יהודי אתיופיה שוב מוחים,"פנתרים שחורים".....ושאר הזיות רעות.

לא רודפים את יהודי אתיופיה,שלא רק שלא הופלו או היו עבדים כאלו בארה"ב, הם התקבלו והובאו כאן תוך סיכון,באהבה גדולה, קליטה מחבקת,עד היום. 

נכון הפערים היו עצומים ועדיין יש בעיות. חלקם אלכוהוליסטים,מובטלים,עבריינים אלימים. 

אני מצפה ממנהיגי העדה החביבה הזו לומר אמת, להצביע על שלל האפשרויות כאן, המון סטודנטים,אנשי צבא,הייטק,ושלל פסגות אקדמיות, שכבר נכבשו מזמן על ידי חלק מבני העדה.

ולא ליפול להסתה פושעת....כאילו שוטרים רוצחים אתיופים סתם. אין בזה שמץ של אמת. 

שוטרים מטפלים בבעיות, ולא חסרות כאלו בחלק מהעדה. וכל עולה מאתיופיה יודע זאת, ויאמר זאת בשיחה פרטית. 

חלקם אינם תמימים כלל,ולא רק כאן, יש רבים שמנצלים את שכרם כאן,ומנהלים באתיופיה בסגנון אלים ועברייני, שלל "עסקים" 

יצא שמם לרעה !!! 

יש בעיות !! ולטעמי ,מי שרודף עם סכין ו/או תוקף שוטרים, שיקח בחשבון אפשרות פגיעה וירי נגדו. ממש כמו כל ישראלי אחר ממוצא כלשהו. האתיופים שאהבנו כשהגיעו תמימים ושקטים,אימצו גישה מתלהמת,תוקפנית ואלימה , כולל חלק שהצליחו בגדול בישראל....והצטרפו למסעות הסתה מומצאים ושיקריים. 

חבל מאוד !! אני תקוה שישנו כיוון, כחלק גדול מהצעירים,המוכשרים ,שמשגשגים בכל תחום. הם צריכים להיות דוגמא ומופת!!!!!! לא אספסוף מתלהם שרק מחפש להאשים בכשלונותיו מישהו אחר.....

מנהל הפורום
10,000+

אני מביט בחדשות ונדהם......התממות שיקרית,שבר? או הסתה ופרעות שזוממים אנשי קהילה שאינם ראויים. ראיתי את הגברת תמנו...

מסיתה, ירו בהם כבמטווח.....ושאר הבלים. 

חלק מהאתיופים אינם תמימים,הרבה שיכרות ועבריינות, וההשתוללות הנוכחית היא עדות לסגנון זר,אספסוף מוסת.....ושאר אנשים שמצטרפים ופורעים בשימחה בכל מה שזז.

רואים גם איך הם מתפרעים מול הטלויזיות.....

אסור להפקיר את השטח, ולהכנע לפורעים ולתקשורת שמלבה את האש בחוסר אחריות.

כי אז תהיה כאן אנרכיה !! 

אסור לבצע פעילות משטרתית כנגד אתיופים? למה? רצים עם סכינים כנגד שוטרים? אבנים? אלימות? 

שיקחו בחשבון שכאן לא הפקרות. 

המשטרה בהחלט חייבת מרגע מסויים לפנות את האספסוף המתפרע בכח !!! אחרת זו הפקרות.

אני כועס לראות את הפורעים מצד אחד.......ואת ההתממות שלהם אחר כך. 

תנחומי למשפחה, אכן אסון שנער נורה מכל סיבה, כמו כן,אני משוכנע ממה ששומע,שהשוטר בא לעזרת נער שהותקף,והותקף בעצמו,קרא לעזרה משטרתית, ובטוח היתה לו סיבה טובה !!!

מנהל הפורום
10,000+

בנוסף, מהעדות של אב שהיה שם, אלבז......טען שירו לעבר הילדים, מה שודאי לא נכון לפי הנתיחה הפתולוגית. 

אבל מה שמצביע שהיו שם לא רק אתיופים,ושהשוטר לא כיוון לכוון אתיופים, כי גם בנו של אלבז היה בין השלושה. 

זו תאונה,שחבל שקרתה.אבל ודאי לא היתה קורת לו לא היתה אלימות מצד הנערים הללו. שהרי השוטר היה בחופש,עם ילדיו ואישתו....

ורק ניסה לעזור ולסיים תגרה,והופתע מאלימות קשה נגדו. 

מנהל הפורום
10,000+

אגב, שוחחתי היום עם יוצאת אתיופיה שאני מכיר היטב, והגברת ממש בכתה ואמרה שחוששת להסתובב ברחוב ובעיקר לבנה יחידה ! 

הבנתי עוד אלמנט, חלק מהעדה פשוט היסטרי, איבדו פרופורציות,ובאמת מפחדים מאוד. זה היה נמנע אולי....לו ראש ממשלתנו היה יוצא מיד בהכרזה מרגיעה....ועוד כמה שרים שמחזקים ומנחמים את העדה. 

יתר על כן, ההיסטריה פרצה גבולות,ויש שמלבים אש.....ומנסים לארגן הפגנות בארה"ב כנגד המדינה ש"רוצחת אתיופים/שחורים"....מה שנורא ,מה שאינו נכון, וגרוע מאוד לעדה,שבאמת יעורר שינאה כלפיה. 

טעות קשה של המדינה היתה לעודד מגורים ממושכים מידי במרכזי קליטה.....לוותר על הדור המבוגר שלא מצליח להתמודד עם הקשיים להקלט משלל סיבות.

ומה שקרה זה....שדור שלם של צעירים איבדו מחנכים,איבדו את חכמי העדה וסמכותם.....והתירו כל רסן, את חלקם רואים היום מפגינים, על שלל התיסכולים ורגשי הנחיתות....שמחמירים את מצב העדה שיבעתיים.

ראיתי איך ניסו לפרוץ בכח לתחנת משטרת זבולון......דברים כאלו עלולים להסתיים נורא !! חובה ובדחיפות להרגיע, להתייחס למצב שנוצר...

ולעצור את כדור השלג המטורף הזה ! 

מנהל הפורום
10,000+

ואחרון חביב, שוטרים וקצינים רבים ,מהעדה האתיופית, לוחמים רבים שאנו רואים יום יום, שומרים עלינו בגבולות ובעיקר באזורי חיכוך עם ערבים. בנות ובנים אתיופים רבים במשמר הגבול,עושים עבודות קודש. גם לכם יש אחריות, עיצרו את הגל הזה כשוטרים/קצינים....

כי ברור שאין אמת , ואין ולא תהיה שום כונה לפגוע בבני העדה !

מנהל הפורום
10,000+

בשורה תחתונה - בניגוד  לכל ההיסטריה חסרת המעצורים שלך - מנהיגי העדה של יוצאי אתיופיה גילו  הערב תבונה רבה ועצרו את גל האלימות של הפרובוקטורים (חלקם הגדול בכלל לא מבני העדה !)שניצלו את הארוע הכואב והמצער הזה כדי ללבות אש של שנאת חינם חולנית ומחליאה

ויש לברך אותם על תבונתם הרבה ואומץ ליבם - כל הכבוד !

ויישר כוח גם !

שוב אתה מנגח .סתם. מוטב שתשנה סגנון. 

היסטריה? אולי עובדות עגומות,חדלון של שר פנים...פרעות נוראות והאשמות סרק, תקשורת שיטחית ומלבה....

עשרות שוטרים פצועים, קרוב ל 100,000 אנשים שנתקעו ושעות בסבל ....פחד....ולא הגיעו למחוזות חפצם? 

בקבוקי תבערה ? שריפת מכוניות וניידות? פגיעה אלימה בנהגים על גבול לינץ?

מנהיגי העדה? בהתחלה ליבו את האש....אחראים לאש ולנפגעים.....לשקרים...הסתה כנגד עם ישראל פרועה ושיקרית....

"משטרה רוצחת אתיופים" באמת? מי המציא את השקר?

הם בחלקם ממש לא תמימים. הם מתלהמים,פורעים, מסוכנים.....

אומץ ליבם? על מה אתה מדבר? איזה אומץ? איזו תבונה? כלום ושום דבר.

הם פשוט הפנימו את התעוב של רוב עם ישראל למעשיהם, הנזק העצום לעדה החביבה הזו, ומוכנות משטרת ישראל !!! 

נסוגו בינתיים,עד לפרעות הבאות, שאני מאוד מקווה שלא יקרו.  

יש מאות שוטרים אתיופים. במשטרה הכחולה והמון במשמר הגבול, עושים עבודת קודש בהגנה על כולנו. 

לא מגיע להם שר פנים כזה שמכסה על ישבנו הפוליטי, אי יכולתו למנות מפכ"ל מתאים.....ובוגד בשוטרים אמיצים כשלא מגבה אותם בגדול. 

לא מגיע לשוטרים הסתה כזו. אנרכיה. 

מנהל הפורום
10,000+

בשורה תחתונה

1. אין ספק שבקרב רבים וטובים מקרב בני העדה של יוצאי אתיופיה הצטבר כעס רב ותסכול עמוק ביותר במשך השנים 

ולכן ממש לא מפתיע שזה התפרץ - זה טבעי לחלוטין

2. תופעה כזו מאפיינת כמעט כל גל מהגרים המגיע למדינה עם תרבות שונה והרגלים אחרים ולכן אין פה שום אלמנט של הפתעה

3. אפשר היה למתן בהרבה את מטען הכעסים עם עבודה טובה מצד גורמים במחלקות הרווחה והחינוך ועוד - אבל לשם כך המדינה היתה חייבת להקצות משאבים כלומר תקציבים - ואצלנו כידוע הכסף הולך רק לסחטנים הקואליציוניים בשל שיטת השלון הדפוקה

4. המשטרה פישלה בגדול כשהוחלט "להכיל" במשך שעות ארוכות את ההתפרעויות ולא להתערב ובכך גרמו צער רב וזעם של הציבור כולו שנתקע שעות רבות בפקקים- יכול להיות שזה נעשה במכוון מטעם גורמים מסוימים במשטרה שיש להם חשבון ארוך עם בריונים מסוימים מבני העדה - ועובדה שחלק מהציבור החל להתרעם כנגד העדה כולה (כולל בפורום זה כמובן)

אבל מהר מאוד הם תפסו שם במשטרה שזה עלול להיות חרב פיפיות - וזעם הציבור יופנה בסופו של דבר ובצדק דווקא נגד המשטרה בשל אוזלת ידה

ועובדה שאמש הם עשו תפנית של 180 מעלות ממש  בדקה התשעים!

ככה זה כשאין לראשי משטרת ישראל הנוכחיים שכל של חכמים - אז מתפתלים כמו פיקחים "חוכמולוגים" - בקיצור - אהבלים מושלמים !

כמה שטויות אפשר לכתוב? הבל וקונספירציות. 

בושה לקרוא הבלים כאלו. העובדה שהמשטרה רצתה להוריד את הלהבות,לתת להם לפרוק זעם.....היא רק לזכותה. 

שאחרת היו עוד נפגעים , רבים, אף אחד לא העלה על דעתו בקבוקי תבערה וטרור אמיתי !! 

כשהסתבר שהכלה לא מסייעת, והמצב מחמיר, המשטרה נכנסה ביותר כוחות. על כך יש רק לשבח ולא לכתוב הבלים.

אילו המשטרה היתה "נכנסת בהם" ברור ששכמותך היו זועקים שעושים כך כי הם שחורים.

יודע למה? כי אתה מחפש "מריבות" ולא משנה מה יאמרו. 

כולם אהבלים. ISH50 החכם באדם ! תבורך.

מנהל הפורום
10,000+

עודד חביבי

אני מציע לך להתיחס  ולהגיב ענינית לתוכן הדברים שלי 

אתה מגיב אמוציונלית ותוקף אותי אישית כהרגלך

ובמקביל מילל שאני הוא ש"מנגח" ...נו טוב...הבט במראה ובהצלחה

מה שמוזר שאתה לא מבחין עד כמה שאתה נשמע פתטי emo_02.png

אם יש לך תגובה ענינית סבבה - זכותך לחלוק ולנסות להוכיח שאני טועה  אך תשתדל להגיב ענינית ולא אישית נגד בעל העניין

ושיהיה בהצלחה

לגופו של עניין - המשטרה עשתה בערב הראשון פאשלה איומה וכתוצאה נפגע קשות ציבור שלם חף מפשע !

ואף הודתה בזאת ולכן עליה לשלם מחיר !- אני לא רואה באף ארגון "קדוש"

לא במשטרה לא בממשלה ולא בחברי הכנסת וגם לא בשופטים ולא בנשיא גם

כולנו בני אדם  בני תמותה - בשר ודם-ולכולנו יש גם חולשות ודעות קדומות ועושים פה ושם טעויות ומותר לבקר ולחלוק את כולם

נכון גם אותך

וגם אותי מן הסתם

ואני לא "החכם באדם " וגם לא אתה חביבי כדאי שתשנה סגנון (מוכר לך?)

והבל הבלים אמר קוהלת - הבל הבלים - הכל הבל

גם

וכמובן

שבת שלום

נו טוב, מי שחולק בענק על דעתך, "מילל....מנגח....פתטי.....לא עינייני...."

ותודה לך שאתה מאפשר לי לחלוק ולנסות להוכיח....

ו..שבוע טוב ! 

ולצערי לא הבל הבלים,כי אם התדרדרות בארצנו האהובה ,שמסכנת קיומינו כאומה !

מנהל הפורום
10,000+

ואני שוב מציע לך לקרוא את תוכן דבריך שלך - אתה כתבת כאן נגדי אישית "מנגח" אם לא איכפת לך כמובן

ואתה ממשיך להתיחס אלי אישית ולא מביא טיעונים עניניים

אני אשמח באמת אם תשיב לי ענינית טיעון כנגד טיעון - זו כוונתי

ובינתיים

טול קורה

בהצלחה

הטיעונים עינייניים. התגובה הזו ממש לא !

לא קרה כלום. נקווה לטוב,כי יוצאי אתיופיה מאיימים שוב, ואם ינהגו כבעבר,זה יגמר רע מאוד מבחינתם.

ואגב, קרא על עבדים שהם הביאו עימם, שצבעם כהה יותר....כאילו היו בני משפחה,איתם אתיופי לא יתחתן...כי הם נחותים...

מעמדות היו קיימים וקיימים כיום פי כמה מאשר כאן. בניהם. 

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%94

מנהל הפורום
10,000+

אני יכול רק להגיב כך

ממה שאתה כותב כאן מדיף ריח גזעני רע מאוד

מזכיר לי ימים אפלים כשהיתה הסתה נגדית ועלילות מרושעות  נגד יוצאי צפון אפריקה כשהחלו הפגנות הפנתרים השחורים 

נקודה

תגובה לא עיניינית. מסתבר שמעבר לכך שאינך רוצה ללמוד, אתה גם משמיץ בחוצפה !

כתבתי רק עובדות ללא טיפת גזענות. ולגבי ה"פנתרים" ....מחאות ללא טיפת אמת, אכלו לי שתו לי....

המונים גרו באסבסטונים באמצע שום מקום, כשיוצאי מרוקו קיבלו חלק מהבתים והאזורים היותר יפים, רכוש נטוש מדהים....

בקעה/מוסררה/מלחה/קטמון/מושבה גרמנית/מבשרת.....בת ים/נתניה ועוד אינסוף ישובים שחלקם הפכו "סלמס" הודות להם. 

למזלך הרע,נפלת על אחד שגר תקופה באסבסטונים, כילד,והיחיד כאן אולי, שנולד ועלה ארצה מארץ ערבית !

הרוב המוחלט היו רומנים ובני עדות אחרות,מעט מרוקאים. 

אבל....כשכולם עבדו קשה והתאמצו,ויצאו לדירות נורמליות, מי נשאר וסרב להתפנות? עד לפני שנים ספורות....????

פנתרים קראת להם? אחד מראשיהם גר בקוטג' מרווח בשכונה יוקרתית, עם גיפ....ואשה נחמדה,ממש לא מרוקאית, שמלמדת מתמטיקה ומצליחה לסבול אותו. 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר