למה יש לי הרגשה שנתניהו עומד להפתיע ולפרוש??

כך, תוך שנה,שנתיים...פחות או יותר.קצת לטעום מטראמפ , למצות את שאפשר, ולעשות לביתו/משפחתו !

ממילא מרכז הליכוד רחוק מאוד מתפיסת עולמו, הרוב הרבה מתחת לרמתו....לא הכוס תה שלו.

משפחתו בסבל גדול,מקיפות אותו שלל שערוריות ...גוזלות זמן/כח/רגש....

נושאים רבים במבוי סתום....בגלל גועליציות.בנטים למינהם,חרדים שממש לא דומים לו....

הוא כבר עתיר הישגים, כבר שולט בכל, לא ממש "מחזיק" מכל מיני בכירים במפלגתו, ומחזיק בתיקים במקומם.

לתחושתי, הוא מתקרב לנקודה,שירצה את חייו הפרטיים בחזרה, לשוטט בעולם,ללמד,לנאום,לצייר....

לעזוב את מוקד הכח בשיא. ממש כבן גוריון,ברק,בגין....

הריכוזיות שגזר על סביבתו, מתישה, יש גבול ליכולות של אדם. ריכוזיות שחלקה בחוסר אמון ביכולות של שותפיו. 

היות וביבי ציוני וישראלי איכפתי ומסור ,לא יפקיר את ההנהגה,  ברגע שיחוש שיש מבוגרים אחראים, ירסק את הליכוד וילך לעשות לביתו. 

נכון לעכשיו, לתחושתי, הוא מבין היטב ששינאת החינם,הפילוג בעם, ריסוק מדינת הרווחה, הם חרב פיפיות. 

מסוכן לישראל להתנהל בצל כזה של פילוג ושינאה. 

מענין מאוד מה יהיה צעדו הבא....לפני שיעזוב ! את מי הוא רואה/מכין כיורש??? ברור שלא בנטים/ליברמן/כחלון....

אז מי בעצם?

לטעמי הוא אינו פורש כעת בעיקר מסיבה זו, יורש ראוי שבידיו אפשר להפקיד את ההובלה.  

מנהל הפורום
10,000+

כך, תוך שנה,שנתיים...פחות או יותר.קצת לטעום מטראמפ , למצות את שאפשר, ולעשות לביתו/משפחתו !

ממילא מרכז הליכוד רחוק מאוד מתפיסת עולמו, הרוב הרבה מתחת לרמתו....לא הכוס תה שלו.

משפחתו בסבל גדול,מקיפות אותו שלל שערוריות ...גוזלות זמן/כח/רגש....

נושאים רבים במבוי סתום....בגלל גועליציות.בנטים למינהם,חרדים שממש לא דומים לו....

הוא כבר עתיר הישגים, כבר שולט בכל, לא ממש "מחזיק" מכל מיני בכירים במפלגתו, ומחזיק בתיקים במקומם.

לתחושתי, הוא מתקרב לנקודה,שירצה את חייו הפרטיים בחזרה, לשוטט בעולם,ללמד,לנאום,לצייר....

לעזוב את מוקד הכח בשיא. ממש כבן גוריון,ברק,בגין....

הריכוזיות שגזר על סביבתו, מתישה, יש גבול ליכולות של אדם. ריכוזיות שחלקה בחוסר אמון ביכולות של שותפיו. 

היות וביבי ציוני וישראלי איכפתי ומסור ,לא יפקיר את ההנהגה,  ברגע שיחוש שיש מבוגרים אחראים, ירסק את הליכוד וילך לעשות לביתו. 

נכון לעכשיו, לתחושתי, הוא מבין היטב ששינאת החינם,הפילוג בעם, ריסוק מדינת הרווחה, הם חרב פיפיות. 

מסוכן לישראל להתנהל בצל כזה של פילוג ושינאה. 

מענין מאוד מה יהיה צעדו הבא....לפני שיעזוב ! את מי הוא רואה/מכין כיורש??? ברור שלא בנטים/ליברמן/כחלון....

אז מי בעצם?

לטעמי הוא אינו פורש כעת בעיקר מסיבה זו, יורש ראוי שבידיו אפשר להפקיד את ההובלה.  

מה שאני מקווה זה - שזה לא יקרה בעיקבות איזו חקירה כנגדו. מה שיגרום לו לגרש יהודים מביתם, למסור את אדמתם לאויב ולאפשר להם לשגר רקטות על נשים וילדים - דבר שעשוי לעמוד לזכותו בפני שופטי ישראל ביום בו יעמוד בפני כתב אישום.

ע"ע אריאל שרון, גירוש יהודי גוש קטיף, החרבת בתיהם והפיכת אדמתם למרחב שיגור רקטות על נשים וילדים.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אתה אופטמי  מדי יש חיים לאחר ראשות הממשלה  כמו להיות נשיא המדינה  או יבחר להיות איש עסקים הוא עוד צעיר העתיד לפניו פרס היה בן 90 ?

לא נראה לי שנתניהו ירצה בנשיאות. אחרי כל הכח שעמד לרשותו....לדעתי,ירצה שקט, משפחתיות, להרצות,לסובב את העולם בשקט,ללא מחוייבות, וכל מה שיסב לו אושר והפוך להיום. 

לא נראה לי שירצה את העולם העיסקי. הוא מסודר לגמרי. הרצאה אחת שלו שווה עשרות אלפי דולרים. 

אני לא חושב שתהיה לו בעיית תעסוקה. יחפש אופק חדש, ושלווה שלא זכה לה עשרות שנים. לו ולמשפחתו.

אבל, לא נביאים אנו, זו רק תחושת בטן. 

מנהל הפורום
10,000+

זה לא יקרה.

האיש אינו יכול לפרוש, מכיוון שהסוהרת שלו אינה מוכנה לוותר על מנעמי השלטון על חשבון הצבור.

היא גם יודעת שאין לה חיים בלי הצילומים שלה עולה למטוס יד ביד עם האסיר שלה.

היא בהחלט חולמת על שושלת.

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

מי מוטרד מפרישתו?

כל הגברדיה השמאלנית. שהרי הוא אומר שחייבים לכבד את החלטת בג"ץ ולכנסת אין מנדט לחוקק חוקים.

שהרי הוא דואג ששופטי בג"ץ יהיו בעלי אותו גוון שיוציאו לו את הערמונים מן האש...

הרי הליכוד חרט על דגלו חורבן... והוא מפיל זאת על החלטת בג"ץ.

כל משהו אחר עדיף על ביבי... חוץ מדיבורים אין לו אומץ לשנות לעמוד על עקרונות.

זה לא יקרה.

האיש אינו יכול לפרוש, מכיוון שהסוהרת שלו אינה מוכנה לוותר על מנעמי השלטון על חשבון הצבור.

היא גם יודעת שאין לה חיים בלי הצילומים שלה עולה למטוס יד ביד עם האסיר שלה.

היא בהחלט חולמת על שושלת.

בהחלט יש משהו בדבריך, אבל יכול להיות שהוא ישבר נפשית, בגללה, ומסיבה זו יפרוש.

לא נראה לי שנתניהו ירצה בנשיאות. אחרי כל הכח שעמד לרשותו....לדעתי,ירצה שקט, משפחתיות, להרצות,לסובב את העולם בשקט,ללא מחוייבות, וכל מה שיסב לו אושר והפוך להיום. 

לא נראה לי שירצה את העולם העיסקי. הוא מסודר לגמרי. הרצאה אחת שלו שווה עשרות אלפי דולרים. 

אני לא חושב שתהיה לו בעיית תעסוקה. יחפש אופק חדש, ושלווה שלא זכה לה עשרות שנים. לו ולמשפחתו.

אבל, לא נביאים אנו, זו רק תחושת בטן. 

כל הבעיה זה הרי המשפחה המופרעת שלו, אשתו, ועכשיו גם הבן שלו שבוחש חזק, ובגלל המעורבות והבחישה של השניים האלה כל היועצים והמקורבים של ב. נתניהו בורחים משם.

פרישתו של נתניהו תהיה מכה קשה למדינה. אין מישהו אחר שיוכל להחליף אותו.

פרישתו של נתניהו תהיה מכה קשה למדינה. אין מישהו אחר שיוכל להחליף אותו.

גם העוזרת הנפאלית של אמא שלי תעשה את התפקיד טוב ממנו וביושר.

נתניהו גאון,אין לו מתחרה כאן וכל הסיכויים ששוב יהיה ראש ממשלה

מדהימות תגובות השמאל,שכל מי שחושב אחרת מהם אידיוט,

אנשים נורמלים מנסים להבין מהי המחלוקת השונות,

והכי חשוב

איזה דרך יציעו שונה משל ראש הממשלה

נתניהו גאון,אין לו מתחרה כאן וכל הסיכויים ששוב יהיה ראש ממשלה

מדהימות תגובות השמאל,שכל מי שחושב אחרת מהם אידיוט,

אנשים נורמלים מנסים להבין מהי המחלוקת השונות,

והכי חשוב

איזה דרך יציעו שונה משל ראש הממשלה

הגאונות שלו חותרת תחת עתידה של ישראל. אשתו הרי אמרה שהם יחזרו לארה"ב ושהמדינה תשרף.

השמאל מוביל לשאוחל,

הרי אין לכם תכנית אין לכם חזון רק פסל מטומטם דגל בתחת

ובכל,קודם תעשו שלום עם הפלגים התומכים בחמ אס שבישראל,אולי דרכם תגכיעו לעשות שלום עם חמאס וחחיזבאללה,

אבל אתם אפסים רק אומרים לא ועוד פעם לא,

השמאל מוביל לשאוחל,

הרי אין לכם תכנית אין לכם חזון רק פסל מטומטם דגל בתחת

ובכל,קודם תעשו שלום עם הפלגים התומכים בחמ אס שבישראל,אולי דרכם תגכיעו לעשות שלום עם חמאס וחחיזבאללה,

אבל אתם אפסים רק אומרים לא ועוד פעם לא,

אזכיר לך שהימין מוביל את המדינה. נראה שיש מקורבים שנהנים מהעניין.

השמאלנים עדין מועזקים בשרות הציבורי

תביא תכנית ,איך תעשה שלום,אל תמציא הבלים אחרים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר