אור לגויים: 12 צעירים ישראליים חשודים באונס צעירה בקפריסין.

ניתן לשער כי בחורה תסכים לשכב עם בחור "מדליק" שהכירה לפני זמן קצר בלבד, אולם לא סביר כי תסכים להבעל על ידי תריסר בזה אחר זה.

אתר מעולה לטפוח חשיבה בקורתית.

הממצא היחידי של פאראפסיכולוגיה הוא Unrepeatability ("כל ידעוני יתנבא בעמימות שונה"). 

אתר מעולה הדן בשרלטנות מטפלים.

לא-ימצא בך...קסם קסמים, מעונן ומנחש ומכשף. וחבר, חבר; ושאל אוב וידעני, ודרש אל-המתים... (דברים יח ט-יא)

מזעזע. הקפריסאים בהלם,טוענים שלא היה כדבר הזה בקפריסין מעולם. 

התבהמות עבריינית של צעירים מופקרים. לא יודע כמה השתתפו באונס הזה....אבל כן ברור,שלא היה אף אחד שקם לעצור את הזוועה הזו,אונס נורא, וזה מעיד רבות על החבורה העלובה הזו. 

מקווה שיענשו בהתאם. כפי שהבנתי הצעירה אושפזה.....וסובלת מחבלות. 

אני מסייג דברי,במידה ויתברר אחרת בחקירות וכיו"ב. הלואי שיתברר אחרת. 

מנהל הפורום
10,000+

בהחלט מזעזע ובהחלט מציין התבהמות עבריינית בלתי נסבלת - ואני בהחלט תומך במיצוי הדין בקפריסין ואי התערבות המדינה בחילוצם של הנערים האלה - ואפילו אם חלקם לא ממש פשעו פיזית אלא רק "חגגו" מהצד  ותיעדו את הזוועה הבלתי נסבלת הזו

ולא נקפו אצבע - להפך !

על המדינה להתנער לחלוטין מהחולירות האלה ולהקיא אותם מקירבנו - שיענשו קשות ו ויחטפו מה שמגיע לתתי אדם שכאלה

נקודה

מסתבר שאכן,התברר אחרת ! כל הנערים שוחררו, והנערה מואשמת בשקר עצום. טוענת שפנתה למשטרה כי צילמו אותה,ויחסי המין היו בהסכמה.

עם זאת, בעיני יש טעם לפגם במערכת כזו של יחסים,מדורדרת,מעורערת,מנותקת מרגש והכרות, ותוך ניצול של נערה אומללה שמתדרדרת לכך. 

אמנם הנערים שוחררו, אבל כדאי שיקבלו שיעור עמוק ,כיצד מתנהגים ,בפרט ביחסים אינטימיים. 

הייתי מצפה מנערים חושבים ואנושיים,להמנע מכזה ניצול מחפיר ומזוויע.....ובנוסף מזעזע שאין מי שהבין שצריך להפסיק זאת. 

התבהמות מזעזעת.

ולסיום,חלק מהנערים הללו,כדברי הוריהם, אלימים,מחפשי צרות.....שרצים כמסוממים מקטטה לקטטה.....

לא משהו להתגאות בו. 

הפעם היו ברי מזל. אבל,לא לעולם חוסן.

מנהל הפורום
10,000+

ראיתי בטלויזיה את הנערים הללו,תגובותיהם,תגובות אב של אחד מהם......

חבשו כיפות,וביישו את האמונה בשירים שמתאימים לאחרים,שאנם דומים להם, ולעולם לא ינהגו כמותם. 

לא משהו לשמוח ולהתפאר בו.....

אלו לא "ילדים טובים" שנפלו קרבן. ממש לא. 

בושה גדולה שגדלים כאן בארצנו,כאלו עשבים שוטים. 

מנהל הפורום
10,000+

יש לחייב חברות נסיעות כאלה שלוקחים נוער לטיולים לצרף מלווים שיהיו מבוגרים אחראים על הטיול. 

במקרים כאלה שעברו יש לשלול להם את הרשיון ולקנוס אותם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר