מצעד לפידים,אלפים,בסיסמאות נגד יהודים! ארה"ב 2017.

מבהיל,לא פחות. 

ונשיא ארה"ב,טראמפ.....משווה בין הניאונאצים/גזענים אלימים וחמושים....לבין מפגינים כנגד גזענות,איך יתכן?

זה ממש לא אותו דבר,כפי שניסה טראמפ לתאר.....

זה נראה רע, רע מאוד. ולמרבה הצער,לדעתי,זו רק ההתחלה לסידרת ארועים ומהומות על רקע גזעי מטורף.

מנהל הפורום
10,000+

זה הכל פמפום ע"י השמאל,כי זה היה מזמן ומה שרואים עכו זה נסיון להחיות האנטישמיות

מבהיל,לא פחות. 

ונשיא ארה"ב,טראמפ.....משווה בין הניאונאצים/גזענים אלימים וחמושים....לבין מפגינים כנגד גזענות,איך יתכן?

זה נראה רע, רע מאוד. ולמרבה הצער,לדעתי,זו רק ההתחלה לסידרת ארועים ומהומות על רקע גזעי מטורף.

עודד היקר,

מה ההתבכיינות הזאת  לך?

הבה ונבדוק קודם לכן מה מתרחש בין כתלי ביתנו.

התלמוד מלא בגזענות להתפקע ולכל אחד ביקום גישה אליו, ולימודו ממומן ע"י תקציבי המדינה...

אולי נזעק על זה קודם???

הלא כן יקירי?

מבהיל,לא פחות. 

עודד היקר,

מה ההתבכיינות הזאת  לך?

התלמוד מלא בגזענות להתפקע ולכל אחד ביקום גישה אליו, ולימודו ממומן ע"י תקציבי המדינה...

אולי נזעק על זה קודם???

הלא כן יקירי?

בכול דת יש  מה שאתה קורא ''גזענות''

מבהיל,לא פחות. 

עודד היקר,

מה ההתבכיינות הזאת  לך?

אולי נזעק על זה קודם???

הלא כן יקירי?

אצלנו חמודי, היא ממומנת ע"י המדינה.

וזה לא "מה שאני קורא"... זו גזענות.

לדוגמא ללמד שהגויים אינם אדם אלא בהמות זה לא מה שאני קורא, חמוד שלי.

לפי דו"ח של 'הליגה נגד השמצה', גוף המשויך לשמאל הפוליטי בארה"ב ושהביע תמיכה בהילרי קלינטון בבחירות האחרונות, בשנה האקדמית של 2014 נערכו באוניברסיטאות ובמכללות השונות ברחבי ארה"ב 520 אירועים "אנטי ישראליים" – זינוק של 30 אחוז לעומת השנה שלפניה. מרבית האירועים נגד ישראל אורגנו על ידי גופים הקשורים לתנועת החרם האנטישמית (BDS), השוללת את זכות קיומה של ישראל ומשויכת כולה לשמאל האמריקני הקיצוני. "קיימת עוינות הולכת וגוברת כלפי סטודנטים יהודים ופרו־ישראלים בקמפוסים האמריקנים", נכתב בדו"ח. האנטישמיות שפשתה בקמפוסים במהלך כהונתו של אובמה השפיעה לרעה גם על תחושת הביטחון הכללית של יהודי ארה"ב. בשנת 2015 אירעו 941 תקריות אנטישמיות ברחבי אמריקה, לעומת 912 בשנה שקודם לכן. מספר התקיפות האלימות נגד יהודים כמעט הוכפל ב-2015. יצוין כי כמות התקריות האנטישמיות בארה"ב נמוכה משהייתה בתחילת שנות האלפיים. בנוסף, נתוני ה-FBI מלמדים כי באופן עקבי, האוכלוסייה המותקפת ביותר על רקע דתי בארה"ב הם היהודים, המהווים רק 1.8 אחוז מכללי אזרחי המדינה אך סופגים 60 אחוז מפשעי השנאה על רקע דתי המתרחשים בה. נתונים עגומים  אלו, כאמור, מציגים את תמונת המצב ערב כניסתו של טראמפ לבית הלבן.

http://mida.org.il/2015/05/31/%D7%94%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%A0%D7%95-%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%94/

כולם מפנים ביקורת נגד הימין הקיצוני ובצדק אבל מה אם השמאל האנטישמי הקיצוני החוגג בשינאתו לישראל וליהדות? אלה נבלות ואלה טרפות

מבהיל,לא פחות. 

עודד היקר,

מה ההתבכיינות הזאת  לך?

אולי נזעק על זה קודם???

הלא כן יקירי?

אצל  המוסלמים היהודים הם קופים חזרים ואצל הנוצרים היהודים בני השטן שרצחו את הבן של אלוהים אצלך השינאה העצמית ההלקאה העצמית היא חולנית

מבהיל,לא פחות. 

עודד היקר,

מה ההתבכיינות הזאת  לך?

אולי נזעק על זה קודם???

הלא כן יקירי?

אצל  המוסלמים היהודים הם קופים חזרים ואצל הנוצרים היהודים בני השטן שרצחו את הבן של אלוהים אצלך השינאה העצמית ההלקאה העצמית היא חולנית

הנידעת שאם תקח כמה ענפי עלים ותטפח לעצמך על הגוף ב"הלקאה עצמית", זה בריא???

להרזייה,להורדת לחץ הדם, לא לפחד ממכות...

עכשיו תראה...אם הבנות של השכנים שלי , זונות, זה לא ינחם אותי אם הבת שלי זונה (אין לי בנות, רק שני בנים), אצלי בבית היא לא תהיה זונה...

לכן הלקה מהר את עצמך על הטוסיק 20 מלקות בגין ההערה הנוראה שלך הזאת...

יש  בשמאל הקיצוני  אנטישמיות[ בגם בחול ]   רק מה התקשורת בישראל לא נוח לה להציג את השמאל '' הנאור''  כאנטישמים לכן היא לא   מדווחת מי שקורא בתקשורת האמרקאית מוצא עשרות כתבות על אותה שינאה אנטישמיות המופצת תחת האיצטלה לשחרר את פלסטין

https://www.youtube.com/watch?v=pVrDmaLez7Q

https://www.youtube.com/watch?v=ESfdlRKuH5Y

https://www.youtube.com/watch?v=Zuph-EsmMtw

לא כל מי שמתנגד לכיבוש,הוא אנטישמי ,אבל,אין ספק שזה קלף מנצח בטענות נגדם.

יש  בשמאל הקיצוני  אנטישמיות[ בגם בחול ]   רק מה התקשורת בישראל לא נוח לה להציג את השמאל '' הנאור''  כאנטישמים לכן היא לא   מדווחת מי שקורא בתקשורת האמרקאית מוצא עשרות כתבות על אותה שינאה אנטישמיות המופצת תחת האיצטלה לשחרר את פלסטין

https://www.youtube.com/watch?v=pVrDmaLez7Q

https://www.youtube.com/watch?v=ESfdlRKuH5Y

https://www.youtube.com/watch?v=Zuph-EsmMtw

השמאל הישראלי הוא אפס אחד גדול ועגול.

אפס אפסים.

מה שהוא יודע זה לתקוף רבנים ולעודד מצעדי תועבה המוניים.

אבל להתמודד מול שליטת הדת על ביאור הספר, להתמודד מול מימון לימודי גזענות בישיבות , ללא פיקוח ממשלתי, להתמודד מול שערוריית משרות רבנים מיותרות לחלוטין,להתמודד מול  שליטת אנשי ההלכה על הספר...

בזה---הוא אפס אפסים.

בללמוד את הבעיה באזור מהבחינה הדתית ואיך להתמודד עם סילוף הקוראן ע"י הסברה, וסילוף התורה ע"י הסברה מקפת...

בכל אלה ---אפס אפסים.

העיקר שמצעדי תועבה בראש התחת שלו...

למרבה הצער, יש אמת בחלק מדברי הורוביץ. ואכן יש הרבה מה לשנות. 

בעיקר בקרב "השותפים הטיבעיים" של נתניהו. אלו הטיבעיים שמייצגים את הגזענות ושפל של הדת היהודית שהם מתיימרים לייצג,אך מבזים אותה בענק !!!

חולשת הפוליטיקאים שלנו, אגו נפוח, נראים הרבה לפני טובת עם ישראל. וטובת עם ישראל ללא ספק,היא לא לעודד את הזרמים האנטי ציונים,חרדים, קיצוניים קנאי דת למינהם.....

לא הם שאמורים לקדם מדינה מודרנית ופלורליסטית,יהודית. הכח שיש בידם כיום,תוצאה של עליבות ואזלת יד....וסחטנות, כח הרסני לפלא הציוני.

היום כוחם עצום,ללא פרופורציות לכמותם,איכותם,ותרומתם. וזה מסוכן לכולנו. כולל לדת היהודית. 

מנהל הפורום
10,000+

כוח החיות של יהודי ממוצע אדיר וזה הוכח מספר פעמצים בהיסטויה

הבעיה העיקרית זה חוסר התקציבים הידע והרצון לטפל בנפלטי מערכת החינוך

וכמובן יש הקצנה באמונה הדתית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר