חג בחירות שמח, ממליץ לכולם לבחור גנץ

רק בלי הגולם. כלומר בלי הגימל.

להחליף גאון מדיני בדחליל מגמגם זה ניסויים בבני אדם.

בפעם הקודמת שהשמאל ערך ניסויים בני אדם (בשפה מקצועית זה נקרא הסכם השלום על שם אוסלו) זה נגמר באלפי קברים.

אופס, היינו מתים שזה נגמר. זה בעצם לא נגמר. זה יגמר בהשמדת המדינה. התרגיל שעשה ערפאת הברברי לעם הסגולה מבריק.

אוקיי חברים, הודעה משמחת.

אתם בוודאי יודעים שאני החכם באדם.

אם לא, הגיע הזמן לדעת.

אני הוא זה שמבין איך העולם פועל, ואיך להציל את האנושות.

אני גיליתי את שני חוקי הטבע. אתם משום מה לא מסוגלים לקלוט זאת.

אני עושה את המוטל עלי, הקמתי אתר בו טמון אוצר התובנות שלי.

ופתחתי גם פורום בו תוכלו לשאול אותי אישית בכבודי ובעצמי כל שאלה.

מילאתי את השוקת במים חיים. להכריח את הסוס לשתות, אינני יכול.

כתובת האתר:

https://aharon5.000webhostapp.com

כתובת הפורום

http://truth.forumhebrew.com/f1-forum

איינשטיין איננו עמנו, אך יש לי הודעה משמחת: אני עדיין חי.

אני לא מושחת, אין לי מה להסתיר.

אני לא נבחר ציבור, אין לי דברים דחופים.

כך שאם אתם רוצים להציל את האנושות ואו לפתור כל בעיה חברתית, רק תשאלו.

על כל שאלה טובה תשובה מצוינת. ראו הוזמנתם, הובטחתם, אדרבא אותגרתם.

אני מתיימר לדעת כל מה שצריך כדי להציל את האנושות ולפתור את כל הבעיות החברתיות.

נסו אותי, אתגרו אותי.

חג בחירות שמח.

בשמחה.

רוצה להציל את העולם? שאל אותי כיצד  https://t.me/realaharon5

גאון מדעני? התבלבלת לגמרי. בינתיים השחיתות והבוטות,שקרים,הסתה הגיעו לרמה שמבזה את עם ישראל,והכל מגיע מאנשי וידידי המשפחה בבלפור !

בור תקציבי של 60 מיליארד, 3 כתבי אישום וצוללות בדרך....

שקרים בלי סוף. כנופיית ביטן/כחלון/רגב/אוחנה/דרעי/ליצמן/פרץ/שקד וחבריה נוה וכחלון שממנים שופטים בישראל ........ועוד רבים דומים להם....

זו אינה מנהיגות. זו בושה !!

גם לפי נתניהו עצמו, היה חייב להתפטר מזמן. 

גנץ/יעלון/אשכנזי/לפיד אינם דחלילים, כמו גם ראשי המוסד/שב"כ...משטרה וצבא.....כולם מהטובים בישראל !!

מושמצים על ידי כנופיה,שבראשה אחד עם כמה כתבי אישום שמנסה להציל ישבנו שמריח למרחוק....

בושה וחרפה. 

דחליל זה מי שעומד כמוך גאון, לא מחובר למציאות,לא לעובדות.....ורק מפחיד ייצורים מטומטמים ונחותים !!

מנהל הפורום
10,000+

גאון מדיני.

מבחינת כלכלה ושחיתות ביבי עשה נזקים גדולים בהתרפסות שלו לטייקונים. גם לי יש ביקורת רבה עליו.

אבל הסיבה היא, שכעם סגולה, העם הנבחר, העם שהוציא את הגאונים הגדולים בהיסטוריה,

אנחנו כבר 70 שנה עסוקים במלחמות יהודים.

השמאלנים מושכים בשיניים שמאלה, הימנים מושכים בציפורניים ימינה.

הימנים צועקים שצריך לדאוג ליהודים, השמאלנים מתעקשים לפנק ערבים.

לא ניתן לזוז. הימנים בפאניקה מהשמאלנים, יוצאים מגדרם כדי שחלילה השמאלנים לא יגיעו לשלטון.

אם גנץ יהיה ראש ממשלה, תוכל להבין מהר מאוד למה.

אין לו שפן בכובע, הוא לא יעשה ולו דבר אחד טוב יותר מביבי.

כשהשלטון יהיה בידי השמאל תיחשף ערוותו. אבל המחיר יהיה נזק עצום למדינה, כמו באסון אוסלו.

השמאלנים מאידך בפאניקה היסטרית להיפטר מביבי.

וכך עדר של יהודים כל הזמן נאבק זה בזה והערבים צוהלים ושמחים.

אונסים את בנותנינו, רוצחים את בנינו, יונקים את כספינו, מתלוננים על הסתה וגזענות, ומתכוננים להשמדתנו.

לא כולם דחלילים, אבל גנץ הוא בובה על חוט, הוא ממש גולם. 

הפעם הצליח לשמאל הבובה התורנית, אבל לא רק היועץ שלו יודע שהוא אפס, כולם יודעים, רק השנאה לביבי משגעת אותם.

השאר, מהטובים בישראל, עברו תהליך שמאלניזציה. רבים עברו אותה, אפילו בני בגין.

יש תופעה קונספורמיסטית חזקה של התרפסות בפני הפריץ. אין מה לעשות, העולם הנאור הוא שמאלני.

מי שרוצה להתחנף לאירופה צריך לפנק ערבים.

רוצה להציל את העולם? שאל אותי כיצד  https://t.me/realaharon5

איזה שמאלנים? איזה לפנק? מה הקשקוש הזה?

לשקר,להסית ולבזות את האמת אלו תכונות מבזות. איש עם גליונות אישום,אשתו כבר הורשעה ותורשע עוד, 

ה"טיבעיים" מתפרנסים מכאילו שרות....ולא משרתים באמת,מקבלים 6000 ש"ח לחודש מצהל, כי הם מתחתנים בגיל 18....

לומדים מקצוע על חשבון הברון, ישראבלוף.

מאות אלפי בחורים בריאים שחוגגים חייהם בשלל זכויות.....ומשתמטים משרות. צוהלים ברשות עבריין מורשע,דרעי....

מי ישלח בניו לצבא במדינה שבזה לו, משיחית ומתדרדרת? הרי לא הם ההייטק/חקלאות/חוק ודמוקרטיה....

הם טפילים פרימיטיבים. שבראשם דרעי העבריין, ודומיו האשכנזים, כבר אמרנו?

אספסוף צוהל כאן, משתולל, ולאט לאט טובי האנשים מתייאשים, ובאין רואה,בוחרים לנטוש ולחיות במקום אחר. 

מדינת ישראל חוגגת, אבל החורבן הולך ומתקרב, למרבה האסון. 

וכמו בעבר, למי שמאמין באל, שלא יעזור לכנופית שקרנים ורמאים, וכולנו יודעים מי הם. חורבן ! 

אותם צפון אפריקאים שחוגגים.....כבר רצים בטרוף אחר דרכון פורטוגלי....כשלהם ולפורטוגל כלום ושום דבר,רובם לא יודעים היכן פורטוגל. 

עצוב , נורא ואיום מה שמתרחש בארצנו היפהפיה , כשכנופיה הורסת כל חלקה טובה, ומשתמטים ואנטי ציונים ממשיכים לחגוג...את חגיגות השקר ועבודת האל "נתניהו".....שכולם יודעים שהוא היפוך לכל שכתוב בעשרת הדיברות !! אבל עבדים לעגל הזהב !

שהרי גם ילד טיפש, לא יבין לעולם, כיצד רב יכול לתמוך בעבריינים מורשעים !!! נאשמים ודומיהם !!

אולי הללו מזמן אינם רבנים?? אולי נשאר התואר כשמאחריו כלום ושום דבר,רק שקר שחור כתלבושתם. 

מנהל הפורום
10,000+

מה זה ימינה? לספח עוד ערבים? בנוסף ל 350K שסופחו לירושלים ומוזנחים בתוך ערימות זבל? 

עוד מיליון שניים? עזה שרציתם? עוד שני מיליון? 

השתגעתם לגמרי.....זועקים ערבים ערבים, ורוצים רוב ערבי בישראל. זועקים והופכים את ערביי ישראל לאוייבים.....

חוקי לאום והבל מיותרים כנגד מיעוטים שחלקם אחים לכל דבר ובטח לנשק !! 

להלל חרדים ומשיחיים הזויים?? לבזות את גיבורי ישראל? מפקדי צבאה ומערכת הבטחון שלה??? שכל חייהם הוקדשו להגנת שכמותך ?חוצפן !!! כפוי טובה ומדיח ומסית !!!! 

שמאל הפכה למילת גנאי במדינת השקר של נתניהו !! בושה לכל יהודי וכל ישראלי. 

אפשר באמת להשתגע מהחוצפה....גנץ גולם? דחלילים?  אתה שפוי??????

אולי ליצמן דחליל?גפני? דרעי וחבורתו? בנט? הרב האשכנזי בראשי בכלא? רבני ש"ס שיהדות רוסיה לא יהודית דיה עבורם? 

רק יהדות צפון אפריקה? שרובה הגיע הנה ללא ידיעת קרוא וכתוב,וכיום חוגגים במדינה מתקדמת? 

אני מודה, לקרוא הבלים כשלך "גאון" שורפים את הפיוזים במוח לכל אדם שפוי. קצר.....

אתה ממש כטרקטור שחופר וחופש עד שבחוסר אחריות פוגע בכבלי החשמל/כבלי השפיות במדינה מתוקנת. 

ובעצם הרסני כמו רבים שדומים לך. 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר