למה קיים השמאל,לעשות שלום עם אויבים אז שיעשו

אבל האגנדה השמאלנית ההויה להפיל את נתניהו להשתמט מהצבא

http://provokator.co.il/%D7%92%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9C-%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%91-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%99%D7%91%D7%A0%D7%99-%D7%9B%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%90-%D7%AA%D7%96%D7%9B/

עודד    

ישראל  אולי בסכנה בגלל שאתם השמאל מאמנים לאנשים האלה שבערבית רוצים לחסל אותנו בעברית משחקים אותה משלום עכשיו זו האמת ואתם לא רוצים לשמוע את האמת כי היא הורסת לכם את החלום של שלום עכשיו    אנחנו חיים בגונגל ראה מה קורה כאשר ערבים שוחטים ערבים..................

מחקרים מראים כי מאמינים לוקים בתפישת המציאות. קל וחומר כאשר המאמינים הם גם פשיסטים:

אנשים דתיים פחות מחוברים למציאות.

.Religious and supernatural belief linked with poor understanding of the physical world

.Religious children are less able to distinguish fantasy from reality

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

hot010, אתה לא באמת מצטער על מה שקורה לתושבי חאלב (Aleppo) שנלכדו בין מורדים לבין הממשלה.

מבחינתך, אין טוב יותר ממצב בו ערבים הורגים ערבים.

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

שוב חזרת לאנחנו ואתם??? והגדרת אותי שאינו בדעתך כשמאל? שוב הכללות? 

במקרה אני מבין ערבית היטב, נמצא לא מעט בחברת ערבים, חלקם ידידי הקרובים שעומדים נהדר במבחן השנים. 

אפילו את ראגוב יצא לי לשמוע לא פעם. 

אתה מצטט ומראה אותו באמירות קיצוניות ו/או פוגעניות. אני יכול להביא לך מאות דוגמאות של פוליטיקאים שלנו שבמפגשים מקללים את שכנינו....מבני כלבים ועד השטן בכבודו ובעצמו. אפילו אתה הוט....מדבר עליהם במילים קשות. 

ופעם אחת ולתמיד, תפנים, אני ממש לא שייך לגוש השמאל. דעתי החברתית היא סוציאל דמוקרטית, מדינת רווחה, למען החברה והיחיד. 

בנושאי בטחון, נדמה לי שאני נץ ,ודי אכזר. הקם להורגך השכם להורגו ! 

ויחד עם זאת, תמיד אתן כל הזדמנות, לשואפים לדו קיום,שלום,הסדר, שהינו הדרך היחידה לחיות כאן ובכל מקום. 

אעשה כל שנדרש להגיע להסדר מכובד,מכבד,הוגן,מוסרי,בטוח לשני הצדדים !! 

תפנים. אין דרך אחרת!! (פרט לאמונות משיחיות,ניסים וחלומות,הזיות)

רג'וב , למי שמכיר, מדבר ומתלהם לעיתים, אבל בהחלט רציונלי בחלק מדבריו. ואת זה כשמראים אתה לא מבין. גם בערבית.

אתה בורר לך רק אמירות קיצוניות מתלהמות כדי להצדיק את הקיצוניות שלך ! 

וכך כשמתבססים רק על אמירות "רחוב"...מיותרות, מתדרדרים לשיח מטופש עד אובדני ומסוכן. 

ערבים נוהרים....ערבים מציתים....רוצחים...ומה לא נאמר? זאת כשרובם סובלים מכך בדיוק כמונו. חלקם אף איבד ביתו בשריפות. 

מוות לערבים....צורחים ברבות מההפגנות...אבל זה נעלם מעיניך? רק כשהם צורחים את אותו הבל,אתה מצטט???

הזהר מהכללות. הזהר מהסתה עיוורת. חשוב על פתרונות רציונלים, ולא מתלהמים שאינם מובילים לכלום,פרט לשפיכות דמים מיותרת. 

או שאולי חלומך הוא להיות חלק מהמנוע השטני של תעמולה מתלהמת המובילה למלחמה דם ואימה ???

אני משוכנע, שבגין/שמיר/פרס/רבין/שרון/נתניהו....כולם אנשים שעברו בחייהם דבר או שניים, היו ממקימי ההתיישבות ומדינת ישראל, 

ישראל שלפני ששת הימים וישראל אחרי 67, הקימו יישובים,את מרבית ההתנחלויות....

אבל ברגעי האמת הפנימו שיש עם מי לדבר וסללו דרכים להסדר עם שכנינו. העבודה לא הסתיימה, יש לפלס דרך עדיין, גם אם קשה, 

אבל אין דרך אחרת !! בינתיים במקום לזרוק בוץ זה בפני חברו....מוטב לו נשמור על חברה בריאה,מאוחדת,רציונלית,מתפתחת ובונה ! כך בזכויות הפרט,סוציאליות,כך בחינוך מצוין,כך באקדמיה, ובין אדם לחברו. מוסר,ושלל ערכים גבוהים. כי בזאת רוב כוחנו. 

השסע שיש פוליטיקאים מנוולים שמרחיבים כדי לבנות עצמם,הוא סופנו,אם לא נעצור ונדיר את הללו מתוכנו. 

אגב, חלומות שלום עכשיו,הם החלום האולטימטיבי, שכולנו צריכים לחלום, גם אם נראה רחוק....גם אם יתמהמה בוא יבוא. 

יש חלום טוב מזה? 

ולחלום ולקוות אינו מעיד על פעילות לא נכונה בשטח,הגנה מפני חיות טרף, לחימה ברוצים ברעתנו......

אחד זה לחלום ולראות בחזון אחרית הימים....

שתיים...להתמודד עם המציאות כפי שהיא,ללא עצימת עין,יום וליל ! 

מנהל הפורום
10,000+

תודה. תחשוב על כך. לאן אנו הולכים......ואולי גם על פתרון הגיוני. 

שלטעמי הוא אחד,  ביחד ולחוד,קונפדרציה, שתי מדינות לשני עמים,עם גוף עליון שדואג לאינטרסים של שני הצדדים.. לטובת כולנו, פלשתינים וישראלים. ערבים ויהודים. כפי שיש את ערביי ישראל,יהיו יהודי פלשתין.....מי שיחליט להשאר ביישוב בו גר בגדה. 

ופיצויים עבור כל שהתרחש, בהתאם לחוק הבינלאומי, ינתנו ליהודים שבתיהם נלקחו/נבזזו/נשדדו, כמו גם לפלשתינים שאיבדו את רכושם. 

עודד אתה באמת מאמין לזה  תראה ערבים לא יכולים לחיות ביחד מאותה דת אז אתה חושב שיתנו ליהודים לחיות  בשלום '' בפלסטין''

שלטעמי הוא אחד,  ביחד ולחוד,קונפדרציה, שתי מדינות לשני עמים,עם גוף עליון שדואג לאינטרסים של שני הצדדים.. לטובת כולנו, פלשתינים וישראלים. ערבים ויהודים. כפי שיש את ערביי ישראל,יהיו יהודי פלשתין.....מי שיחליט להשאר ביישוב בו גר בגדה. 

ופיצויים עבור כל שהתרחש, בהתאם לחוק הבינלאומי, ינתנו ליהודים שבתיהם נלקחו/נבזזו/נשדדו, כמו גם לפלשתינים שאיבדו את רכושם. 

עודד אתה באמת מאמין לזה  תראה ערבים לא יכולים לחיות ביחד מאותה דת אז אתה חושב שיתנו ליהודים לחיות  בשלום '' בפלסטין''

עם ישראל לא מפחד מדרך ארוכה כשיש מטרה ראויה.

הערבים בישראל הם אזרחים לכל דבר ועניין ורוצים להיות חלק ממדינת ישראל הדמוקרטית .

ישראל היא המדינה החזקה באיזור ולא צריכה לפחד ממדינה ערבית שתקום לידה.

תמיד יהיו קיצוניים פנאטים שיקשו על הרוב המוחלט לחיות בשלווה. בהם נלחם בקלות יחסית. 

ערבים חיו שנים רבות יחד, ויחיו גם הלאה. גם להם יש הרבה מה ללמוד מאבותיהם, ומהיופי של התרבות המזרחית/ערבית. ויש הרבה יופי. 

הערבים ו/או המוסלמים ,אינם גוף אחד כפי שיש מנסים להציג. גם בניהם יש מדינות עם תרבות ורקע שונה לחלוטין. ואכן,יש סכסוכים,טריטוריאלים,על רקע הבדלי דת וכיו"ב. 

המדינות הכי קטלניות בעולם הן דווקא אלו שנחשבו לערש התרבות....השחיטה שהיתה באירופה ובמזרח הרחוק, בה היו מעורבים כמעט כולם, לא קרתה בעולם הערבי !!

וראה זה פלא, הגיעו להסכמים,והחיים משגשגים ברווחה יחסית! כך אירופה, כך יפן, ארה"ב(שהטילה פצצות אטום על ערים אזרחיות לחלוטין) 

ולכן, דווקא בגלל העבר שכל כך שונה מהמשחטה האירופית/אמריקאית/אסייתית.....הסיכוי לטוב, גדול פי כמה. 

אחד התנאים לכך,לדעתי, תובנה מזרח תיכונית, לא להיות הגלדיאטורים של העולם, שמוכר כאן נשק,מתעשר,ואנחנו השחקנים המטומטמים ששופכים איש את דם רעהו ! להפנים שכאן אמור להיות כאן עדן, שקט ממקומות אחרים,כפי שהיה אלפי שנים. 

נולדתי,גדלתי וחי בין ערבים. ויש לי תקווה גדולה, שאכן כך יהיה. מהכרות עימם כל חיי !

כמובן, ההתנהלות והשינוי, הם תהליך, אותו נעבור בזהירות מירבית, אבל ממקום מכבד,הוגן,הגון,ומוסרי ! 

בנוסף, אני לא מצפה מאף אחד ש"יתן לי לחיות בשלום" אהיה חזק,נחרץ,עם עצמה,שאקח את השלום שמגיע לכולנו. 

כמוני כל בן אנוש,יעדיף חיי שלווה ושלום לפני כל דבר. ועבור כך חשוב לדאוג לחינוך, תעשיות,כלכלה פורחת, ושלל אלמנטים. 

והכי חשוב,להפסיק את ההסתה הקיצונית שמובילה לגיהנום !

מנהל הפורום
10,000+

קשה לקבוע לפי העבר מה היחס לערבים,

ברור שכל דור חדש קיצוני מקודמו

אין זה כך. 

קל לקבוע לפי העבר......

השואה קרתה באירופה !! אינקויזיציה באירופה!! מסעות צלב ורצח מאירופה!אינספור מלחמות, לא במזרח התיכון. כמו גם שתי מלחמות עולם.

מי שהביאו את חורבן חלק מהעולם, הם הקיצוניים,גזענים,פאשיסטים,לאומנים קיצוניים,ודתיים !

עם כל העצב, בכל מלחמות ישראל, איבדנו חיילים, שבמלחמות באירופה נהרגו בחצי יום, בקרב אחד. משחטה הייתה שם. 

ומעולם לא במזרח התיכון !

שנהיה חזקים,מאוחדים,מכבדים, ונדיבים. שום דבר לא יקרה לנו. 

מנהל הפורום
10,000+

מי שגרם לשואה לא היה קיצוני אלה המונינסטריים

להזכירך,נבחר בבחירות דמוקרטיות

מסעי הצלב אלה הרוצחים של היהודים,דבר ראשן כשהגיעו לירושלים שחטוו עשרות אלפיפ יהודים

וירושלים במזרח התיכון

מסעי הצלב היו של אירופאים, שהגיעו משם. שרצחו מוסלמים ויהודים. 

ולגבי מיינסטרים....כשהמיינסטרים הופך קיצוני/גזען/מפוחד...זה מתכון לפאשיזם/נאציזם...אסון !!!!

מנהל הפורום
10,000+

כלומר לפי דעתך הרוב  הימני לסוגיו עלול להפוך לפאשיזם

ניקח לדוגמה את מירי רגב היא בסה"כ משתדלת  לישר קו עם התרבותיים למיניהם,

לדעתי חייבים להפסיק לתמוך בבצלאל המיצר אמנות תחת לתדגל וחבל לנתניהו

הכל עלול לקרות, סתימת פיות היא אחת הדרכים לפאשיזם.....

בצלאל הוא המוסד המוביל לעיצוב ואומנות. חובה לתמוך בו. פרובוקציות ו/או קיצוניות יתכן שתופיע, כמו בכל מקום יצירתי,צעיר,קצת מהפכני,שרוצה לשנות את העולם......כפי שאתה היית בודאי כצעיר. 

מכאן ועד הכללות כנגד בצלאל המרחק עצום. 

כמובן שיש גבולות וקוים אדומים שחשוב לעצור. בפרט אחרי רצח ראש ממשלה בישראל,ותמונות/הסתת הזוועות שהיתה לפני הרצח. 

את הבודדים שחוצים קוים אדומים צריך לאתר ולטפל בענין. והחוק בענין חייב להיות ברור. לא חמקמק. 

מנהל הפורום
10,000+

נמאס לי כבר לקרוא שרבין נרצח בגלל הסתה,זה שקר גם

לעומתו בצלאל מוצר של בית חרושת לאמנים שמאלניים,

לא יוצרים ולא בטיח ,רק שמאל כל היום ואני צייחר

כמו שצריך בכל המדיומים כמעט,אז אני רואה באמנות ה"מודרנית"שלהם זבל מארץ הזבליחם

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה