האם מנהיג מפלגת החירות וילדרס בהולנד ינצח

אזרחי הולנד הולכים היום (רביעי) לקלפיות כדי להצביע בבחירות שנתפסות כמבחן לגל הלאומני שהתחזק באירופה וגם בעקבות  המשבר עם טורקיה. מפלגת המרכז-ימין השלטת של ראש הממשלה מארק רוטה נאבקת במפלגת החירות מהימין הקיצוני של חירט וילדרס כדי להיות המפלגה הגדולה ביותר בפרלמנט. הסקרים האחרונים הצביעו על יתרון של 3% למפלגת השלטון על מפלגת החירות, אולם אלו נעשו לפני הקרע בין אמסטרדם לאנקרה. הקלפיות ייסגרו בשעה 22:00 שעון ישראל, ואז צפויים להתפרסם מדגמים ראשונים.

לוילדרס, שהבטיח לעשות "דה-אסלאמיזציה" להולנד, אין סיכוי למעשה להרכיב את הממשלה הבאה גם אם מפלגתו תהיה הגדולה ביותר, מאחר שכל ראשי המפלגות הגדולות האחרות שללו שיתוף פעולה עמו. למרות זאת, ניצחון של מפלגת החירות עדיין יטלטל את אירופה  מאז  ניצחונו של דונלד טראמפ. התמיכה בו זינקה מאז ייסד את המפלגה לפני קצת יותר מעשור, אחרי שפרש מהמפלגה הליברלית-שמרנית, יריבתו הגדולה כיום על קולות הימין.וילדרס רוצה לעזוב את האיחוד האירופי ואת גוש האירו ולסגור את גבולות המדינה. הוא גורס כי הולנד מאבדת את זהותה בשל המהגרים המוסלמים שבשטחה. הוא כלל לא מסתיר את סלידתו מהאסלאם, שאותו השווה לנאציזם ואת תורתו - הקוראן - ל"מיין קמפף", הספר שבו פרש אדולף היטלר את משנתו, ולכן יש למנוע את הפצתו. וידלרס קורא לאסור על בניית מסגדים חדשים ולמנוע הגירה ממדינות מוסלמיות, והוא מרבה להיטפל לאוכלוסייה המרוקאית הגדולה שחיה בהולנד.וילדרס  ידוע בתמיכתו  הגדולה בישראל בצעירותו חי כאן תקופה בתור מתנדב  תומר   יש לו חברים  רבים בישראל וכן בקהילה היהודית בהולנד סבתו יהודיה וכן אישתו יהודיה דגל ישראל תלוי בלשכתו והוא ביקר במדינה פעמים  רבות  הוא השתתף בכנס "ניצבים נגד הג'יהאד" שהתקיים בירושלים ביוזמת ח"כ אריה אלדד.

 כיום  אירופה פונה ימינה לאחר שניים של שליטה סוצאליסטית מרכז  אשר  פתחה את שעריה למליוני מהגרים / פליטים אשר הכניסו את אותם מדינות לחרדה בעקבות מליוני המהגרים ןעלית מעשי הפשע  ומעשי האונס ואי רצונם להשתלב  בתרבות המקומית כיום יש שכונות ואזורים למשל בצרפת בשבדיה  שהמשטרה נמעת מפחד ללכנס לאותם שכונות ...שוודיה - בירת האונס של אירופה השמאל הליברלי הרס את אירופה ואת תרבותה בעוד כחמשים שנה אירופה תהיה יבשת מוסלמית ברוב המדינות תקראו לזה גזענות אבל זו בריחה המהציאות  הכאובת אתה מכניס היתה אנשים שלמעשה אתה עושה להם טובה והם משתלטים לך על הבית אונסים את הבנות שלך ומכרחים אותך להתאסלם  זו כפיות תודה זו גזענות

 וhttps://benhateva.wordpress.com/2011/11/06/71448/

למדינות מותר לקבוע חוקים שמשנים את אופי המדינה ע"י מהגרים. שוויץ עשתה זאת ויש הגבלות בשוויץ על בנית מסגדים חדשים.

וילדרס צומח ועולה. אמנם לא ניצח כפי שחלם,אבל התחזק. מי שזז ימינה הוא ראש ממשלת הולנד שאסר על שרים מתורכיה לעשות נפשות בהולנד, והרויח מכך . 

אולי ללא וילדרס ,ראש הממשלה לא היה מעז לאסור כניסת שר תורכי. 

מנהל הפורום
10,000+

הוכח שבהולד הרבה אוהבי ערבים,שמאלנים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר