את זה לא נקח מנתניהו, הוא צדק. עם ישראל בחלקו עדר...

אספסוף, שלא מענין אותו אם אתה עבריין/חשוד/נאשם,מסית,משקר,יורד לביוב בתעמולה נגד היותר טובים במדינה....

מפלג, חובר לטיבעיים שבראשם עבריין מורשע וחשוד שוב....אנטי ציונים,משיחיים!!

אלו הטיבעיים, בנט שנתניהו לועג לו ומשתין עליו מהמקפצה....שקד משחיתת מערכת המשפט ,עם ידידה נוה וכחלון ....כרייף...

לא מעניין את האספסוף, האמת....בור תקציבי של 60 מיליארד, הבטחות סרק על בניית בתי חולים,פחות מיסים....ושאר הבלים שיקריים שלא קרו ולא יקרו.....האיש כבר המון שנים ראש ממשלה. שינאה תהומית,מקינאה אולי?  שלא ברור על מה ולמה...לטובי האנשים.

והאספסוף ממשיך לזעוק...ביבי ביבי, שרה.....לא מענין אותו שהיא עבריינית מורשעת. 

רבים מידידי, חשים שמוטב לא לשלוח ילדיהם לצבא, במדינה בה המשתמטים חביבי הממשלה, מאות אלפי בחורי ישיבה שחוגגים את חייהם,ללא סיכון, מתחתנים וכאילו מתגייסים, מקבלים 6000 שח לחודש...לימודים חינם ב"כאילו צבא" , מה שהתברר לאחרונה. 

כשילדי המדינה ומגיניה נאלצים להתמודד עם הסתה והכפשה ללא סוף (משמאל חלש שילך עם הערבים,ועד חיילי גולני שללא מפקד "לבן" לא שוים כלום, כך נתניהו), מהחייל הפשוט ועד הרמטכל"ים וראשי מערכות הבטחון ומישטרה. 

נראה ששוב היהודים טועים בענק, בוגדים בגיבורי ישראל,בחוק,בצדק, באמת.....לקראת אסון. 

עצוב ומייאש, לחלק גדול מעם ישראל,שזן מפרנס ומפתח את המדינה שלנו ויורקים לו בפרצוף !! עד מתי? 

מנהל הפורום
10,000+

מדהים אותי שבישוב שאני מכיר, ההצבעות נחלקות לחצי חצי.....המיזרחיים ברובם לנתניהו וש"ס,

אחרים ברובם לכחול לבן ועבודה. עמדתי קצת ליד הקלפי....ומה שראיתי זו קינאה רעה ושינאה ממש....

עומד הירקן המזרחי, וצועק על הרופא שלו.....חכה ,תיכף תראה מי בעלי הבית כאן ! הזדעזעתי ממש.....הרופא אגב ממוצא עיראקי/תורכי

אבל את הירקן זה לא ענין כלל, רופא עבורו זה אדם מתנשא....כי משכיל.....ונגדו צריך לצאת ! איום ונורא לאן מתדרדרים. 

צורח ומצביע למי? להכי לא דומה לו, נתניהו,שמושך בחוטים ומסית בלי הכרה ממש....נגד האליטות,כשהוא האליטה בכל מובן,  או לש"ס בראשה עבריין מורשע. 

בקיצור, טמטום שמדרדר אותנו לתהום של חורבן. עם נבחר? אני מפקפק בגדול. וכן, די מתייאש. 

רואה אותם במאות אלפיהם, רצים להתחנן לדרכון פורטוגלי......וחש צער ועגמת נפש עצומה. אגב, חשוב לציין, נולדתי במדינה ערבית. ואני מביט בחלק גדול מיוצאי עדות המזרח, איך מתבזים, איך נוהגים ומה מוביל אותם, ומזדעזע עמוקות !

לפני לא מעט שנים היו מגיבורי ישראל,מהנועזים בנינו, וכיום? התבהמות, ש"ס.....שבראשה עבריין. השתמטות, שקרים והסתה עדתית. 

חרפה !!

מנהל הפורום
10,000+

עודד חביבי - לאחר תקופת רענון ארוכה קפצתי לבקר אותך לכמה דקות ושמחתי לראות שאתה ממשיך להתחפר עד אין קץ 

ולא מוכן להפנים שלעולם לא העם אשם - אלא השיטה

אבל כאמור ממש חבל"ז - אין עליך emo_01.png

תהנה

תודה ! 

מתנצל שמצאת דכאון ועגמת נפש....הלואי והיינו צוהלים ושמחים, ישרים והגונים,ולא מתבזים כלאחרונה.

רק שכחת שאת השיטה לא משנים בגלל העם,אינטרסים מיפלגתיים, "טיבעיים" של נתניהו,ואלו שהיו לפניו. 

נמיכות ראש וטמטום, של מי? של השיטה? או אלו שאינם משנים אותה????

זה כנראה נוח לנתניהו, מבזה רמטכלי"ם ומשבח משיחיים ואנטי ציונים להם קורא טיבעיים......

אלו שמאות אלפים מהם משתמטים מסיכון ושרות בצבא, ורצים לקבל דרכון פורטוגלי....בלי בושה. 

הם ממש פורטוגלים , הייתי צוחק לו זה לא היה עצוב מאוד. אלו שנתניהו מרומם ומטפח,ממלא במזומן.....

זה ה"ימין" כיום.....בלי דימיון כלשהו לבגין ואנשי חרות הצנועים ואוהבי ישראל. 

אין מפאי ואין חרות.....יש תועבה ממש ,שלטון עבריינים ונאשמים,שחיתות בכל פינה. אסון.

מגיע לנו יותר, הרבה יותר. לא שינאת חינם וייאוש, לאן שנתניהו מוביל בדרכו.

כל טוב, תקפוץ יותר.....emo_04.png

מנהל הפורום
10,000+

תודה ! 

מתנצל שמצאת דכאון ועגמת נפש....הלואי והיינו צוהלים ושמחים, ישרים והגונים,ולא מתבזים כלאחרונה.

רק שכחת שאת השיטה לא משנים בגלל העם,אינטרסים מיפלגתיים, "טיבעיים" של נתניהו,ואלו שהיו לפניו. 

נמיכות ראש וטמטום, של מי? של השיטה? או אלו שאינם משנים אותה????

זה כנראה נוח לנתניהו, מבזה רמטכלי"ם ומשבח משיחיים ואנטי ציונים להם קורא טיבעיים......

אלו שמאות אלפים מהם משתמטים מסיכון ושרות בצבא, ורצים לקבל דרכון פורטוגלי....בלי בושה. 

הם ממש פורטוגלים , הייתי צוחק לו זה לא היה עצוב מאוד. אלו שנתניהו מרומם ומטפח,ממלא במזומן.....

זה ה"ימין" כיום.....בלי דימיון כלשהו לבגין ואנשי חרות הצנועים ואוהבי ישראל. 

אין מפאי ואין חרות.....יש תועבה ממש ,שלטון עבריינים ונאשמים,שחיתות בכל פינה. אסון.

מגיע לנו יותר, הרבה יותר. לא שינאת חינם וייאוש, לאן שנתניהו מוביל בדרכו.

כל טוב, תקפוץ יותר.....emo_04.png

בבקשה ממך על תפריע לי לדהדביק קישור. הקישור על ליברמן נמרח על כל העמוד ולא נפתח.

https://www.themarker.com/amp/news/macro/1.5820862

emo_04.png

אין עליך

כשנוח לך - העם אשם !

וכשזה לא ממש מסתדר...אז מה עושים?

ביבי אשם !!

למה הדבר דומה?

למשל לתנועה בדרכים

כשנהגים משתוללים בכבישים וכמות הנפגעים מרקיעה שחקים - אפשר תמיד להאשים את שר התחבורה המושחת ואת הממשלה הדפוקה שלא דאגה לסדר תשתיות טובות יותר שיפחיתו לכאורה את כמות הנפגעים של הנהגים המופרעים

ואז לגלות בתדהמה   שלמרות ההשקעה האדירה בתשתיות ...זה ממש לא עוזר - כי הנהגים ממשיכים להתפרע ןאף להגביר את מופרעותם בדרכים המשופרות יותר...כי הרבה יותר כיף ונוח להשתולל בכבישים משופרים יותר וממממהה

כי המסקנה ההגיונית יותר היא לשנות את שיטת האכיפה ולהחמיר עימה  ולהעניש את העבריינים דרך הכיס ובתי המאסר ולהחרים רכבים להפחיד  ולמרר להם את החיים ואז נתחיל להבחין בתוצאות

וכנ"ל לגבי כל עבריינות אזרחית אחר

כך גם בפוליטיקה

כשאתה לא מיישם שיטה קשוחה יותר (המקובלת בעולם- כמו השיטה האזורית למשל) שמגבילה באופן שרירותי את מספר הסיעות בכנסת ל 2 סיעות גדולות משמעותיות בלבד - ויוצר סיטואציה המאפשרת החלפת שילטון בינהם כל כמה קדנציות בצורה מסודרת ללא לחצים קואליציוניים מחפירים

ומתעקש להשאר עם שיטת בחירות יחסית ארצית כללית הלא רלבנטית הקיימת

אתה למעשה מנציח שלטון רקוב ומושחת המושתת על גועליציה של תן וקח הדואגת רק ל"אנשי שלומנו" בקואליציה

ולמשטר לא יציב הרץ לבחירות כל כמה חודשים על חשבון כולנו - ובכך מערער את יסודות הדמוקרטיה וממאיס אותה על האוכלוסיה כולה

כפי שאנו חווים בימים אלה ונמשיך עד שמישהו אולי באמת יתעורר פה ....נראה...

אבל -ביננו אתה בהחלט צודק

תמיד אפשר להתנחם בכך ש...ביבי אשם 

כמו שהגויים תמיד יכולים להתנחם בכך ש....היהודי אשם

סבבה

אין עליך

emo_39.png

חדל להפריע לי בהעתקת קישור. זה מעשה של עבירה בעיקר למנהל אתר

חדל להפריע לי בהעתקת קישור. זה מעשה של עבירה בעיקר למנהל אתר

שקרן. תמשיך ותחסם. הסתה חפש במקום אחר. אף אחד לא הפריע לך. אין לי יכולות להפריע בהעתקת קישור, 

אין לי רצון גם לו יכולתי. לכל היותר אמחק פוסט הסתה,או אחסום. לא יותר.

לא אענה לך עוד. 

מנהל הפורום
10,000+

emo_04.png

אין עליך

כשנוח לך - העם אשם !

וכשזה לא ממש מסתדר...אז מה עושים?

ביבי אשם !!

למה הדבר דומה?

למשל לתנועה בדרכים

כשנהגים משתוללים בכבישים וכמות הנפגעים מרקיעה שחקים - אפשר תמיד להאשים את שר התחבורה המושחת ואת הממשלה הדפוקה שלא דאגה לסדר תשתיות טובות יותר שיפחיתו לכאורה את כמות הנפגעים של הנהגים המופרעים

ואז לגלות בתדהמה   שלמרות ההשקעה האדירה בתשתיות ...זה ממש לא עוזר - כי הנהגים ממשיכים להתפרע ןאף להגביר את מופרעותם בדרכים המשופרות יותר...כי הרבה יותר כיף ונוח להשתולל בכבישים משופרים יותר וממממהה

כי המסקנה ההגיונית יותר היא לשנות את שיטת האכיפה ולהחמיר עימה  ולהעניש את העבריינים דרך הכיס ובתי המאסר ולהחרים רכבים להפחיד  ולמרר להם את החיים ואז נתחיל להבחין בתוצאות

וכנ"ל לגבי כל עבריינות אזרחית אחר

כך גם בפוליטיקה

כשאתה לא מיישם שיטה קשוחה יותר (המקובלת בעולם- כמו השיטה האזורית למשל) שמגבילה באופן שרירותי את מספר הסיעות בכנסת ל 2 סיעות גדולות משמעותיות בלבד - ויוצר סיטואציה המאפשרת החלפת שילטון בינהם כל כמה קדנציות בצורה מסודרת ללא לחצים קואליציוניים מחפירים

ומתעקש להשאר עם שיטת בחירות יחסית ארצית כללית הלא רלבנטית הקיימת

אתה למעשה מנציח שלטון רקוב ומושחת המושתת על גועליציה של תן וקח הדואגת רק ל"אנשי שלומנו" בקואליציה

ולמשטר לא יציב הרץ לבחירות כל כמה חודשים על חשבון כולנו - ובכך מערער את יסודות הדמוקרטיה וממאיס אותה על האוכלוסיה כולה

כפי שאנו חווים בימים אלה ונמשיך עד שמישהו אולי באמת יתעורר פה ....נראה...

אבל -ביננו אתה בהחלט צודק

תמיד אפשר להתנחם בכך ש...ביבי אשם 

כמו שהגויים תמיד יכולים להתנחם בכך ש....היהודי אשם

סבבה

אין עליך

emo_39.png

נתניהו בשנות כהונתו,יכל לשנות את שיטת הבחירות מזמן לו חפץ בכך. ביבי יכל בעבר בקלות לשנות הכל, עם מפלגה גדולה וציונית. זה לא בוצע. ונכון נתניהו בראש הממשלה כבר המון שנים,הרבה מעבר למה שהתחייב....שתי קדנציות !! מי אשם? מי שבראש, שמייצג את בוחריו,העם. נתניהו בחר ב"טיבעיים" ...ולא בציונים מתקדמים. וככה אנו נראים. 

והנה תשובת נתניהו.."חקוקה בסלע" !!

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4821818,00.html

מנהל הפורום
10,000+

ביבי לא ישנה את השיטה כי השיטה הזו מתאימה לו כמו כפפה ליד- עובדה

ביבי הוא מלך השיטה הזו - למה שישנה אותה?

אולי תתחיל להפנים שכל המערכת הפוליטית צריכה להתגייס לשנות את השיטה למרות ביבי

במקום להאשים את ביבי גם ב...כך שהוא לא שינה את השיטה - עלאק(שפועלת לטובתו)- נו באמת

אין גבול לאבסורד?

emo_37.png

שיהיה.לראש ממשלה,יש יכולת להוביל כזה מהלך. כי בלי רוב בכנסת זה לא יעבור. כי אמור להיות לו רוב בכנסת.

או רוב של חברי כנסת שיחליטו כך. ללא ראש ממשלה ובניגוד לדרכו,מה שאינו סביר במקרה זה.

לא ברור לי מה אתה רוצה.....

יום טוב.

מנהל הפורום
10,000+

כמה עובדות לרענון

א.

1. לליכוד אין רוב כמפלגה בכנסת (בקושי  ופחות משליש כידוע)

2. לכל הגוש הימני גם אין רוב (בקושי ופחות מ 50 אחוז)

ומכאן שהטיעון שלך בנוגע ליכולת ההשפעה של ביבי על(אי)  שינוי השיטה  בכפוף לרוב- ממש לא לעניין

ומכאן נובע:

ב. יש חברי כנסת לא מעטים שאינם מנויים על הליכוד בפרט והימין בכלל - מתוך כלל 50 אחוז שאינם ימין שאינם שואפים לשינוי השיטה (כנראה שטוב גם להם בסיטואציה המבישה והמושחתת הזו או שהם סתם חנטרישים בלי יכולת ביצוע שמבזים את תפקידם כשליחי הציבור- אחרת היו מפעילים לחץ  גם על השותפות בימין ועושים מעשה)

ולכן :

אחריות המחדל של המשך דירדור המצב והשחיתות במערכת הפוליטית שלנו ובחברה בכלל חלה על כל חברי הכנסת מהקצה לקצה

ושלא יספרו לי פה צ'יזבאטים:

הכל

ביבי ביבי ביבי !

חלאס

חנטרישים וצבועים

נמאסתם כולכם

מה לעשות? לשקר? מי ראש הממשלה ומוביל את המדינה 14 שנים? 

ביבי. מי אשם? יותר מכולם? ביבי, אילו רצה היה מעביר החלטה,כמו שהעביר אינספור החלטות.

וכן, אתה צודק בכך שהרוב המוחלט של חברי הכנסת אשמים. 

עצוב. 

מנהל הפורום
10,000+

מה לעשות להכחיש את המציאות

בזכות מה ביבי ראש ממשלה 14 שנה ברציפות למרות שאין לסיעה שלו רוב בכנסת ? אם לא בזכות שתיקת הכבשים של שאר חברי הכנסת שמתמקדים אך ורק בשנאת אחים והטחת רפש זה בזה במקום לבנות מחדש שיטת ממשל ראויה? הטחו עינך מראות?

פטתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: avner2632
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר