הדרך הקלה והנוחה להסתדר מול אונסק"ו

בתחילה הסיוע הישראלי לארגון עמד על 11 מיליון דולר בשנה,

לאחר החלטת מועצת הביטחון בנוגע להתנחלויות, החליט נתניהו לקצץ ממנו שישה מיליון דולר.(אנחנו ב 5)

במארס קוצצו שני מיליון דולר נוספים בעקבות החלטה של המועצה לזכויות אדם של האו"ם (אנחנו ב..3)

ולאחר החלטת אונסק"ו במאי האחרון בעניין ירושלים, הוחלט לקצץ מיליון דולר נוספים. (אנחנו ב 2)

המיליון הנוכחי שקוצץ משאיר מליון אחד בלבד. 

אחרי ההחלטה ההזויה הבאה - הגענו לאפס המיוחל

ומכאן - אחרי כל החלטה הזויה דנדשה - מתחילים להרוויח ובגדול !!

כיף לעשות עסקים איתכם אונסק"ו

סבבה

אינני מבין מהומה שהקימו ימנים-דתיים על החלטת אונסקו. לי אישית מתחם הקברים בחברון לא אומר דבר ואינני מעריץ אבות ועוד מלפני אלפי שנים כמו שאינני מעריץ ניאדרטלים או שבטים אחרים מתקופת האבן. אני מסתכל קדימה ולא אחורה, כי אני רוצה להיות עם הקידמה.

אני מבין שאין לך שום זיקה הסטורית למקום הזה אלא לאמא רוסיה ככל הנראה  - וזה בסדר גמור מבחינתי לך על זה

ולכן ממש לא איכפת לך שבאונסק"ו מחליטים החלטות הזויות המבוססות על שקרים והבלים- וזה גם מובן בהחלט בהתחשב בעמדותיך

יחד עם זאת , חייב לעדכן אותך,שאני מאמין שכל עם חייב להיאחז ברגליו היטב בקרקע ההיסטורית שלו בשעה שהוא משקיף לעבר עתידו מעבר לאופק

- סתם תרגיל בטוח לשמירה על השיווי משקל (הלאומי --במקרה זה)

ידע אישי חינם....

אני מבין שאין לך שום זיקה הסטורית למקום הזה אלא לאמא רוסיה ככל הנראה  - וזה בסדר גמור מבחינתי לך על זה

ולכן ממש לא איכפת לך שבאונסק"ו מחליטים החלטות הזויות המבוססות על שקרים והבלים- וזה גם מובן בהחלט בהתחשב בעמדותיך

יחד עם זאת , חייב לעדכן אותך,שאני מאמין שכל עם חייב להיאחז ברגליו היטב בקרקע ההיסטורית שלו בשעה שהוא משקיף לעבר עתידו מעבר לאופק

ידע אישי חינם....

emo_04.png

לתופף על פח - תענוג.

אינני מבין מהומה שהקימו ימנים-דתיים על החלטת אונסקו. לי אישית מתחם הקברים בחברון לא אומר דבר ואינני מעריץ אבות ועוד מלפני אלפי שנים כמו שאינני מעריץ ניאדרטלים או שבטים אחרים מתקופת האבן. אני מסתכל קדימה ולא אחורה, כי אני רוצה להיות עם הקידמה.

תגיד לי אנטוליו אתה אידיוט או משהו כזה?

כמה שכבר הסבירו לך שלאינו יהודי אין זכות להביע דיעה בעניין יהודי ובוודאי לא לעניין הקשור להיסטוריה ואבות האומה של עם ישראל, ואתה ממשיך כמו מטומטם להתערב עם דיעותיך הנלוזות, בוודאי שלך גוי רוסי זה לא אומר דבר, גם לי לא אומר דבר האבות מייסדי האומה הרוסית, ושום רצון להתערב בענייניהם אלה, ההתערבות שלך חצופה לא מנומסת, כמו אדם שיכנס לפורום של התאחדות רופאי השיניים למשל, כשאין לו קשר למקצוע, ויתחיל להתערב בקביעות בדיונים שלהם ויביע דיעות בעניינים המקצועיים זה חצוף לא יפה ולא מתאים. 

אתה משועמם אנטוליו, לא חסרים פורומים אחרים ודיונים אחרים ששם אתה יכול להשתתף באופן מוצדק ולגיטימי.

ידע אישי חינם....

לא ברור בכלל אם אתה יודע מה היתה ההחלטה של אונסקו שכל כך מרגיזה אותך.

רמז. לא התבססה על שקרים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר