צפו, מה קרה ליהודי מבוגר שנקלע להפגנת "נאורי השמאל"

במוצ"ש האחרון בפתח תקוה, יהודי מבוגר שנקלע להפגנת השמאלנים "הנאורים"

שנאה וגזענות, השמאלני הנאור שולח ידיים בחוצפה על היהודי המבוגר, קורא לו "תוריד את השטיח מהראש שלך" (הכיפה) תגזוז את השערות מהפנים שלך, ועוד קריאות כאלה, בתוספת קללות וגידופים נגד ראש הממשלה.

ובכלל כל הפגנת השמאל המוזרה נגד היועמ"ש, אילו הימין היו עושים הפגנה כזאת, השמאלנים היו מקימים זעקות "פגיעה באשיות הדמוקרטיה", "פוגעים בשלטון החוק", ובכלל האם זה בכלל לגיטימי וחוקי להפעיל לחץ בנסיונות לאלץ יועץ משפטי לממשלה להחליט שלא על פי שיקוליו המקצועיים, אלא על פי שאיפותיהם של אנשי השמאל.

תיקי 1000, 2000, 3000, 4000, הולכים ומתפוגגים, שומעים מהם פחות ופחות בחדשות, פרשת הצוללות בכלל הלכה שלא בטובתם לכוונים אחרים לגמרי "לא לזה התכוון המשורר", וגם ארי הרו לא נראה שמספק להם את הסחורה, אז מה יהיה? גם הנסיון המכוער להכניס סוס טרויאני לתוככי מפלגת הליכוד בדמות מתפקדים מזוייפים מתחזים לאנשי ימין נכשל, והם עדיין לא למדו שראש ממשלה מחליפים בקלפי ולא בטריקים ושטיקים, הכל מראה על יאוש ואובדן דרך בשמאל שהורגלו מאז שנות ה-20 להשיג את השלטון בכוחניות תככים ותכסיסים, כנראה שבימינו זה לא עובד יותר, ההתנהגות הזאת מעוררת דחיה בעם ודוחפת עוד יותר ויותר מצביעים לצד הימני.  

ועכשיו לוידאו המכוער, כיצד מתנהגים "נאורי השמאל" ליהודי מבוגר שנקלע להפגנה שלהם, איך נוהג מיודעינו עודד לומר, "בושה"!

https://www.youtube.com/watch?v=oBYGaavllWw&feature=youtu.be

במוצ"ש האחרון בפתח תקוה, יהודי מבוגר שנקלע להפגנת השמאלנים "הנאורים"

שנאה וגזענות, השמאלני הנאור שולח ידיים בחוצפה על היהודי המבוגר, קורא לו "תוריד את השטיח מהראש שלך" (הכיפה) תגזוז את השערות מהפנים שלך, ועוד קריאות כאלה, בתוספת קללות וגידופים נגד ראש הממשלה.

ובכלל כל הפגנת השמאל המוזרה נגד היועמ"ש, אילו הימין היו עושים הפגנה כזאת, השמאלנים היו מקימים זעקות "פגיעה באשיות הדמוקרטיה", "פוגעים בשלטון החוק", ובכלל האם זה בכלל לגיטימי וחוקי להפעיל לחץ בנסיונות לאלץ יועץ משפטי לממשלה להחליט שלא על פי שיקוליו המקצועיים, אלא על פי שאיפותיהם של אנשי השמאל.

תיקי 1000, 2000, 3000, 4000, הולכים ומתפוגגים, שומעים מהם פחות ופחות בחדשות, פרשת הצוללות בכלל הלכה שלא בטובתם לכוונים אחרים לגמרי "לא לזה התכוון המשורר", וגם ארי הרו לא נראה שמספק להם את הסחורה, אז מה יהיה? גם הנסיון המכוער להכניס סוס טרויאני לתוככי מפלגת הליכוד בדמות מתפקדים מזוייפים מתחזים לאנשי ימין נכשל, והם עדיין לא למדו שראש ממשלה מחליפים בקלפי ולא בטריקים ושטיקים, הכל מראה על יאוש ואובדן דרך בשמאל שהורגלו מאז שנות ה-20 להשיג את השלטון בכוחניות תככים ותכסיסים, כנראה שבימינו זה לא עובד יותר, ההתנהגות הזאת מעוררת דחיה בעם ודוחפת עוד יותר ויותר מצביעים לצד הימני.  

ועכשיו לוידאו המכוער, כיצד מתנהגים "נאורי השמאל" ליהודי מבוגר שנקלע להפגנה שלהם, איך נוהג מיודעינו עודד לומר, "בושה"!

https://www.youtube.com/watch?v=oBYGaavllWw&feature=youtu.be

זה לא "יהודי ", זה חרדי .

ואכן, חלק מהחילונים הם אנטי דת, גם בסממנים החיצוניים שלה. אכן הם קנאים לערכיהם כמו החרדים לערכיהם שלהם. התנפלות על מישהו מהצד השני של המתרס היא מכוערת, אכן, ובל נשכח איך החרדים המגעילים מתנפלים על נשים ונערות שלבושן החופשי יותר מטריף אותם, איך הם מתנפלים על חיילים חרדים, ואף שורפים בובות שלהם, כמו המוסלמים המטורפים וכמו הנאצים בזמנו ששרפו את התלמוד (אגב, קראתי פעם שהחרדים שרפו ספרים שלא מוצאים חן בעיניהם).

אולי תביא לאיזון גם את המקרים האלה.

לתופף על פח - תענוג.

אתה חי בהזיות ג'קו ! 

ההפגנה אינה הפגנת שמאל. זו הפגנה בעד חוק,סדר,תקינות ! יש שם מכל הקצוות.

ההסתה שלך ברורה ומכוונת היטב.....שמאל שמאל שמאל....שכמובן לא ישלם לחרדים את האתנן שביבי שילם ומשלם.

ביבי ממש לא מענין אותך,גם ימין לא. הכסף....תקציבים בהחלט כן. מוטב לא להתחזות...חבריך תקפו את שר הבטחון בביקור ניחומים במאה שערים. תוקפים את צה"ל וחיילים,פוצעים שוטרי משטרת ישראל, מכנים את ישראל/ציונות מדינת שמד/נאצים !!!

אל אל תתיפייף.....

אין פרשיות,אין עדי מדינה, אין תהלוכה של מתלוננים על נתניהו שעבדו עבורו....אין המונים שעזבו אותו....מאנשיו הקרובים, 

בנט,שקד.....לדוגמא !

מתפקדים מזוייפים? למה? כי הם משכילים יותר,נבונים יותר, מבהילים את הבורים? 

לא שמענו אותך כשמשה פייגלין ניסה להשתלט על הליכוד......צביעות היא תכונה בזויה !! 

מדהימה החד צדדיות שלך, מזעזעת.

לגבי החרדי שבא להטיף......אני בהחלט מגנה את האופן בו התבטא המפגין כלפיו. זה אינו ראוי בשום אופן !!! 

ללא קשר כלל להשקפת עולם וכיו"ב. 

יחד עם זאת.....סממנים דתיים כיום, עלולים לגרור תגובות קיצוניות מקיצוניים ולא רק...

דוגמא- חיגאב/בורקה....וכיו"ב ! ויש דמיון בין הללו לטאליבאן היהודי שמתלבש דומה מאוד .

https://www.youtube.com/watch?v=LgHp4_0ueR8

אישית רואה אותן לא מעט בירושלים. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד, מה קשורות הנשים הטאליבניות לעניין, זה תרגיל התחמקות והסחת דעת מצדך, טענה שלא לעניין, אותן נשים זכותן להתלבש איך שהן רוצות, הן כופות משהו על מישהו? גם לטעון "שסממנים דתיים כיום עלולים לגרום לתגובות קיצוניות" זו כמו הטענה של אלה המאשימים את קורבנות אונס שהן האשמות בתקיפתן. 

בקיצור אתה מצדיק את ההתנהגות הבוטה והביטויים הגזעניים שראינו כלפי היהודי המבוגר, כן הוא גם חרדי אז הוא בוודאי הוא חסר זכויות, ולכן ההתנהגות כלפיו לדעתך מוצדקת, כפי שהתייחסו בגרמניה הנאצית ליהודים ערב השואה, מזל שאנשים מסוגך כבר מחוץ לשלטון, נקווה שלעולם לא.

מתפקדים מזוייפים בוודאי כי האג'נדה שלהם לגמרי מנוגדת והפוכה מהאידאולוגיה של הליכוד, יש פה חתרנות ברורה, חלק מהמתקדים הנ"ל התגלו כמשתתפים קבועים בהפגנות השמאל הקיצוני, המפגינים בפ"ת, כולם שמאלנים מתוסכלים שכל מה שהם רוצים זה לחזור לשלטון לא טובת המדינה אלא לחזור לשחיתויות העבר של מפא"י שחילקו את משאבי המדינה הקומבינות והמשרות המכניסות רק לאנ"ש  כל ההאשמות שמנסים לרקוח נגד ביבי הן אפס לעומת מה שהלך בתקופתם.

עוד דבר אני לא מבין עודד, אתה טוען כל הזמן שאתה לא שמאל, אז מדוע אתה קופץ כנשוך נחש כשמדברים איזו מילה נגד השמאל?

אני קופץ מול כל מסית,מול שינאת חינם,עלילות דם. 

והנה אתה,משקר ביודעין, כשכותב שאני מצדיק את שנאמר לחרדי.....כשכתבתי הפוך.

וכבר הגדרת אותי כאלו שהתייחסו בגרמניה, ומזל שאנשים מסוגי.....אתה נסחף ומגזים.בוטה ! יום הכיפורים מתקרב. 

יהיה לך הרבה להתחנן לסליחה. 

מטריף אותי גל ההסתה הנורא, כל מי שאינו תומך בביבי,הופך מיד ל"שמאל"עוכר ישראל,בוגד,רמאי,ושאר עלילות דם. 

זה סימן רע מאוד לחברה מתורבתת,שנופלת לבור פאשיזם/קיצוניותדתית/משיחיות. 

והנה יצאה עוד אמת ממך, הנשים הטאליבניות, גישתן מוצדקת לטעמך....שאמרנו, טאליבאן יהודי !!

וכן,זו צביעות לומר שסממנים דתיים אינם גורמים לתגובות קיצוניות.

איך אמר ראש עירית ונציה? אם מישהו יצעק אללה הוא אכבר בכיכר בעיר,שיצפה לירי של צלף עליו בתוך דקה !!

וכן ,זה נכון לדאעש,טאליבן וכל דתי קיצוני ! שהרי התלבושת האחידה מייצגת אגנדה, שעלולה להיות מאוד מסוכנת. 

זו דרך להתריס כנגד הנורמות , קיצונית, שלבוש הוא פרט קטן בה. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד, מה קשורות הנשים הטאליבניות לעניין, זה תרגיל התחמקות והסחת דעת מצדך, טענה שלא לעניין, אותן נשים זכותן להתלבש איך שהן רוצות, הן כופות משהו על מישהו? גם לטעון "שסממנים דתיים כיום עלולים לגרום לתגובות קיצוניות" זו כמו הטענה של אלה המאשימים את קורבנות אונס שהן האשמות בתקיפתן. 

בקיצור אתה מצדיק את ההתנהגות הבוטה והביטויים הגזעניים שראינו כלפי היהודי המבוגר, כן הוא גם חרדי אז הוא בוודאי הוא חסר זכויות, ולכן ההתנהגות כלפיו לדעתך מוצדקת, כפי שהתייחסו בגרמניה הנאצית ליהודים ערב השואה, מזל שאנשים מסוגך כבר מחוץ לשלטון, נקווה שלעולם לא.

מתפקדים מזוייפים בוודאי כי האג'נדה שלהם לגמרי מנוגדת והפוכה מהאידאולוגיה של הליכוד, יש פה חתרנות ברורה, חלק מהמתקדים הנ"ל התגלו כמשתתפים קבועים בהפגנות השמאל הקיצוני, המפגינים בפ"ת, כולם שמאלנים מתוסכלים שכל מה שהם רוצים זה לחזור לשלטון לא טובת המדינה אלא לחזור לשחיתויות העבר של מפא"י שחילקו את משאבי המדינה הקומבינות והמשרות המכניסות רק לאנ"ש  כל ההאשמות שמנסים לרקוח נגד ביבי הן אפס לעומת מה שהלך בתקופתם.

עוד דבר אני לא מבין עודד, אתה טוען כל הזמן שאתה לא שמאל, אז מדוע אתה קופץ כנשוך נחש כשמדברים איזו מילה נגד השמאל?

"זכותן להתלבש"? הן שטופות מוח מופרעות אומללות. אפשר לקרוא להן אנוסות. הן אנוסות ע"י תרבות החרדים שמקצינה והן מושפעות, המסכנות, ע"י ההקצנה בעולם האיסלם!

לך אתה בבורקה שמכסה לך את כל הפנים וכל חלק מהגוף. תסתרק אתה כשאתה מכוסה ברעלה. לא המשכתי לקרוא, הן בטח גם מתקלחות בבגדים, האומללות. תנהג גם אתה כך. נראה אותך. ואז תוכל להטיף על "הזכות שלהן להתנהג כרצונן".

לתופף על פח - תענוג.

וכבר הגדרת אותי כאלו שהתייחסו בגרמניה, ומזל שאנשים מסוגי.....אתה נסחף ומגזים.בוטה ! יום הכיפורים מתקרב. 

מטריף אותי גל ההסתה הנורא, כל מי שאינו תומך בביבי,הופך מיד ל"שמאל"עוכר ישראל,בוגד,רמאי,ושאר עלילות דם. 

והנה יצאה עוד אמת ממך, הנשים הטאליבניות, גישתן מוצדקת לטעמך....שאמרנו, טאליבאן יהודי !!

איך אמר ראש עירית ונציה? אם מישהו יצעק אללה הוא אכבר בכיכר בעיר,שיצפה לירי של צלף עליו בתוך דקה !!

וכן ,זה נכון לדאעש,טאליבן וכל דתי קיצוני ! שהרי התלבושת האחידה מייצגת אגנדה, שעלולה להיות מאוד מסוכנת. 

אענה על טענותיך על פי הסדר

אמנם גינית אבל באותה נשימה אתה הצדקת במשהו את ההתנהגות הזאת, כדבריך "סממנים דתיים כיום, עלולים לגרור תגובות קיצוניות מקיצוניים" כלומר הקרבן אשם בעצם היותו מה שהוא, לתוקפנות נגדו.

מותר להתנגד לביבי כל זמן שזה בתחום המקובל במשחק הפוליטי דמוקרטי, מתנגדי ביבי מהשמאל מזמן עברו את כל הקוים האדומים, כל התיקים שנתפרו ומסע ההסתה בתקשורת המגוייסת מראים שהמגמה היא אחת, לא חיפוש האמת, לא נגד שחיתות, אלא נסיונות סרק להפיל את השלטון שלא באמצעות בחירות, יש הבדל בין ניהול חקירה על אדם שלכאורה ביצע עבירה לבין חיפוש אובססיבי חולני נגדו, קודם חוקרים בתקוה שאולי יתפסו משהו, ועובדה שהתיקים מתפוגגים אחד אחד, ההפגנות נגד היועץ המשפטי, זה אינו משום שהם מתמצאים בנבכי החקירות והגיעו למסקנות שהגיעו, כי הלא החקירות חסויות, וכל מה שהם יודעים אלו רק ראשי פרקים המודלפים מהתשקורת שמשתתפת במשחק המלוכלך, אבל הם כבר הגיעו למסקנות, ומנסים לאלץ בצורה לא חוקית את היועץ המשפטי להחליט על פי שאיפות ליבם, זה הרס אשיות הדמוקרטיה ופגיעה בשלטון החוק. 

נשות הטאליבן, וההקבלה לדברי ראש עיריית ונציה, צעקת אללה הוא אכבר בכיכר עיר בדרך כלל מיד בעקבותיה מגיע סכין או פעולת טרור, ולכן דבריו מוצדקים, אך האם הנשים הללו הזיקו אי פעם למישהו? נכון זה לא נראה נחמד, גם אצל החרדים מתנגדים להן, אין אף רב שתומך בהן, גם אני לא רוצה לראות את בנות משפחתי מתלבשות כמותן, אבל זה רצון והחלטה שלהן וזכותן, אותן נשים עושות זאת בעקשנות על דעת עצמן בלבד, בדרך כלל בניגוד לרצון בני זוגן אפילו,  לתשומת לב הלביאה זה גם בעצם סוג של פנימיזם, חלקן, לפחות מקרה אחד אני מכיר אישית, מעורערות במידה מסויימת בנפשן, אז מה לעשות אם אדם מחליט להסתובב ברחובות עם נעל על הראש, אתה יכול לאסור עליו?   

הלבוש החרדי שאתה יוצא שוב ושוב תגד נגדו, ומאשים את בעלי הסממנים החרדים שהם אשמים בתוקפנות נגדם, התלבושת הזאת היא מכוונת, אנשים רוצים במודע ובמתכוון להגדיר את עצמם בצורה ברורה להיכן הם שייכים, וזו זכותם,  וזה כקונטרה כנגד אנשים מסוגך השונאים חרדים בצורה קיצונית, כאשר יכלו שונאי הדת הקצונים מהעולם, יהיה מקום גם אצל החרדים להתפשר עם לבושם. 

אמנם גינית אבל באותה נשימה אתה הצדקת במשהו את ההתנהגות הזאת, כדבריך "סממנים דתיים כיום, עלולים לגרור תגובות קיצוניות מקיצוניים" כלומר הקרבן אשם בעצם היותו מה שהוא, לתוקפנות נגדו.

מותר להתנגד לביבי כל זמן שזה בתחום המקובל במשחק הפוליטי דמוקרטי, מתנגדי ביבי מהשמאל מזמן עברו את כל הקוים האדומים, כל התיקים שנתפרו ומסע ההסתה בתקשורת המגוייסת מראים שהמגמה היא אחת, לא חיפוש האמת, לא נגד שחיתות, אלא נסיונות סרק להפיל את השלטון שלא באמצעות בחירות, יש הבדל בין ניהול חקירה על אדם שלכאורה ביצע עבירה לבין חיפוש אובססיבי חולני נגדו, קודם חוקרים בתקוה שאולי יתפסו משהו, ועובדה שהתיקים מתפוגגים אחד אחד, ההפגנות נגד היועץ המשפטי, זה אינו משום שהם מתמצאים בנבכי החקירות והגיעו למסקנות שהגיעו, כי הלא החקירות חסויות, וכל מה שהם יודעים אלו רק ראשי פרקים המודלפים מהתשקורת שמשתתפת במשחק המלוכלך, אבל הם כבר הגיעו למסקנות, ומנסים לאלץ בצורה לא חוקית את היועץ המשפטי להחליט על פי שאיפות ליבם, זה הרס אשיות הדמוקרטיה ופגיעה בשלטון החוק. 

נשות הטאליבן, וההקבלה לדברי ראש עיריית ונציה, צעקת אללה הוא אכבר בכיכר עיר בדרך כלל מיד בעקבותיה מגיע סכין או פעולת טרור, ולכן דבריו מוצדקים, אך האם הנשים הללו הזיקו אי פעם למישהו? נכון זה לא נראה נחמד, גם אצל החרדים מתנגדים להן, אין אף רב שתומך בהן, גם אני לא רוצה לראות את בנות משפחתי מתלבשות כמותן, אבל זה רצון והחלטה שלהן וזכותן, אותן נשים עושות זאת בעקשנות על דעת עצמן בלבד, בדרך כלל בניגוד לרצון בני זוגן אפילו,  לתשומת לב הלביאה זה גם בעצם סוג של פנימיזם, חלקן, לפחות מקרה אחד אני מכיר אישית, מעורערות במידה מסויימת בנפשן, אז מה לעשות אם אדם מחליט להסתובב ברחובות עם נעל על הראש, אתה יכול לאסור עליו?   

הלבוש החרדי שאתה יוצא שוב ושוב תגד נגדו, ומאשים את בעלי הסממנים החרדים שהם אשמים בתוקפנות נגדם, התלבושת הזאת היא מכוונת, אנשים רוצים במודע ובמתכוון להגדיר את עצמם בצורה ברורה להיכן הם שייכים, וזו זכותם,  וזה כקונטרה כנגד אנשים מסוגך השונאים חרדים בצורה קיצונית, כאשר יכלו שונאי הדת הקצונים מהעולם, יהיה מקום גם אצל החרדים להתפשר עם לבושם. 

בוא נגיד זאת: כשהחרדים הם עדיין מיעוט, המדינה מתקיימת, החילונים מצדם יכולים לנשום ולחיות. אם החרדים חס וחלילה יהיו רוב בישראל, המדינה הזאת לא תוכל להתקיים, והחילונים לא  יוכלו לחיות פה. סביר שיהגרו מפה.

לתופף על פח - תענוג.

בוא נגיד זאת: כשהחרדים הם עדיין מיעוט, המדינה מתקיימת, החילונים מצדם יכולים לנשום ולחיות. אם החרדים חס וחלילה יהיו רוב בישראל, המדינה הזאת לא תוכל להתקיים, והחילונים לא  יוכלו לחיות פה. סביר שיהגרו מפה.

בקשר ל"נשים הטאליבניות": לא כל עשייה המנוגדת לרצון הזכר היא פמיניזם. ולמעשה, הטאליבאניות האלה מקצינות את מה שלימדו אותן זכרים, למעשה הן הולכות עפ"י ההוראות המסריחות של זכרים מוסלמים - הטאליבאן.

לתופף על פח - תענוג.

איך אמרת ג'קו? התלבושת היא להגדיר עצמם....

זאת לא קונטרה, זו הגדרת אוייב, אוייב ישראל והציונות. את התמונות וההסברים כבר חרשנו...

האמת לא משפיע עליך,כמו גם המציאות. 

אתה חי בהזיות משיחיות, אמונה עיוורת, בלי דין וחשבון ובלי ביקורת כלל. 

החרדים ושגשוגם הם סכנה לקיום המדינה היהודית היחידה. מדינת ישראל. 

ביום שתחדלו להיות פרזיטים,תשרתו בצבא ההגנה לישראל,במשטרה,כוחות הבטחון, תשמרו על ארצנו, תלמדו לימודי ליבה,מדעים ,אקדמיה.....,תתרמו לקידום פרוייקטים לטובת העולם,אקולוגיה, ביום בו לא תירקו לבאר ממנה אתם שותים......

ביום הזה אנשים מסוגי, לא יסלדו מכם עוד. 

אתם "קרבן"? אתם? האלימים ,תוקפניים,ממדרים,גזענים,מדירים, סרבני מחוייבויות בסיסיות במדינה מתוקנת, כופים כל שאתם יכולים על אחרים. ו....כמובן,מנצלים כל פרוטה שיכולים לסחוט מהמדינה לה אתם בזים....וזאת באופן של ספקולציות וקומבינות מזעזעות.

לשון מאזניים....קוראים לזה, מה שנכון,אבל מה שאתם מחוללים ומחללים בגלל זה הוא בזיון לכל ערך מוסרי ואנושי. 

מיעוט שסוחט ומנצל באופן בזוי את הרוב המוחלט !! (שאני כאחרים מייחלים לשלטון שיתעורר/יוחלף ולא יאפשר בזיון זה)

אתם מובילי הפילוג והשינאה, מידור, גרים בשכונות מבודדות, רק לכם.....ושונאים כל ששונה מכם.

לא ראיתי חרדי שיסורב לשכור או לקנות דירה בשכונה חילונית. אין חילוני שיוכל לעשות כך בשכונה חרדית. 

זו האמת כולה. אתם מבצר של בורות ושינאה יוקדת,פחד מחדשנות ,אבל שימוש והנאה מכל שהחדשנות מאפשרת. 

צביעות ובורות,בתוספת השינאה וההדרה שלכם...הם מתכון לאסון. זו אינה יהדות. זו חרפה !!!

וכפי שכבר טחנו כאן....כל התנ"ך כולו, יסודו בעצמאות ישראל, צבא ומצביאים, עצמה וכח. 

כמותכם לא היו. אתם נטע זר,מוטציה רעה, שמבזה את הדת היהודית כפי שהיתה על שלל תובנותיה. 

עד כאן הדיון הזה. אין לו טעם. שהרי צד אחד חי בדימיונות,הזיות, אמונה עיוורת,תוך התכחשות טוטאלית למציאות. 

אל יהי חלקי עמכם. 

מנהל הפורום
10,000+

בעוד שאין אחד שמצדיק את מה שקרה שם, "אנשי דת" מתנפלים על ילדות שהולכות בידיים חשופות.

אנשי הדת אותם הזכרת אויבי המדינה,ראויים לסקילה

אין מה לעשות השמאלנים לא אוהבים חרדים אבל חולמים לעשות אתם קואלציה  בבחירות מענין אם הוא היה אומר כך לערבי התשובה היא לא כאן מתגלה הפרצוץ האמתי של השמאל לא אוהבים יהדות אצלם זו הדתה  ולא אוהבים יהודי עם כיפה וזקן צדק ראש הממשלה כאשר אמר לרב כדורי אלה שחכו מה זו יהדות

עודד, אני מנהל שנים רבות דיאלוגים עם חילונים עובד עם חילונים מתגורר בשכנות טובה עם חילונים, ואומר לך שאתה דוגמא קיצונית ביותר, לא נתקלתי עד כה באדם כל כך קיצוני בשנאת חרדים כמוך, מלא בסטיראוטיפים הכללות וסטיגמות כלפי החרדים בצורה מאד מוקצנת, אתה לצערי חניך של מערכת מתקופת אנשי מפא"י שדאגו לחנך דורות שלימים בחינוך ובתקשורת, בשכתובי היסטוריה ושקרים של ממש לגבי החרדים, חלק מהתכנים נותרו עד היום בתכני מערכת החינוך החילונית, הם עשו בדיוק מה שעושה הרשות הפלסטינית שמחנכת דורות שלמים על שיכתובי היסטוריה ושנאה ליהודים, עד שהצעירים מאמינים בכל ליבם שהיהודים הם מפלצות כובשים זרים שגזלו מהם את פלסטין, בדיוק כך התנהלה התעמולה של פושעי מפא"י דאגו לחנך דורות שלמים בשנאה נגד החרדים, שהם פרזיטים שלא תרמו מאומה לבניין הארץ, שהם בכלל נגד עליה, נגד ישוב יהודי בארץ, שהחרדים כדבריך הם "מוטציה"  אז זה לא פלא לראות אחר כך את ההתנהגות שלך ושל אותו אדם מוסת שראינו בווידאו שהבאתי למעלה.

אביא פה להשכלתך ווידאו הרצאה נוספת של הרב יוסף בן פורת "למה שונאים את החרדים" תקבל שם עובדות היסטוריות הרבה דברים שהסתירו ממך שלא לימדו אותך בבית הספר כי לא רצו שתדע, אם זה ישנה משהו בדעתך איני יודע, כי הוכחת עד עתה שאתה מרובע ואטום, בעל דיעות קיצוניות שלא ניתנות לשינוי גם אם יוכיחו לך באופן ברור מול העיניים, אבל אולי יואיל עבור גולשים נבונים אחרים.

הגיע הזמן לשבור מיתוסים, למה שונאים את החרדים, הרצאה מרתקת של הרב יוסף בן פורת, מה שלא לימדו אתכם בבית הספר, ולא רצו שתדעו.

https://www.youtube.com/watch?v=FSVGRu1NA9Q&feature=youtu.be

שוב הרב השקרן? 

חשבת אולי שאתה הוא זה שלא משנה כהוא זה מדעותיו ההזויות / משיחיות??? 

חשבת שלא ענית לי על אחת מטענותי? כי אין לך תשובות. רק את השקרים של הרב הזה אתה מצטט.

אין לך כנראה גם טיפת חשיבה עצמית. רב זה או אחר....ציטוט כזה או אחר....וג'קו? בטל בשישים. שטוף מוח. 

לא אצפה בעוד סרט הסתה נואל ומזעזע של הרב הזה. 

אין שום מיתוסים. המצאה שלך. לכו לצבא, כוחות המשטרה והבטחון, לאקדמיה, מדעים,לימודי ליבה, חקלאות, 

פיתחו את השכונות שלכם לחילונים,תכבדו אותם, גם אם יסעו בשבת.....

כפי שאין חילוני שיכפה על חרדי לנסוע בשבת או ללכת כנגד אמונתו. 

זה לא יקרה. אתם מבצר של בורות ורוע, שינאה לשונה מכם. קדמונים שאינם באמת מבינים את מהות היהדות. 

אתם הטאליבאן היהודי. בדיוק. ואת סממני האלימות אנחנו כבר רואים.....שאתם מנסים להסתיר....

אבל לכל אדם ברור,ביום שתהיו רבים יותר, לא תלך אשה בישראל ללא כיסוי ראש,או עם רגליים חשופות בקיץ,או מתי שיתחשק לה. 

תכסו את הנשים המסכנות בפאות נכריות מבחילות, ותלבושת אחידה מזעזעת שחור לבן....

טורבנים משונים, ואוכל משונה. קרא שוב את כל התנ"ך....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא תמצא שם שום דמיון בינכם לאף דמות שם. כלום. אתם מוטציה. 

את הדמיון אחד לאחד תמצא בציונות, יהודים משכילים,חקלאים,עובדי אדמה ומדענים, חיילים,מגינים, אחים !!!!!!

כל אלו להם אתה ושכמותך בזים! 

תתעורר !! היה אדם,חושב ועצמאי ! 

דוגמא לאחד מאלפים שהתעוררו.......-

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%94_%D7%9E%D7%A9%D7%99_%D7%96%D7%94%D7%91

כך צריך. יהודי חרדי,ציוני,שבניו לוחמים ומגינים, איש ישר, שהתעורר מהזיות שינאה וסרק. 

איש שאותו אני מכבד. 

בנוסף, שתבין,אם תצליח, איני שונא חרדים בהכללה.....ומשי זהב הינו דוגמא . 

אני כן מתעב חרדים כמוך שמכנים את הציונות תועבה,את מדינת ישראל כנ"ל, שמד/נאצים?? איך אתם מעזים. שלא תורמים מאום,אבל אלופי עולם בקומבינות לנצל את עמל האחר !!

כן,אתה ,שמצטט רב שקרן,שעומד כשאקדח מכוון אליו ומשווה אותנו הישראלים/יהודים ציונים לנאצים ושאר הצוררים. 

תתבייש !!

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר