם נתניהו ובגלל זה הם פונים יחד עם ליברמן לממשלה עם יזבק שעל פיה תיפול ותקום הממשלה, פשוט כי אין אפשרות אחרת. 

להפך, דווקא העובדה שהם היו ראשי מערכת הביטחון בעבר מצדיקה עוד יותר את הזעקה נגדם שהם מפקירים את המדינה לטובת תומכי מחבלים ורוצחים מהמשותפת שההבדל בין מרכיביה קוסמטי בלבד. לא ייאמן! רמטכלים רוצים ממשלה עם מי שתומך ברצח של פקודיהם בצבא מאשר עם נתניהו!!

.....

 

בני גנץ וכחול לבן  מגשים את חלומם של (נטורי-קרטא),  ממאה שערים, שלעתים נפגשים עם האיטולות בטהרן, להקים על אדמת הארץ מדינה איסלמית.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר