pnini333, מדוע לא תודה בפשטות כי כלל לא קראת את מאמרה של אווה אילוז?

אגב, ג'פרי גולדברג מצוטט שם כמי שהגיב על "ציוצו" של ארדן בנזיפה ברורה, לאמור "תודה על הציוץ, אבל אני מעדיף שתתרכז בלשמור על הדמוקרטיה בישראל", ולא בכדי. נראה כי הכנופיה השלטת מכינה הקרקע לזוועות.

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

גיליתי את בעיתך,הבנת הנקרא ,אמנם אני בעיניך אידיוט,אבל קרטא שוב הודעתי הקודמת

להערכתי היית נמנע לכתוב שטויות

הבנת הנקרא אצלי - סבירה למדי, אולם כשאתה קורא משפט הסיכום מדברי hot010 "זה מה שמדאיג את עיתון  הארץ לא הסתה נגד ישראל אלה הדאגה  לסגירת העיתון  מי הולך לסגור את העיתון ? הרי אותם ליברלים ניסו לסגור את עיתון ישראל היום", ואתה רואה "אלה", במקום "אלא", והשקר בדבר "ישראל היום" - אוחזת אותך פלצות. הרי איש לא הטיף לסגירת "ישראל היום". מה שניסו להשיג הוא מניעת חלוקתו חינם - ענין המאיים להרוס עיתונים שאינם יכולים לעמוד בחלוקת חינם.

אגב, אינני קורא חינמונים. שני החינמונים הנלחמים זה בזה ושלישי נוסף אינם אלא סמרטעתונים (סמרטוטי עיתונים).

אגב, מה פירוש המלה "קרטא" בחלק המשפט הזה: "אבל קרטא שוב הודעתי הקודמת"?

אנא אל תיחס לעתונות כוח כלשהו לדעתי מחפשים קוראות וקוראים בנרות,

וגם כל מאמר ארוך,מנתח מעמיק לא נקרא,בגדול למי בכלל אכפת מה כותבים בעתון,

מלבד כמובן חלק מקוראי עתון הארץ,המיטב של השמאל ההולך ומצ צטמ ק,

כלומר השמאל קורא הפופוגדה שלו נהנה ומתמוחגג,

להזכירך שהיו דיבורים לסגור עתון זה

את מי בכלל מעניין העיתון חסר הערך והמטופש הזה ששמו "הארץ" - שאי אילו פראיירים פלצנים מוכנים לשלם כדי להחזיק אותו בחיים ? 

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

hot010,  מה פרוש "אני יענה  לך כדאי שתשמור על פי הטבעת  שמשלשלת  מהפה שלך חזיר אנטישמי שמאלנאצי שכמוך..."?

ראשית, "אענה", לא "יענה".

שנית, "אענה" מייתר את "אני".

האם זו העילגות הסטנדרטית של מצביעי ימין?

pnini333, "מלבד כמובן חלק מקוראי עתון הארץ,המיטב של השמאל ההולך ומצ צטמ ק,  כלומר השמאל קורא הפופוגדה שלו נהנה ומתמוחגג"?

מילא אדם מגמגם בדיבור הוא חזיון שאנו עדים לו מדי פעם, אך אדם מגמגם בהקלדה הוא מחזה נדיר.

למזלך אתה עוד רואה לא רע ,

אותי מענין ,איך יעשו הורדת הדגל בתחת השמאלני

pnini333, "אותי מענין ,איך יעשו הורדת הדגל בתחת השמאלני"?

הדגל עלול לסיים חייו ביציאה גם מן האחוריים שלך...

עיקר שכחנו - מאמרה של הפרופ' אווה אילוז, מוסף "הארץ", 29/07/2016.

מי קראו?

מי שכותב בעתון חרא ,נקרא ,,,,,,,,

אני מסיק כי איש מן התוקפים את "הארץ" בגין מאמרה של פרופ' אווה אילוז, לא קראו. לא הופתעתי.

קראתיו במלואו.

הוא מרתק, ומסביר על איזה מדרון חלקלק הציבה אותנו הכנופיה השלטת.

הזדמנות לקרוא את מאמרה של אילוז.

http://www.haaretz.co.il/magazine/.premium-1.3020927

יוסף, קשה למישהו שאינו מנוי על "הארץ" לקרוא את המאמר המצוין הזה באינטרנט.

אצטט את הבעיה שצדה את עינה של פרופ' אווה אילוז:

=== תחילת ציטוט ===

התזה על הבנאליות של הרוע השפיעה במיוחד על האקדמיה, כנראה מפני שהיא תואמת היטב את האקסיומות של הפסיכולוגיה החברתית והסוציולוגיה (שלפיהן אנשים מתעצבים בהתאם לקבוצות). אך הגיעה העת לבחון אותה מחדש, שכן היא סובלת משלושה פגמים: הראשון הוא שהיא הופכת את הרוע עצמו לבנאלי. אם לכל אחד יש נאצי רדום בתוכו, קשה יותר להזדעזע מהברבריות שלו. גם קשה יותר לראות ביוזמיהם של מעשים ברבריים אחראים למעשיהם. שנית, היא נוטה להוציא את הרוע מהקשרו — חייל שיורה בנער המיידה אבן על מחסום הופך להיות שווה ערך לחייל שמשחרר מימן ציאנידי בתא גזים. ולבסוף, התזה על הבנאליות של הרוע הסיטה את תשומת לבנו מצורות אחרות, אולי נפוצות יותר, עוצמתיות יותר, של רוע, אלה הנובעות מאמונתם העמוקה של אנשים כי אחרים הם נחותים יותר, כי הם מהווים סכנה לקבוצתם ולחברתם, כי יש לגרש אותם, לכלוא אותם או לחסלם.

תזה זו אינה מספיקה כדי להסביר את העובדה שאנשים מפקיעים מחברי קבוצה אחרת את רכושם, את כבודם ואת חירותם לא משום שהם מבצעים פקודות, אלא מתוך תחושת עליונות מוסרית ושליחות מוסרית. במשטרי רשע פוליטיקאים בכירים אינם ממלאים את פקודותיו של איש כשהם מסיתים לשנאה נגד קבוצת מיעוט, בחקיקת חוקים גזעניים, בעידוד הצבא והמשטרה לאלימות ובתיוגם של אלה התומכים בזכויותיהם של חברי קבוצות מיעוט כבוגדים. כשהם עושים זאת, פוליטיקאים פועלים לפי מה שהם רואים כנכון. ומכאן השאלה: מה צריך לקרות בחברה כדי שקבוצה גדולה של אנשים ונציגיהם יהפכו אלימות למוסריות?

=== סוף ציטוט ===

מאמר אחד לא קובע                 איזה עתון הוא ה"ארץ"

ברור כשמש שזה עתון שמאל,ראיתי כמה עיתונעים מעתון זה מדברים בתכניות שונות בטלביזיה

שפתם רהוטה דבריהם שמאל ,,בקצור חוץ מהפרסומות השאר שמאל

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר