אמינותו של ראש הממשלה מוטלת בספק ענקי.

מתי יבינו הרדומים שמתנגדים לעבריין שהוא הבין שחשוב לו להופיע כמעט מידי ערב תוך שהוא טופס טרמפ על הנגיף וצובר שעות מסך כשחלק לא מבוטל מהזמן הוא משבח את עצמו,אני עשיתי,אני הנחתי,אני מזהיר משבחים אותי מערכים אותי ומקירים אותי, אין אומרים "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול" וכפי שזה נראה כיום אנחנו כן בכיוון שלא יהיה מה לאכול,כשהוא משקר הוא מחייך חיוך מאולץ ומעוות את מבטו,קשה מאוד להאמין לו,הוא משדר חוסר אמינות ומכיוון שזאת לא הפעם הראשומה  וכולם זוכרים הבטחות ע"ג הבטחות שלו שלא קיים ואפשר לשאול וגם לראות את ראשי החמס נושמים ובועטים.

כשהוא אומר שהשמש זורחת כדי לצאת החוצה ולבדוק,אני לא מקנא בגנץ אם חלילה יפול למלכודת שמכין לו העבריין.

חובה להחיות את הכנסת, להקים את הועדות החשובות כל כך, ולפקח על ה"שליט היחיד" נתניהו שמסוכן בדרך זו ,כשמחליט לבד.

יתר על כן...אתמול ברעיונות, חזר ואמר....אני אני אני אני אני אני.......לא שמעתי אנחנו,ממשלת ישראל.....

הוא וידידיו....מצילי ישראל....הזיה מוחלטת !!

אחר כך,טוב יהיה אם תוקם ממשלה בישראל. פריטטית....חצי חצי....מה שנראה הוגן. למרות כל המגבלות,נאשם וכיו"ב. 

נכון לעכשיו, בזהירות גדולה, חשוב איחוד. 

למה זהירות גדולה? כי נתניהו שמשאיר בור תקציבי והמון כשלונות מחפירים....ינסה להטיל את האחריות על כחול לבן...

ללכת לבחירות,כשהאספסוף שמאמין לכל שטות שאומר....יבחר בהמוניו...ביביביביביבי....

ביבי מנצח בקורונה, ביבי אלוף עולם....ביבי וחבריו שמצילים את ישראל. 

אבל, בהסכמים טובים,יוכלו לנטרל את המשך כהונת ה"שליט היחיד" ....וליצור אחדות בעם, ופיקוח הדוק על ערכי בסיס,כמוסר וצדק...דמוקרטיה וכיו"ב !

בזמן הזה, גנץ כאחרים יצברו נסיון,ויהיו מעורבים בכל מעשי הממשלה. ישמרו על תקינות.

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר