השיטה של אהרון למיגור פשעי הסמים

במילה אחת: לגליזציה. בשתי מילים: "עלה לבן". מבלי ששמנו לב, כל תחום הפשיעה העצום של פשעי הסמים מומצא! כפי שאנחנו בראנו אותו כך אנו יכולים להיפרד ממנו לשלום ולא להתראות.

אולי לא העליתם בכלל על דעתכם, אבל כל תחום הפשיעה העצום הזה שנקרא סמים הוא תחום שאנחנו המצאנו, אנחנו הזמנו אותו, הוא בחירה מלאה שלנו. אין לנו מספיק צרות בעולם, אז אנחנו מתעקשים ליהנות גם ממנו.

זה מזכיר מאוד את תקופת היובש בארה"ב. היום זה מצחיק, אבל הייתה תקופה שלשתות אלכוהול היה בלתי חוקי. מאוד יפה מצדנו לדאוג לבריאות אזרחי העולם עד כדי כך שאנו נכנסים להם עמוק לתוך התחתונים, אבל האם המחיר שווה את זה?

קראתי שיש מדינות בהם יש מרכזי חלוקת סם. המסוממים מגיעים לשם בנחת ומקבלים בחינם את הסמים שלהם הם מכורים. זה מצנן ומייתר את כל מערכת הפשיעה של הסמים. הייתי מאמץ את זה בחום ואפילו הייתי ממליץ לשקול צעד נוסף קדימה.

"עלה לבן" משמעותו לגליזציה מלאה לכל הסמים. הרעיון הפילוסופי: מעל גיל 18 אדם אחראי על עצמו וגם רשאי לסכן את עצמו. אפשר להוסיף עוד כמה שנים, אפשר להוסיף סדנא איכותית שתמשך לפחות שבוע בה תהיה דינמיקה קבוצתית ויומחשו כל תרחישי ההתדרדרות. בסיומה האדם יחתום על נטילת אחריות מלאה על עצמו, גופו, נפשו, עתידו ובריאותו.

לאחר כל זאת הוא יוכל לרכוש סמים איכותיים, במחירי עלות בבתי מרקחת מאובטחים, במרשם רופא, לצריכה עצמית. התוצאה: משכנו את השטיח מתחת לכל מערכת הפשיעה העצומה של תחום הסמים. החל מקרטלי הענק וכלה בסוחרי הסמים הכי עלובים, כולם ימצאו עצמם מובטלים, שכן לא יוכלו לעמוד בתחרות מול מדינה.

גם הפשעים שמבצעים המסוממים עצמם כדי לרכוש את הסם אליו הם מכורים, יתייתרו. פשוט נפלא, ממש חזון אחרית הימים. תחום פשיעה ענק יעלם ויימוג כלא היה. מה בנוגע למסיבות סמים? טרם הגעתי למסקנה. אולי לאשר תחת פיקוח? צריך לחשוב על זה, אולי ימצא פתרון. אם לא, אפשר לאסור כפי שהיום זה אסור.

המחיר שאנו משלמים למען "המטרה הקדושה" של להכריח אנשים לדאוג לבריאותם הוא בלתי נתפס. יצרנו תחום פשיעה עצום ומיותר, הכולל קרטלי סמים אכזריים המעניקים לאנושות זוועות שאפילו בדאעש טרם הכירו. חובבי הז'אנר מכירים גם סרטוני זוועה בהם רואים איך מכים אנשים חיים בעזרת מצ'טות.

לכל מטבע שני צדדים. לכל עץ יש גם פלי. מאבק האמוק שלנו נגד הסמים, הוא גם מאבק מטורף למען יצירת תחום עצום של פשיעה וזוועות. תחום שיעלם כבמטה קסמים בין ליל ברגע שהסמים יהיו חוקיים. זכותו של אדם בוגר לסכן את עצמו, זכותו לשתות אלכוהול, זכותו לעשן.

האנושות מתנהלת נכון בנושא השתייה והעישון: המון הסברה, אך עדיין לאדם יש את הבחירה. יבחר לעשן? יזכה בסרטן. יבחר להתדרדר לאלכוהוליזם, יהיה אלכוהוליסט. עצוב? עצוב, אבל תחת אחריותו. באותו אופן אנשים בוגרים יוכלו לקחת את הסיכון למשל להשתמש בסמים קלים מבלי להתדרדר לקשים.

מי שיתדרדר לקשים, בעיה שלו. המדינה יכולה להמשיך לעזור ולסייע במרכזי גמילה, בהחלט כן. אבל היא תפסיק להיות יותר צדיקה מהאפיפיור בכך שהיא מכריחה את האדם שלא להתדרדר לסמים. מצחיק? בוודאי שמצחיק, כי אנו יודעים שהמלחמה כושלת והרבה אנשים כן מתדרדרים.

אז בשביל מה אנו צריכים מלחמה מיותרת, אבודה מראש, שהיא כרוניקה אינסופית של כישלונות, פשע וזוועות? לא צריכים. ממש לא צריכים. איזה גולם התרגל לזה ומאז האנושות תקועה. צריך לפתוח את הראש, להשתחרר מהקונספציה, ולשלוח את תחום הפשיעה העצום והמיותר הזה אל תהומות הנשייה של ההיסטוריה.

* הכותב אינו מומחה לשום דבר מטעם אף אחד, אך יודע לחשוב לבד.

רוצה להציל את העולם? שאל אותי כיצד  https://t.me/realaharon5

העובדות הן שגם היום יש מכורים, ולא מעט. ויש גם נהגים שיכורים ומסוממים.

הסבירות היא שאדם שיחתום לקבל סמים יצרוך אותם באופן פרטי ובאחריות, כי הוא לא ירצה להפוך לעבריין.

אלו שלא אחראים בכל מקרה מוצאים את הסמים, כפי שאת יודעת. אף אחד לא מחכה, לא לי ולא לך.

הענישה על נהיגה בשכרות או תחת השפעה צריכה להיות חמורה מאוד, בלי קשר.

אדם נורמטיבי בהחלט ימנע מנהיגה אחרי סם, כפי שנמנע אחרי שתיה.

ליתר דיוק יתכנן את צריכת הסם והנהיגה, כפי שמתכננים שתיה ונהיגה.

אם בכל זאת ינהג, הוא יצטרך להבין שהוא הופך לעבריין פלילי!

הכל יוסבר בסדנאת ההכנה.

ההערה השנייה שלך לא סותרת את הרעיון שלי, אלא תומכת בו.

הכל במינון, הכל במידה, הכל בתבונה.

האם היום המעמסה על המשטרה, על הפשיעה, על האזרח לרבות מערכת הבריאות עקב תחום הסמים, קטנה? ממש לא.

אכן יש לצפות שבהתחלה תהיה התנפלות, כמובן שיהיו מכורים חדשים.

העברת האנרגיות של המדינה ממשטרה לטיפול בהם לא תוביל לקריסה.

עם הזמן העולם יתיצב ויתרגל למצב החדש, האדם הסביר ישמור על עצמו.

המכורים החדשים יצטרכו גם הם לעבוד ולהשקיע בתחזוקתם.

בקיצור, המדינה לא תתמוטט מהאתגר. נהפוך הוא.

וכל גולם שבחר לדרדר את עצמו יוכל להאשים רק את עצמו.

היום חסרים עלובי חיים? יש המון עניים, והמדינה אוטמת אוזניים.

מכל מקום, הטירוף שהמדינה מקריבה את הכלל כדי לדאוג לאפסים הללו, יפסק.

זו מדינה דמוקרטית. לאדם בוגר יש זכות לבחור את מנהיגיו, יש לו זכות גם לשמור או לא לשמור על בריאותו.

לבוא אלי, כאזרח, ולומר לי שהמדינה תייצר מערכת שלמה של פשיעה, רק כדי לדאוג לכמה אפסים, זו שערוריה!

אני מציע לנהל דיון ציבורי ולהתחיל לחשוב לעומק על ההשלכות.

מכל מקום, הרעיון של מרכזי חלוקה, נראה מושלם וראוי ליישום מיידי בכל מדינות העולם.

העובדות הן שגם היום יש מכורים, ולא מעט. ויש גם נהגים שיכורים ומסוממים.

הסבירות היא שאדם שיחתום לקבל סמים יצרוך אותם באופן פרטי ובאחריות, כי הוא לא ירצה להפוך לעבריין.

אלו שלא אחראים בכל מקרה מוצאים את הסמים, כפי שאת יודעת. אף אחד לא מחכה, לא לי ולא לך.

הענישה על נהיגה בשכרות או תחת השפעה צריכה להיות חמורה מאוד, בלי קשר.

אדם נורמטיבי בהחלט ימנע מנהיגה אחרי סם, כפי שנמנע אחרי שתיה.

ליתר דיוק יתכנן את צריכת הסם והנהיגה, כפי שמתכננים שתיה ונהיגה.

אם בכל זאת ינהג, הוא יצטרך להבין שהוא הופך לעבריין פלילי!

הכל יוסבר בסדנאת ההכנה.

ההערה השנייה שלך לא סותרת את הרעיון שלי, אלא תומכת בו.

הכל במינון, הכל במידה, הכל בתבונה.

האם היום המעמסה על המשטרה, על הפשיעה, על האזרח לרבות מערכת הבריאות עקב תחום הסמים, קטנה? ממש לא.

אכן יש לצפות שבהתחלה תהיה התנפלות, כמובן שיהיו מכורים חדשים.

העברת האנרגיות של המדינה ממשטרה לטיפול בהם לא תוביל לקריסה.

עם הזמן העולם יתיצב ויתרגל למצב החדש, האדם הסביר ישמור על עצמו.

המכורים החדשים יצטרכו גם הם לעבוד ולהשקיע בתחזוקתם.

בקיצור, המדינה לא תתמוטט מהאתגר. נהפוך הוא.

וכל גולם שבחר לדרדר את עצמו יוכל להאשים רק את עצמו.

היום חסרים עלובי חיים? יש המון עניים, והמדינה אוטמת אוזניים.

מכל מקום, הטירוף שהמדינה מקריבה את הכלל כדי לדאוג לאפסים הללו, יפסק.

זו מדינה דמוקרטית. לאדם בוגר יש זכות לבחור את מנהיגיו, יש לו זכות גם לשמור או לא לשמור על בריאותו.

לבוא אלי, כאזרח, ולומר לי שהמדינה תייצר מערכת שלמה של פשיעה, רק כדי לדאוג לכמה אפסים, זו שערוריה!

אני מציע לנהל דיון ציבורי ולהתחיל לחשוב לעומק על ההשלכות.

מכל מקום, הרעיון של מרכזי חלוקה, נראה מושלם וראוי ליישום מיידי בכל מדינות העולם.

" מרכזי חלוקה"?

אחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....

אנשים יבואו, יקחו, ויסחרו בזה...

מי לא יבוא ויקח שווה כסף?

מרכזי צריכה. נותנים להם זריקות.

הערות נוספות:

1. בקרוב נכנסות מכוניות אוטונומיות. צריך לחפש תירוץ אחר.

2. אולי לא הדגשתי מספיק את הצד השני של המטבע.

מי שנגד לגליזציה, הוא בעד! כל זוועות הקרטלים! וכל פשיעת סוחרי הסמים והפשיעה הנלווית!

מרכזי צריכה. נותנים להם זריקות.

הערות נוספות:

1. בקרוב נכנסות מכוניות אוטונומיות. צריך לחפש תירוץ אחר.

2. אולי לא הדגשתי מספיק את הצד השני של המטבע.

מי שנגד לגליזציה, הוא בעד! כל זוועות הקרטלים! וכל פשיעת סוחרי הסמים והפשיעה הנלווית!

אחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....

בני הטובים מתל אביב, ולא מתל אביב,יעמדו בתור לקבל זריקות...

תראה אהרון......

לא לכל תופעה,פשע,עבירה על החוק,ביטול החוק הוא הפתרון !! 

המוני מסוממים הם סכנה לסדר הציבורי , איום על סדרי החברה. 

אנשים תחת השפעות סמים,נופלים למקומות מסוכנים,מסכני חיים. לא תמיד בידיעה לאן זה מוביל. 

ישנם סמים מהם אין דרך חזרה. התקפים פסיכוטיים,מזעזעים, והרס חיי אדם. 

אולי זה היה פתרון למכורים, אילו היו ב"ערי" או מדינות מקלט ! סגורים וללא יכולת להזיק לחברה פרט לעצמם. 

סמים כעקרון מובילים לרוב לעולם של הזיות,אלטרנטיבי,מנותק מהמציאות ,שמייצג חוסר יכולת תפקודית אלמנטרית. 

לטעמי התרת הרסן,תגרום להוצאות אינסופיות בטיפול בנפגעים. סם זמין בכל מקום,יגרום להמונים ליפול בפח. 

כי זה לכאורה לגיטימי. יש להבדיל בין סמים קלים....לבין נרקוטיקה הרסנית. 

חלק מהתרופות שניתנות כיום,ללא פיקוח יהפכו לקטלניות. 

יותר זומבים שיסתובבו בנינו,לא יוסיפו דבר,רק יזיקו כשאינם בשליטה,ומנותקים מהמציאות. הללו מהר מאוד יאבדו את יכולתם לעבוד, יתנתקו,ויהיו תלויים באותו גורם שרוצה להשתחרר מאחריות. 

מוטב להמשיך בלחימה, קל לזהות שדות/מעבדות ואזורי גידול, קל לגלות את מי שעומד מאחרי בגידול והמכירה.....

מוטב להכחיד אותם, ולא לאבד רסן ולהיות מוקפים בהמון מסטול של זומבים, זרוקים ברחובות, ו/או נרקבים בסחי בבתיהם. 

זה ממש אסון,וממש לא לגיטימי !! בפרט כשמדובר במתבגרים/צעירים,תמימים....ודי טיפשים. 

עדיף בהוצאה מינימלית, לעשות הכשרות לצבא וכיו"ב, קצת מודיעין, כמה חוליות חיסול.....ולסיים את סיפור העבריינים !

הבעיה העיקרית כיום,היא שחיתות. גם בשלטון ובמערכות המדינה, אנשים מעדיפים להביט הצידה....ולקבל אתנן כלשהו...שוחד...

מאשר להציל מיליוני נרקומנים, זומבים. שהרי אין שום סיכוי לשום עבריין מול מדינה......

הסיכוי היחיד הוא משתפ"ים מתוך המנגנון. זה האיום בגדול. מושחתים בני עוולה !! 

ומי שמפנטז להכנע להם ובזאת לפתור את הבעיה, הוזה !!!! כי הללו,מהר מאוד, יאיימו על המגדלים/רופאים...כדרכם....

ואף אחד לא ירצה להתעסק איתם. על המדינות לטפל בפושעים הללו !!! במקום לסמם את האוכלוסיה. 

ממש כפי שמטפלים בגנבים/שודדים/עבריינים מכל סוג.....אנסים,פדופילים.....או אלימים מכל סוג. 

כנראה אדון "גאון" ....לא באמת נתקלת במסוממים בסביבתך/משפחתך....לו היית נתקל באסון שגורמים הסמים, גם באספקה שוטפת/חינמית....

היית כותב לגמרי אחרת !! 

מנהל הפורום
10,000+

כבר ראינו שלל אמצעים לסמם אוכלוסיות....משטיפת מח,הפחדות למינהן,דיסאינפורמציה שעובדת נפלא על בורים ועדרים חסרי הבנה/הסכלה......

סמים הם אחת הרעות חולות המסוכנת מכולן. 

אוכלוסיות ללא חוק ברור ונשכני, הופכות במהרה לגיהנום אלים וחסר רסן. כאוס חסר סדר אלים. 

די להביט שעה אחת,על צומת סואן, כשכבים הרמזורים, ואין מי שאחראי על הסדר. 

בתוך דקות ...צצה אלימות, חוסר אונים, ומצוקה אמיתית. 

מנהל הפורום
10,000+

תראה אהרון......

אנשים תחת השפעות סמים,נופלים למקומות מסוכנים,מסכני חיים. לא תמיד בידיעה לאן זה מוביל. 

אולי זה היה פתרון למכורים, אילו היו ב"ערי" או מדינות מקלט ! סגורים וללא יכולת להזיק לחברה פרט לעצמם. 

סמים כעקרון מובילים לרוב לעולם של הזיות,אלטרנטיבי,מנותק מהמציאות ,שמייצג חוסר יכולת תפקודית אלמנטרית. 

לטעמי התרת הרסן,תגרום להוצאות אינסופיות בטיפול בנפגעים. סם זמין בכל מקום,יגרום להמונים ליפול בפח. 

יותר זומבים שיסתובבו בנינו,לא יוסיפו דבר,רק יזיקו כשאינם בשליטה,ומנותקים מהמציאות. הללו מהר מאוד יאבדו את יכולתם לעבוד, יתנתקו,ויהיו תלויים באותו גורם שרוצה להשתחרר מאחריות. 

מוטב להמשיך בלחימה, קל לזהות שדות/מעבדות ואזורי גידול, קל לגלות את מי שעומד מאחרי בגידול והמכירה.....

מוטב להכחיד אותם, ולא לאבד רסן ולהיות מוקפים בהמון מסטול של זומבים, זרוקים ברחובות, ו/או נרקבים בסחי בבתיהם. 

זה ממש אסון,וממש לא לגיטימי !! בפרט כשמדובר במתבגרים/צעירים,תמימים....ודי טיפשים. 

עדיף בהוצאה מינימלית, לעשות הכשרות לצבא וכיו"ב, קצת מודיעין, כמה חוליות חיסול.....ולסיים את סיפור העבריינים !

הבעיה העיקרית כיום,היא שחיתות. גם בשלטון ובמערכות המדינה, אנשים מעדיפים להביט הצידה....ולקבל אתנן כלשהו...שוחד...

מאשר להציל מיליוני נרקומנים, זומבים. שהרי אין שום סיכוי לשום עבריין מול מדינה......

ומי שמפנטז להכנע להם ובזאת לפתור את הבעיה, הוזה !!!! כי הללו,מהר מאוד, יאיימו על המגדלים/רופאים...כדרכם....

ואף אחד לא ירצה להתעסק איתם. על המדינות לטפל בפושעים הללו !!! במקום לסמם את האוכלוסיה. 

ממש כפי שמטפלים בגנבים/שודדים/עבריינים מכל סוג.....אנסים,פדופילים.....או אלימים מכל סוג. 

כנראה אדון "גאון" ....לא באמת נתקלת במסוממים בסביבתך/משפחתך....לו היית נתקל באסון שגורמים הסמים, גם באספקה שוטפת/חינמית....

היית כותב לגמרי אחרת !! 

הפחד מהלא נודע מובן.

אבל השיטה של פסילה על הסף תוך פאניקה אוי ואבוי, לא מספיק יסודית.

עובדתית כבר היום יש לא מעט מסוממים, בדרגות שונות.

ציפור קטנה לחשה לי שכל הסלבס או לפחות הזמרים לוקחים סמים.

כנראה קלים. יובל כנראה חריג, אבל לא כל כך כמו שחשבנו.

מתחת לפני השטח וגם מעליו התופעה קיימת.

הפאניקה מכך שהדבר יוכפל פי אלף, ראויה לבחינה מעמיקה, אבל לא יכולה לשמש כנימוק לפסילה על הסף.

אפשר אולי אם כך לעשות ניסוי כפיילוט במדינה אחת בעולם.

אני דווקא לא צופה שההתנפלות תהיה הרבה יותר גדולה מצרכני הסמים כיום.

אפשר גם לחוקק חוקים מיוחדים כדי להתמודד עם המצב החדש ובהם כליאת המסוממים במוסדות שיותאמו לכך.

לטווח ארוך יש לצפות שהפחד מההתדרדרות של אלו שהתלהבו מהסמים יעשה את שלו.

בכל מקרה פשיעת הסמים כפי שאמרנו תימוג, כי לא יהיה צורך לבצע פשע כדי לקבל את הסם.

לסיום, גם אם יתברר שהקפיצה לעלה לבן קיצונית מדי, עדיין אפשר להסתפק בשיטת מרכזי ההזרקה.

כל מסומם מוכר יוכל לקבל את הסם שלו במרכז הזרקה בחינם. 

זה גם יפתור חלק ניכר מן הבעיות.

השיטה של לרוץ קדימה בלי לדעת לאן עם הראש עמוק באדמה רק בגלל שכולם רגילים, היא נחמדה, אבל טפשית.

מזעזע שאף גולם לא מנסה לחשוב אחרת.

כבר ראינו שלל אמצעים לסמם אוכלוסיות....משטיפת מח,הפחדות למינהן,דיסאינפורמציה שעובדת נפלא על בורים ועדרים חסרי הבנה/הסכלה......

סמים הם אחת הרעות חולות המסוכנת מכולן. 

אוכלוסיות ללא חוק ברור ונשכני, הופכות במהרה לגיהנום אלים וחסר רסן. כאוס חסר סדר אלים. 

די להביט שעה אחת,על צומת סואן, כשכבים הרמזורים, ואין מי שאחראי על הסדר. 

בתוך דקות ...צצה אלימות, חוסר אונים, ומצוקה אמיתית. 

כדאי באמת שהסדנאות תהיינה מלוות במומחים פסיכולוגים ובהצעות אלטרנטיביות.

לצד ההפחדות, מי שיגיע לשם יקבל גם הצעות אלטרנטיביות לפתרון הבעיות האישיות שלו.

אפשר לפתוח את זה מגיל 30 למשל. כל הצעירים יצטרכו להתאזר...

תהיה חובה כמובן לצרוך את הסם באופן פרטי לגמרי ללא חשיפה לציבור.

כאשר יהיה מספיק זמן להפגת הסם לפני יציאה לציבור.

אחרת המסומם יעצר ויפתח נגדו תיק פלילי.

יש הרבה רעיונות ופתרונות. אני בטוח שברגע שזה יהיה על הפרק יעלו רעיונות טובים נוספים.

שוב אני אומר: פאניקה לשלילה על הסף זו גישה תבוסתנית, בוודאי לא מדעית.

סיבת מחיקתך התמונה (נחוש שלי):

הכתיבה - אינפנטילית.

אלא שאילו מדובר היה בטוקבקיסט ימין, teenager רך שנים ומוח - אפשר היה לסווג את הכתיבה כלא יותר מ"מטרידה" אולם תואמת גיל.

התמונה הסגירה להפתעתי כי אין מדובר ב- teenager, אלא במפגר מבוגר למדי (אך לא קשיש)...במחילה מכבודך, כמובן.

האם אתה מתגורר בעיר "מעורבת" (ואינני מתכוונת לחילוניים ודתיים)?

חגשמח...

מעולם לא העליתי תמונה שלי.

אף אחד לא יודע איך אני נראה.

אפילו אני לא.

תצטרכי לדמיין...

תראה אהרון......

היית כותב לגמרי אחרת !! 

הפחד מהלא נודע מובן.

אבל השיטה של פסילה על הסף תוך פאניקה אוי ואבוי, לא מספיק יסודית.

עובדתית כבר היום יש לא מעט מסוממים, בדרגות שונות.

ציפור קטנה לחשה לי שכל הסלבס או לפחות הזמרים לוקחים סמים.

כנראה קלים. יובל כנראה חריג, אבל לא כל כך כמו שחשבנו.

מתחת לפני השטח וגם מעליו התופעה קיימת.

הפאניקה מכך שהדבר יוכפל פי אלף, ראויה לבחינה מעמיקה, אבל לא יכולה לשמש כנימוק לפסילה על הסף.

אפשר אולי אם כך לעשות ניסוי כפיילוט במדינה אחת בעולם.

אני דווקא לא צופה שההתנפלות תהיה הרבה יותר גדולה מצרכני הסמים כיום.

אפשר גם לחוקק חוקים מיוחדים כדי להתמודד עם המצב החדש ובהם כליאת המסוממים במוסדות שיותאמו לכך.

לטווח ארוך יש לצפות שהפחד מההתדרדרות של אלו שהתלהבו מהסמים יעשה את שלו.

בכל מקרה פשיעת הסמים כפי שאמרנו תימוג, כי לא יהיה צורך לבצע פשע כדי לקבל את הסם.

לסיום, גם אם יתברר שהקפיצה לעלה לבן קיצונית מדי, עדיין אפשר להסתפק בשיטת מרכזי ההזרקה.

כל מסומם מוכר יוכל לקבל את הסם שלו במרכז הזרקה בחינם. 

זה גם יפתור חלק ניכר מן הבעיות.

השיטה של לרוץ קדימה בלי לדעת לאן עם הראש עמוק באדמה רק בגלל שכולם רגילים, היא נחמדה, אבל טפשית.

מזעזע שאף גולם לא מנסה לחשוב אחרת.

בעצם זה בסדר...

שוטרי התנועה, בוחני הנהיגה,פקחי החנייה, השופטים...כולם מסוממים...

תודה על המחמאה, יקירה.

אבל זו פשוט טעות אופטית.

אני לא מפרסם את תמונתי כי אני פחדן.

ברור לי לגמרי שברגע שאתפרסם המוסלמים יחסלו אותי ואת כל בני משפחתי.

אני שומר על אלמוניותי בקנאות כי אני יודע היכן אני חי.

אם אני מתיימר להציל את האנושות, אני אמור לפחות להציל קצת את עצמי...

מי שאומר את האמת על האסלאם בגלוי חייב להתחבא בבונקר, כמו חירט וילדרס.

בואי ספרי לי מה את זוכרת מהתמונה, איך אני נראה? אדמוני יפה עיניים?

את מדמיינת. מעולם לא הייתה תמונה.

התמונה חסרת משמעות, כי מה שחשוב זה הרעיונות שאני מעלה.

מה שחשוב זה שאיינשטיין כבר לא עמנו, גלילאו, פרויד, דרווין.

אבל אני כאן. אפשר לשאול. אני יכול לענות. וממש לא משנה איך אני נראה.

היה לנו משיח הדור, ועכשיו מופיע  אצלנו גאון הדור. מבורכים אנחנו בפורום הזה והשכן...

(אגב, 2 אלה אותו אדם עצמו? תהייה.... אבל אז הפסדנו רוח כבירה אחת לפחות..... אויה לנו.)

ויש לנו  גם נביאת זעם,הלוחמת בבולבולין,מפליצת האופרה ומשתינת המקלחות...

נכס,נכס....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר