חרפה לת"א, חרפה לישראל

תחת הליכוד התחת, החרדים של חב"ד נעשים חצופים יותר ויותר. עכשיו דרשו (ולמרבית החרפה קיבלו) מעירית ת"א את הרשות להופיע במופע ההבלים חולה הנפש שלהם על "המשיח - האדמו"ר מלובביץ'" בככר רבין!  בלב העיר! וכמובן, להדיר נשים ממרכז  הככר בו הם, הזכרים, מרקדים ושרים.

כן,  כידוע עירית ת"א נתנה למשוגעים את הרשות, ולעזאזל עם רגשות הציבור החילוני.

(אגב, שי שטרן מ"ארץ נהדרת" דיבר עם אחד מהחב"דניקים, לפני המצלמה, וטירופו של האיש נחשף לעיני כל צופי הטלויזיה...)

ההשתוללות החרדית היא עוד סיבה לזרוק את הליכוד ואת נתניהו מהשלטון. המדינה הולכת ומחשיכה, הולכת ומיטרפת, זה כולל גם את התהלוכות המשתוללות של הגייז שהן ללא ספק תגובה לדיכוי שחוו בגלל הדיעות שהנחילה הדת לציבור הכללי. עדיין ניתן לסובב בחזרה את הגלגל.

לתופף על פח - תענוג.

הדתיים עשרים אחוז מהאוכלוסיה,אז תני כבוד

בכל אוכלוסיה כמה פריקים שחולמים על המת כי

שי בשידור....לא ארץ נהדרת.

החבדניקים בכל מקום,מיסיונרים יהודים...מה שאסור על פי היהדות....

וכעת מעיזים לאתגר את מעוז החילוניות/חופש/קידמה ,תל אביב.....ולא במיקרה. 

מענין מה היה קורה לו היו מתארגנים בבני ברק,עמנואל.....

ואכן....כשנשאלו על הלובביץ,שנפטר......אמרו - מה פתאום? הוא מקבל אנשים ופעיל, אבל לא נראה. 

והם מתפללים שיראה עצמו. 

לך תדע !

מנהל הפורום
10,000+

למי אתן כבוד? להמוני המפגרים החשוכים? שהיו רוצים להגביל אותי לחיי הגוף שלי? אה, כן, ושאשרת זכר מנוול, "בעל", וכמוכן שאפרנס אותו..... הנבלות שהיו רוצים שאף אשה לא תוכל להבחר למשרה שלטונית? הנבלות שסבורים כי הזכר המנוול יכול למנות את עצמו ל"רב" (ולשלול את המשרה מהאשה) ולקבוע לאשה מה תעשה?

הבוז להם. שיתנו הם כבוד לנו, החילונים, שאבותינו ואמותינו השתחררו מלפיתת החנק שלהם, ושאנו מחזיקים בערכי צדק של דמוקרטיה , שיוויון וזכויות הפרט, ושהקמנו מדינה משגשגת. ושיש לנו השכלה כלל-עולמית, שלהם אין אפס קצהו של מושג ממנה.

הבוז לנבלים המפגרים הקנאים האלה.

לתופף על פח - תענוג.

שי בשידור....לא ארץ נהדרת.

החבדניקים בכל מקום,מיסיונרים יהודים...מה שאסור על פי היהדות....

וכעת מעיזים לאתגר את מעוז החילוניות/חופש/קידמה ,תל אביב.....ולא במיקרה. 

מענין מה היה קורה לו היו מתארגנים בבני ברק,עמנואל.....

ואכן....כשנשאלו על הלובביץ,שנפטר......אמרו - מה פתאום? הוא מקבל אנשים ופעיל, אבל לא נראה. 

והם מתפללים שיראה עצמו. 

לך תדע !

emo_11.png

לתופף על פח - תענוג.

למי אתן כבוד? להמוני המפגרים החשוכים? שהיו רוצים להגביל אותי לחיי הגוף שלי? אה, כן, ושאשרת זכר מנוול, "בעל", וכמוכן שאפרנס אותו..... הנבלות שהיו רוצים שאף אשה לא תוכל להבחר למשרה שלטונית? הנבלות שסבורים כי הזכר המנוול יכול למנות את עצמו ל"רב" (ולשלול את המשרה מהאשה) ולקבוע לאשה מה תעשה?

הבוז להם. שיתנו הם כבוד לנו, החילונים, שאבותינו ואמותינו השתחררו מלפיתת החנק שלהם, ושאנו מחזיקים בערכי צדק של דמוקרטיה , שיוויון וזכויות הפרט, ושהקמנו מדינה משגשגת. ושיש לנו השכלה כלל-עולמית, שלהם אין אפס קצהו של מושג ממנה.

כל מפגר שאת שונאת שונא אותך כפול והם הרבה יותר ממך

כל מפגר שאת שונאת שונא אותך כפול והם הרבה יותר ממך

ספרת?

כמה שלא יהיו, הם מפגרים. אין להם באמת כוח בארץ. והחרדים המפגרים - אלה נעשים חצופים יותר ויותר, הציבור החילוני כבר התעורר, ויזרקו אותם חזרה לשכונות שלהם.

לתופף על פח - תענוג.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר