אראל סג"ל נגד רביב דרוקר: "ניסה להפיל את עופר וינטר"

פרשה יוצאת דופן נחשפה היום (ראשון) במהלך תוכניתו של אראל סגל בגלי צה"ל, שהינחה אותה ביחד עם שמעון ריקלין. במהלכה של התוכנית, סיפר העיתונאי כי ישנה פרשה, אותה הוא חושף, לפיה העיתונאי רביב דרוקר ניסה למנוע את מינויו של מחט גבעתי לשעבר, עופר וינטר, בכך שניסה להבין האם חיסל ללא צורך צעיר פלסטיני.

במהלך השידור עלה על הקו עודד סבוראי, מקורבו ועורך דינו לשעבר של תת אלוף עופר וינטר, ושוחח עם סג"ל וריקלין, וסיפר על אירוע שהתרחש לפני כארבע שנים כשהיה תת אלוף וינטר מפקד החטיבה הצפונית. לדבריו, באחד מן הימים הגיע למשרדו של תת אלוף וינטר חייל שלו לשעבר הנושא עימו מכשירי הקלטה ומנסה לדובב אותו להודות על כך שהורה לו לירות בנער פלסטיני חף מפשע בעת פעילות מבצעית.לדברי סבוראי, "הוא אמר לו: 'אני לא ישן טוב בלילה, זה חוזר אליי בחלומות'. הוא ציפה שעופר יודה במשהו שלא קרה או יותר סביר שעופר יבקש ממנו לטייח את הסיפור, אבל עופר עשה ההפך מזה". תת אלוף וינטר הציע לפקודו לשעבר עזרה וסיוע רפואי. "ראש הלשכה של עופר זיהתה משהו חשוד באדם שנכנס אליו וחיטטה לו בפלאפון שנשאר בחוץ מטעמי ביטחון מידע". לטענתו של סבוראי, ראש הלשכה של תת אלוף וינטר זיהתה במכשירו הסלולרי של אותו החייל לשעבר סימנים מחשידים שמעידים כי אין תוכו כברו.

"היא נכנסה למשרד של עופר והעבירה לו פתק שהיא חושבת שהבחור מקליט אותו, היא יצאה ומיד שמעה צעקות", סיפר סבוראי. "עופר שאל: 'אתה מקליט אותי?' הוא הכחיש. כששאל שוב הוא כבר הודה והוציא כמה מכשירי הקלטה שהיו מוסלקים אצלו".

לטענת סבוראי, עופר הופתע ושאל מדוע הוא מוקלט והתחקירן ענה לו כי נשלח על ידי העיתונאי רביב דרוקר. "עופר שאל: 'אבל למה, מה אתם רוצים ממני?' והתחקירן ענה: ''רביב שמע שאתה הולך להיות מח"ט גבעתי, החלטנו שלא תהיה'. עיתונאי שולח תחקירן לא כי יש לו מידע שהמח"ט לא בסדר, אלא כי הוא רוצה למנוע את המינוי. מאז ועד היום הוא לא נרגע מניסיון הסיכול הממוקד הזה".

http://www.maariv.co.il/news/military/Article-565646

https://www.youtube.com/watch?v=kU2bMx5RRYs&spfreload=10

פרשה יוצאת דופן נחשפה היום (ראשון) במהלך תוכניתו של אראל סגל בגלי צה"ל, שהינחה אותה ביחד עם שמעון ריקלין. במהלכה של התוכנית, סיפר העיתונאי כי ישנה פרשה, אותה הוא חושף, לפיה העיתונאי רביב דרוקר ניסה למנוע את מינויו של מחט גבעתי לשעבר, עופר וינטר, בכך שניסה להבין האם חיסל ללא צורך צעיר פלסטיני.

במהלך השידור עלה על הקו עודד סבוראי, מקורבו ועורך דינו לשעבר של תת אלוף עופר וינטר, ושוחח עם סג"ל וריקלין, וסיפר על אירוע שהתרחש לפני כארבע שנים כשהיה תת אלוף וינטר מפקד החטיבה הצפונית. לדבריו, באחד מן הימים הגיע למשרדו של תת אלוף וינטר חייל שלו לשעבר הנושא עימו מכשירי הקלטה ומנסה לדובב אותו להודות על כך שהורה לו לירות בנער פלסטיני חף מפשע בעת פעילות מבצעית.לדברי סבוראי, "הוא אמר לו: 'אני לא ישן טוב בלילה, זה חוזר אליי בחלומות'. הוא ציפה שעופר יודה במשהו שלא קרה או יותר סביר שעופר יבקש ממנו לטייח את הסיפור, אבל עופר עשה ההפך מזה". תת אלוף וינטר הציע לפקודו לשעבר עזרה וסיוע רפואי. "ראש הלשכה של עופר זיהתה משהו חשוד באדם שנכנס אליו וחיטטה לו בפלאפון שנשאר בחוץ מטעמי ביטחון מידע". לטענתו של סבוראי, ראש הלשכה של תת אלוף וינטר זיהתה במכשירו הסלולרי של אותו החייל לשעבר סימנים מחשידים שמעידים כי אין תוכו כברו.

"היא נכנסה למשרד של עופר והעבירה לו פתק שהיא חושבת שהבחור מקליט אותו, היא יצאה ומיד שמעה צעקות", סיפר סבוראי. "עופר שאל: 'אתה מקליט אותי?' הוא הכחיש. כששאל שוב הוא כבר הודה והוציא כמה מכשירי הקלטה שהיו מוסלקים אצלו".

לטענת סבוראי, עופר הופתע ושאל מדוע הוא מוקלט והתחקירן ענה לו כי נשלח על ידי העיתונאי רביב דרוקר. "עופר שאל: 'אבל למה, מה אתם רוצים ממני?' והתחקירן ענה: ''רביב שמע שאתה הולך להיות מח"ט גבעתי, החלטנו שלא תהיה'. עיתונאי שולח תחקירן לא כי יש לו מידע שהמח"ט לא בסדר, אלא כי הוא רוצה למנוע את המינוי. מאז ועד היום הוא לא נרגע מניסיון הסיכול הממוקד הזה".

הסיפור של דרוקר קצת שונה.

בכל מקרה,מדובר על שוינטר הרג נער פלסטיני בלי סיבה וחייל העביר לדרוקר את הסיפור.

מערכת שממנה מטורף דתי לפקד על חיילים היא מערכת חולה.

הסיפור של דרוקר קצת שונה.

בכל מקרה,מדובר על שוינטר הרג נער פלסטיני בלי סיבה וחייל העביר לדרוקר את הסיפור.

מערכת שממנה מטורף דתי לפקד על חיילים היא מערכת חולה.

יוסף אתה טועה בגדול מעולם  תא''ל וינטר לא הרג נער פלסטנאי

נחשפה תקרית חמורה שבה, לפי הנטען, נעשה ניסיון להפליל קצין בכיר בצה"ל. לפי הנטען, עיתונאי ערוץ 10 רביב דרוקר שלח תחקירן מצויד במכשירי הקלטה לפגישה עם תא"ל עופר וינטר – אז מפקד החטיבה הצפונית באוגדת עזה – במטרה לקשור את הקצין לתקרית שבה לכאורה נורה ילד פלסטיני תמים במהלך לחימה.

אלא שהתקרית מעולם לא התרחשה,

http://www.20il.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-%D7%9B%D7%9A-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%94-%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%91-%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%A4%D7%99%D7%9C-%D7%AA-%D7%AA%D7%90%D7%9C-%D7%A2%D7%95/

האירוע התרחש בשנת 2012. תא"ל עופר וינטר, כיום רמ"ט פיקוד מרכז, פיקד אז על החטיבה הצפונית באוגדת עזה ואמור היה להתמנות למפקד חטיבת גבעתי. באחד הימים קיבל תא"ל וינטר טלפון מאדם שהזדהה כחייל משוחרר שלחם תחת פיקודו של וינטר. החייל המשוחרר סיפר כי לקח חלק בפעילות מבצעית ובשל אירוע מסוים שהתרחש במהלך הלחימה מצפונו מייסר אותו. הצעיר טען עוד כי הוא נזקק לסיוע נפשי וביקש להיפגש עם תא"ל וינטר. למרות הפנייה החריגה, הסכים תא"ל וינטר להיפגש עם החייל המשוחרר.

כבר כשהגיע לפגישה, הצעיר עורר את חשד אנשי לשכתו של תא"ל וינטר ולכן התבקש להפקיד את הטלפון הסלולרי שלו בכניסה. "התחושה שלי אתו לא היתה טובה", מספר מקורבו של תא"ל וינטר באותה תקופה, בשיחה עם ערוץ 20. "משהו הרגיש לי עם הבחור הזה מוזר. משהו בתנועות שלו, בהבעות הפנים שלו, הוא היה לחוץ ושידר חוסר נינוחות. לכן ביקשנו ממנו להשאיר את הסלולרי בחוץ

בפגישה סיפר החייל המשוחרר על התקרית שגרמה לו לייסורים קשים: לטענתו, במהלך שירותו הצבאי הורה לו תא"ל וינטר לירות בילד פלסטיני חף מפשע – אירוע שלא היה ולא נברא. "הוא טען שהם הרגו ילד שלא במכוון, שעופר אמר לו לירות בילד", משחזר המקורב. "אני הבנתי מעופר שלא היה סיפור כזה בחיים. החייל המשוחרר באמת לחם עם עופר באחת הגזרות, אבל הכניס את האירוע הפיקטיבי עם הילד, ועופר לא ידע על מה הוא מדבר".

בשלב מסוים, ולאחר שעורר את חשד אנשי לשכתו של וינטר, נשאל הצעיר האם הוא נושא עליו מכשירי הקלטה. בתחילה הכחיש, אך מהר מאוד גילה כי הגיע בשליחות העיתונאי רביב דרוקר והוא נושא עליו שני מכשירי הקלטה. לטענת מקורבו של תא"ל וינטר, התחקירן הודה כי מדובר בניסיון לפגוע בקצין. "דרוקר הבין שסוכם המינוי שלך כמח"ט גבעתי והחלטנו שלא תהיה מח"ט גבעתי", אמר התחקירן לתא"ל וינטר. כוח משטרה וקציני מודיעין שהוזעקו למקום, חקרו את הצעיר ולקחו לבדיקה את מכשירי ההקלטה שנשא עליו.

"הניסיון להפיל בפח קצין, ככל הנראה מסיבות פוליטיות, פוגע בצבא, פוגע בקצינים והוא מסוכן", אומר לערוץ 20 עו"ד סבוראי, מקורבו של תא"ל וינטר. "זה פשוט מסוכן לביטחון המדינה. מעבר לזה, חבל שקצין עתיר זכויות שנבחן בקרב וגילה אומץ לב יוצא דופן עבור כולנו, נאלץ להתמודד עם מסע דה-לגיטימציה מאורגן ומכוון בעל גוון של רדיפה פוליטית".

מה  לא יעשה השמאל והתקשורת כדאי שצה''ל יהיה נקי מכיפות סרוגות גזענות לשמה 

יוסף אני מצטט אותך מערכת שממנה מטורף דתי לפקד על חיילים היא מערכת חולה 

מי כאן המטורף ?

http://www.20il.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-%D7%9B%D7%9A-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%94-%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%91-%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%A4%D7%99%D7%9C-%D7%AA-%D7%AA%D7%90%D7%9C-%D7%A2%D7%95/

האירוע התרחש בשנת 2012. תא"ל עופר וינטר, כיום רמ"ט פיקוד מרכז, פיקד אז על החטיבה הצפונית באוגדת עזה ואמור היה להתמנות למפקד חטיבת גבעתי. באחד הימים קיבל תא"ל וינטר טלפון מאדם שהזדהה כחייל משוחרר שלחם תחת פיקודו של וינטר. החייל המשוחרר סיפר כי לקח חלק בפעילות מבצעית ובשל אירוע מסוים שהתרחש במהלך הלחימה מצפונו מייסר אותו. הצעיר טען עוד כי הוא נזקק לסיוע נפשי וביקש להיפגש עם תא"ל וינטר. למרות הפנייה החריגה, הסכים תא"ל וינטר להיפגש עם החייל המשוחרר.

כבר כשהגיע לפגישה, הצעיר עורר את חשד אנשי לשכתו של תא"ל וינטר ולכן התבקש להפקיד את הטלפון הסלולרי שלו בכניסה. "התחושה שלי אתו לא היתה טובה", מספר מקורבו של תא"ל וינטר באותה תקופה, בשיחה עם ערוץ 20. "משהו הרגיש לי עם הבחור הזה מוזר. משהו בתנועות שלו, בהבעות הפנים שלו, הוא היה לחוץ ושידר חוסר נינוחות. לכן ביקשנו ממנו להשאיר את הסלולרי בחוץ

בפגישה סיפר החייל המשוחרר על התקרית שגרמה לו לייסורים קשים: לטענתו, במהלך שירותו הצבאי הורה לו תא"ל וינטר לירות בילד פלסטיני חף מפשע – אירוע שלא היה ולא נברא. "הוא טען שהם הרגו ילד שלא במכוון, שעופר אמר לו לירות בילד", משחזר המקורב. "אני הבנתי מעופר שלא היה סיפור כזה בחיים. החייל המשוחרר באמת לחם עם עופר באחת הגזרות, אבל הכניס את האירוע הפיקטיבי עם הילד, ועופר לא ידע על מה הוא מדבר".

בשלב מסוים, ולאחר שעורר את חשד אנשי לשכתו של וינטר, נשאל הצעיר האם הוא נושא עליו מכשירי הקלטה. בתחילה הכחיש, אך מהר מאוד גילה כי הגיע בשליחות העיתונאי רביב דרוקר והוא נושא עליו שני מכשירי הקלטה. לטענת מקורבו של תא"ל וינטר, התחקירן הודה כי מדובר בניסיון לפגוע בקצין. "דרוקר הבין שסוכם המינוי שלך כמח"ט גבעתי והחלטנו שלא תהיה מח"ט גבעתי", אמר התחקירן לתא"ל וינטר. כוח משטרה וקציני מודיעין שהוזעקו למקום, חקרו את הצעיר ולקחו לבדיקה את מכשירי ההקלטה שנשא עליו.

"הניסיון להפיל בפח קצין, ככל הנראה מסיבות פוליטיות, פוגע בצבא, פוגע בקצינים והוא מסוכן", אומר לערוץ 20 עו"ד סבוראי, מקורבו של תא"ל וינטר. "זה פשוט מסוכן לביטחון המדינה. מעבר לזה, חבל שקצין עתיר זכויות שנבחן בקרב וגילה אומץ לב יוצא דופן עבור כולנו, נאלץ להתמודד עם מסע דה-לגיטימציה מאורגן ומכוון בעל גוון של רדיפה פוליטית".

מי כאן המטורף ?

ברור שנאום הקרב של וינטר מוכיח שהוא מטורף דתי שמתאים לדאעש יותר מאשר לצהל.

מה לעשות שאני מאמין לדרוקר יותר מאשר למקורבים של וינטר.

קניתי ,השמאל בבונים מצויים

pnini  אתה צודק הינה עופר וינטר לא רצח נער פלסנאי ואין לו שום קשר לעלילת הדם הזו מה עונה יוסף הוא מדבר על '' הנאום'' של תא''ל עופר לפני הקרב הרי אדון יוסף האשמת את עופר וינטר ברצח הנער הערבי והינה  שחור על גבי לבן לא היו דברים מעולם כמו שכתבת   תנסו לדון איתו לעומק בכל נושא... אחר 5 שורות.. הוא כבר לא עוקב.פשוט האמת כואבת וכשאין לו תשובות הוא כמו כל חבריו לשמאל רץ לסיסמאות

pnini  אתה צודק הינה עופר וינטר לא רצח נער פלסנאי ואין לו שום קשר לעלילת הדם הזו מה עונה יוסף הוא מדבר על '' הנאום'' של תא''ל עופר לפני הקרב הרי אדון יוסף האשמת את עופר וינטר ברצח הנער הערבי והינה  שחור על גבי לבן לא היו דברים מעולם כמו שכתבת   תנסו לדון איתו לעומק בכל נושא... אחר 5 שורות.. הוא כבר לא עוקב.פשוט האמת כואבת וכשאין לו תשובות הוא כמו כל חבריו לשמאל רץ לסיסמאות

אני מבין שאתה בילית עם וינטר את כל השירות הצבאי שלו כשאתה אומר בפסקנות שהוא לא ירה.

אותו חייל וגם חברו ששרתו תחת וינטר טענו אחרת. מהי האמת?לא אתה ולא אני,יודעים.

חובתו של עיתונאי שמגיע אליו סיפור כזה לנסות לאמת אותו. מי שהוציא את הסיפור היום היה מקורב של וינטר שמנסה לקעקע תחקיר של דרוקר שלא קשור לעניין הזה.

וינטר לא ראוי להיות בצבא כי הצבא לא צריך להילחם עבור אלוהים אחד ונגד אלוהים אחר אלא רק למען ביטחון אזרחי ישראל.

אראל סגל מול  ברוך קרא  איך לפתע נושא '' רצח הערבי הוא לא הנושא? כך מבצעים תחקיר  כך רוצים להפיל מפקד בצה''ל בגלל הכיפה

http://rotter.net/forum/scoops1/364726.shtml

מישהו מנסה כאן לקשור מין בשאינו מינו. אין כל קשר לכיפות סרוגות,בינהם לוחמים מצויינים,ופחות. 

הנסיון לצאת נגד רביב דרוקר לגיטימי, אבל במקרה זה עלוב לגמרי. 

לעופר וינטר זכויות רבות כחייל/קצין מצטיין. ואמירות במחלוקת בנושא צבא ודת....זה הכל. 

שום דבר יוצא דופן. דרוקר עיתונאי חוקר, ללא רבב. ללא קשר לדתיים/חילונים, ללא קשר ימין/שמאל. 

לדעתי הוא עושה עבודתו נאמנה, ומדי פעם זוכה להתקפות בסגנון שכתבתם. זכותו לחקור ולבדוק, ואם יש למישהו טענה שלא ביושר....

שיתבע אותו בבית משפט,על דיבה או מכל סיבה. 

לא בהכפשות מילוליות ללא כיסוי,רק עבור הסנסציה. 

נמאס כבר לרבים מאוד,כולל אותי, מסעות התעמולה,הסתה,קונספירציות,קומבינות......זה מנמיך את כולנו ועלוב מאוד. 

שאדון סגל וידידו, יעשו תחקירים ולא מלל.....שיגיעו לעשירית מהרמה של דרוקר !!!

לדבר זה נחמד, אבל כעיתונאים יש להם אחריות מעבר להטחת מילים. 

ואדון ריקלין,ידוע היטב מה דעותיו, ומה מגמתו. הוא חלק מקמפיין ההכפשות באויר. 

זכות וחובת עיתונאי, לחקור ככל יכולתו,להגיע לאמת. בפרט כשמדובר בקצין בכיר. 

חקירות כאלו היו כנגד אנשי שמאל/ימין/מרכז.....

וכולנו זוכרים חקירות כלפי דגן ז"ל ופעילות באזור עזה, שלא היה "כיפה סרוגה" ועד ראש ממשלה שהתפטר,עקב חשבון קטנטן של דולרים שאשתו ניהלה(יצחק רבין). השר גלנט שלא מונה לרמטכ"ל, בגלל עבירה של נטיעת עצים מחוץ לשטחו, שגם הוא לוחם מעוטר...ואינו "כיפה סרוגה"....הרמטכ"ל גבי אשכנזי, אהוד ברק....שגם הם אינם "כיפה סרוגה" וכאלו דוגמאות יש אלפים. 

משחקנים שנכנסו לכלא, עד אנשי פיננסים,שרים ואזרחים מהשורה. זה אחד התפקידים הראשונים של עיתונות. 

הנסיונות לסתימת פיות, הם מה שמדאיג אותי מאוד !! כמו הנסיון לקשר כאן כיפות סרוגות לרדיפה....

נסיון מכוער מצד עיתונאים תעמולנים של צד אחד,שאינם אובייקטיבים,וחוטאים למקצוע העתונות !

אף אדם אינו חסין, כל אדם יכול למצוא עצמו תחת עין פקוחה של עיתונות חוקרת, ובמקרה הזה של דרוקר, מצויינת. 

מנהל הפורום
10,000+

אראל סגל מול  ברוך קרא  איך לפתע נושא '' רצח הערבי הוא לא הנושא? כך מבצעים תחקיר  כך רוצים להפיל מפקד בצה''ל בגלל הכיפה

http://rotter.net/forum/scoops1/364726.shtml

אראל סגל יוצא צפרדע מטומטמת בחילופי הדברים עם ברוך קרא.

היה מידע.היה ניסיון לבדוק את המידע.

ככה בדיוק עובדת עתונות.

אראל סגל לא היה לטעמי מעולם מהעפרונות המחודדים בקלמר.

לפחות לא לפי ההופעות שלו. כל קיומו מושתת על פוליטיקות, לכאורה מייצג הימין ה"אובייקטיבי"...מעבר לכך לא ראיתי כלום שבאמת מציג עיתונאי רציני ומכובד. 

אני רואה אותו ואת העצני....ומתעצבן. כל מהותם היא לנסות לשלול את שאינו ימין/קיצוני/דתי. היות והמציאות אינה שחור/לבן, אני מפקפק ברצינותם. 

אולי כדאי להם להביט לצד שמאל ולראות שיש שם יד ורגל,שמאלה לאוזן ימין יש מוח.......ואם יביטו היטב, וילמדו, יש גם לב...במרכז וקצת שמאלה !! 

אני כמעט משוכנע שהם מדבררים לב שבצד ימין.....ואכן יש מיקרים בודדים כאלו,מיקרים זעומים. וזה אינו לטובה.

מנהל הפורום
10,000+

מי כאן המטורף ?

ברור שנאום הקרב של וינטר מוכיח שהוא מטורף דתי שמתאים לדאעש יותר מאשר לצהל.

מה לעשות שאני מאמין לדרוקר יותר מאשר למקורבים של וינטר.

דרוקר טען ששני חיילים היו עדים לרצח של הילד הפלשטינאי, ושניהם הגיעו איליו.

אחד מהם - המתלונן הראשי, ביקש לרדת מהסיפור, לפי דרוקר, וגם האמא שלו התחננה.

חוץ מזה שהרשעה על רצח בדם קר קצת יותר חשובה מתחנונים של אמא של חייל, מה קורה עם החייל השני שהיה עד לרצח ?

לא סתם דרוקר סירב להגיב ולענות על שאלות בתכנית של סג"ל.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אראל סגל לא היה לטעמי מעולם מהעפרונות המחודדים בקלמר.

לפחות לא לפי ההופעות שלו. כל קיומו מושתת על פוליטיקות, לכאורה מייצג הימין ה"אובייקטיבי"...מעבר לכך לא ראיתי כלום שבאמת מציג עיתונאי רציני ומכובד. 

אני רואה אותו ואת העצני....ומתעצבן. כל מהותם היא לנסות לשלול את שאינו ימין/קיצוני/דתי. היות והמציאות אינה שחור/לבן, אני מפקפק ברצינותם. 

אולי כדאי להם להביט לצד שמאל ולראות שיש שם יד ורגל,שמאלה לאוזן ימין יש מוח.......ואם יביטו היטב, וילמדו, יש גם לב...במרכז וקצת שמאלה !! 

אני כמעט משוכנע שהם מדבררים לב שבצד ימין.....ואכן יש מיקרים בודדים כאלו,מיקרים זעומים. וזה אינו לטובה.

אם לדרוקר יש חשד שוינטר רצח בדם קר - חובתו להתלונן בגורמים המוסמכים. אם הוא לא עושה את זה - כנראה שיש לו סיבות טובות.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

דרוקר קיבל מידע ! עשה תחקיר, כראוי לעיתונאי שמכבד עצמו. מה שיצא מזה כנראה לא מרשיע, ו/או שהעדים לא רצו צרות. 

בכל אופן,התחקיר לא התקדם הלאה, כמו אלפי תחקירים עיתונאיים. 

וינטר לא הועמד לדין,לא הורשע. זה הכל.

הנסיון לפסול את דרוקר הוא בזוי ,לא פחות.עלוב. 

וזה נסיון ברור לחלוטין של ימין קיצוני,נסיון לסתימת פיות של אחרים,באופן מביש. 

מוטב גם לך אמוץ,לדאוג שלא יקרו דברים כאלו. כי זה אני ואתה ! 

כמו שלא רצית/רוצה,שיסתמו פה לימין,כך גם לכל עיתונאי ולכל צד של המפה הפוליטית. 

אל תעשה לרעך,את ששנוא עליך ! 

כל תגובה אחרת היא צביעות שיקרית ומכוערת ! זו דעתי. והלואי גם דעתך/ם.

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר