שריפת הבית בראש העין על יושביו

המעשה הנורא שארע לפנות בוקר כשאלמונים מנוולים חמומי מוח שאיבדו צלם אנוש הציתו את מבנה גן הילדים שמתחתיו מתגוררת משפחה עם ילדים ונכדים - שחולצו בעור שניהם מהתופת 

מעידה כאלף עדים מה טיבה של הסתה ולמה היא עלולה לגרום

אין ספק שבגן הילדים הזה התחוללו מקרים חמורים ביותר הטעונים מיצוי דין כחוק !

אך מה שנעשה על ידי התקשורת בשת"פ מלא של המשטרה (כן כן שוב המשטרעעעע מה לעשות...עובדה !)

הוא הדלפה מכוונת מתוך אינטרסים שלא אפרט ! של קטעי וידאו (אמנם עם טשטושי פנים לכאורה אבל התמונות הקשות מדברות בעד עצמם !)

והתקשורת  תאבת הממון והרייטינג והאגו המנופח  אצה רצה להפיץ לכל עם ישראל את מראות הזוועה ללא שום הרהורי מצפון !ושום מחשבה מה עלול להיגרם מכך !

שהציתו את אש הנקמה ועובדה שכמה חמומי מוח כמעט ושרפו חיים בני משפחה תמימים וחפים מכל פשע !

כן כן אני יודע שאני מרגיז פה כמה אנשים בדעות שלי 

הרי הרבה יותר פופולארי להאשים  בעקר את הגננת שאיבדה צלם אנוש או את המנוולים חמומי המוח שהציתו את המבנה

ולמעשה לתמוך בעשיית לינץ ציבורי בליבוי התקשורת ובסיוע ההדלפות מהמשטרה (כן כן אותה משטרה שאמונה על שמירת החוק...)

ויחד עם זאת אני מציע להררהר שוב ולנסות להפנים

בהצלחה

צודק לגמרי,שרפת הבית מזוויעה ,לא פחות. 

אין סיבה למשטרה לא לפרסם את מעשי הנבלה של סדיסטית פושעת כנגד חסרי ישע. ושל "מטפלים/ות" בישישים/חולים/מוגבלים!צנזורה אינה תפקידה ! צוי איסור פרסום הם ענין אחר. 

דוגמא- לדעתי חובה לפרסם תמונות פדופילים.....במקום לשכנם היכן שרוצים ,בלי לידע את ההורים התמימים שמסכנים את ילדיהם. 

לגבי התקשורת, אני נוטה להסכים שאכן עברו את הגבול בסיקור מתלהם ולא אמין,לאחרונה.

אני חושב שכל הורה ,חייב להיות מזועזע ממה שהתרחש בפעוטון. 

חובה לטפל בכך, הכשרה,שכר,מצלמות ועוד. והצילומים רק מוכיחים שמטורפים/ות....קיימים סביבנו,וחובה להדק את הפיקוח. 

כי בזכות הבאז הציבורי,עוקבים יותר,ולצער כולנו מתגלים עוד ועוד מטורפים שתוקפים חסרי ישע.....

פעוטת/ישישים !!!

מנהל הפורום
10,000+

אני טוען כנגד הדלפת קטעי וידאו קשים ע"י המשטרה לציבור כולו באמצעות התקשורת ללא משפט !

למשטרה אין שום זכות להפיץ ראיות וקטעי וידאו (חלקם ערוכים וחלקיים ומגמתיים ממש)

ראיות מביאים אך ורק בפני בית המשפט ורק בית המשפט רשאי להתיחס ולפסוק דין !

כשהמשטרה מדליפה מידע חמור בפני הציבור לפני שבית המשפט פוסק את דברו

היא למעשה חורצת את דינו של הנאשם ללא משפט- ומעשיה עלולים להביא למעשי לינץ ציבורי או פרטי כפי שארע כעת

מי שלא מבין זאת

זבש"ו

שמע,עם כל הכבוד,זה מדרון חלקלק. אילו ההורים לא היו רואים מה עשתה המפלצת הזו....לא היו מוחים,והגננת היתה ממשיכה בפשעיה. 

אין הרבה מה לפסוק כאן.....הסרטון מדבר בעד עצמו. מרשיע בריבוע. 

לטעמי,חובת המשטרה לפרסם את כל שאפשר ! 

לגבי הלינץ.....אתה צודק, אבל לטעמי זה כבר ענין של חינוך ומשמעת עצמית. אסור לאפשר זאת. 

יתכן והיה צריך לשמור על הבית באופן הדוק יותר.....אחרי פרסום כזה. היו שם שוטרים. את השאר אינני יודע כדי להביע דעה. 

מנהל הפורום
10,000+

נראה לי שלא ממש ירדת לסוף דעתי

1. אין לי שום בעיה עם כך שההורים לקחו יוזמה ועשו מעשה ותעדו את המופרעת הפושעת הזו ושהתעוד החמור הזה יביא כמעט ללא ספק להרשעתה ומקוה שתחטוף מה שמגיע לה למען יראו ויראו !

2. יש לי בעיה עם כך שהמשטרה חשפה את המידע לציבור הרחב ובמקביל לא חל איסור פירסום על קטעי הוידאו שדלפו מיד לתקשורת

לפי שבית המשפט פסק בנדון. לי ברור לחלוטין שהחשיפה הזו שימשה כטריגר לאידיוט האחר לקחת את החוק לידיו

3. הגיע העת לרסן את השת"פ הבלתי אחראי בין המדליפים הסדרתיים מהמשטרה לאנשי התקשורת - אין ספק שיש מאחורי זה אינטרסים  וחמדנות אישית בלתי ראויים והגיע הזמן לעצור את זה !

סוף מעשה במחשבה תחילה

מזל שזה לא נגמר באסון גדול - גם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר