המועמד ליו"ר הוועדה הדמוקרטית הלאומית. אנטישמי גזען

המועמד  לתפקיד יו''ר הוועדה  הדמוקרטית בארצות הברית הוא  קית אליסון, חבר בית הנבחרים ממינסוטה, שהתאסלם בצעירותו. עמדותיו הנציות מעלות חשש באגף הדמוקרטי של הקהילה היהודית: "הדאגה רבה" אליסון נולד נוצרי, אולם בצעירותו החליט להתאסלם ובשנת 2006 היה למוסלמי הראשון בקונגרס האמריקני."יו"ר הוועידה של המפלגה זה תפקיד מפתח כי התפקיד שלו הוא להכין את המפלגה לבחירות הבאות: לגייס כספים, לעודד מועמדים טובים להתמודד לתפקידים ברמה המקומית והארצית. זה האדם שאחראי על כל הפעילות של המפלגה, בעיקר בשטח".המועמדות שלו אליסון מעוררת ויכוח ער באגף הדמוקרטי של הקהילה היהודית בארצות הברית. השורשים לכך נעוצים בימיו כסטודנט למשפטים באוניברסיטת מינסוטה ב-1987. אחרי שהתאסלם כתב כמה מאמרים שתמכו בלואיס פרחאן, מנהיגה האנטישמי של תנועת אומת האסלאם, אדם שאמר בין היתר בעבר כי "כשאלוהים שם אותך בתנור, זה לתמיד".

לפני שנתיים צוטט פרחאן כאומר כי "הציונים היהודים והישראלים גילמו תפקיד מפתח באירועי ה-11 בספטמבר".שורה של הצבעות והצעות של אליסון לאורך השנים הותיר דמויות מפתח בקהילה במצב של חשדנות כלפיו. "אליסון אמר לאחרונה על פרחאן שהוא עבד איתו, הוא מכיר אותו והוא לא אנטישמי", ציין קורנבלו. בריאיון לרשת CNN אמר השבוע המשפטן האמריקני היהודי אלן דרשוביץ כי "אם אליסון לא הבין שפרחאן אנטישמי, אז הוא טיפש מכדי לעמוד בראש הוועדה הדמוקרטית, ואני לא מאמין שהוא טיפש. אני לא חושב שהוא אומר לנו את האמת, ואנחנו בצד הליברלי צריכים להצביע על קיצוניות בשמאל באותו עוצמה שבה בימין צריכים לעשות זאת בנוגע לימין הקיצוני".

כל אותם  יפי נפש הצועקים שבקרב תומכי טראפ  ובמפלגתו יש  אנטישמים שיפתחו קצת את העיניים  ושיבינו שבשמאל הרדקלי  הם יותר מסוכנים כי הם משחקים אותה תומכים בזכיות אדם ובעד חופש לכול ........ בקיצור צביעות כמו שהשמאל ידוע

המועמד  לתפקיד יו''ר הוועדה  הדמוקרטית בארצות הברית הוא  קית אליסון, חבר בית הנבחרים ממינסוטה, שהתאסלם בצעירותו. עמדותיו הנציות מעלות חשש באגף הדמוקרטי של הקהילה היהודית: "הדאגה רבה" אליסון נולד נוצרי, אולם בצעירותו החליט להתאסלם ובשנת 2006 היה למוסלמי הראשון בקונגרס האמריקני."יו"ר הוועידה של המפלגה זה תפקיד מפתח כי התפקיד שלו הוא להכין את המפלגה לבחירות הבאות: לגייס כספים, לעודד מועמדים טובים להתמודד לתפקידים ברמה המקומית והארצית. זה האדם שאחראי על כל הפעילות של המפלגה, בעיקר בשטח".המועמדות שלו אליסון מעוררת ויכוח ער באגף הדמוקרטי של הקהילה היהודית בארצות הברית. השורשים לכך נעוצים בימיו כסטודנט למשפטים באוניברסיטת מינסוטה ב-1987. אחרי שהתאסלם כתב כמה מאמרים שתמכו בלואיס פרחאן, מנהיגה האנטישמי של תנועת אומת האסלאם, אדם שאמר בין היתר בעבר כי "כשאלוהים שם אותך בתנור, זה לתמיד".

לפני שנתיים צוטט פרחאן כאומר כי "הציונים היהודים והישראלים גילמו תפקיד מפתח באירועי ה-11 בספטמבר".שורה של הצבעות והצעות של אליסון לאורך השנים הותיר דמויות מפתח בקהילה במצב של חשדנות כלפיו. "אליסון אמר לאחרונה על פרחאן שהוא עבד איתו, הוא מכיר אותו והוא לא אנטישמי", ציין קורנבלו. בריאיון לרשת CNN אמר השבוע המשפטן האמריקני היהודי אלן דרשוביץ כי "אם אליסון לא הבין שפרחאן אנטישמי, אז הוא טיפש מכדי לעמוד בראש הוועדה הדמוקרטית, ואני לא מאמין שהוא טיפש. אני לא חושב שהוא אומר לנו את האמת, ואנחנו בצד הליברלי צריכים להצביע על קיצוניות בשמאל באותו עוצמה שבה בימין צריכים לעשות זאת בנוגע לימין הקיצוני".

כל אותם  יפי נפש הצועקים שבקרב תומכי טראפ  ובמפלגתו יש  אנטישמים שיפתחו קצת את העיניים  ושיבינו שבשמאל הרדקלי  הם יותר מסוכנים כי הם משחקים אותה תומכים בזכיות אדם ובעד חופש לכול ........ בקיצור צביעות כמו שהשמאל ידוע

תבדוק את מי טראמפ בוחר לממשלתו. 

להזכירך, אנטישמים בגוף המבצע מסוכנים יותר.

תראה יוסף     אם בימין יש אנטישמים נו הרי אצלכם הימין הוא גזעני ושאר סיסמאות אבל שבשמאל '' הנאור'' יהיו גזענים אנטישמים נו להיכן הגענו

בקיצור, מוטב לכולנו לחדול מגלי ההסתה האחד כלפי אחיו. לפתוח אזניים ועיניים,להפעיל את המוח, לכבד האחד את זולתו, 

כל זאת במקום להתנגח ולהביא אותנו לגיהנום. שהרי כוחנו באחדותינו, והאחדות הזו חשובה לישראל פי כמה מעוד כמה מטרים כאן או שם. ופי כמה וכמה מאמונות דתיות קיצוניות האומרות כולה שלי ונאבקות תוך הרס ושפיכות דמים ללא סוף. 

יותר פשרות,יותר הבנות,פחות פילוג, יביא טובה וברכה לכולנו. 

זאת אני כותב בעיקר עקב עליית גורמים קיצוניים בכל העולם, חלקם אנטישמיים,גזענים,קיצוניים.....

מה שמדגיש ביתר שאת את העובדה ,שאין לנו ארץ אחרת ! ואם לא נחדל מקיצוניות ולשון הרע,האסון בפתח. 

מוטב לנו לדאוג לאחדות,דרך ארץ,הקשבה,אהבת חינם, מוסר ואמת, חינוך לערכים שמכבדים את האחר.

השתלבות באזורינו, הבנת שכנינו ממקום מקשיב ואמיתי שרואה גם את צרת/צורך האחר. 

יש דרך,יש שביל זהב, יש עתיד ורוד באופק, אם נשכיל להבין את הנ"ל ! 

שנהיה חזקים. שנהיה מאוחדים, שנהיה קשובים לעצמינו ולזולת/אחר. 

מנהל הפורום
10,000+

תראה יוסף     אם בימין יש אנטישמים נו הרי אצלכם הימין הוא גזעני ושאר סיסמאות אבל שבשמאל '' הנאור'' יהיו גזענים אנטישמים נו להיכן הגענו

אנחנו זוכרים מה עשו הגזענים מהימין.

תמיד נזכור שדונלד יטראמפ לטובתנו

נקווה מאוד.

הוא לטובת ארה"ב מסויימת. לא יעמוד דבר בדרכו, גם לא ישראל,אם לא ישרת אותו. 

הוא לא תמיד צפוי. 

חלק מתומכיו הם גזענים מהגיהנום. עד היום הוא לא גינה את ההצהרות שלהם. קו קלוקס קלאן ודומיהם, נאצים למינהם.....

רבים מהם רואים בטראמפ גואל.....

נחיה ונראה . בינתיים הדבר היחיד שמרגיע זו העובדה שילדיו כולם מחוברים ליהודים....אבל,לך ותדע/תנחש. 

שגרירות ארה"ב בתל אביב עדיין. עבורי זו תהיה אבן בוחן, להתחייבות שלו להעבירה לבירת ישראל,ירושלים !

מנהל הפורום
10,000+

תמיד נזכור שדונלד יטראמפ לטובתנו

כבר לזכור?תן לו צאנס .

בקיצור, מוטב לכולנו לחדול מגלי ההסתה האחד כלפי אחיו. לפתוח אזניים ועיניים,להפעיל את המוח, לכבד האחד את זולתו, 

כל זאת במקום להתנגח ולהביא אותנו לגיהנום. שהרי כוחנו באחדותינו, והאחדות הזו חשובה לישראל פי כמה מעוד כמה מטרים כאן או שם. ופי כמה וכמה מאמונות דתיות קיצוניות האומרות כולה שלי ונאבקות תוך הרס ושפיכות דמים ללא סוף. 

יותר פשרות,יותר הבנות,פחות פילוג, יביא טובה וברכה לכולנו. 

זאת אני כותב בעיקר עקב עליית גורמים קיצוניים בכל העולם, חלקם אנטישמיים,גזענים,קיצוניים.....

מה שמדגיש ביתר שאת את העובדה ,שאין לנו ארץ אחרת ! ואם לא נחדל מקיצוניות ולשון הרע,האסון בפתח. 

מוטב לנו לדאוג לאחדות,דרך ארץ,הקשבה,אהבת חינם, מוסר ואמת, חינוך לערכים שמכבדים את האחר.

השתלבות באזורינו, הבנת שכנינו ממקום מקשיב ואמיתי שרואה גם את צרת/צורך האחר. 

יש דרך,יש שביל זהב, יש עתיד ורוד באופק, אם נשכיל להבין את הנ"ל ! 

שנהיה חזקים. שנהיה מאוחדים, שנהיה קשובים לעצמינו ולזולת/אחר. 

מצד אחד אתה כותב שאין לנו ארץ אחרת - ומצד שני אתה מוכן למסור את לב ליבה של הארץ הזו לחמאס.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אם הוטו מתמחה בגילו האנטישמים, אז הנה חומר עבורו. היום התבשרנו בצער שנפטר גיידר ג'מאל, אנטישמי כביכול, ראש ועד איסלאמי ברוסיה, שאביו היה צייר אזרי-שיעי ואמו רוכבת סוסים רוסיה נודעת. הוא היה צעיר ממני ב-9 שנים ואני צעיר מאביו ב-10 שנים. פרטים באנגלית כאן: https://en.wikipedia.org/wiki/Geydar_Dzhemal  הוא היה חבר באירגון "אנטישמי"  פאמיאט:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pamyat

אני זוכר את ג'מאל מהופעותיו המרשימות בסרטונים ודמותו הקשוח נחרט הייטב בזכרוני. לדוגמה אני מצרף סרטון על דו קרב מילולי בין ג'מאל ובין ז'ירינובסקי, פוליטיקאי רוסי ססגוני ממוצא יהודי, לפי אביו לפחות, והקרב אמור להיות מרתק, לפחות למי שמבין רוסית:

https://www.youtube.com/watch?v=dKmzfz_TikY

אל תבטחו בנדיבים בבן אדם שאין לו תשועה.

משענת קנה רצוץ...

מי ששם מבטחו ויהבו על הגויים... סופו לאבדון...

כל הבוטח בה' חסד יסובבנהו...

אם נקשיב אחד לשני.. ולא רק נשמיע ונמחק... אז ישיר משה ובני ישראל.

יהודה הוא דוגמה טובה לתורת הגזענות היהודית ששטפו לו בה את מוחו מילדותו. כל מי שלא מקיים בצורה עיוורת ובצייתנות מצוות משונות של הדת היהודית נחשב אצלו לגוי, יצור נחות ונתעב, אז בואו "נשיר משה ובני ישראל" ונרחף בעננים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר