קורונה ונתניהו !

שמישהו יסביר לי למה נדחה משפט נתניהו? שהרי משרדי הממשלה עובדים ברובם,וקשה שיבעתיים, מבנק ישראל,משרד הבריאות,מסחר ותעשיה, ביטוח לאומי.....

למה שנוגע למעצר עבריינים וכיו"ב כן ימשיכו...

אוחנה פשוט ירד לבור תחתיות, הכי שקוף, הכי חנפן, הכי שיקרי. 

ראש ממשלה עם כתבי אישום,צריך להיות הראשון שמטופל, כמעט בכל סדר עדיפויות. 

בבית המשפט יישבו מרוחקים זה מזה.....וממילא הנאשם מורחק. ישב בתא הנאשמים, לבד ! 

החוצפה בה נוקט אוחנה, שיודע שבעצם מונה למען "עינין" זה....חצתה כל גבול הגיוני. 

האיש משחית את משרד המישפטים,ממש כקודמתו הגברת שקד והכנופיה שלה....נוה,כחלון ואחרים.

בושה ואסון למדינת ישראל,לכולנו....עוד סמן נורא בדרך לחורבן,כפי שקרה במדינות רבות. 

אין כל קשר בין נגיף הקורונה למשפט נתניהו. נסתדר מצוין גם בהעדרו....

ממילא הנאומים שלו גנבו זמן מסך לחינם במילים ללא כיסוי וידע. טישיו...ושאר הבלים מיותרים. 

במקום להציג מומחים אמיתיים ולא מטעם, כי ראינו את הרופא של ליברמן....מדברר ליברמן ולא רפואה, בקיצור מקשקש פוליטיקה. 

מצבנו מתדרדר, בנוסף לממשלת מושחתים.....גם הקורונה כאן. מבהיל. 

מנהל הפורום
10,000+

כשראש ממשלה נאשם, צריך לסיים זאת בהקדם, בסדר עדיפויות עליון !!!!! זה בנפשנו. לא יום עיכוב...לא תרוצים ופטנטים בגרוש של עורכי דין.  מדובר במי שמוביל את המדינה,מנהל אותה, ולא יתכן יום שינהל כשכתב אישום מעל ראשו. 

אבל דברים ברורים.....כבר התערפלו בראשי בורים,ושלל הזויים,שמזמן עירבבו אותם ,ונותקו מהאמת והמציאות. 

מנהל הפורום
10,000+

מה שצודק צודק, שערוריה ממש, לא היה כזה תקדים מאז שהוכרזה המדינה.

איך בכלל הוא יתפקד אם הוא יהיה כל הזמן עסוק עם המשפט שלו ובבריחה מתמדת מאימת הדין אני לא מבינה. יש לו משפט שילך למשפט ויעזוב הכל - אם יצא זכאי, יוכל לחזור ולהמשיך מאותה נקודה, חשבתי על זה הרבה בדרך הגיונית לגמרי.

הבעיה היא שהוא כנראה יודע משהו שאיננו יודעים, וחושש מאוד מכלא/קלון. אחרת אם לא היה כלום, ממה מודאג כל כך עם שפע טריקים וחמקנות, עורכי דין שמוחלפים תדיר.....הסתה מטורפת כנגד הטובים בישראלים, כנגד מערכות הבטחון,חוק,משטרה,יסודות המדינה, ומה לא?

גורר אותנו לתהום....וכעת בעזרת וירוס גונב זמן איכות בטלויזיה....הוא הא....הוא הא.....כשלידו הליצן ליצמן עם שטריימל פרווה הזוי/חיקוי לאצולה פולנית.....זנבות של חיות אומללות על הראש....צער בעלי חיים. 

נתניהו עומד ועומד,לא נוטש....חצי שעת סיפור הזוי שחוזר על עצמו...מספר סיפורים....טישיו....וכדומה. 

כשחבורת לקקנים מפארת אותו....

לא יאמן עד אנא התדרדרנו !!! הצגת אימים, עם שלל פעורי פה ונמוכי מצח מקשיבים לדברי השליט......

מנהל הפורום
10,000+

שמישהוא יסביר לי,מה ולמרוקאי ולמשפטים? במקרה הטוב הייתי ממנה אותו לשר לעינייני פרחו'ת,מופלטה,ש'חינה,ומח'יא,וגם באלה אני בספק אם האיש הקטנטן הזה היה מצליח,כשאין כמוד עצמי הכל מותר .

שמישהוא יסביר לי,מה ולמרוקאי ולמשפטים? במקרה הטוב הייתי ממנה אותו לשר לעינייני פרחו'ת,מופלטה,ש'חינה,ומח'יא,וגם באלה אני בספק אם האיש הקטנטן הזה היה מצליח,כשאין כמוד עצמי הכל מותר .

פשוט גזענות צרופה. כרגיל בשמאל נגד מי שלא חושב כמוהם. 

לא מכובד. כמה מהמרצים היותר טובים מצפון אפריקה, גם במישפטים. 

השר אוחנה ,אכן מבזה את מערכת המשפט,את האמת,ומבייש בעיקר את עצמו , כמו שאר הכנופיה שמקיפה את נתניהו...

חבורת חדלי אישים, ולמרבה הזוועה מרוקאים.....שמביישים את העדה ואת כולנו. כמו גם דרעי העבריין המורשע. 

משום מה , המוצלחים בעדה כמו הרמטכ"ל אייזנקוט, מתרחקים ! 

מנהל הפורום
10,000+

שניזהר כולנו......הקורונה באיטליה הפילה אתמול, ביום אחד, 364 חללים. זאת מתוך 24,000 חולים. 

7.3% מקרי מוות. 

שנישמר לנפשותינו, בעיקר המבוגרים בנינו. זו לא עוד שפעת, שהורגת הממוצע עולמי כ 0.13 % !! 

הקורונה קטלנית. 

מנהל הפורום
10,000+

368 מתים חדשים באיטליה לא 364. וכנראה המספר האמיתי גבוה בהרבה, עם אנשים שחולים, מתים ולא מדווח דבר בעיירות נידחות באזורים נרחבים. כנ"ל באיראן שם המשטר מעלים את מספרי החולים האמיתיים ושולח כל חשוד בקורונה לאוהל במדבר...

באיראן אולי הנתונים לא אמינים. באיטליה אמינים ביותר. נקווה שהקורונה תדעך במהרה באיטליה,עם הסגר. יזהו את החולים....

יורידו את שיעור ההדבקה, ואולי יתפנו מקומות לטיפול בחולים בעתיד, אחרי הקריסה העכשוית. 

בישראל,חובה סגר עכשיו. להוריד את שיעור הנדבקים, לפנות מקום לחולים עתידיים, עד שיפור המערכות,מיטות/הנשמה וכיו"ב....

ככל שנשמור על המחלה מוכלת עם מספר נמוך של חולים, נציל המוני אחרים. 

מנהל הפורום
10,000+

נקווה לסגר בהקדם. מבוגרים כבר נדבקים, ויהיה אסון.

מנהל הפורום
10,000+

הם לא מזייפים באיטליה כמו איראן שם הנתונים גבוהים בהרבה בוודאות אלא שבעיירות נידחות חולים כמעט ולא מקבלים טיפול, ואם הם מתים זה לא נספר כמקרה שחלו בקורונה. 

אז נכון שלא כל עולי מרוקו היו עילית....רבים לא ידעו קרוא וכתוב, והגיעו חסרי השכלה ! 

אבל.....ויחד עם זאת, יש הרבה טוב וגם פאר בשלל עיניינים בקרב אוכלוסיה זו , ובעיניני משפט - 

https://moreshet-morocco.com/category/%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%99-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%95-%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/

מנהל הפורום
10,000+

וכעת, חידוש, יו"ר כנסת שיושב בכח על כסאו, באופן לא דמוקרטי, מצפצף על החוק !!! 

לא יאמן. 

כנסת לא מתפקדת,יו"ר שגורם לכך, ממשלה שלא נבחרה, אין תקציב מדינה, הכל עומד יותר משנה......

והכל בגלל איש אחד בודד ! נ ת נ י ה ו !!!! ששומר על ישבנו בכל פטנט אפשרי. 

ואנו באמת הופכים לדיקטטורה......אין דין ואין דיין, ביבי ממסמס הכל. 

כבר השמיץ עד כדי דה לגיטימציה, את גיבורי ישראל, שמונו על ידו,וסיימו בשבחים והערצה של נתניהו את תפקידם. 

השמיץ את בתי המשפט, חוקרי משטרה, מפכ"ל.....

ובעצם את מי לא????

מנהל הפורום
10,000+

וכעת קורא לאחדות,אבל מכשיל כל אפשרות,תובע לעצמו שילטון,בלי שנבחר כלל. ראשון....

לא מתפשר, כראוי,ומסיים עינייניו המישפטים....ואם צח, שישוב כרצונו, לא ולא....המשפט צדק רק מתרחק...וטוב לו,לנתניהו.

והמדינה? מיליארדים שמתאדים בגללו? למי איכפת????

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר